Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ по авто

ФЗВ по авто

Родная сестра с мужем купили себе в Риге новое авто, а свою  Ауди А5 хотят подарить. Оформление и растаможка на общих основаниях или есть какие-то льготы. Хочу понять стоит ли с этим вообще заморачиваться. Или ткните где почитать в гугле не нахожу однозначной информации
   
Re: ФЗВ по авто

Катайся на бляхах, таможат лохи
   
Re: ФЗВ по авто

Катайся на бляхах, таможат лохи
Та ж на бляхах я так понимаю только год. А потом? Возможно есть смысл таможить. Если нет то и ну его тогда в пень
   
Re: ФЗВ по авто

Посчитай на таможенном калькуляторе на авториа или любом сайте, если не евро 5 и старая машина дохрена получается
   
Re: ФЗВ по авто

   
Re: ФЗВ по авто

Мда дох... получаеться калькулятор на авториа насчитал 6821 евро. Так что в пень
   
Re: ФЗВ по авто

Мда дох... получаеться калькулятор на авториа насчитал 6821 евро. Так что в пень
Отож и развелось бляхарей как вшей
   
Re: ФЗВ по авто

Мда дох... получаеться калькулятор на авториа насчитал 6821 евро. Так что в пень

А що жи хотіли? Ми живемо не в дешевій країні. Нехай родичі продають того корча та віддадуть грошима. Купите собі екологічно чистий та безпечний вітчизняний "Ланос" або "Богдан". Майже новий.)
   
Re: ФЗВ по авто

А що жи хотіли? Ми живемо не в дешевій країні. Нехай родичі продають того корча та віддадуть грошима. Купите собі екологічно чистий та безпечний вітчизняний "Ланос" або "Богдан". Майже новий.)
Ну за штуку евро они может его и продадут, а за эти деньги можно купить только кондиционер от ланоса
   
Re: ФЗВ по авто

Ну за штуку евро они может его и продадут, а за эти деньги можно купить только кондиционер от ланоса

Так, дійсно. Ланос та Богдан в Україні - це досить коштовна машина..))
   
Re: ФЗВ по авто

От як цікаво як паталогічна жадібність Петрика Шоколадного зачіпає кожного українця.
#ПетрикШоколадний
   
Re: ФЗВ по авто

Так переоформлять на твоє ім'я в Латвії. В Україні кататимеся на бляхах. В чому проблема власне?
   
Re: ФЗВ по авто

Так переоформлять на твоє ім'я в Латвії. В Україні кататимеся на бляхах. В чому проблема власне?

Проблема в тому що на рік, а далі?
   
Re: ФЗВ по авто

Проблема в тому що на рік, а далі?
А потім здасиш на розборку, як і решта бляхастих. Дєлов то.
   
Re: ФЗВ по авто

А потім здасиш на розборку, як і решта бляхастих. Дєлов то.
А були б адекватні закони - ту ауді а5 купив би хтось потім замість якогось хламу, а той хлам пішов на металобрухт чи розборку
   
Re: ФЗВ по авто

Звісно ж ТО у нього пройдене [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія