Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Расходы украинцев на уровне очень бедных стран африки и азии

только там зимы нет.
Так что по факту Украинцы даже беднее

пенсы  и около 60 % населения за чертой бедности ООН



Чтобы ежемесячно запасаться необходимыми для жизни продуктами, украинцам надо зарабатывать не менее 5000 гривен

Такой вывод сделали исследователи, которые проанализировали потребительскую корзину государства в 2015 году.

В то же время, сейчас прожиточный минимум украинцев составляет чуть больше тысячи грн. По словам экспертов, этот парадокс возник из-за того, что состав потребительской корзины для украинцев и, соответственно, и цена на него, не менялись с прошлого века.







Останнє редагування: 2 серпня 2015 08:16:06 від Изя Шниперсон
   
только там зимы нет.
Так что по факту Украинцы даже беднее

пенсы  и около 60 % населения за чертой бедности ООН



Чтобы ежемесячно запасаться необходимыми для жизни продуктами, украинцам надо зарабатывать не менее 5000 гривен

Такой вывод сделали исследователи, которые проанализировали потребительскую корзину государства в 2015 году.

В то же время, сейчас прожиточный минимум украинцев составляет чуть больше тысячи грн. По словам экспертов, этот парадокс возник из-за того, что состав потребительской корзины для украинцев и, соответственно, и цена на него, не менялись с прошлого века.

З чого акумулювати гроші, з повітря?
   
Ізя де початок, перша редакція поста, що сталося?
   
З чого акумулювати гроші, з повітря?


ну кто  то ж  подвоїв своі статкі
   
Чтобы ежемесячно запасаться необходимыми для жизни продуктами, украинцам надо зарабатывать не менее 5000 гривен

как бы сомнительно
   
Ізя де початок, перша редакція поста, що сталося?

решил не утруждать свой и ваш могз длинными текстами
вот оригинал - http://news.finance.ua/ru/news/-/355341/rashody-ukraintsev-na-urovne-ochen-bednyh-stran-eksperty
   
Чтобы ежемесячно запасаться необходимыми для жизни продуктами, украинцам надо зарабатывать не менее 5000 гривен

как бы сомнительно

в чем сомнения?
речь о продовольствинной корзине и прожиточном минимуме
там определенный набор продуктов
и еще гигиена и одежда - прожит. минимум если смотреть

Останнє редагування: 2 серпня 2015 08:27:08 від Изя Шниперсон
   
"Руководитель аналитического департамента консалтингового агентства «ААА» Мария Колесник сообщила, что....."


А шо каже агенство "ВВВ"?
   
ой лихо, шо робити? :S
   
в чем сомнения?

дофига что-то... большинство украинцев  не зарабатывает таких денег... и еще живы до сих пор
   
дофига что-то... большинство украинцев  не зарабатывает таких денег... и еще живы до сих пор

да
значит едят отходы и одиваются в секонд хедах
ну и спасают огороды
   
Ізя, на мою думку для того, щоб був підприємєць мають бути гроші у манюпаса, нє?
   
да
значит едят отходы и одиваются в секонд хедах
ну и спасают огороды

да ладно... вполне можно питаться за небольшие деньги и без вреда для здоровья -крупы, молочка, овощи\фрукты, мясо\рыба минимально
одежда на лето -копейки, а зимняя - носится долго и хватит на х.з. сколько лет
   
Цитата: Груздев [ Відповісти в приват
[Ігнорувати]
cьогодні в 08:40
IP/Host: 193.161.14.--- (UA)
Изя Шниперсон, cьогодні в 08:29
Розгорнути попередні цитати...
да
значит едят отходы и одиваются в секонд хедах
ну и спасают огороды

да ладно... вполне можно питаться за небольшие деньги и без вреда для здоровья -крупы, молочка, овощи\фрукты, мясо\рыба минимально
одежда на лето -копейки, а зимняя - носится долго и хватит на х.з. сколько лет]

Коли почнеться громадянська, згадайте, що Ваша позиція привела до неї.
   
Коли почнеться громадянська, згадайте, що Ваша позиція привела до неї.

ждете\не дождетесь гражданской войны :S  8-: 
   
ізя, ти був у цих самих найбідніших країнах Африки?
От нафіга нести повну хєрню з розумним виглядом?
   
Была туту ветка, давненько, женщина спрашивала возможно ли организовать питание семьи из 4х человек на 2000грн/месяц.
Ей ту же фигню несли, что и 70% дописувачив этой ветки, ботиков, всякие щеки радники груздевы блоуканы.
   
Цитата: Груздев [ Відповісти в приват
[Ігнорувати]
cьогодні в 08:52
IP/Host: 193.161.14.--- (UA)
Топа, cьогодні в 08:44
Розгорнути попередні цитати...
Коли почнеться громадянська, згадайте, що Ваша позиція привела до неї.

ждете\не дождетесь гражданской войны :S  8-:]

Деякі заводять гілки про те, що нікуди викидати продукти.
Соціальна напруга росте.
Проте, Ви скоріш за все скажете "пусть єдят пірожниє".
Як я скажу, що мала зарплатня, ви скажете шукай кращу.
Зараз на одну посаду декілька претендентів. І займає ту посаду аж ніяк не фахівець.
Інші -дурні. Бо бідні. А бідні - бо дурні.
Роботи реально нема.
Не побив хлопа, що пропонував сторожувати за 500гр у місяць. Жалкую.

Нам не порозумітися.
   
Была туту ветка, давненько, женщина спрашивала возможно ли организовать питание семьи из 4х человек на 2000грн/месяц.
Ей ту же фигню несли, что и 70% дописувачив этой ветки, ботиков, всякие щеки радники груздевы блоуканы.

При чому тут одне до другого?
В Бідних країнах Африки дуже багато людей живуть десь так, як наші предки не жили вже років 300.
   
Нічого собі 5000 грн!!! Це де ж такі гроші можна заробити?
   
Деякі заводять гілки про те, що нікуди викидати продукти.
Соціальна напруга росте.
Проте, Ви скоріш за все скажете "пусть єдят пірожниє".
Як я скажу, що мала зарплатня, ви скажете шукай кращу.
Зараз на одну посаду декілька претендентів. І займає ту посаду аж ніяк не фахівець.
Інші -дурні. Бо бідні. А бідні - бо дурні.
Роботи реально нема.
Не побив хлопа, що пропонував сторожувати за 500гр у місяць. Жалкую.

Нам не порозумітися.

та ничего я не скажу -каждый сам выбирает, как ему жить( это касается как отдельного гражданина, так и страны в целом)
   
Режим Жуликов и воров во главе с Порошенко и Кролем  все делает чтобы украинцы были самыми бедными , простой пример  не отменили доступный ввоз недорогих авто  как это сделали страны Балтии и  Польши , это не власть это падонки пришедшие  к власти  на крови народа  ради личной наживы развезли коррупцию на новый лад .

Банду геть !
   
Режим Жуликов и воров во главе с Порошенко и Кролем  все делает чтобы украинцы были самыми бедными , простой пример  не отменили доступный ввоз недорогих авто  как это сделали страны Балтии и  Польши , это не власть это падонки пришедшие  к власти  на крови народа  ради личной наживы развезли коррупцию на новый лад .

Банду геть !


А при чому тут бідні країни Африки та Азії???
   
Режим Жуликов и воров во главе с Порошенко и Кролем  все делает чтобы украинцы были самыми бедными , простой пример  не отменили доступный ввоз недорогих авто  как это сделали страны Балтии и  Польши , это не власть это падонки пришедшие  к власти  на крови народа  ради личной наживы развезли коррупцию на новый лад .

Банду геть !

а кого взамен - другую банду :S   так было  все время...
   
решил не утруждать свой и ваш могз длинными текстами
вот оригинал - http://news.finance.ua/ru/news/-/355341/rashody-ukraintsev-na-urovne-ochen-bednyh-stran-eksperty

Не такий він уже довгий. Просто одне лише "бла-бла-бла" можна дійсно записати коротше

Мої доводи "контра":

1) хоча ціни на експортні продукти, як то хліб ( зернові ) та олія піднялись, в Україні ціни на продукти харчування досі менші, ніж , наприклад, у сусідній країні ( та й у всій Європі, очевидно )

2) порівнюючи з Африкою та європейськими країнами, треба врахувати ПКС, а не лише взяти середній дохід та поділити його на 25 по курсу євра

3) так, споживчий кошик зараз не тисяча грн. А скільки? Невже в 5 разів більше, 5 000 грн? А чому не 2000 ? Вдвічі- це теж багато. Чому так бездарно беруться дані- навіть не зі стелі, а з музею абсурду ?

 
   
Деякі заводять гілки про те, що нікуди викидати продукти.
Соціальна напруга росте.
Проте, Ви скоріш за все скажете "пусть єдят пірожниє".
Як я скажу, що мала зарплатня, ви скажете шукай кращу.
Зараз на одну посаду декілька претендентів. І займає ту посаду аж ніяк не фахівець.
Інші -дурні. Бо бідні. А бідні - бо дурні.
Роботи реально нема.
Не побив хлопа, що пропонував сторожувати за 500гр у місяць. Жалкую.

Нам не порозумітися.

Навіть якщо б Ви його побили ( а не він Вас )- Ви безкоштовно зробили б тяжку фізичну роботу та ще й сіли б, можливо, за неї в тюрму. Плюс ще більше зіпсовані нерви та ще більше жалкування за тим, що відбулось- але вже зі щирим бажанням, щоб було, як зараз
   
Оці нелогічні брехливі матеріали лише псують нормальний, критичний матеріал, який би міг допомогти. Такий метод називається "доведення до абсурду"
   
Зато у нас демократия, свободное общество, независимые СМИ.
   
Цитата: та ничего я не скажу -каждый сам выбирает, как ему жить( это касается как отдельного гражданина, так и страны в целом)
та

Тобто хтось краде - сам вибрав, хто не краде - хай сосуть, що мають - самі вибрали.
Ню-ню.
Об'єктивно складається так, що більшість марить помститися за злидні.
А Ви тут ні до чого. Канєшна... Канєшна-канєшна.

Останнє редагування: 2 серпня 2015 09:59:55 від Топа
   
Зато у нас демократия, свободное общество, независимые СМИ.

бардак у нас.. но сми при этом полностью зависимые
   
Цитата: S.Brandt [ Відповісти в приват
[Ігнорувати]
cьогодні в 09:50
IP/Host: 95.133.181.--- (UA)
Топа, cьогодні в 09:21
Розгорнути попередні цитати...
Деякі заводять гілки про те, що нікуди викидати продукти.
Соціальна напруга росте.
Проте, Ви скоріш за все скажете "пусть єдят пірожниє".
Як я скажу, що мала зарплатня, ви скажете шукай кращу.
Зараз на одну посаду декілька претендентів. І займає ту посаду аж ніяк не фахівець.
Інші -дурні. Бо бідні. А бідні - бо дурні.
Роботи реально нема.
Не побив хлопа, що пропонував сторожувати за 500гр у місяць. Жалкую.

Нам не порозумітися.

Навіть якщо б Ви його побили ( а не він Вас )- Ви безкоштовно зробили б тяжку фізичну роботу та ще й сіли б, можливо, за неї в тюрму. Плюс ще більше зіпсовані нерви та ще більше жалкування за тим, що відбулось- але вже зі щирим бажанням, щоб було, як зараз]

Я так розумію, пан хоче запропонувати, як треба вести себе?
   ....Я сама увага!
   
А я думаю, що якби той кєдр, що пропонував злиденну платню, придбав би рівномірний колір баклажана.
А з ним ще тисяча  таких як він. 
   ... то в Україні прононували б більшу зарплатню.(розмір оплати - завжди компроміс роботодавця і працівника, об'єктивно).

Хоч цей шлях для мене не привабливий. Але що мені ще залишається?
Тихо скніти?
   
бардак у нас.. но сми при этом полностью зависимые

Так в чем же тогда преимущество Украины?
   
Я так розумію, пан хоче запропонувати, як треба вести себе?
   ....Я сама увага!

Ні
   
Слава Майдану
   
ну вообще то похоже на современную Украину, типа кыивський олигарх прибыл на агитацию в провинцию
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія