Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

То есть пенсия для людей с огромным стажем будет уже меньше прожиточного минимума. Перемога.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

на польщу
Чом би й ні? Привезуть пєньонзув, щось куплять в Україні, хоч пдв капне в бюджет.
В української держави, на жаль, нема коштів утримувати заповідники совка.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

А я думав, що зайві витрати зменшують ваш прибуток.
При умові якщо прибутку нема, то витрати повінстю переходять на кишеню покупця.
Якщо прибуток є, то тут за класикою, будь яке додаткове навантаження ділиться між продавцем та покупцем. Але, переважно, продавець є більш ефективним ніж покупець, тому більша частина навантаження лягає на плечі покупця. В будь-якоум випадку зменшується що попит, що пропозиція.
Далі наочно:




Останнє редагування: 24 листопада 2018 21:40:04 від Фарбований Лис
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

чому обовязково на польшу. зараз у гастарбайтерів популярні тримісячні тури на північну європу (tu)
я хоч і залишимусь але з нового року податки не платитиму (tu)  законно оптимізувався [ua]
запетра "єслішо"
"законно "це як? Поділіться досвідом.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

"законно "це як? Поділіться досвідом.

безкоштовно не консультую. і не консультую взагалі
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

безкоштовно не консультую. і не консультую взагалі
зрозуміло , теревенькаємо в інеті
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

зрозуміло , теревенькаємо в інеті

кожному своє. теревенькай)))) аби запетра

зенважав "списувачів" і "поагіаторів" зі школиі і унівєра))) бридував
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

кожному своє. теревенькай)))) аби запетра

зенважав "списувачів" і "поагіаторів" зі школиі і унівєра))) бридував
ти "бетонируй"  B-)
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн
van

до речі це дешевше ніж платити податки за оформленого на мінімалку  ;)

С работников хозяева  берут деньги ,будут брать больше с января.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

а що ви хочете - манюпасів платників податків меншає))) а манюпасів сосунців з бюджета більшає. тому хто тягне того і поганяють. вихід очевидний - не тягнути (tu)  [ua] . я ще щоб збільшити могутність нашої держави - залишаючись вірним завітам володимира абрамовича - на наступний рік на свою квартиру оформлятиму субсидію (tu)  [ua]
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

ти "бетонируй"  B-)

і бетоніровать не буду. 2018 був мій останній сезон)))))
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

С работников хозяева  берут деньги ,будут брать больше с января.
хм...интересно...но тогда маловата взятка по  сравнению со штрафом за неоформленных
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Цікаво що в Польщі біологічний прожитковий мінімум 4100 грн. А ось чому в Україні при цінах більших ніж в Польщі-прожитковий мінімум 1800? Хоча Рева каже що українці жруть більше за поляків. Якась математична загадка.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Чим добре? Ну це як в пустелі передавити ящірок... і розраховувати, що ан їх місце поселяться соловейки, бузьки та ромашки цвістимуть. Наявність неефективних підприємств нікому не заважає, а тільки свідчить про те, що умов для ефективних просто нема. От конкрений приклад - за кілька км від нашого підприємства була молочна ферма. На ній працювало кілька десятків людей. Вони ледве зводили кінці з кінцями чи взагалі були збитковими. Працівники отримували дуже малу зарплатню. Технології - як 50 ркоів тому. І в таких умовах ферма існувала роками. Минулого року закрилась. Ну і кілька десятків безробітних нікуди не виїхали, просто сидять на шиї у бюджету. Зрозуміло, що на місці закритої ферми ніяка французська сироварня не появилась і не появиться. Тобто це як ящірки в пустелі, живуть собі і хай живуть.  Якщо їх витравити, то пустеля з ящірками перетворються в пустелю без ящірорк. Було село з неефективною фермою, тепер є село взагалі без ферми. До речі, за неефективною фермою закривається неефективний сільський магазин, навіть неефективна маршрутка скоротила свої рейси в село.


Приємно читати Вас. Кожен приклад доречний. Повністю поділяю думку що підвищення мінімалки збільшить проблеми в країні. Адже позакриваються багато підприємтсв які намагалися ще працювати в біло сірій зоні. Люди що там працювали будуть тікати з країни. Ситуація програшна з усіх сторін. Популістів потрібно гнати з влади- мають прийти нарешті економісти які щось тямлять в екноміці. Приклад венесуели нічому не вчить.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Приємно читати Вас. Кожен приклад доречний. Повністю поділяю думку що підвищення мінімалки збільшить проблеми в країні. Адже позакриваються багато підприємтсв які намагалися ще працювати в біло сірій зоні. Люди що там працювали будуть тікати з країни. Ситуація програшна з усіх сторін. Популістів потрібно гнати з влади- мають прийти нарешті економісти які щось тямлять в екноміці. Приклад венесуели нічому не вчить.
Вы серьёзно думаете, что у нас так много предприятий с РЕАЛЬНОЙ (а не бумажной) зарплатой 3800? И что они обанкротятся от повышения зарплатного фонда аж на 10 евро с рыла? Вот меня удивляет: цена на любые товары растет, а поднять зп на 10% религия не позволяет? Если не позволяет, то нахрен такие предприятия нужны, пускай собственник сам коров доит.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Я бы не называл бизнесом работу людей на уровне выживания. Это скорее предпринимательство - работа для тог, что бы прокормиться. У бизнеса, все же, немного другие задачи.

Так вот пользы от того, что задавят еще часть предпринимателей - фиговая. Ибо прокорм подразумевает покупки в магазинах с соответствующей оплатой налогов.

Ну и на покупателей много выживающий предприниматель не переложит. Конкуренция, однако.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Долбохрени. Зарплата - составная часть себестоимости продукции. Цены опять поедут вверх. И с опережением..
вже поїхали. У минулу середу на базарі літр сепараторної сметени по 100, кіло сиру з молока 45-50 ну і решта с/г продукції не відставатимуть. А там і шмотки підтянуться.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Вы серьёзно думаете, что у нас так много предприятий с РЕАЛЬНОЙ (а не бумажной) зарплатой 3800? И что они обанкротятся от повышения зарплатного фонда аж на 10 евро с рыла? Вот меня удивляет: цена на любые товары растет, а поднять зп на 10% религия не позволяет? Если не позволяет, то нахрен такие предприятия нужны, пускай собственник сам коров доит.
Откуда вы лезите со своими 10€?Эти деньги украдут у семей предпринимателей, сука решают за меня куда мои деньги потратить, ты открой фопа, не начав работать ты уже минималку должен.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

А може в реформаторів і задум такий - витиснути працівників за кордон - хай валюту заробляють. Потім позрізувати їхнім сім*ям субсидії. Профіт.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

А може в реформаторів і задум такий - витиснути працівників за кордон - хай валюту заробляють. Потім позрізувати їхнім сім*ям субсидії. Профіт.

так, це саме краще що може бути в наших  - випхати всіх дармоїдів на заробітки
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Интересно посмотреть,  как одни и те же с одной стороны клянут олигархов,  за то, что они не платят как в Европе,  а всего по 500-600$ зарплаты,  а с другой сами не готовы платить своим работникам даже по 150$
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Пані та Панове  (tu) Схаменіться. Про які 4000-5000-7000 грн зарплатні мова???? Про яке "виживання"???

Чи всі подуріли, вишукуючи зраду???

Козятин - то райцентр (і не Київської області)... І я так для розуміння сфоткав одне оголошення - їх там десятки.  (tu)



Хто реально хоче вижити - набирай номер, тебе навчать. Реально нема кому працювать. Якщо людина сидить на мінімалці - це означає одне - її все влаштовує, вона просто не хоче працювати і відсижує страховий стаж. Все.

9000 грн/міс в Києві - то заробіток якогось охоронця, який по факту просиджує штани в будці біля складу, або прибиральник на станції швидкисного трамваю (до речі, і туди бажаючих нема).

Я не вірю і ніколи не повірю, що людина з руками і ногами, яка "зубожіла і вмирає з голоду" відмовиться поприбирати зупинки за 9000 грн.

 

Останнє редагування: 25 листопада 2018 12:03:31 від Сергій SV
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Пані та Панове  (tu) Схаменіться. Про які 4000-5000-7000 грн зарплатні мова???? Про яке "виживання"???
Чи всі подуріли, вишукуючи зраду???

Козятин - то райцентр (і не Київської області)... І я так для розуміння сфоткав одне оголошення - їх там десятки.  (tu)

Показати зображення...
Хто реально хоче вижити - набирай номер, тебе навчать. Реально нема кому працювать. Якщо людина сидить на мінімалці - це означає одне - її все влаштовує, вона просто не хоче працювати і відсижує страховий стаж. Все.

9000 грн/міс в Києві - то заробіток якогось охоронця, який по факту просиджує штани в будці біля складу, або прибиральник на станції швидкисного трамваю (до речі, і туди бажаючих нема).

Я не вірю і ніколи не повірю, що людина з руками і ногами, яка "зубожіла і вмирає з голоду" відмовиться поприбирати зупинки за 9000 грн.

Все это отлично понимают.  Но так не хочется платить налоги.  Ну и плюс надо с одной стороны рассказать про зубожиння,  а с другой, что никак не получается платить 4000 грн/месяц
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Откуда вы лезите со своими 10€?Эти деньги украдут у семей предпринимателей, сука решают за меня куда мои деньги потратить, ты открой фопа, не начав работать ты уже минималку должен.
Я и так ФОП 3-й группы (не айтишник), плачу ЕСВ с ЕН, и считаю, что у нас просто халява в этом плане. А у семьи предпринимателя "украдут" аж дополнительных 2 евро в месяц (в виде повышения ЕСВ). Если же предприниматель имеет наемного работника, платит реальную минималку и для него повышение зарплаты на 10 евро для работника - это много, то пускай предприниматель сам работает вместо работника, как это принято в развитых странах. Я как бы в реальном мире живу и понимаю, что реальную минималку получают единицы, и то где-то на периферии и без желания получать больше. Работы в Украине полно (а еще у нас неперепаханное поле для работы на себя), вопрос только в желании что-то поменять. Но ныть про зубожиння всегда удобнее, да. Думаю, у каждого второго зубожилого айфон и бляха есть, но при слове "налог" сразу пукан подгорать начинает.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Я и так ФОП 3-й группы (не айтишник), плачу ЕСВ с ЕН, и считаю, что у нас просто халява в этом плане. А у семьи предпринимателя "украдут" аж дополнительных 2 евро в месяц (в виде повышения ЕСВ). Если же предприниматель имеет наемного работника, платит реальную минималку и для него повышение зарплаты на 10 евро для работника - это много, то пускай предприниматель сам работает вместо работника, как это принято в развитых странах. Я как бы в реальном мире живу и понимаю, что реальную минималку получают единицы, и то где-то на периферии и без желания получать больше. Работы в Украине полно (а еще у нас неперепаханное поле для работы на себя), вопрос только в желании что-то поменять. Но ныть про зубожиння всегда удобнее, да. Думаю, у каждого второго зубожилого айфон и бляха есть, но при слове "налог" сразу пукан подгорать начинает.

 (tu)
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Я и так ФОП 3-й группы (не айтишник), плачу ЕСВ с ЕН, и считаю, что у нас просто халява в этом плане. А у семьи предпринимателя "украдут" аж дополнительных 2 евро в месяц (в виде повышения ЕСВ). Если же предприниматель имеет наемного работника, платит реальную минималку и для него повышение зарплаты на 10 евро для работника - это много, то пускай предприниматель сам работает вместо работника, как это принято в развитых странах. Я как бы в реальном мире живу и понимаю, что реальную минималку получают единицы, и то где-то на периферии и без желания получать больше. Работы в Украине полно (а еще у нас неперепаханное поле для работы на себя), вопрос только в желании что-то поменять. Но ныть про зубожиння всегда удобнее, да. Думаю, у каждого второго зубожилого айфон и бляха есть, но при слове "налог" сразу пукан подгорать начинает.

+1000
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Долбохрени. Зарплата - составная часть себестоимости продукции. Цены опять поедут вверх. И с опережением..

долборєні це ті хто досі впевнений, що зміна цін на ринку залежить від собівартості
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Я и так ФОП 3-й группы (не айтишник), плачу ЕСВ с ЕН, и считаю, что у нас просто халява в этом плане. А у семьи предпринимателя "украдут" аж дополнительных 2 евро в месяц (в виде повышения ЕСВ). Если же предприниматель имеет наемного работника, платит реальную минималку и для него повышение зарплаты на 10 евро для работника - это много, то пускай предприниматель сам работает вместо работника, как это принято в развитых странах. Я как бы в реальном мире живу и понимаю, что реальную минималку получают единицы, и то где-то на периферии и без желания получать больше. Работы в Украине полно (а еще у нас неперепаханное поле для работы на себя), вопрос только в желании что-то поменять. Но ныть про зубожиння всегда удобнее, да. Думаю, у каждого второго зубожилого айфон и бляха есть, но при слове "налог" сразу пукан подгорать начинает.
Работы не паханное поле,люди миллионами бегут по Польшам, просветите их не далеких,понятно что деньги не критичные но ЗАЕБАЛО , за пять лет только подоить и пытаются во всем , жаба давит за айфон и бляху , каждый должен с китайским дерьмом в маршрутке кататься ?
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Работы не паханное поле,люди миллионами бегут по Польшам, просветите их не далеких,понятно что деньги не критичные но ЗАЕБАЛО , за пять лет только подоить и пытаются во всем , жаба давит за айфон и бляху , каждый должен с китайским дерьмом в маршрутке кататься ?
Бляха стала предметом первой необходимости)))
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Пані та Панове  (tu) Схаменіться. Про які 4000-5000-7000 грн зарплатні мова???? Про яке "виживання"???
Чи всі подуріли, вишукуючи зраду???

Козятин - то райцентр (і не Київської області)... І я так для розуміння сфоткав одне оголошення - їх там десятки.  (tu)

Показати зображення...
Хто реально хоче вижити - набирай номер, тебе навчать. Реально нема кому працювать. Якщо людина сидить на мінімалці - це означає одне - її все влаштовує, вона просто не хоче працювати і відсижує страховий стаж. Все.

9000 грн/міс в Києві - то заробіток якогось охоронця, який по факту просиджує штани в будці біля складу, або прибиральник на станції швидкисного трамваю (до речі, і туди бажаючих нема).

Я не вірю і ніколи не повірю, що людина з руками і ногами, яка "зубожіла і вмирає з голоду" відмовиться поприбирати зупинки за 9000 грн.

+1
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Шось не дуже багато зрадофілів у цій гілці ;)
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Між іншим, мінімалка, в ограбованій януковичем і роззореній війною Україні, вже вище ніж в накачаній нафтодоларами Московії.



Останнє редагування: 30 листопада 2018 23:15:38 від newyo
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Але ви продовжуйте гавкайте далі на владу і далі лийте вону на мокшанський млин по дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Але ви продовжуйте гавкайте далі на владу і далі лийте вону на мокшанський млин по дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні
Не сыпьте соль юлькам на раны.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Але ви продовжуйте гавкайте далі на владу і далі лийте вону на мокшанський млин по дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні

Зараз понабігають ті, хто сидить в гілках про хуйло і Трампа :)

І все розкажуть і про зубожіння, я про зарплати...
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

4173, а після податків на рки скільки - 3500? Хто скаже точну суму.
Хочу знати чи маю я мінімалку в день  B-)
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

4173, а після податків на рки скільки - 3500? Хто скаже точну суму.
Хочу знати чи маю я мінімалку в день  B-)
Це здається мінімалка "чистими".
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Зараз понабігають ті, хто сидить в гілках про хуйло і Трампа :)

І все розкажуть і про зубожіння, я про зарплати...

хе, https://www.reinisfischer.com/average-salary-european-union-2018?fbclid=IwAR26RksJaFGZMHkjq8oFslD2nb5dHvOciTr1gqOePwv6TgOO-XBWl1MXFQI
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

а що ви хочете - манюпасів платників податків меншає))) а манюпасів сосунців з бюджета більшає. тому хто тягне того і поганяють. вихід очевидний - не тягнути (tu)  [ua] . я ще щоб збільшити могутність нашої держави - залишаючись вірним завітам володимира абрамовича - на наступний рік на свою квартиру оформлятиму субсидію (tu)  [ua]

То есть ты отрицаешь государство, но деньги у государства берешь. Интересная такая шизофрения.
   
Re: Доречі мінімалка з 1 січня 2019 року 4173 грн

Проблема в том, что люди у нас хотят зарплату не  зарабатывать, а получать.


Ну а про налоги и тень... так тот кто в тени был, тот в тени и останется, пока с него будут требовать даже 1% налогов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія