Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Пан дебіл? Я у Харкові. Занотуйте це і не палиться, старий імпатент!:)
Ось вам по заслузі -  :fuck: (с)
То чого ти тут плигаєш за закордонних ухилянтів, обізяна?)
   
Я взагалі працюючих чеченців не бачив)



Ще до 24.02.22р моя знайома жила у Відні. В центрі купляла сім карту у чечена в кіоску. Тож хтось працює
   
Ще до 24.02.22р моя знайома жила у Відні. В центрі купляла сім карту у чечена в кіоску. Тож хтось працює
А як вона визначила що то був чечен а не даг?
Єдині нормальні чеченці або вбиті або ті хто в ЗСУ, а так народ п***а)
   
Ось зі статті BBC
“Але факт залишається фактом: за офіційною статистикою, за два роки війни лише кожний п’ятий біженець з України зміг знайти роботу в Німеччині.”
Мою родичку вмовляли не їхати з Словаччини, тіки б лишалась і працювала, дитину у школу, хата за копійки, всі плюшки, але вона повернулася, сантехнік і електрик які до війни робили ремонт у мене у квартирі зараз у Німеччині, працюють майже одразу як приїхали у 22, тіко трохи мови навчались, зараз крепко заробляють. Скоріш за все офісний планктон не знайшов роботу, або ті хто поздавав тут хати, або має бізнес в Україні.
   
Мою родичку вмовляли не їхати з Словаччини, тіки б лишалась і працювала, дитину у школу, хата за копійки, всі плюшки, але вона повернулася, сантехнік і електрик які до війни робили ремонт у мене у квартирі зараз у Німеччині, працюють майже одразу як приїхали у 22, тіко трохи мови навчались, зараз крепко заробляють. Скоріш за все офісний планктон не знайшов роботу, або ті хто поздавав тут хати, або має бізнес в Україні.
Ті що працюють - на біло чи начорно?)
Більшість це жінки з дітьми і пенси - багато з них зможуть працювати кимось крім доглядальниць і прибиральниць?)
   
Ті що працюють - на біло чи начорно?)
Більшість це жінки з дітьми і пенси - багато з них зможуть працювати кимось крім доглядальниць і прибиральниць?)
На біло працюють. Моя родичка теж жінка з дитиною. Все залежить від бажання. Які нах пенси?  Більшість там нероби які все життя перекладали у канторі папірці, ті хто дійсно працював і має в руках професію тих аж бігом забирають працювати. Знайомого 65р. навіть у штатах розривали по роботах, бо людина спєц у своїй справі. А нероби вони і у Європі нероби. От візьмемо наприклад управління культури КМДА. Це гадаю людей 300, ну може 100, чим вони займаються, шо вони вміють робити? Ні ху я, нах вони у Європі потрібні, шо там будуть робити?
   
На біло працюють. Моя родичка теж жінка з дитиною. Все залежить від бажання. Які нах пенси?  Більшість там нероби які все життя перекладали у канторі папірці, ті хто дійсно працював і має в руках професію тих аж бігом забирають працювати. Знайомого 65р. навіть у штатах розривали по роботах, бо людина спєц у своїй справі. А нероби вони і у Європі нероби. От візьмемо наприклад управління культури КМДА. Це гадаю людей 300, ну може 100, чим вони займаються, шо вони вміють робити? Ні ху я, нах вони у Європі потрібні, шо там будуть робити?
Я про те щоб працювати тим же продавцем на касі потрібно мову знати на певному рівні)
   
Доречі з тих хто точно не буде працювати там це чиновники - бо взагалі незрозуміло яка у них спеціальність корисна є)
   
Німці всіх пересіють - трутнів відішлють зрештою назад, а активних фахівців пригріють...
   
Щойно на радіо НВ сказав Тарас Загородній - нікого не будуть  відправляти а Україну. В зони конфліктів біженців не повертають. Кожна країна дбає про власні інтереси тож ці люди отримають якісь дозволи і залишаться . У Європі зроблять усе щоб залишити собі цей ресурс.
   Влада України за 30 р просрала свій народ.Люди хочуть норм жити і не хочуть вмирати, оце дивина!

Мантри усцикантів ) Ви там накуй нікому не потрібні, дегани
   
Німці всіх пересіють - трутнів відішлють зрештою назад, а активних фахівців пригріють...

Ні, буде навпаки - якраз трутні знайдуть собі соціал, а от працівникам у Німеції робити нічого буде.
   
   Влада України за 30 р просрала свій народ.Люди хочуть норм жити і не хочуть вмирати, оце дивина!

Так народ же й вибирав ту владу. Як наголосували, так і мали.
   
даватимуть тимчасовому непридатність на 6 або 12 місяців, а потім знову на ВЛК.
Так і зараз треба раз в рік проходити ВЛК
   
кумедно в один ряд пхати слов'янські мови і германську мову)

школяр середніх класів польску чеську розуміє на третій тиждень в закладі
німецьку не факт що на третій місяць
а по дорослим таке:
просто два роки і для просто сидіти серед німців це ніщо
щоб здати сертифікат на в2 потрібно чотири семестри тобто 2 роки + занять  вдома (разом 20год тиждень)
на в1 рік мінімум
якщо з нуля

польску якщо не писати листи можна і не вчити
сертифікат ХЗ чи потрібен при здачі документів

в АТ сертифікат здають навіть німецькі громадяни ( або приносять оцінки школи)
просто пистіти то не для роботодавця
на роботу вище ходи ліво- ходи право має бути папір з печатками
Магістрат теж не цікавить як людина шпрехає
дай сертифікат і не рви перед нами горло що знаєш

Якшо збираєшся подаватись на карту побуту - треба сертифікат B2. (я не збираюсь)
   
Ну, мавпочки, вибачайте, але трохи поменшало вам приводів радіти.


Міністр внутрьошніх справ на багато ближчій до справ мігрантів ніж міністр оборони.
   
Ну, мавпочки, вибачайте, але трохи поменшало вам приводів радіти.

https://t.me/UkraineNow/51988
Міністр внутрьошніх справ на багато ближчій до справ мігрантів ніж міністр оборони.

Та не бійся, усциканте, русня тебе мобілізує для штурму Берліна
   
А очко в краківського ТРО серйозно так стиснулось B-)
   
Ну, мавпочки, вибачайте, але трохи поменшало вам приводів радіти.

https://t.me/UkraineNow/51988
Міністр внутрьошніх справ на багато ближчій до справ мігрантів ніж міністр оборони.
Похуй
   
А очко в краківського ТРО серйозно так стиснулось B-)
Навпаки - розслабилось - засрали всю гілку)
   
Міністр внутрьошніх справ на багато ближчій до справ мігрантів ніж міністр оборони
А йому замість українців ті сирійці з африканцями ні разу не впали...
   
А очко в краківського ТРО серйозно так стиснулось B-)

Не знаю як там у краківського ТРО, я реаугував сокійно. :)
   
А ви кажете  :rotate:
https://t.me/Lv1256/57056?single

Щось мутно. Мабуть є цікаві нюанси) Молоді мужики не змогли за декілька років знайти роботу в ЄС? По друге,а що дасть нелегальний перетин кордону в бік України? Нічого не заважає перетнути його легально. Зіславшись на на новий закон про мобілізацію та бажання обновити дані у ТЦК. Ніхто на кордоні повістки не роздає. Крім того якщо вони бажали нелегально попасти в Україну щоб мобілізації уникнути то це взагалі повний дибілізм.
   
Щось мутно. Мабуть є цікаві нюанси) Молоді мужики не змогли за декілька років знайти роботу в ЄС? По друге,а що дасть нелегальний перетин кордону в бік України? Нічого не заважає перетнути його легально. Зіславшись на на новий закон про мобілізацію та бажання обновити дані у ТЦК. Ніхто на кордоні повістки не роздає. Крім того якщо вони бажали нелегально попасти в Україну щоб мобілізації уникнути то це взагалі повний дибілізм.

Може вони у справаш швиденько туди і назад, а може і не перший раз
   
Щось мутно. Мабуть є цікаві нюанси) Молоді мужики не змогли за декілька років знайти роботу в ЄС? По друге,а що дасть нелегальний перетин кордону в бік України? Нічого не заважає перетнути його легально. Зіславшись на на новий закон про мобілізацію та бажання обновити дані у ТЦК. Ніхто на кордоні повістки не роздає. Крім того якщо вони бажали нелегально попасти в Україну щоб мобілізації уникнути то це взагалі повний дибілізм.

Можливо, злякалися відовідальності за нелегальний виїзд.
А можливо, шо Буг вплав щоб покинути Україну - неможливо знайти роботу - Буг вплав щоб повернутися в Україну, це як раз свідчить про "ментальні здібності" обох. Та як раз усе логічно. :)
   
Можливо, злякалися відовідальності за нелегальний виїзд.
А можливо, шо Буг вплав щоб покинути Україну - неможливо знайти роботу - Буг вплав щоб повернутися в Україну, це як раз свідчить про "ментальні здібності" обох. Та як раз усе логічно. :)

вони побоялись що їх при офіційному вїзді заберуть в бусік і в тцк
   
Щось мутно. Мабуть є цікаві нюанси) Молоді мужики не змогли за декілька років знайти роботу в ЄС? По друге,а що дасть нелегальний перетин кордону в бік України? Нічого не заважає перетнути його легально. Зіславшись на на новий закон про мобілізацію та бажання обновити дані у ТЦК. Ніхто на кордоні повістки не роздає. Крім того якщо вони бажали нелегально попасти в Україну щоб мобілізації уникнути то це взагалі повний дибілізм.

Ага, схоже на пропаганду
   
у знайомого сьогодні запакували його майстра авто
але хлопцеві 25-ть років
змусили пройти ВЛК
і змушують підписати
але ж Закон ще не вступив в силу для 25-річних?
   
у знайомого сьогодні запакували його майстра авто
але хлопцеві 25-ть років
змусили пройти ВЛК
і змушують підписати
але ж Закон ще не вступив в силу для 25-річних?

Що змушують підписати? Ну намалюють йому повістку на перший день коли закон вступить в дію...
   
https://t.me/Lv1256/57061

Ти скажи яка несправедливість. В Харкові його не мобілізували, а на Львівщині мобілізували. Нічого дивного, правда?
   
але ж Закон ще не вступив в силу для 25-річних?

як це не вступив ?  там же окремий закон був
   
як це не вступив ?  там же окремий закон був

Ага.
   
Можливо, злякалися відовідальності за нелегальний виїзд.
А можливо, шо Буг вплав щоб покинути Україну - неможливо знайти роботу - Буг вплав щоб повернутися в Україну, це як раз свідчить про "ментальні здібності" обох. Та як раз усе логічно. :)
   Вот как они лбами не треснулись с теми, кто бежит из Украины? Судя по новостям, там такой трафик- разминуться невозможно...
   
https://www.facebook.com/5kanal/videos/792959555758010/

Посмотрел репортаж.
Мужчине под 60 (видимо еще и с протезом зубным - характерный звук) повестку жек вручил. Толпится в очереди.
Все через жопу. С пяти утра записываются.
   
https://t.me/DeepStateUA/19322
Ну це ж те саме що зараз.
Вже б хоч поміняли це дурнувате формулювання, бо там не згадується  купа інших підрозділів.

Але об'єктивно, як я розумію, нічого не поміняється. Схоже на те що депутати тупо додали купу роботи працівникам  і лікарям,  і купу зайвого гемору обмежено придатним.

Дєбіли, бля
   

Цю тему переглядають:

Merk, БМП-2, WMax, Matvik, NINJA, андрій_харківець (+ 1 прихованих) і 46 гостей
 
Повна версія