Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прийдешня зима буде найхолоднішою за останні 100 років ;o

От би снігу трохи в карпатах присипало і не тануло по 10 раз за зиму...
на лижі хочеться...
   
Электроодеяло.
   
Электроодеяло.

То, Сонечко, якщо в місті буде електрика.

Якщо електрики не буде - не буде води, опалення, пального, їжі та нічого взагалі.

Якщо в Києві на тиждень вимкнути електрику, з 4 млн. населення виживе 20 тис...
   
Тогда буржуйка.
   
То, Сонечко, якщо в місті буде електрика.

Якщо електрики не буде - не буде води, опалення, пального, їжі та нічого взагалі.

Якщо в Києві на тиждень вимкнути електрику, з 4 млн. населення виживе 20 тис...

йа  буду в етих 20 тыщах
во в меня есть ружжо, винтовка, тушенка, 50 литрофф воды 10 бельзина и 500 патронафф.
хочу отжать себе бентли.
сдыхайте скорее, пожалуйста...
   
Метеорологи кажуть, що прогнозувати погоду більш ніж на 3 дні вже важко, чим далі, тим більша похибка, вже не кажучи у середині вересня на цілу зиму.

Это метеорологический факт.
   
Если метеорологов повесить то они хотя бы смогут точно показывать направление ветра

 (tu)  :K   :lol:
   
Kp.ua
Традиційно

"покупайте больше газу!"

 :D
   
Re: Прийдешня зима буде найхолоднішою за останні 100 років  ;o

Если метеорологов повесить то они хотя бы смогут точно показывать направление ветра
 :weep:

Нынешняя зима станет самой холодной за 100 лет 6 ОКТЯБРЯ, 2016
Грядущая зима станет самой холодной в Европе за последние сто лет. Такой прогноз сделал немецкий метеоролог Доминик Юнг.


Дайте посилання на оригінал: дослідження NASA або ESA; або на інше авторитетне джерело.
   
Британский климатолог
:facepalm1:
   
То, Сонечко, якщо в місті буде електрика.

Якщо електрики не буде - не буде води, опалення, пального, їжі та нічого взагалі.

Якщо в Києві на тиждень вимкнути електрику, з 4 млн. населення виживе 20 тис...
Я заметил, Серёнька - Бебифокс любит апокалиптические сценарии. Наверное это его тайное желание что бы все вокруг передохли
   
Де ті "люті" зими, блін? Минулої зими на більшій частині Півд.Швеції було 5 (пять) днів зі снігом!!! :X
   
Я в спальні взагалі можу спати при 15 градусах.
А от працювати весь день в кімнаті холодній за ноутом не можу.
Тому ніяк "копійки" не виходить.

так само, щось з віком почав грітись за роботою

ось таку штуку рекомендую http://hotline.ua/bt-obogrevateli/cooperhunter-ch-1000-mc/prices/
нагрівається моментально, тримає температуру, ну і вийшли виключили за собою

хоча маю індивідуальне опалення, але ел.конвектор до робочого місця таки прикупив  :shuffle:

там два режима 0,5 кВт і 1 кВт

Останнє редагування: 18 вересня 2017 01:14:33 від straight-pin
   
Показати зображення...
Наши уже объявили о премии тому, кто первый пришлет нашему украинскому газодобытчику статью с РФ с таким же заголовком,только за 2017 год )))
   
бачите, це темник
бо тема важлива та актуальна

   
На кого это расчитано? На внутренних потребителей? А смысл?
   
Грім у вересні обіцяє теплу осінь. 

був на початку місяця, і вчора пзно ввечері блискало, але ніби без грому, і дощ. перевіримо прикмету.
   
Грім у вересні обіцяє теплу осінь. 

був на початку місяця, і вчора пзно ввечері блискало, але ніби без грому, і дощ. перевіримо прикмету.


Грім був якщо то блискавки були...просто уночі Дуже здалека видно блискавки. ..там де проходило був і грім
   
Дайте посилання на оригінал: дослідження NASA або ESA; або на інше авторитетне джерело.
Не думаю що НАСА чи ЕSA давали такий прогноз  :)  ви мабуть не звернули увагу на дату - це "вагування" було про попередню зиму. а ТС притягнув таке ж про наступну. То якісь горе "ностадамуси" пробують попасти пальцем в дупу
   
   
традиційно гілку у закладки

пс: ще раз клімаксологам...неможливо передбачити те що буде через 2-3 місяці(максимум на 7 днів і то вже буде вірогідність менша 50 %)...50 на 50...вгадають будуть кричати ми попереджали..не вгадають будуть мовчати..колись вгадають але не факт що цієї зими
Кхм, посмотрите на Ютьюбе Мартазинову. Вот, к примеру, прогноз на конец весны-лето 2016 практически совпал с реалиями. Жаль недалёкие журналисты не дали ей объяснить на пальцах как делаются прогнозы.
А вот прогноз на сейчас - конец лета-начало осени, сделанный 4-го августа. Сравнивайте и делайте выводы.
   
мамі сьогодні сказав про "Зима близько" і про обіцяні мінус тридцять
не вірить
каже, що є прикмета: перед холодною зимою рясно родить горіх
цьогоріч не вродив :)
   
 :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія