Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вісті з вірусних фронтів

Re: Вісті з вірусних фронтів

США обогнали Германию по количеству выявленных случаев
Больше тестов - больше подтвержденных случаев
Новый тестер одобрен FDA, определяет коронавирус за 45 минут

https://youtu.be/2s4KxC4M8Gw
Врач берет биологический образец пациента с помощью тампона. Этот образец затем смешивается в пробирке и переносится с помощью пипетки в Cepheid-картридж, который содержит реагенты для тестирования.
Картридж закрывается и помещается в так называемую «машину GeneXpert», которая определяет, инфицирован ли пациент или нет.
В мире насчитывается более 23 000 автоматизированных систем GeneXpert, и почти 5000 из них находятся в США.
«Наши автоматизированные системы не требуют, чтобы пользователи проходили специальное обучение для проведения тестирования - они способны работать 24 часа в сутки, причем многие системы уже делают это сегодня», - пояснил президент Cepheid Уоррен Кокмонд.
https://www.foxnews.com/health/fda-approves-new-coronavirus-test-see-it-in-action
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Стривайте: тобто наступна людина стає на місце попередньої і вдихає повітря, що від неї лишилося ?  8-)
я постоянно читаю что вирус летает в воздухе.
Но вирус не может существовать вне клетки.  Человек чихает или кашляет. Его слюна распыляется в воздухе и оседает на пол. Я думаю что секунд за 30. Расстояние 1 метр и задержка 30 секунд - примерно столько нужно ( примерно). Ну и не трогать предметы.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Власти Стокгольма с целью снизить негативный экономический эффект от короновируса разрешили кафешкам и ресторанам открыть летние площадки раньше 1 апреля  :D правда кто там будет сидеть при 3 градусах тепла не понятно  8-)
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Власти Стокгольма с целью снизить негативный экономический эффект от короновируса разрешили кафешкам и ресторанам открыть летние площадки раньше 1 апреля  :D правда кто там будет сидеть при 3 градусах тепла не понятно  8-)
англіки теж кажуть що будуть громадські заклади то закривати то відкривати, залежно від ситуації.
хоча НМД це буде ще більший хаос, тому що неможливо планувати - що буде і коли відкрито.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

я постоянно читаю что вирус летает в воздухе.
Но вирус не может существовать вне клетки.  Человек чихает или кашляет. Его слюна распыляется в воздухе и оседает на пол. Я думаю что секунд за 30. Расстояние 1 метр и задержка 30 секунд - примерно столько нужно ( примерно). Ну и не трогать предметы.

Правильно думаеш.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

англіки теж кажуть що будуть громадські заклади то закривати то відкривати, залежно від ситуації.
хоча НМД це буде ще більший хаос, тому що неможливо планувати - що буде і коли відкрито.
В Стокгольме и не закрывали ничего. Но тк народ стал больше жрать дома, то часть кафе сами закрылись или сократили часы работы, тк им тупо не кого обслуживать.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

типа началось с того, что маски делают из того же материала
+=================================================================================================+
Маски роблять зовсім з інших матеріалів. Властивості туалетного паперу не відповідають вимогам фільтрування повітря.
Достатньо подивитися структуру такого паперу в мікроскоп. У мене на столі стоїть такий мікроскоп МБР-4. Знайшов
на звалищі в Універі ще в 1982-му. І був він абсолютно новенький, в змазці виготовника...
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Состоянием на 08:00 заражённых коронавирусом:

1. Италия — 53,5 тыс.

2. Испания — 25,4 тыс.

3. Германия — 22,3 тыс.

4. Франция — 14,4 тыс.

5. Израиль - 800 человек

6. Россия - 306

7. Украина — 47 человек
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

В ЮК сьогодні 48 померлих. На 5 менше, ніж учора.
Боря каже, що за день роблять до 8 тисяч тестів, але потрібно довести до 25 тисяч на день.
Нових хворих приблизно стільки ж скільки вчора.
Захворів член парламенту від нашого округу. За пару днів перед діагнозом вела прийом громадян.  :facepalm: 
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Закрили Макдональдс і Нандос. Бідний пересічний.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Закрили Макдональдс і Нандос. Бідний пересічний.

Бігом в Бургер Кінгз. Від сьогодні ізоляція груп ризику на 90 днів.
Стало помітно менше їздити машин. Але водночас побільшало перехожих - переважно літніх пенсіонерів :) - гуляють парами.
Думаю, накрився мій літній відпочинок чи ще є надія? У мене квитки і готелі замовлені з 24 червня.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Бігом в Бургер Кінгз.
Жодного разу не був. З позитиву: є перші ознаки що ідіоти закупились.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів



Нові слова англійської мови
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Показати зображення...
Нові слова англійської мови
В дойчів за слово "ідіот" можна отримати штраф.
Тому певно ковідіот не приживеться)
Тих що папір по норам тягають коронохомяками називають.

   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Показати зображення...
Нові слова англійської мови
Дякую!

Це Collins?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Показати зображення...
Нові слова англійської мови

Оце про грандмаму вони дарма...

Я сьогодні до двох бабушек їду, хто їм ще допоможе хоч продуктів купити?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Оце про грандмаму вони дарма...

Я сьогодні до двох бабушек їду, хто їм ще допоможе хоч продуктів купити?

Продезинфікуй і залиш попід дверима.
Хоча українські пенси переважно й...і на всю голову з одного боку, і еноісти з другого. Так їх життя навчило.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Не знаю, чи це глюк в системі, чи заходи британського уряду дають результати, але покищо на сьогодні додалося 154 нові випадки і 8 смертей.
Нагадаю, що в останні кілька днів рівень нових захворювань був 500-600 нових хворих і 40-50 померлих на день.
Хоча, може, до вечора ще підкоригують.
Послухаємо, що там Борис увечері розкаже.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Оновили дані.
Кількість нових випадків покищо залишилася, як було, померлих - 54.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

KFC - закрили :(
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

KFC - закрили :(

Сьогодні купив каву в Макдональдсі.
Я такого у своєму селі ще не бачив - на drive-through стояла черга машин 20. Люди вирішили перед закриттям поласувати.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Бора о 8-30 робить анонс. Є чуйка - локдаун.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Таки неповні дані
Остання цифра +967 хворих.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Всьо.
Покищо на 3 тижні
- закривають всі непродовольчі магазини
- обмежують виходи з дому: тільки для купівлі продуктів чи ліків через якомога довші проміжки часу
- на роботу, якщо інакше не можна
- один раз на день на пробіжку або на прогулянку, насамоті або з членом домогосподарства
- усі зібрання, крім похорон забороняються
- будь-які зібрання будуть розганятися
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Жопа.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Оновили дані.
Кількість нових випадків покищо залишилася, як було, померлих - 54.

335
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Я там в іншій гілці написав:
Якщо ця херня протоимається ще 3-4 місяці в мене буде не те, що капець, але дуже й дуже важко.
У мене робота пов‘язана з подорожами, а я вже більше місяця нікуди не їжджу. Доходи падають стрємітєльним домкратом. Якщо 6 місяців, то навіть не знаю, що буде далі.
А я ще й, мудак, півроку тому купив дорогу машину. Вільних грошей залишилося обмаль.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

очікувано, питання навіть не стояло, чи, а власне коли...
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

335
Це загальна цифра. 54 за добу.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Я там в іншій гілці написав:
Якщо ця херня протоимається ще 3-4 місяці в мене буде не те, що капець, але дуже й дуже важко.
У мене робота пов‘язана з подорожами, а я вже більше місяця нікуди не їжджу. Доходи падають стрємітєльним домкратом. Якщо 6 місяців, то навіть не знаю, що буде далі.
А я ще й, мудак, півроку тому купив дорогу машину. Вільних грошей залишилося обмаль.
3-4 місяці і срака буде всім.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Карантин в Австралії. Минулої суботи.

   
Re: Вісті з вірусних фронтів

3-4 місяці і срака буде всім.

залежить від того які будуть ціни на саме необхідне, і чи воно, то необхідне взагалі буде, при нинішній ситуації думаю можна буде протягнути трохи довше як 3-4 місяці...
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

3-4 місяці і срака буде всім.
всім і всюди.
і навіть багаті країни не відсидяться. бо в них менша звичка до виживання, і більші поточні витрати.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Карантин в Австралії. Минулої суботи.
Показати зображення...
поліція вже видала пєндєлєй пляжникам ))
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

поліція вже видала пєндєлєй пляжникам ))

за що? соціальна відстань збережена, особливо між людьми і акулами :)
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

за що? соціальна відстань збережена, особливо між людьми і акулами :)
там були великі товпи людей на вихідних
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

залежить від того які будуть ціни на саме необхідне, і чи воно, то необхідне взагалі буде, при нинішній ситуації думаю можна буде протягнути трохи довше як 3-4 місяці...
Ціни, думаю, на базові товари будуть тримати. Але ж у всіх є купа додаткових витрат.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Це загальна цифра. 54 за добу.

Ого ;o
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

У мене крім харчів щомісяця десь 2500 видатків.
Тут новини дивлюся.
Care home - двадцять резидентів. 10 захворіло + 7 чоловік персоналу.
А там контингент такий, що виживе небагато.
Якраз сьогодні дружині казав, що всі ці будинки призріння матимуть масові зараження і таку саму масову смертність.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія