Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Во всех магазинах толпы.

Во всех магазинах толпы.

На носу Пасха. Все закупаются чтобы пасочку испечь, на кладбище сходить, могилки прибрать. С родственниками на кладбище пообщаться.
К земельке привыкнуть, опять же.

Те у кого есть мозги - разумеется могут на кладбище побывать в другой день. А все что нужно для паски закуплено давно,  еще 3 недели назад.
Но большинство оленей прется в магазин. Именно сейчас, на Пасху.
И стоит в очередях по 40 минут.
Тем более от властей поступил указ, что магазины N дней работать не будут.


Объявить "всем срочно вернуться" и закрыть половину КПП на границе. Создав там толпы.

Объявить о закрытии метро, и создать толпы на маршрутках.

Заставить носить на морде мокрую сцаную тряпку, даже когда вокруг тебя на 50 метров никого. Т.е. правительство заставляет всех сознательно портить свои маски,
ибо их срок эффективной службы крайне ограничен.

Сначала, причем, распродав запас масок.


И вот опять - вместо того, чтобы рекомендовать магазинам работать круглосуточно, а населению доносить мысль, что в магазины
может быть лучше ходить ночью, и не толпиться - власть заранее предупреждает, что магазины на пасху будут закрыты, и создает очереди и толпы.

Совпадение?
Ну, в 2 случая я бы поверил. Но не в такую кипу.

Я так думаю, господа, это попытка геноцида.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Те, що можна пояснити звичайною тупістю, скоріш за все нею й є.
Просто чим вище тупа людина знаходиться, тим більшу тупість вона здатна реалізувати.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

тільки що був в магазинах
натовпів не помітив
черга перед Сільпо і перед відділенням Привату +/- однакова в межах 10-20 чоловік

я так думаю, панове, старт-допис спроба накинути на вентилятор
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Я не буду развлекаться прямо сейчас поиском веб-камер и какими-то скриншотами.
Это мои впечатления от выезда в город (НЕ в магазин, собаку ветеринару показать).
А также от общения по телефону с родней, живущей в других городах.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Объявить "всем срочно вернуться" и закрыть половину КПП на границе. Создав там толпы.

И карантин на границе так и не заработал
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Объявить о закрытии метро

Пан кацап??? Метро закрито вже 34 день. Ви не в курсі???

То де ви мешкаєте?
   
Re: Во всех магазинах толпы.

панове, старт-допис спроба накинути на вентилятор

Звичайно. Антоновича 50, Мегамаркет. Три години тому. Черг на касах нема... Які "40 хвилин", ТС йобнувся???
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Пан кацап??? Метро закрито вже 34 день. Ви не в курсі???

То де ви мешкаєте?

Пан мешкає на Полтавщині.
Я в курсі, що метро давно не працює.   

А ви не в курсі, які черги були на маршрутки після того, як цього рішення?
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Был в АТБ, на весь магазин кроме меня было 2 человека. Когда много людей, в магазин пускают только по одному и в масках.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Звичайно. Антоновича 50, Мегамаркет. Три години тому. Черг на касах нема... Які "40 хвилин", ТС йобнувся???

Звичайно черг НА КАССАХ нема, тому що кількість людей, що можуть знаходитися всередені обмежена постановою, і ії намагаються виконувати.

Черги на вході до магазинів. Не помітили? Дивно....
   
Re: Во всех магазинах толпы.

С родственниками на кладбище пообщаться.
К земельке привыкнуть, опять же.
Дай боже, як кажуть!
   
Re: Во всех магазинах толпы.

В сільпі все можна замовити онлайн і зайти-забрати. Нащо в чергах стоять дебіли?
   
Re: Во всех магазинах толпы.

по тем данным что у меня средний чек упал в 2 раза относительно месячной давности

очередь то такое вопрос сколько бабок она оставит....
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Звичайно черг НА КАССАХ нема, тому що кількість людей, що можуть знаходитися всередені обмежена постановою, і ії намагаються виконувати.

Черги на вході до магазинів. Не помітили? Дивно....

Нема тут ніяких черг. Про Полтаву не скажу.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

НА КАССАХ

Такі кацап  :weep: Правопис геть забули???
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Кбадбища закроют
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Кбадбища

От оті "кбадбища" - точно треба треміново ліквідувати. Бо х.з. що воно таке  :-B
   
Re: Во всех магазинах толпы.
KLV

В АТБ о сьомій 5 душ разом з касиром і охоронцем
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Пан мешкає на Полтавщині.
Я в курсі, що метро давно не працює.   

А ви не в курсі, які черги були на маршрутки після того, як цього рішення?

Підтверджуюю. Черги в Полтаві є. Причому зранку.
Думаю у нас це було інспіроване необережними вчорашніми заявами представників ОДА в ЗМІ.



https://poltava.to/news/55246/


В. о. мера Шамота сьогодні зробив протилежні.


https://poltava.to/news/55253/



Останнє редагування: 16 квітня 2020 15:54:50 від Людас
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Жодного натовпу ще не бачив. Три точки.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Жодного натовпу ще не бачив. Три точки.

В Полтаві?
   
Re: Во всех магазинах толпы.

   
Re: Во всех магазинах толпы.

На носу Пасха. Все закупаются чтобы пасочку испечь, на кладбище сходить, могилки прибрать. С родственниками на кладбище пообщаться.
К земельке привыкнуть, опять же.

Те у кого есть мозги - разумеется могут на кладбище побывать в другой день. А все что нужно для паски закуплено давно,  еще 3 недели назад.
Но большинство оленей прется в магазин. Именно сейчас, на Пасху.
И стоит в очередях по 40 минут.
Тем более от властей поступил указ, что магазины N дней работать не будут.


Объявить "всем срочно вернуться" и закрыть половину КПП на границе. Создав там толпы.

Объявить о закрытии метро, и создать толпы на маршрутках.

Заставить носить на морде мокрую сцаную тряпку, даже когда вокруг тебя на 50 метров никого. Т.е. правительство заставляет всех сознательно портить свои маски,
ибо их срок эффективной службы крайне ограничен.

Сначала, причем, распродав запас масок.
И вот опять - вместо того, чтобы рекомендовать магазинам работать круглосуточно, а населению доносить мысль, что в магазины
может быть лучше ходить ночью, и не толпиться - власть заранее предупреждает, что магазины на пасху будут закрыты, и создает очереди и толпы.
Совпадение?
Ну, в 2 случая я бы поверил. Но не в такую кипу.

Я так думаю, господа, это попытка геноцида.

не попытка. это геноцид и есть
   
Re: Во всех магазинах толпы.

На носу Пасха. Все закупаются чтобы пасочку испечь, на кладбище сходить, могилки прибрать. С родственниками на кладбище пообщаться.
К земельке привыкнуть, опять же.

Те у кого есть мозги - разумеется могут на кладбище побывать в другой день. А все что нужно для паски закуплено давно,  еще 3 недели назад.
Но большинство оленей прется в магазин. Именно сейчас, на Пасху.
И стоит в очередях по 40 минут.
Тем более от властей поступил указ, что магазины N дней работать не будут.


Объявить "всем срочно вернуться" и закрыть половину КПП на границе. Создав там толпы.

Объявить о закрытии метро, и создать толпы на маршрутках.

Заставить носить на морде мокрую сцаную тряпку, даже когда вокруг тебя на 50 метров никого. Т.е. правительство заставляет всех сознательно портить свои маски,
ибо их срок эффективной службы крайне ограничен.

Сначала, причем, распродав запас масок.
И вот опять - вместо того, чтобы рекомендовать магазинам работать круглосуточно, а населению доносить мысль, что в магазины
может быть лучше ходить ночью, и не толпиться - власть заранее предупреждает, что магазины на пасху будут закрыты, и создает очереди и толпы.
Совпадение?
Ну, в 2 случая я бы поверил. Но не в такую кипу.

Я так думаю, господа, это попытка геноцида.
Эй, ты страны, наверное, перепутал. У нас в Украине кладбища закрыты. Даже мои пожилые родители об этом знает. А тебе не сообщили? :laugh:
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Показати зображення...

Глупая картинка. Человека до этой штуки привозят под наркозом. Так-что он не узнает, что это такое.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

На носу Пасха. Все закупаются чтобы пасочку испечь, на кладбище сходить, могилки прибрать. С родственниками на кладбище пообщаться.
К земельке привыкнуть, опять же.

Те у кого есть мозги - разумеется могут на кладбище побывать в другой день. А все что нужно для паски закуплено давно,  еще 3 недели назад.
Но большинство оленей прется в магазин. Именно сейчас, на Пасху.
И стоит в очередях по 40 минут.
Тем более от властей поступил указ, что магазины N дней работать не будут.


Объявить "всем срочно вернуться" и закрыть половину КПП на границе. Создав там толпы.

Объявить о закрытии метро, и создать толпы на маршрутках.

Заставить носить на морде мокрую сцаную тряпку, даже когда вокруг тебя на 50 метров никого. Т.е. правительство заставляет всех сознательно портить свои маски,
ибо их срок эффективной службы крайне ограничен.

Сначала, причем, распродав запас масок.
И вот опять - вместо того, чтобы рекомендовать магазинам работать круглосуточно, а населению доносить мысль, что в магазины
может быть лучше ходить ночью, и не толпиться - власть заранее предупреждает, что магазины на пасху будут закрыты, и создает очереди и толпы.
Совпадение?
Ну, в 2 случая я бы поверил. Но не в такую кипу.

Я так думаю, господа, это попытка геноцида.

Це звичайне головотяпство та лінь.
Погодься, що більшість покупців в тіх маркетах й досі вважає, що коронавірус - то блеф та імітація.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

нужно розуміти, що країна велика і в різних містах і районах сітуація може відрізнятися кардинально.
бажано писати ДЕ САМЕ "в магазинах толпы".
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Не знаю як де, але в МИргород вчора оголосили, що три дні не будуть працювати НІЯКИ крамниці.
З цього приводу в народа зірвало дах  :( 

p.s. кладовища вже протягом тижня прибрані - поряд тільки купи сміття та вічнозелений пластик  :facepalm1:
   
Re: Во всех магазинах толпы.

преміальні дарвіністи
   
Re: Во всех магазинах толпы.

В АТБ о сьомій 5душ  гуманоїдів   разом з касиром і охоронцем
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Київ сьогодні...

Нафігась їздять порожні траліки :( Абсолютно...







   
Re: Во всех магазинах толпы.

Київ сьогодні...

Нафігась їздять порожні траліки :( Абсолютно...

Показати зображення...

Показати зображення...

Показати зображення...

Показати зображення...

Серень, твои фоты?
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Київ сьогодні...

Нафігась їздять порожні траліки :( Абсолютно...

Показати зображення...

 Волжана в одному ряді з сучасними  бімером і мерсом  смотриться лампово.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

В АТБ о сьомій 5 душ разом з касиром і охоронцем

АТБ Харьков район ул. Клочковской часа полтора назад человек 50-т как минимум.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Хороший репортаж  (tu) Сергей много ходит пешком, километров 10 на фото.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Хороший репортаж  (tu) Сергей много ходит пешком, километров 10 на фото.

Согласен! У Сереньки - Бебифокса всегда отличные репортажи, лучше чем у Сереньки - стремительного.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Досить шастать, всі на особисту автівку, да Пєдалік! :super:
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Зайшла сьогодні в Делікат і одразу ж з дверей і вийшла. На відстані 30 см лікоть від ліктя - з такою щільністю люди по суперу ходили і ніякий дурень їх не фільтрував, щоб так багато не заповзало туди одночасно.


Свекруха заказала стейк товстолоба, яйця, масло, оселедець, то осталася голодна - я тіке по дорозі масла пачку купила і все. По магазах неможливо просунутися.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

Паски для херсонців освятили на хлібокомбінаті

На “Херсонському хлібокомбінаті” до Великодніх свят освятили паски, які спекли на цьому ж комбінаті. Після цього їх розвезли по продуктових магазинах.

Щороку перед початком випікання великодніх пасок на хлібокомбінаті освячують обладнання. Цього разу освятили й уже готову продукцію. Скільки випічки зробили до цьогорічних свят, розказує голова правління акціонерного товариства “Херсонський хлібокомбінат” Сергій Дуров:

“Що стосується “Херсонського хлібокомбінату”, то ми, як завжди, виробляємо на цей період дуже велику кількість пасочок, які реалізуємо в місті Херсоні та Херсонській області. Пасочка виробляється в найкращих умовах з найвищим ступенем санітарної безпеки. Можна не хвилюватися – місто буде забезпечене. Ми плануємо виробити близько 10 тонн”.

Сергій Дуров додає, що ідея освятити паски на підприємстві виникла у зв’язку із поширенням в країні коронавірусної інфекції:

“Ми запросили священника, який прийде на наше підприємство і освятить сьогодні всі пасочки, які виробляються для мешканців міста Херсона всіма нашими співробітниками. Будьте вдома, зробіть собі затишок за столом, прикрашайте найкраще столи. Залишайтеся з рідними, мінімізуйте контакти. А всю роботу, яку потрібно буде зробити для того, щоб на вашому столі була паска – її привезти, освятити і зробити її смачною та безпечною – зробить “Херсонський хлібокомбінат”.

Протоієрей Олег Гороховський з церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Кіндійці говорить, що таке освячення – один із способів убезпечити людей на свята. Паски освячені за усіма канонами, додає священнослужитель:

“Дуже багато років ми окропляли і благословляли людей на початок випічок цього пасхального хліба. На цей рік по обставинах всього світу було звершено заздалегідь до Пасхальної ночі молитва на освячення святої паски. Тому усі із людей, хто побажає в цю Пасху бути вдома, в домашньому колективі, можуть придбати ці вже освячені пасочки”.

Начальниця лабораторії другого цеху Альбіна Веденко розповідає про рецепти, за якими готували великодню випічку:

“Пасочки у нас різні. Є з родзинками, є 120-грамові, є на 250 грамів та 600 грамів. Є пасочки з цукатами – у них є родзинки та цукати. У нас в пасочці борошно, дріжджі, сіль, цукор, родзинки, а також використовуємо яйця, ванілін. Також виготовляємо помадку. Посипається паска нонпареллю та цукатами. Цього року ми виготовили до сорока тисяч пасок. Кожного дня щось печемо. Сировини було завезено дуже багато – більше тонни родзинок тільки”.
   
Re: Во всех магазинах толпы.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія