Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грузія

Re: Грузія

Футбольор Каха Каладзе тепер мєр Тіфліса :gigi:

- До сих пор не понял причину. Официально осудили по статье 223, воровские традиции.

Теж футбольор Демітрадзе

Всі з Дінама  [ua] Київ :)

В Грузию мы приехали ради Кахи Каладзе, легендарного футболиста, который месяц назад стал министром энергетики Грузии

 :buba:
   
Re: Грузія

тепер грузини зрозуміють що для них зробив міхо

не факт.
це якби нам би розказували за досягнення Ющенка
   
Re: Грузія

тепер грузини зрозуміють що для них зробив міхо

не факт.
це якби нам розказували за досягнення Ющенка
   
Re: Грузія

не факт.
це якби нам би розказували за досягнення Ющенка

в ющенка нічого не вийшло
   
Re: Грузія

   
Re: Грузія

https://t.me/uniannet/132829


в нас колись студентів побили.....
   
Re: Грузія

переловят по одному ,як в беларусі
   
Re: Грузія

це якби нам би розказували за досягнення Ющенка
:gigi:
Моцне порівняння
За Міхо прибрали корупцію з силових відомств відкрили економіку і далі по списку
За ВАЮ якісь зрушення були виключно у гуманітарній сфері у всіх інших була повна махновщина що таки стимулювало економіку
але ніяких практичних досягнень рівня Міхо ВАЮ не зробив
   
Re: Грузія

:gigi:
Моцне порівняння
За Міхо прибрали корупцію з силових відомств відкрили економіку і далі по списку
За ВАЮ якісь зрушення були виключно у гуманітарній сфері у всіх інших була повна махновщина що таки стимулювало економіку
але ніяких практичних досягнень рівня Міхо ВАЮ не зробив

Ще моцніше порівняння!

- Грузія в прибл. 10 разів менша за Україну
- Економіка теж разів у 10 простіша
-  Саакашвілі був презом 2 терміни, без малого 10 років; Ющенко - 1 термін... 4 роки
- Негативний політико-економічний тиск з боку хуйлостану теж був, мабуть, разів у 10 більший на Україну
... вже не згадуючи, що взагалі дивно, як Ющенко вижив після отруєння і ще міг працювати

Порівнювателі, блдь

Пєши ісчо, пєйсатєль
   
Re: Грузія

Ющенко - 1 термін... 4 роки
Чому 4 роки, не 5???
У другому терміні йому українці категорично відмовили
   
Re: Грузія

Чому 4 роки, не 5???
У другому терміні йому українці категорично відмовили
І катерогично Януковича російського обрали, під оплески росіян. Далі наслідки. Причина неготовність нації, окупація , війна.
   
Re: Грузія

А дивно вийшло. Саме грузини нас надихнули на зміни в країні. І в нас вийшло, а в Грузії вийшла така дика деградація в зворотньому напрямку  8-)
   
Re: Грузія

 Мирні протести навіть масові от як в Білорусі на владу, особливо недемократичні режими не діють. Режими теж вчаться. Те що проконало в Грузії за міхи ,в Україні за Ющенка не проконало в Білорусі і не проконало в Україні в 2013,поки не почалося силове протистояння,а по суті революція.І думаю що масові протести нічого не дадуть і в Грузії. Тих прокацапських вилупків при владі можна сковирнути лише силою. Однак тут є велика небезпека для Грузії. Кацап під боком. Тому навіть не знаю що для них краще. Можливо і не варто доводити до силового сценарію
   
Re: Грузія

І катерогично Януковича російського обрали, під оплески росіян. Далі наслідки. Причина неготовність нації, окупація , війна.
а вас це дивує? у 2004 об"єктивно умовна третина країни бути помаранчевими, друга третина - синяки, і третя - це ті, хто стверджував, що всівониоднакові.
З цієї третьої частини якийсь процент залишився противсіхами, якийсь вирішив проголосувати за Дрища, якийсь - за Янучару.
Далі. Дрищара протягом своєї каденції робив все, щоб синя частина суспільства підняла свої похнюплені голови і переможно запитала : "Ну як? це саме те, чого ви прагнули?".  І все.
Помаранчеві визнали свою поразку, синяки взяли гору.
Не якась вища сила чи жереб відвів Дрищу лише один термін - це зробив він сам разом зі своїми "хлопцями".
   
Re: Грузія

Порівнювателі, блдь
На відміну від тебе я добре знаю Андрюшу, Петра (гроши у тумбочці  :-)o, Ярослава, Віталіну, Ольгу і далі по списку так що на відміну від тебе мені таки є з чим порівнювати
   
Re: Грузія

Мирні протести навіть масові от як в Білорусі на владу, особливо недемократичні режими не діють. Режими теж вчаться. Те що проконало в Грузії за міхи ,в Україні за Ющенка не проконало в Білорусі і не проконало в Україні в 2013,поки не почалося силове протистояння,а по суті революція.І думаю що масові протести нічого не дадуть і в Грузії. Тих прокацапських вилупків при владі можна сковирнути лише силою. Однак тут є велика небезпека для Грузії. Кацап під боком. Тому навіть не знаю що для них краще. Можливо і не варто доводити до силового сценарію

До насильницьких дій суспільство має вдаватись лише для самозахисту:

- коли влада спонукає її представників до незаконних насильницьких дій, або покриває їх
- коли влада цілеспрямовано та організовано створює умови, які даватимуть їй можливість безкарно вдаватись до насильницьких мір
   
Re: Грузія

На відміну від тебе я добре знаю Андрюшу, Петра (гроши у тумбочці  :-)o, Ярослава, Віталіну, Ольгу і далі по списку так що на відміну від тебе мені таки є з чим порівнювати

Знаєш? Сирйозно???

Відкрию тобі таємницю: знати факти мало, мізки ще треба, щоб бути спроможним ті факти осягнути і проаналізувати. От з цим у тебе проблема.

А так... пєши ізчо! За Андрюшу, Петра і Павла і кого ти там ще знаєш.
   
Re: Грузія

Ситуація загрозлива
   
Re: Грузія

Відкрию тобі таємницю: знати факти мало, мізки ще треба, щоб бути спроможним ті факти осягнути і проаналізувати. От з цим у тебе проблема.
ви впевнені що ваша особиста спроможність осягнути і проаналізувати факти є досконалою і об"єктивно правильною?
   
Re: Грузія

На неділі чув грузина по радіо, казав що влада декларує рух до Европи, а насправді роблять все на зближення з Росією.
Нічого не нагадуе? Януковощ робив теж саме.

І ІМХО чому кацапи активували Грузію, бо вона потрібна для утримання Арменіі, якщо кацапи там зараз не зроблять заварушку, то Вірменія здрейфує до ЕС. Тому кацапам потрібен кордон з вірменами
   
Re: Грузія

На неділі чув грузина по радіо, казав що влада декларує рух до Европи, а насправді роблять все на зближення з Росією.
Нічого не нагадуе? Януковощ робив теж саме.

каци завжди працюють по тим самим мєтодичкам.
навіть якщо практика показала що вони не спрацьовують.
   
Re: Грузія

Ще моцніше порівняння!

- Грузія в прибл. 10 разів менша за Україну
- Економіка теж разів у 10 простіша
-  Саакашвілі був презом 2 терміни, без малого 10 років; Ющенко - 1 термін... 4 роки
- Негативний політико-економічний тиск з боку хуйлостану теж був, мабуть, разів у 10 більший на Україну
... вже не згадуючи, що взагалі дивно, як Ющенко вижив після отруєння і ще міг працювати

Порівнювателі, блдь

Пєши ісчо, пєйсатєль
Ще забули написати, що в Грузії Юльки не було, і половини країни кацапозалежних чи ментальних кацапів.
   
Re: Грузія

Ще забули написати, що в Грузії Юльки не було, і половини країни кацапозалежних чи ментальних кацапів.
Якби в Україні не було Юльки, то Янучара став би президентом ще у 2004.
   
Re: Грузія

Знаєш? Сирйозно???

Відкрию тобі таємницю: знати факти мало
Я не тільки факти знаю я сім'ю добре знаю про що і написав а у тебе тільки твої рожеві фантазії :-)o
Знаєш як у Петра з'явились перші грубі гроші?  "Слобода" взяла велику позику у Банка Україна і вони її не повертали.
   
Re: Грузія

Якби в Україні не було Юльки, то Янучара став би президентом ще у 2004.

хм....
спірне твердження.
дуже.
   
Re: Грузія
HSM

Якби в Україні не було Юльки, то Янучара став би президентом ще у 2004.
Хі хі
   
Re: Грузія

Якби в Україні не було Юльки
То  Медведчук мав би набагато менше впливу
   
Re: Грузія

справжнім чортом виявився дєд марос..
юля була на "болвана" у розкладах.
   
Re: Грузія

хм....
спірне твердження.
дуже.
Та дурня повна, але то ж юльчихи колишня, дивуватися нема чого.
Досі не зрозуміла, хто і чому робив перший Майдан.
   
Re: Грузія

Та дурня повна, але то ж юльчихи колишня, дивуватися нема чого.
Досі не зрозуміла, хто і чому робив перший Майдан.
І хто ж по-твоєму, любителька кацікри, "робив" перший Майдан?
   
Re: Грузія

Я не тільки факти знаю я сім'ю добре знаю про що і написав а у тебе тільки твої рожеві фантазії :-)o
Знаєш як у Петра з'явились перші грубі гроші?  "Слобода" взяла велику позику у Банка Україна і вони її не повертали.

Я не знаю что такое первые и грубые по отношению к деньгам, но сам бизнес начался с папы.
И развивался вполне органично.
Также органично Порошенко, выпускник дипломатического ВУЗа, строил карьеру политика и в результате стал президентом.
   
Re: Грузія
HSM

І хто ж по-твоєму, любителька кацікри, "робив" перший Майдан?
Люля , само собою
   
Re: Грузія

Люля , само собою
ви - "любителька кацікри"?
   
Re: Грузія

Я не знаю что такое первые и грубые по отношению к деньгам, но сам бизнес начался с папы.
И развивался вполне органично.
Также органично Порошенко, выпускник дипломатического ВУЗа, строил карьеру политика и в результате стал президентом.
та бачили ми як він "строіл"
і як збагачувався паралельно зі стрибанням з партії до партії, часто протилежного спрямування, теж бачили
а "органічний" гєроїццкій папашка Петро весь термін відсидів за крадіжку чи скостили?
   
Re: Грузія

маштаб політика то є його "політичне чуття' - вчасно перескочити з одного політичного проекту на інший.
Аби тебе не накрило уламками попереднього.
   
Re: Грузія

маштаб політика то є його "політичне чуття' - вчасно перескочити з одного політичного проекту на інший.
безумовно
але і виборець теж має право враховувати подібну ...гнучкість совісті і моралі політика, визначаючи чи є можливість такому довірити країну, навіть якщо він сам цього так хоче що аж всир*ється
   
Re: Грузія

маштаб політика то є його "політичне чуття' - вчасно перескочити з одного політичного проекту на інший.
Аби тебе не накрило уламками попереднього.

Очевидно что масштаб политика - это степень его влияния на внутренне- и внешнеполитические процессы.
Естественно эта величина не постоянная и меняется со временем.
   
Re: Грузія

Ще моцніше порівняння!

- Грузія в прибл. 10 разів менша за Україну
- Економіка теж разів у 10 простіша
-  Саакашвілі був презом 2 терміни, без малого 10 років; Ющенко - 1 термін... 4 роки
- Негативний політико-економічний тиск з боку хуйлостану теж був, мабуть, разів у 10 більший на Україну
... вже не згадуючи, що взагалі дивно, як Ющенко вижив після отруєння і ще міг працювати

Порівнювателі, блдь

Пєши ісчо, пєйсатєль

Якщо послухати пересічних, то в усіх бідах України винні Ющенко і Порошенко.

Ну ще Кличко (в Києві).

За Януковича, Кучму, Кравчука, Черновецького, Омельченка Косаківського навіть не згадують.
   
Re: Грузія

А дивно вийшло. Саме грузини нас надихнули на зміни в країні. І в нас вийшло, а в Грузії вийшла така дика деградація в зворотньому напрямку  8-)

У нас після війни теж невідомо що буде.

Он Угорщину навіть в ЄС прийняли, а якщо подивитись зараз на Орбана....
   
Re: Грузія

Якби в Україні не було Юльки, то Янучара став би президентом ще у 2004.

Якби в Україні не було Лазаренка, то не було б і Юльки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія