Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Коломиї випускник подарував свою золоту медаль однокласниці .... (tu)

Випускниця Коломийської ЗОШ №1 Оля Мацюк не отримала медаль через відмову ходити на додаткові заняття до вчительки з історії. Дівчина показала свій рівень знань на зовнішньому незалежному оцінюванні, набравши 596 балів зі 600 можливих.

Днями Ольга Мацюк здала останнє ЗНО з історії України на 198 балів. Зазначимо, що негативна оцінка з цього предмету не дозволила дівчині закінчити школу із золотою медаллю.

Також випускниця набрала 199,5 бала на ЗНО з української мови та літератури і 198,5  балів з англійскої мови.

"Нещодавно  очільники Коломийської освіти, обласної освіти, Міносвіти України ще задовго до оприлюднення результатів переосмислили ситуацію і вручили Олі атестат з відзнакою", – повідомила Христина Томенчук у соцмережі.
   
Випускниця Коломийської ЗОШ №1 Оля Мацюк не отримала медаль через відмову ходити на додаткові заняття до вчительки з історії. Дівчина показала свій рівень знань на зовнішньому незалежному оцінюванні, набравши 596 балів зі 600 можливих.

Днями Ольга Мацюк здала останнє ЗНО з історії України на 198 балів. Зазначимо, що негативна оцінка з цього предмету не дозволила дівчині закінчити школу із золотою медаллю.

Також випускниця набрала 199,5 бала на ЗНО з української мови та літератури і 198,5  балів з англійскої мови.

"Нещодавно  очільники Коломийської освіти, обласної освіти, Міносвіти України ще задовго до оприлюднення результатів переосмислили ситуацію і вручили Олі атестат з відзнакою", – повідомила Христина Томенчук у соцмережі.

главное что бы поступила и училась в хороший вуз
а лучше в Польше
   
хорошая девочка

Фото зроблене в Чернівецькому національному університеті... Вона туди вирішила поступити ? Якщо так - то дарма... Краще ЛЬвів, або реально - Польща
   
ДЛя неї може ПОльща і краще, але для країни? не повернеться ж
   
Тепер вчителька нехай здає. Якщо здасть тестування з меньшою кількістью балів ніж школярка - звільнити без пенсії за профнепридатність.
   
Уже дали ей аттестат и "золото". Официально...
   
слідкував за гілкою

можливо це кохання, можливо загострене відчуття справедливості
але зрозуміло чітко
Україна отримала достойного громадянина

інші висновки

широке висвітлення ситуації змушує чиновників реагувати
це дуже позитивний момент
   
Яка різниця? Роботи один хєр нема, бо нема виробництва, нема економіки, нема перспектив. Сомалі вже...


...а ти бував у тих країнах де "є виробництва"?

 і чим ти там дихав?

щодо дівчини, то з такими балами з англійської та історії най проводить екскурсії по Чернівецькому університету, там черга туристів на екскурсоводів не менш як година....

   
Яке це має значення відносно того, що Ненька - депресивна територія, де мозги та освіта мають мінімальну цінність, тому ще відсутнє поле для їх застосування?

Довели старпьори країну до ручки....   
   
Тепер вчителька нехай здає. Якщо здасть тестування з меньшою кількістью балів ніж школярка - звільнити без пенсії за профнепридатність.
Там очевидно не в одній вчительці справа, вчительку явно директор школи кришував.
Найсмішніне, що це Коломия та школа №1. Майже гарантовано, що й директор, і вчителька історії - активісти й патріоти патентовані, дуже ймовірно, що свободівці.
   
Розповім про свій досвід, дещо інший.

Дочка закінчувала школу з натяком на золоту медаль. Директор та класний керівник підтвердили - в дитині виходять всі п'ятірки (тоді ще була п'ятибальна система.), тільки от з математикою впевненості немає - 50 на 50.

Ближче до випускних екзаменів дочка повідомила - вчителька математики бажає переговорити з батьками стосовно випускної оцінки.

Я вдома зібрав нараду: - Ти реально не знаєш математику на п'ять (я потужно займався з дочкою математикою, тож в курсі). Навіщо тобі ця медаль, якщо вона не відповідатиме твоїм реальним знанням?

Дочка погодилася, я на перемовини не пішов. Вона отримала четвірку і, як наслідок срібну медаль.

А далі дочка поступила в голландський універ, потім магістра отримала у Франції, а зараз успішно працює керівником відділу в одній з провідних французьких ІТ компаній.
   
Харьков 2014 выпуск. Золотые медали продавались за два года до выпуска такса $1000
   
вообще-то на днях тут была ветка, что эта девочка охеренно высокие баллы на зно получила...
   
Ну, провчиться у ЧНУ 5 років, здобуде ступінь магістра, потім у неї два шляхи: на базар або мити сраки в Італії.

...насправді все навпаки - ВНЗ та роботодавці полюють за випускниками з такими балами,

...запрошення присилають ще з 8-го класу...

але маю чуйку, що вона сама стане роботодавцем...
   
и не в украине... на жаль...
   
и не в украине... на жаль...

Та да, иностранцы не щелкают лицом и в нашей мутной коррупционной водичке талантливых и одаренных детей ведут еще со школы
   
а к чему тут коррупционная водичка? она после школы кому-то что-то должна?
ей сделают предложение и она отсюда свалит...
   
а к чему тут коррупционная водичка? она после школы кому-то что-то должна?
ей сделают предложение и она отсюда свалит...

Я к тому, что коррупционная система выделяет согласно купленным билетам, а иностранцы выбирают именно талантливых и одаренных, т.е. лучших

Это в общем и к девочке не относится.
   
Розповім про свій досвід, дещо інший.

Дочка закінчувала школу з натяком на золоту медаль. Директор та класний керівник підтвердили - в дитині виходять всі п'ятірки (тоді ще була п'ятибальна система.), тільки от з математикою впевненості немає - 50 на 50.

Ближче до випускних екзаменів дочка повідомила - вчителька математики бажає переговорити з батьками стосовно випускної оцінки.

Я вдома зібрав нараду: - Ти реально не знаєш математику на п'ять (я потужно займався з дочкою математикою, тож в курсі). Навіщо тобі ця медаль, якщо вона не відповідатиме твоїм реальним знанням?

Дочка погодилася, я на перемовини не пішов. Вона отримала четвірку і, як наслідок срібну медаль.

А далі дочка поступила в голландський універ, потім магістра отримала у Франції, а зараз успішно працює керівником відділу в одній з провідних французьких ІТ компаній.

(tu) Правильно зробили, що не стали дитину тягнути.

Я отримав золоту, в 1995 медалістів був реальний дефіцит в нашій школі (в сусідній було аж 11 чоловік, у нас просто по математиці та англійській дуже високі вимоги були). Але я насправді не тягнув по якимось предметам, що були мені тоді не цікаві. Мене цікавило программування, мав третє місце на всеукраїнськїй олімпіаді, ну і всі більш менш технічні предмети давалися легко. А всякі предмети типу географії України в економічній частині, типу в якій області що є, була дуже нудна. Але від школи хтось мав бути з медаллю, тому вчителям заборонили ставити мені двійки, навіть якщо я нічого не вчив і не знав. Звичайно, були однокласники і батьки, яким це не подобалось. Таки отримав ту медаль, але вона мені була не потрібна, навіть не знаю, де вона зараз.
   
Майже гарантовано, що й директор, і вчителька історії - активісти й патріоти патентовані, дуже ймовірно, що свободівці.

 :lol:

p.s.
Насправді, жодного стосунку.
Обоє - прості галицькі крохобори-заробітчани з сусідніх сіл.
   
Там очевидно не в одній вчительці справа, вчительку явно директор школи кришував.
Найсмішніне, що це Коломия та школа №1. Майже гарантовано, що й директор, і вчителька історії - активісти й патріоти патентовані, дуже ймовірно, що свободівці.
Та юльки вони, кажи вже прямо, не соромся  :gigi:
   
:lol:

p.s.
Насправді, жодного стосунку.
Обоє - прості галицькі крохобори-заробітчани з сусідніх сіл.
Ну я відверто пишу, що не маю ніякої інфи по фігурантах цієї справи.
Суджу лише по аналогії з львівською аналогічною історією приблизно 20 літньої давності, яку мені розповідали з перших рук учні, котрі потерпали від шантажу та хамства однієї з вчительок.
   
Читаю ваши истории,товарищи, и поражаюсь - дети рыдают от своих оценок, учителя предлагают родителям поучаствовать в переговорах о судьбе оценки и т.п.
Я училась отлично. хотя слово учеба сюда не очень подходит. Я просто была одарена природой щедро. Ни к одному экзамену в школе я ни минуты не готовилась. Никакие медали меня не интересовали, потому что в выбранном мною вузе, они тоже никого не интересовали. надеюсь что через 7 лет, когда мой старший сын будет оканчивать школу, такое понятие как медаль  канет в лету.
А даже если медали все еще будут, я уже сделала все, чтоб мои дети никогда не переживали из-за оценок. Я не знаю результатов контрольных, потому что мои дети тоже их не знают. мне постоянно названивают другие родители, бо я председатель родительского комитета, чтоб обсудить результаты какой-нибудь херни, и только от них я узнаю, что у них была олимпиада, контрольная или экзамен.
Разве весь наш жизненный опыт не подсказывает нам, что все школьные оценки и средний балл аттестата не имеют никакого значения НУ ПРОСТО НИ ДЛЯ ЧЕГО? Ни вуз, ни работа, ни карьера, ни уважение, ни авторитет, ни к какому месту эту медаль не приложишь..
   
Разве весь наш жизненный опыт не подсказывает нам, что все школьные оценки и средний балл аттестата не имеют никакого значения НУ ПРОСТО НИ ДЛЯ ЧЕГО? Ни вуз, ни работа, ни карьера, ни уважение, ни авторитет, ни к какому месту эту медаль не приложишь
Если ребенка вот так опустить, то можно вообще отбить охоту к обучению. А медали действительно ничего не значат
   
Если ребенка вот так опустить, то можно вообще отбить охоту к обучению. А медали действительно ничего не значат
какого ребенка опустить? о ком речь?
   
какого ребенка опустить? о ком речь?
Девочке сказали - ты можешь учиться, можешь не учиться, но я учитель и поставлю сколько захочу. Такой подход может сломать ребенка
   
Девочке сказали - ты можешь учиться, можешь не учиться, но я учитель и поставлю сколько захочу. Такой подход может сломать ребенка
девочке уже дохера лет, уже пора знать, в какой стране живешь. какие законы здесь работают. ей еще предстоит узнать, что на самом деле из себя представляет семейная жизнь. и какие мужики козлы ))))
   
девочке уже дохера лет, уже пора знать, в какой стране живешь. какие законы здесь работают. ей еще предстоит узнать, что на самом деле из себя представляет семейная жизнь. и какие мужики козлы ))))
это замечательно, что у вас такая ранняя самостоятельность, но увы, так не у всех ... :)
кстати, на правильных предметных олимпиадах дают задания совсем разного уровня сложности. чтобы не обижать детей и чтобы все решили хоть по одному заданию
   
Фото зроблене в Чернівецькому національному університеті... Вона туди вирішила поступити ? Якщо так - то дарма... Краще ЛЬвів, або реально - Польща

Сегодня случайно увидел ее в списках. Первым приоритетом указала Могилянку, право.

http://vstup.info/2015/79/i2015i79p227683.html#list
   
Каковы были мотивы принятия на себя столь неоднозначных обязанностей при декларируемой внутренней свободе? Не вяжется что-то...

І в мене виникло подібне питання.
   
Сегодня случайно увидел ее в списках. Первым приоритетом указала Могилянку, право.

http://vstup.info/2015/79/i2015i79p227683.html#list



 видий пройде на бюджет - в неї є додаткові бали за олімпіади або МАН,

 За Табачника, та минулого року, за додаткові бали тре б було платити хабар.

 порівнно з минулим роком, на бюджет добавили 10 місць.
   
Я считаю, что ВСЕ доп. баллы кроме призеров международных олимпиад (коррупции нет только там), нужно отменять.

Только ЗНО. Кто сильный - тот докажет.

Особенно курсы в первую очередь. Списки КПИ - полный маразм. ЗНО на 150-160 и +10 призовых баллов за курсы, обходят неплохих ребят из регионов, которые физически не могли посещать курсы.
   
Я считаю, что ВСЕ доп. баллы кроме призеров международных олимпиад (коррупции нет только там), нужно отменять.

Только ЗНО. Кто сильный - тот докажет.


Саме так, якщо й туди корупція не добралася.  Всі вступні еказамени - корупція. Всі випускні екзамени та бал атестату - корупція. У старших класах дозволити учням зосередитися тільки на потрібних блоках знань: точні науки, гуманітарні і для всіх - українська.
   
Я считаю, что ВСЕ доп. баллы кроме призеров международных олимпиад (коррупции нет только там), нужно отменять.

Только ЗНО. Кто сильный - тот докажет.

Особенно курсы в первую очередь. Списки КПИ - полный маразм. ЗНО на 150-160 и +10 призовых баллов за курсы, обходят неплохих ребят из регионов, которые физически не могли посещать курсы.
Призерів профільних олімпіад державного рівня не так вже і багато, десь в середньому по 30 на предмет.
   

Призерів профільних олімпіад державного рівня не так вже і багато, десь в середньому по 30 на предмет.
На всеукраинских можно купить вопросы за день до олимпиады. У меня 100% инфа от непосредственного участника. Возможно, на некоторых предметах всё честно, но по одному - точно продают.
   
по-моєму, це любов.  :facepalm:











Шкільна любов. Недовга..... (с)
Довбойоб. Ще буде жалкувати шо дурницю впоров. Колись була подібна фуйня (звісно не з медаллю, бо від учителів, крім піздюлів, хер би я шо отримав :D), жалкую тепер шопиздець.  :facepalm:

ельф ти идиот та медалька для любого випускника через пару лет неудет стоить ни копейки
тем более она сча так сильно обесценина
   
Я считаю, что ВСЕ доп. баллы кроме призеров международных олимпиад (коррупции нет только там), нужно отменять.
а к каким всеукраинским олимпиадам претензии?
   
На всеукраинских можно купить вопросы за день до олимпиады. У меня 100% инфа от непосредственного участника. Возможно, на некоторых предметах всё честно, но по одному - точно продают.


англійська мова??? ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія