Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому українські чоловіки часто тягнуться до москворотих пьозд?

https://youtu.be/KazLcCn_Sxg
Жах.
   
Туалетний юмор(((
пс. Хоча я не заперечую що є в нього шикарні речі))


Геніально насправді..     просто ти , ну трохи ...   якби це висловитись   8-)
   
шо, к тебе пристают ?

Не, наверное, наоборот... раз такие мысли со срання в выходной...
   
Циля ходячий контрацептив, женщіна тяжолого повєдєнія

бідний турок....   як в тому анекдоті:  сходив у жіночу консультацію і подумав "яких тільки не іпуть"  :laugh:
   
Кацапки (та восточні українки) часто гарніші за наших, але безхазяйственні і склонні до алкоголізму.
.      Потому укр мужчины часто тянутся к ним?
   
Уу...   там не з кожним...
Та монопенісуально.

Все вирішує рівень відкритості та комунікабельності, безвідносно до нації. Мені от щебетухи-італійки подобаються, бо вони повні життя та вміють чесно радіти на повну.
Іпануті цнотливиці, що носом штукатурку зі стелі здирають та не вміють посміхнутися навіть собі у дзеркало - нахрін нікому не цікаві.
   
я лично ни разу в жизни не спал  с украиномовной девкой)) мне иногда кажется что это извращение какое то даже))

Та ти й з російськомовними також не дуже...
   
Та монопенісуально.

Все вирішує рівень відкритості та комунікабельності, безвідносно до нації. Мені от щебетухи-італійки подобаються, бо вони повні життя та вміють чесно радіти на повну.
Іпануті цнотливиці, що носом штукатурку зі стелі здирають та не вміють посміхнутися навіть собі у дзеркало - нахрін нікому не цікаві.

Хіба українки такі?  ;o
Весь світ каже що ми відкриті і душевні, а тут таке... :(
   
.      Потому укр мужчины часто тянутся к ним?
укр мужчини, як і всякі інші , люблять разнообразііє. Вдома хозяйка, а в командіровці кацапка  :gigi:
   
Ну хтось один віре в щасливе сімейне життя Остапчука , наприклад, з тою хвойдою?
А таку дружину на  неї зміняв?   Ну не дурень?  :facepalm1:
Ой буде ще п'ятки кусати    :weep:
Як ото Мухарськй зараз   8-)
   
Хіба українки такі?  ;o
Весь світ каже що ми відкриті і душевні, а тут таке... :(
.    Это индивидуально. Если тебе нужна правда.
   
українки страшно меркантильні :shuffle:
   
Хіба українки такі?  ;o
Весь світ каже що ми відкриті і душевні, а тут таке...

Ше раз, по літерам - нація ні до чого.

"Навіть у Елтона Джона є чоловік. А у тебе нема." (Це)
   
з досвіду
російськомовні швидше йдуть на контакт, з ними можна весело бухать&іпаццо без зобов"язань
україномовні більш недовірливі, інше виховання і люблять одягнути корону з якогось дива
це я про галичанок
   
українки страшно меркантильні
Усі жінки меркантильні. Якщо не меркантильна - то не жінка, інфа 146%.
   
Ну хтось один віре в щасливе сімейне життя Остапчука , наприклад, з тою хвойдою?
А таку дружину на  неї зміняв?   Ну не дурень?  :facepalm1:
Ой буде ще п'ятки кусати    :weep:
Як ото Мухарськй зараз   8-)
В Мухарського зараз дійсно гарна жінка, приємна. Ніби україночка. Але чому вона ...Ліза?  :facepalm:
   
.    Это индивидуально. Если тебе нужна правда.

Індивідуально -   це в любій нації так, але саме українки дуже   бажані..      процентуально серед нас більше " бажаних"...     і не тільки в  сексі справа,  ми ніжніші,  чутливіші...   ми справжні поціновувачки прекрасого.  :D .   в українки не тільки "на столі повно, а ще й стіл гарно прикрашений"  ;)    це я з свого багатого інтернаціонального досвіду можу сказати  (td)
   
якщо не брати до уваги такі уйобіща як наша Циля, то українські жінки це краще, що є у України

дуже збалансований гендер: майже ідеальний баланс і жіночності, і хазяїновитості, і з лідерством у більшості немає бзіку

єдина неприємна куйня, це дуже поширений заворот мозгів на протистояння "мій рід і твій рід". оці стосунки свекрухи і невістки, налаштовування дітей. це треш просто.
   
Усі жінки меркантильні. Якщо не меркантильна - то не жінка, інфа 146%.

+
але процент часто суттєво різний
є такі, що бачать в чуваку лише банкомат з фуєм
і фуй часто другорядне

Останнє редагування: 18 квітня 2021 12:05:59 від garri
   
якщо не брати до уваги такі уйобіща як наша Циля, то українські жінки це краще, що є у України

дуже збалансований гендер: майже ідеальний баланс і жіночності, і хазяїновитості, і з лідерством у більшості немає бзіку

єдина неприємна куйня, це дуже поширений заворот мозгів на протистояння "мій рід і твій рід". оці стосунки свекрухи і невістки, налаштовування дітей. це треш просто.


 :lol:
   
Індивідуально -   це в любій нації так, але саме українки дуже   бажані..      процентуально серед нас більше " бажаних"...     і не тільки в  сексі справа,  ми ніжніші,  чутливіші...   ми справжні поціновувачки прекрасого.  :D .   в українки не тільки "на столі повно, а ще й стіл гарно прикрашений"  ;)    це я з свого багатого інтернаціонального досвіду можу сказати  (td)
.    Ты не видела азербайджанок. Молодых.
   
+

Так закладено природою,  це нормально..        в здорових  вимірах, звичайно...  :)
   
.    Ты не видела азербайджанок. Молодых.

Блогерку одну знаю..   дуже  вишукано все викладено,  так
   
Ну от, наприклад, хоч би  Вакарчук, Притула, телеведучий Володимир Остапчук, тощо?
Ну от здавалося самі українці, навколо поки україночок  файних,  деякі навіть одружені були на вишуканих украхнках, а потім їх потяг до на москворотих пьозд? :eyes:

наверное иногда мужикам хочется сук распутных в домашних условиях..а русские наташки как раз подходят !.. не?
   
з досвіду
російськомовні швидше йдуть на контакт, з ними можна весело бухать&іпаццо без зобов"язань
україномовні більш недовірливі, інше виховання і люблять одягнути корону з якогось дива
це я про галичанок
думаю, це найкраще пояснення того, що ТС вважає тенденцією на трьох прикладах
   
є такі, що бачать в чуваку лише банкомат з фуєм
і фуй часто другорядне

Звичайно є, але здорова меркантильність просто повинна бути в жінці - це необхідна ознака того, що в голові у неї є трохи масла та вона здатна планувати та будувати довготривалі відносини на взаємовигідних та комфортних умовах.
   
Ну от, наприклад, хоч би  Вакарчук, Притула, телеведучий Володимир Остапчук, тощо?
Ну от здавалося самі українці, навколо поки україночок  файних,  деякі навіть одружені були на вишуканих украхнках, а потім їх потяг до на москворотих пьозд? :eyes:
=======================================
 Бо кацапки за для мокшовиживання еволюційного бувають більш явно,ніж жінки інших народів поділені на два типу: бляді та овуляшки. Ну бляді-це такі собі досить сексуальні особи (ну не всі), які навіть якщо якось або примушені, або бояться залишитися без грошей та комфорту чоловіка, все одно відчайдушно хочуть трахатися  з іншими. Навіть якщо й чоловіка кохають. Якщо б***ь знаходиться в становищі,коли це практично неможливо,вона просто втрачає інтерес к сексу з чоловіком. А якщо все ж збігає на сторону, то у них знов "нормальне" сексуальне життя певний час. Кацапські чоловіки це відчувають,тому їх переважна більшість мовчать та терплять,або їх бьють,а все одне живуть з ними.

 Овуляшки, це такі,які з задоволенням трахаються лише для того,щоб завагітнити, та ще трохі після народження дитини. Просто так вони не відчувають жодного кайфу і ухиляються від секісу.

Гірше за все,коли б***ь ще й овуляшка... :facepalm:  B-)
   
якщо не брати до уваги такі уйобіща як наша Циля, то українські жінки це краще, що є у України

дуже збалансований гендер: майже ідеальний баланс і жіночності, і хазяїновитості, і з лідерством у більшості немає бзіку

єдина неприємна куйня, це дуже поширений заворот мозгів на протистояння "мій рід і твій рід". оці стосунки свекрухи і невістки, налаштовування дітей. це треш просто.

помнишь анекдот
как украинка вышла замуж за узбека.! так отож. :D
   
Звичайно є, але здорова меркантильність просто повинна бути в жінці - це необхідна ознака того, що в голові у неї є трохи масла та вона здатна планувати та будувати довготривалі відносини на взаємовигідних та комфортних умовах.

та звичайно
ніхто ж не хоче, щоб його сестра чи донька виходила заміж за безперспективного ніщєброда
   
думаю, це найкраще пояснення того, що ТС вважає тенденцією на трьох прикладах

Ну десь так і є...   наші  панянки потребують часу, щоб переконатися і не витрачати себе на зайве...  хіба ж це погано?   
Для тих, хто шукає легкого перепиху,  то погано....     а потім плутають,  як то кажуть " туризм з еміграцією"   :gigi:   хто ж їм психіятр?  ;)  :facepalm1:
   
чому білоцерківську пьозду потягнуло у Дойчланд

гы)))

у тебя жинка русская -шо так возбудился :)
   
Эта тема для меридиан
   
гы)))

у тебя жинка русская -шо так возбудился :)

Ну попав, з кожним хлопом  може  статися..      ;)
   
могутній статевий потяг не визнає обмежень)
   
Ну десь так і є...   наші  панянки потребують часу, щоб переконатися і не витрачати себе на зайве...  хіба ж це погано?  
Для тих, хто шукає легкого перепиху,  то погано....     а потім плутають,  як то кажуть " туризм з еміграцією"   :gigi:   хто ж їм психіятр?  ;)  :facepalm1:
.    Зачем всем твои морализаторства? Ты получила ответ на свой вопрос?
   
я лично ни разу в жизни не спал  с украиномовной девкой)) мне иногда кажется что это извращение какое то даже))
так. Саме так. Ото xyем штрикати в живу людину, мерзотне дійство.

Останнє редагування: 18 квітня 2021 12:21:01 від beggy
   
могутній статевий потяг не визнає обмежень)
.   В 10.
   
Також так думаю...   подивитись хоч би на нашого форумного сергія нумерного  :facepalm1:
я почему то думаю там даже кацапка не виновата..
нумерной сам по себе скажем так странный ,если не сказать грубее.
тут можно по другому поставить вопрос -шо кацапка нашла в нем :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія