Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Не знаю автора лично, но вот по таким темам он выглядит как человек с одной извилиной и то межжду ягодиц.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Из всей этой выставки безвкусицы, на фото, более менее, только зимний куртяк...
Всё остальное, дорогой шлак для фриков...
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Не знаю автора лично, но вот по таким темам он выглядит как человек с одной извилиной и то межжду ягодиц.

Как ты сделал такой глубокомысленный вывод?))
пс. Но на самом деле да——это все потому что мы лично не знакомы))
А так—то я позитивный человечек))
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Из всей этой выставки безвкусицы, на фото, более менее, только зимний куртяк...
Всё остальное, дорогой шлак для фриков...

А футболочка моя от Дезигуал?—— она топчик))
А шкары мои ——Найк Эир Мани?—— тоже топ.
Ну и Валентино——тоже крутяк на самом деле.
Другие вещи——действительно на любителя.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

сергію , як тобі сія модель?
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Как ты сделал такой глубокомысленный вывод?))
пс. Но на самом деле да——это все потому что мы лично не знакомы))
А так—то я позитивный человечек))
Да я охотно верю, но в наши годы так по глупому выкидывать деньги, это еще постараться нужно, как там сказал Скрябин, пофиг в каких ты кедах, главное что ты в них гуляешь по Парижу. Купил бы жене и доце ювелирку, а себе за сотку рибок, было б счастье.,а если на недвигу целишься то тем более эти шкары нах.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

мне нравится десигуал, платье есть в которое я не могу влезть.НО ТОЛЬКО КАК ЖЕНСКАЯ ОДЕЖДА!
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

сергію , як тобі сія модель?
Показати зображення...
Все лето по двору выходил, в них косил и деревья садил, два сезона выдержали и не кроксы, а но нейм переход в метро за 100 грн.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Все лето по двору выходил, в них косил и деревья садил, два сезона выдержали и не кроксы, а но нейм переход в метро за 100 грн.
тю , мені жінка купила років три тому і ніяк стоптати не можу :laugh:
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

тю , мені жінка купила років три тому і ніяк стоптати не можу :laugh:

Економна вона в тебе
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

тю , мені жінка купила років три тому і ніяк стоптати не можу :laugh:
Если б не посадка пол сотни деревьев, дудаю еще б пожили, да и выкинул я их целыми, просто подошва ну очень тонкая стала.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Економна вона в тебе
і я такий же)))
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Да я охотно верю, но в наши годы так по глупому выкидывать деньги, это еще постараться нужно, как там сказал Скрябин, пофиг в каких ты кедах, главное что ты в них гуляешь по Парижу. Купил бы жене и доце ювелирку, а себе за сотку рибок, было б счастье.,а если на недвигу целишься то тем более эти шкары нах.

Да есть у них все(((
Это проблема на самом деле——когда не знаешь что купить в подарок——потому что все есть(((
( ну кроме недвиги на которую целимся и машинку обновить))

пс. Я ж писал——жена жалуется что не может на работу одевать кольца с брюликами——рвут резиновые перчатки)))
ппс. И да——я в энтих Валентинах——по Кельну гуляю)))( не Париж, но недалеко).
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

і я такий же)))

Не.
Ти їй Мерса купив :))))
Не ланоса
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Не.
Ти їй Мерса купив :))))
Не ланоса
та я і собі купив )))
тому змушений був щоб не образилась))))
а щяс натягну свої хеліхансон  :laugh:  і пру тайгу по гриби

   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Найтли)), я кстати для себя еще один брэнд открыл))——
Кристиан Лабутэн))—— мужская линия))
Мне понравились))
Шкары——бомба))
Вчера хотел померить——не было моего размера(((

http://eu.christianlouboutin.com/de_en/homepage-1/men-collection/men-new-arrivals-1.html?p=1
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Да есть у них все(((
Это проблема на самом деле——когда не знаешь что купить в подарок——потому что все есть(((
( ну кроме недвиги на которую целимся и машинку обновить))

пс. Я ж писал——жена жалуется что не может на работу одевать кольца с брюликами——рвут резиновые перчатки)))
ппс. И да——я в энтих Валентинах——по Кельну гуляю)))( не Париж, но недалеко).
Вот на машинку бы и добавил, твоя жизнь живи как считаешь нужным.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

купувати кроси за 650 євро і потім шурувати на роботу в понеділок?  :lol:  :facepalm1:

не задумувався чому одяг і їжа не патентуються? тобто немають авторських прав як це є з книгами, музикою та іншими видами мистецтв?
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

таки гамнодавы я и даром бы неносил , а ты покупаешь бо там модный бренд стоит ,,,,,валянтино
у нас такой подьебкой типа адьебас все базари заваляни , токо селюки и берут

я колись італійців з однією консалтингової кантори зпитав про ті "бренди" - армані-шмармані , габани-габони - кажу "на них же стільки грошей заробляється"
чуваки котрі консультують бізнеси ржали довго і вголос - короче по факту всі ті бренди шмаття це розвод пересічних на бабло  :D
заробітки в тій індустрії як кіт наплакав бо китай та решту азії давлять
ото лише і можуть заробити на таких "клієнтах" і то це не сер"йозно
взагалі та індустрія мотлоху це мілкота і сер"йозних грошей там ніколи не було і не буде
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

зпитав про ті "бренди" - армані-шмармані
От не надо на Армани гнать...
Я про "взрослую", а не всякие отпочкования...
Армани, Бриони и Зенья, это наверное, последние мамонты, которые понимают, что такое мужской костюм и как, и из чего его сшить...
Из них, Зенья, стоит особняком, потому что сам покупает лучшую шерсть, которую может найти на рынке, в Моголии и Н.Зеландии и делает ткани...
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

детство бедное?
+++ :D и наверное тяжелое! У этого чувака явные комплексы.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

У меня есть знакомый ,который помешан на фирменной винтажной одежде  60-х,70-х годов.Там ,оказывается ,целое сообщество коллекционеров ,типа нумизматов.И какие-нибудь джинсы Монтана или Ливайс 60-х годов выпуска могут стоить просто сумасшедшие деньги.Счет идет на тысячи долларов.Это я еще могу понять.Самое обидное что когда он идет в фирменном Вранглере народ уже в это дело не врубается и думает шо хлопец из села приехал.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

У меня есть знакомый ,который помешан на фирменной винтажной одежде  60-х,70-х годов.Там ,оказывается ,целое сообщество коллекционеров ,типа нумизматов.И какие-нибудь джинсы Монтана или Ливайс 60-х годов выпуска могут стоить просто сумасшедшие деньги.Счет идет на тысячи долларов.Это я еще могу понять.Самое обидное что когда он идет в фирменном Вранглере народ уже в это дело не врубается и думает шо хлопец из села приехал.

 (tu)

там не все вінтаж котується а лише деякі марки-моделі
випускається лімітована кількість  і ведеться реєстр де ви можете відслідкувати коли і де шили чи виробили ту чи іншу модель
на такі речі дають як правило пожиттєву гарантію і ремонт за рахунок фірми - а бути у вжитку такі речі можуть пару десятків років

але це купується не для носіння - це вкладення грошей - майже як інвестиція бо ті речі реально ростуть в ціні з року в рік -
якщо ви десь знайдете 25 oz оригінальні джинси з часу до 70х то можете "озолотитися"  :D
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

для розуміння як розводять пересічного на лахах

стандарт джинсів до 80х був 16 - 20 - 25 oz і носилися вони під 100 років  ;o  - реально не вбиваєма тканина
десь з кінця 80х і до тепер з"явилося гімно котре називається "дизайнерські джинси" - це то в чому дефілює 99% покупців і це є ті армані-шмармані
там вже стандарт 6-9-11 oz і воно носиться 3-5 років і потрібно купувати нові

але пересічні ведуться на рекламу і "імідж"  :D
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

(tu)

там не все вінтаж котується а лише деякі марки-моделі
випускається лімітована кількість  і ведеться реєстр де ви можете відслідкувати коли і де шили чи виробили ту чи іншу модель
на такі речі дають як правило пожиттєву гарантію і ремонт за рахунок фірми - а бути у вжитку такі речі можуть пару десятків років

але це купується не для носіння - це вкладення грошей - майже як інвестиція бо ті речі реально ростуть в ціні з року в рік -
якщо ви десь знайдете 25 oz оригінальні джинси з часу до 70х то можете "озолотитися"  :D
Та да ,он там такие страсти,в этом плане, рассказывал и чешет моделями,годами выпуска,фасонами шо из пулемета.Да ,это вкладывание денег и нужно просто вешать в рамку вместо картин а не носить.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

для розуміння як розводять пересічного на лахах

стандарт джинсів до 80х був 16 - 20 - 25 oz і носилися вони під 100 років  ;o  - реально не вбиваєма тканина
десь з кінця 80х і до тепер з"явилося гімно котре називається "дизайнерські джинси" - це то в чому дефілює 99% покупців і це є ті армані-шмармані
там вже стандарт 6-9-11 oz і воно носиться 3-5 років і потрібно купувати нові

але пересічні ведуться на рекламу і "імідж"  :D
Гы,Иван,я смотрю ты тоже в теме.Так что я бы,на месте Сергея,этим говном особенно не хвастался ,тем более,купленым за совершенно бестолковые бабки.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))
nik

пс. Супчики, там на фото ваша зарплатня за 3 місяці)))

 :laugh:

Как ты сделал такой глубокомысленный вывод?
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Гы,Иван,я смотрю ты тоже в теме.Так что я бы,на месте Сергея,этим говном особенно не хвастался ,тем более,купленым за совершенно бестолковые бабки.

я просто скупий  :shuffle:   
і трохи був причетний до тої індустрії , то коли взнав як там робляться гроші то відчув що мене розводили як лоха всі ті "бренди" і мені стало "абідна"  :D

а стосовно кросів то взагалі чи не найбільш цинічний трюк
адже кроси це те що носить ваше тіло - хребет, кістки , сустави, і т.д. і т.п. і визначає вашу статуру і так далі
але матеріали - особливо підошва це пластик котрий вартий копійки - як приміром в пляшці кока-коли, ціна РЕТ пляшки мізер
і тут вмикається фізика - тиск п"ятки і ступні на пластикову підошву і контакт підошви з землею, асфальтом і т.д.
оскільки пластик це одна з форм органіки , то навіть наступивши на оливкову олію ич якусь іншу ви вже пошкоджуєте підошву і починається руйнація пластику
там все розраховано на те що кроси носяться пару сезонів і викидаються і покупець просто не побачить в що перетворюється підошва

тому то майже не має колекційного спорт взуття
є типу колекції але ті кроси зберігають в коробках і не одівають а так, просто подивитися - відповідно то що я побачив на початку гілки - це десь радісно засміявся якийсь директор маркетингу того "бренду"  :D
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

не подобається такий одяг\взуття (td)
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

(tu)

там не все вінтаж котується а лише деякі марки-моделі
випускається лімітована кількість  і ведеться реєстр де ви можете відслідкувати коли і де шили чи виробили ту чи іншу модель
на такі речі дають як правило пожиттєву гарантію і ремонт за рахунок фірми - а бути у вжитку такі речі можуть пару десятків років

але це купується не для носіння - це вкладення грошей - майже як інвестиція бо ті речі реально ростуть в ціні з року в рік -
якщо ви десь знайдете 25 oz оригінальні джинси з часу до 70х то можете "озолотитися"  :D

Така сама шняга і в цій фешн—індустріі))——
Сумочки від Ерме——тільки дорожчають з часом ——і з вулиці в магазі іх не купити.
На рахунок того що там дрібні грощі крутяться))——
Так ось ці люди з вами не погодяться))——
https://dolio.ru/top-33-milliarderov-kotorye-sdelali-svoe-sostoyanie-na-mode/
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

не подобається такий одяг\взуття (td)

багато жіночого флеру і геть відсутній чоловічий.  ;)
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Ці всі роздуми на тему " як смакують мушлі"))—— реально серед тих хто іх не ів))
Це я з вами тут можу це обговорювати на—рівних——— ніщєброд поміж таких самих ніщєбродів))( хоча більшість напише що вони насправді олєгархи)))
Тож не починайте такі теми серед людей хто дійсно знається на тій індустріі))
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Така сама шняга і в цій фешн—індустріі))——
Сумочки від Ерме——тільки дорожчають з часом ——і з вулиці в магазі іх не купити.
На рахунок того що там дрібні грощі крутяться))——
Так ось ці люди з вами не погодяться))——
https://dolio.ru/top-33-milliarderov-kotorye-sdelali-svoe-sostoyanie-na-mode/

ти той список читав?  :lol:

на чому перший заробив свої міліарди? на шматті типу zara що є аналогом трусів з ринку Петрівка середини 90х - та ж сама концепція лише інше виконання
і так і решта
вся "висока" мода чи от претапорте чи як його там - все воно збиткове і
другий чувак в списку просто володіє ще брендами в лікеро-горілчаній галузі - по сутті шинкар з мондними наліпками  :lol:
третій теж саме - ейчендем  :facepalm1:
четвертий то взагалі то вже не лахи - це оптика і спеціалізовані окуляри в тому числі і там вже і аптеки включаються в дистрибуцію, а це трішки інших бізнес ніж труси продавати на 7 км
ну і так далі - там нема про шо казати
виробники просто замороженого м"яса криють отих кравців на раз , не кажучи вже про сер"йозні бізнеси

у сумочки Ерме-шмерме дорожчають де? є якісь докази?
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

і воно носиться 3-5 років і потрібно купувати нові


а хто носить речі 3-5 років :S
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

тандарт джинсів до 80х був 16 - 20 - 25 oz і носилися вони під 100 років
Вообще да, а так нет...
Век не уточнил...
20-й, нет...
А вот родоначальные ливайсы, из конопляной ткани, возможно...
Их пеоиодически находили в шахтных выработках...
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Вообще да, а так нет...
Век не уточнил...
20-й, нет...
А вот родоначальные ливайсы, из конопляной ткани, возможно...
Их пеоиодически находили в шахтных выработках...

що це за да-нєт

джинси котрі шилися з парусинової тканини одівалися поверх одягу бо були по сутті спецовками
це вже потім з них почали робити гламурну фуєту
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

що це за да-нєт

джинси котрі шилися з парусинової тканини одівалися поверх одягу бо були по сутті спецовками
це вже потім з них почали робити гламурну фуєту
Мне рассказывали что фирма Леви Страус у какого-то чувачка купила свои старые джинсы за тридцать с чем-то тысяч долларов.
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

Не знаю автора лично, но вот по таким темам он выглядит как человек с одной извилиной и то межжду ягодиц.

 :laugh:

в нас казали "... і та від сокири"
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

що це за да-нєт
Нет, не могут носится джинса, 70-80-х, прошлого века, даже 25 oz, 100 лет...
У меня есть белая джинсовая куртка, из очень толстого катона, простроченная толстенной коричневой ниткой, где то начала 90-х...
Ну очень толстого катона...
Я таких и джинс не видел...
С год назад, начал лохматится на воротнике...
А так да, как новая...
Носил все это время и не выкинул, потому что куртка как куртка...
Классический джинсовый стандарт, вне времени...
Такие и сейчас шьют...
   
Re: Я( sergey1974007) і #СуботнійШоппінг2))

ти той список читав?  :lol:

на чому перший заробив свої міліарди? на шматті типу zara що є аналогом трусів з ринку Петрівка середини 90х - та ж сама концепція лише інше виконання
і так і решта
вся "висока" мода чи от претапорте чи як його там - все воно збиткове і
другий чувак в списку просто володіє ще брендами в лікеро-горілчаній галузі - по сутті шинкар з мондними наліпками  :lol:
третій теж саме - ейчендем  :facepalm1:
четвертий то взагалі то вже не лахи - це оптика і спеціалізовані окуляри в тому числі і там вже і аптеки включаються в дистрибуцію, а це трішки інших бізнес ніж труси продавати на 7 км
ну і так далі - там нема про шо казати
виробники просто замороженого м"яса криють отих кравців на раз , не кажучи вже про сер"йозні бізнеси

у сумочки Ерме-шмерме дорожчають де? є якісь докази?

Я готовий поспорити що ти такий самий пролетарій як я))
Ні фіга ти не в тємі))
Сумочки Ерме——
Черга на них стоіть роками.
Наприклад ось така))——
В магазині ти іі не купиш взагалі))——

https://coutureandcheap.eu/Hermes-Birkin/Hermes-Birkin-Bag-30/HERMES-BIRKIN-BAG-30-HIMALAYAN-WHITE-NILOTICUS-CROCODILE-PALLADIUM::1312.html?MODsid=i1d802jpmsr3fr9f7frda2dvj1

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія