Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приехал в Украину впервые за 7 лет

Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Я тебе трохи розчарую.Іспанія нещодавно:пішоходи масово йдуть на червоне аж гай шумить.трохи було аж незвично спочатку,бо у нас якраз йдуть одиниці
Потому шо Испания Италия это для людей, а север Европы это биороботы.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Запад чи не запад, а конкретно в Штатах стало трохи гірше за останній час.
Це від людей, котрі там живуть. А мої родичі на пенсію до Львова переїжджають зі Штатів.

Вони те саме говорили б, якби жили в будь якому іншому місці. По принципу - єх, нє та тєпєрь Амєріка/музика/авітівки/молодьожь/баби/хавчик/одяг і таке інше.

Просто старіють.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

По моему наблюдению Европа это там где девяносто процентов пешеходов переходят улицу на зелёный свет.Если этого нет значит ты живёшь в Азии или Африке

А мені у Львові світофори з цифрами на переходах сподобались. В Швеції такого нема. Горить червоне і не знаєш сцуко чи встигнеш витягнути телефон подивитись, чи зелене вже зараз буде!  :D
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

авжеж це добре що життя стало краще, але саме тому кацапи пограбувати вас хтять.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

А мені у Львові світофори з цифрами на переходах сподобались. В Швеції такого нема. Горить червоне і не знаєш сцуко чи встигнеш витягнути телефон подивитись, чи зелене вже зараз буде!  :D
Ага, то зручно. Шкода, що не всюди таке
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Потому шо Испания Италия это для людей, а север Европы это биороботы.
так на півночі також пішоходи себе вільно почувають. Конкретно про Стокгольм розказували.
Такі сучасні підходи.
А південня Європа - бо там більше разпіздяйство)

Оця вся фігня про ходіння строєм - то про Азію
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

А мені у Львові світофори з цифрами на переходах сподобались. В Швеції такого нема. Горить червоне і не знаєш сцуко чи встигнеш витягнути телефон подивитись, чи зелене вже зараз буде!  :D

Да и за рулем удобно. Чуть нажать или докатиться.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Угу.

Всі 99.9% зупиняються і довго розшаркуються - прошу вас, пане, проходьте - ні, лише після вас - та ні, ви маєте перевагу - ну, якщо така ваша ласка, щиро дякую…

Ляпота…

 :gigi:
Нє, ну я тобі реально кажу, навіть якщо ніяких машин не їде, ніхто на червоне не переходить.
Просто ніхто особо нікуди не спішить, всі ходять трохи на раслабухі.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

В Миргороде тоже так  :shuffle:
И, кстати, у нас тут есть кафешка, так вот: лучше кофе я пила только в Италии ! Там хозяйчик реально душу вкладывает: отличные зерна, вааааще такая крутая кофе-машина на пол-стены !

За исключением отдельно взятых независимых кофеен, кофе в Штатах - дрянь, а в помойках типа Техаса - слово «говно» не передаёт колорита и качества этого напитка в тех местах. :)
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

нормально там ездят. я в днепр раз в год летаю. классный город

Метро уже построили в этом посмешище?
   
Первое ощущение - Свобода.
Второе - народ стал жить лучше чем в 2015. И сильно цивилизованнее. Одеваются так точно лучше.
Третье - говна на улицах меньше и город прибранный
Четвёртое - девчата продавцы в магазине просто умницы. Спасибо, пожалуйста, такой культуры даже в америке нет.
Пятое - продукты и жрачка топ левел, кроме сыров сыры гавно.
Шестое - такси стали хорошие. Тойоты - хундаи.
Короче наберитесь терпения, шлите (x) Европы и хуйло.
Через 2 поколения президентов Украина станет как Польша

Україна -- супер-країна. Погоджуюся, Forbis
Нам не потрібні не НАТО/ЄС/США, ні якісь союзи з Росією.
Самі по собі ми можемо забезпечити своїм людям -- найкраще життя у Європі
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Україна -- супер-країна. Погоджуюся, Forbis
Нам не потрібні не НАТО/ЄС/США, ні якісь союзи з Росією.
Самі по собі ми можемо забезпечити своїм людям -- найкраще життя у Європі

Татишо....без кооперації з цивілізацією ?
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Не знаю, в Київі вже давно люди стоять на червоному світлі навіть тоді, коли немає жодного авто з обох сторін. І жоден не переходить дорогу на червоний, навіть молодь, яка вічно кудись поспішає.

те саме спостерігаю у Львові
   
Татишо....без кооперації з цивілізацією ?
Ми і є -- Цивілізація
В цьому, власне, одна з ключових місій України -- Збереження та продовження Європейської Культури (цивілізації)
Бо Європа тепер -- Ми. І Білорусь, якщо чесно
Не Францію ж чи Берлін із їхніми мечетями, полчищами африканців та шлюбами гомосексуалістів ми будемо вважати -- цивілізацією?
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Ми і є -- Цивілізація
В цьому, власне, одна з ключових місій України -- Збереження та продовження Європейської Культури (цивілізації)
Бо Європа тепер -- Ми. І Білорусь, якщо чесно
Не Францію ж чи Берлін із їхніми мечетями, полчищами африканців та шлюбами гомосексуалістів ми будемо вважати -- цивілізацією?


шось ти забрехався зовсім
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Зелепнi з натяком шо при бубi стало краще..та нi ..краще стало, але всупереч бурбону..вiн тих фопiв вже душить, душить, а вони ще живi
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

А мені у Львові світофори з цифрами на переходах сподобались. В Швеції такого нема. Горить червоне і не знаєш сцуко чи встигнеш витягнути телефон подивитись, чи зелене вже зараз буде!  :D
Я уже другие как-то и не представляю
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

шось ти забрехався зовсім
ты шо,первый день на ФУПе? Это ольгинец
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Україна була б найбагатшою країною у світі якби не дурні і олігархи.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Україна була б найбагатшою країною у світі якби не дурні і олігархи.

Звідки візьмуться багатства?
   
ты шо,первый день на ФУПе? Это ольгинец

Неправда, я -- хуйло
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Ми і є -- Цивілізація
В цьому, власне, одна з ключових місій України -- Збереження та продовження Європейської Культури (цивілізації)
Бо Європа тепер -- Ми. І Білорусь, якщо чесно
Не Францію ж чи Берлін із їхніми мечетями, полчищами африканців та шлюбами гомосексуалістів ми будемо вважати -- цивілізацією?
Верзеш щось таке, що й на голову не налазить  :laugh:
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Україна -- супер-країна. Погоджуюся, Forbis
Нам не потрібні не НАТО/ЄС/США, ні якісь союзи з Росією.
Самі по собі ми можемо забезпечити своїм людям -- найкраще життя у Європі

в принципі так і є. в україни є все, щоби бути самодостатньою державою. українці мусять це тільки усвідомити, що всього вони можуть досягти на своїй землі.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Звідки візьмуться багатства?

всі багатства є у нас. тому й нейметься україну захомутати і пошматувати, а з людей зомбо-рабів поробити для глобальних корпорацій.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Интересно где бы была страна без трёх Майданов. И в ретроспективе были ли они нужны.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

всі багатства є у нас. тому й нейметься україну захомутати і пошматувати, а з людей зомбо-рабів поробити для глобальних корпорацій.

  :lol:
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

У нас в Дніпрі 99.9% пішоходів ходять тільки на зелене, і воділи перед зеброю гальмують
От якраз в Дніпрі вперше за багато років побачив як переходять на червоне.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Интересно где бы была страна без трёх Майданов. И в ретроспективе были ли они нужны.

Звичайно. Без Майданів ми були б придатком кацапів, як зрештою і було 70 років до цього.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Україна - суперова країна. У всіх відношеннях. [ua]
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Интересно где бы была страна без трёх Майданов. И в ретроспективе были ли они нужны.
белоруссия, только с мировыми ценами на нефть газ.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Звичайно. Без Майданів ми були б придатком кацапів, як зрештою і було 70 років до цього.

Не очевидно. Семь лет относительного внутреннего мира и есть результат. Всё началось с подкацапского ублюдка Мороза собственно как я понимаю, с его кассетами.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Куча говна тогда на Гонгадзе пропиарилась и всплыла. Фамилии в общем-то известны.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Не очевидно. Семь лет относительного внутреннего мира и есть результат. Всё началось с подкацапского ублюдка Мороза собственно как я понимаю, с его кассетами.

"История не терпит сослагательного наклонения" (с)

Ми можемо, звичайно, моделювати різні варіанти розвитку подій, в тому числі еволюційний розвиток України, але "маємо те, що маємо" (с) Л.Кравчук.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Неправда, я -- хуйло
ти до того не доріс курдупель.Ти звичайний мртвечуківець-і то рядовий мопс на форумі.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

про сири.

так треба купувати не сиро-вмісний продукт, а сир.
він звісно буде дорожчий


з укр. хороших сирів
- комо
- новгород-сіверський
- звенигора добродар

всі голландського типу. інших в Україні робити не вміють. якщо хочеш екзотики наприклад з пліснявою то вже все імпортне.

Виробник:Селиська сироварня
Сир “Селиський”:
https://seliskasirovarnia.com.ua/shop/product/selys-kyy-syr/



Виробник:Доообра ферма:

https://dooobraferma.com.ua/product-category/syry-2/siri-z-korovyachogo-moloka/
https://dooobraferma.com.ua/product-category/syry-2/siri-z-korovyachogo-moloka/
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

Тут Іспанію згадали, то скажу вам, що так і є - 95% людей переходять на червоне.

АЛЕ Є ОДНЕ АЛЕ - без ризику!

Тобто, якщо людина бачить, що найближчі приблизно 200м немає жодного авто, що наближається, вулиця пуста скільки очі бачать, то вона не стовбичить, як робот, а просто переходить швиденько.

І скажу, що от в мене з пішаками ніколи не було жодної проблеми.

А от в Києві 8 років тому камікадзе валили просто під колеса, як матросов з гранатою на дот.

Можливо зараз змінилося, тоді це чудово.

У всьому має бути адекватність.

Тупо кидатися під колеса на авось - неадекватність.

Так само тупо стовбичити на червоне коли нікого немає або лізти на зелене коли бачиш, що довпойоп або швидка пре - теж неадекватність.

Тому ото так в Іспанії.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

в україні мені теж сподобалося. правда в борисполі відразу наткнулася на двох жінок - маму і доню, в яких з-під носу вкрали валізи в залі прильоту. чекали на собаку з міліцією.
а далі майже все було добре, багато гарних спогад про людей і взагалі.
Я був запізнився на пересадку у Франкфурті і мій багаж полетів у Київ без мене. Коли я прилетів у Київ 4 години пізніше, то знайшов свій чемодан в порожній залі, стояв у куточку.
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

про сири.

так треба купувати не сиро-вмісний продукт, а сир.
він звісно буде дорожчий


з укр. хороших сирів
- комо
- новгород-сіверський
- звенигора добродар

всі голландського типу. інших в Україні робити не вміють. якщо хочеш екзотики наприклад з пліснявою то вже все імпортне.

Последние несколько лет покупаю только Нидерландский, в том же МЕТРО. Хотя, какой-то он подозрительный, контробанда, что ли... :) В украинских давно разочаровался... Редко что попадалось сколь-нибудь съедобное.


Останнє редагування: 27 січня 2022 23:49:58 від Oleg Sm
   
Франція тоді точно не Європа

І Німеччина не виправдовує сподівань украінців((
Ходять на червоне аж гай шумить((
   
Re: Приехал в Украину впервые за 7 лет

І Німеччина не виправдовує сподівань украінців((
Ходять на червоне аж гай шумить((
Тоди : Украина - це Европа.Все остальное - Индия
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія