Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собаки проти котів: кого українці люблять більше. + Перекличка

:gigi: то ти ще у свого песика не нюхав там, де нюхаєш у кота.
от тролляка!  :lol:
   
я проти котів. але за кішок
опитування нерепрезинтативне. не знаю як там в світі собак, але в світі кішок/котів то є велика різниця
   
я проти котів. але за кішок
опитування нерепрезинтативне. не знаю як там в світі собак, але в світі кішок/котів то є велика різниця
В собак теж є, суки розумніші і менш агресивні.
   
How Single Dogs Can Herd Giant Groups of Sheep

   
песики  (tu)

котів не люблю, вони самі по собі і воняють

коти не можуть воняти самі по собі
тому що здобич ловлять із засідки, а не заганяють, як псові
вонь в хаті тіки якщо дорослий некастрований кіт мітить територію
ну і звісно якщо не прибирають туалет, але то вже цілком вина господаря
   
В собак теж є, суки розумніші і менш агресивні.
отож
   
В собак теж є, суки розумніші і менш агресивні.

це міф
   
коти не можуть воняти самі по собі
тому що здобич ловлять із засідки, а не заганяють, як псові
вонь в хаті тіки якщо дорослий некастрований кіт мітить територію
ну і звісно якщо не прибирають туалет, але то вже цілком вина господаря

кастрований звір це не звір
   
кастрований звір це не звір
А для чого тобі "звір" у квартирі? Меблі дерти? Чи обссикати усі закутки? Чи може кричати серед ночі у кінці лютого?

Не погодуй кастрованого кошака близько доби - побачиш, яким звіром він стане і як буде ловити твої ноги своїми кігтями і зубами, загонячи тебе на кухню, щоб погодував його.
   
А для чого тобі "звір" у квартирі? Меблі дерти? Чи обссикати усі закутки? Чи може кричати серед ночі у кінці лютого?

Не погодуй кастрованого кошака близько доби - побачиш, яким звіром він стане і як буде ловити твої ноги своїми кігтями і зубами, загонячи тебе на кухню, щоб погодував його.

ну то заведи кішку чи пса
   
"от блядота" (с)
все точно так як і у людей)))
   
ну то заведи кішку чи пса

Ага, і нюхать її чи його?

Та в мене вже майже 11 років як заведений кіт, тільки ще із самого початку баньтіки обрізав дохтур. Якщо вчасно за ним доглядати - не скажеш, що у квартирі живе кицька та ще й така шерстяна.
   
котики на фупе рулят. Контингент ленивый подобрался. Ни воспитания, ни прогулок, ни дрессировки. Сыпануть сушки, сыпануть наполнителя и вуаля, я владелец четвероногого. Как все просто. За каким-нибудь тарантулом наверно больше надо ухаживать, чем за кошками. Так и живут сами по себе, что кошки, что их хозяева.
   
поэтому только собаки, если нужен компаньон. Кошки то такое, шо они есть, шо их нет.
   
І вони обоє - юльки? От же ж послав їм господь хазяїна.....

Кіт у мене мисливський, а кішка хоч і мала, але навряд чи собака жіночого роду до неї ризикне підійти.
Так що ні, не юльки вони, навіть рядом не валялись.
   
В собак теж є, суки розумніші і менш агресивні.

Он Тимошенко точно розумна, але що до агресивності то питання відкрите.
Як на мене, то вода агресивна.
   
Кіт у мене мисливський, а кішка хоч і мала, але навряд чи собака жіночого роду до неї ризикне підійти.
Так що ні, не юльки вони, навіть рядом не валялись.

Ну, це лише твої здогадки.

А вони самі шо кажуть з цього приводу?
   
котики на фупе рулят. Контингент ленивый подобрался. Ни воспитания, ни прогулок, ни дрессировки. Сыпануть сушки, сыпануть наполнителя и вуаля, я владелец четвероногого. Как все просто. За каким-нибудь тарантулом наверно больше надо ухаживать, чем за кошками. Так и живут сами по себе, что кошки, что их хозяева.

+100
   
не факт

друге  теж не факт
Ну, так, не такі вже й тупі. І за ними цікаво спостерігати, таке медитативне заняття, як можуть упаковуватись органи чуттів, я маю на увазі ріжки, як вони повзають по склу або й по руці. Ще вони гермафродити, але мають статеве життя, хоч і незвичне для нас . Це як інопланетяни якісь
   
Три кошки и одна собака. Я их люблю и они меня тоже. Я людей не люблю. Никак не могу отделаться от чуства что общаюсь с обезьянами.
   
Три кошки и одна собака. .
Пля, точно как у меня. Только ты остановился в развитии на Дрыще. А мог бы стать человеком. Юльком.  :laugh:  БГГГГ
   
Пля, точно как у меня. Только ты остановился в развитии на Дрыще. А мог бы стать человеком. Юльком.  :laugh:  БГГГГ

Свят свят, я слишком хорошо воспитан и образован.
У меня породистые манеры.
   
Що значить любити?
Я б тих хто тримає собаку в багатоквартирному будинку в психічку відправляв. А тих хто кота - в сусідню палату.
+
   
Свят свят, я слишком хорошо воспитан и образован.
У меня породистые манеры.
Шо, ссыш в лоток и ешь сухой корм?
   
не вставляєтьсчя фейсбук посилання  :(

Останнє редагування: 18 лютого 2019 00:41:55 від straight-pin
   
Шо, ссыш в лоток и ешь сухой корм?


 :gigi: судячи з того, як у нього все перевернуто з ніг на голову (сам Дрищь чого вартий), то мабуть навпаки - ссить у корм і шукає шось поїсти у лотку.
   
:gigi: судячи з того, як у нього все перевернуто з ніг на голову (сам Дрищь чого вартий), то мабуть навпаки - ссить у корм і шукає шось поїсти у лотку.
Та я ж ему предложил стать человеком, а он для этого слишком породистый. Интересно, какой масти, какая шерсистость и привесы?
   
Та я ж ему предложил стать человеком, а он для этого слишком породистый. Интересно, какой масти, какая шерсистость и привесы?
Мені тоже це  інтірєсно.  :gigi:
   
а в мене вже майже 11 років як заведений кіт, тільки ще із самого початку баньтіки обрізав

      "Ой, я так люблю котикав, только шоб мне бьіло покомфортней  жить в моей  бетонной коробке  я ему яйца отрежу... "

      Йобаньіе любители   зверушек

     
   
      "Ой, я так люблю котикав, только шоб мне бьіло покомфортней  жить в моей  бетонной коробке  я ему яйца отрежу... "

      Йобаньіе любители   зверушек

   


Тупой і єсчо тупєє?

Почитай хоч трішки про вік кота, який живе повноцінним котячим життям. Скільки він живе в середньому? Правильно, максимум П*ЯТЬ, ссука, років, бо у нього все життя проходить у боротьбі за територію, за очередну б***ь котяцької породи, у рятуванні від бродячих собак. Він дуже часто отримує травми, не сумісні з життям. Мій кіт вже другий десяток розміняв. Є різниця: 5 і 10 років?

Йобані зелені б***ь....
   
Пси звичайно.
В тих хоч розум 3-4 річної дитини є й комунікація з людиною. І взагалі гарні тварюки.

А коти... То таке, що щури... Гарнюні теж, але мізків кіт наплакав і толку з них мало, хіба що деякі мишей ловлять. Але в основному куї пинають.
   
 :gigi:  Твої? Шо за морда бляццька у двох останніх?
   
не розумію протиставлення.  люблю обох.

самовпевнений кіт чхати хотів на собак, вони йому нецікаві.
так само і розумний собака не попреться до маленьких тигро-левів. зиску ніякого. один клопіт.

тварин, що живуть у місті, та на яких у володарів немає кілька годин в день, шкода.
деякі не хочуть думати про свій егоїзм.
бачив достатньо немолодих тварин, що втрачають або береги/розум, або цікавість до повноцінного життя.
береш тварину - думай про 10+ років.  та про їхні природні потреби.

суперечка про рівень дресування/хижості  має потенціал тривати безкінечно.
 
   
Тупой і єсчо тупєє?

Почитай хоч трішки про вік кота, який живе повноцінним котячим життям. Скільки він живе в середньому? Правильно, максимум П*ЯТЬ, ссука, років, бо у нього все життя проходить у боротьбі за територію, за очередну б***ь котяцької породи, у рятуванні від бродячих собак. Він дуже часто отримує травми, не сумісні з життям. Мій кіт вже другий десяток розміняв. Є різниця: 5 і 10 років?

Йобані зелені б***ь....

  Моему ньінешнему  альфа- котяре 8.
Предьідущий прожил 14.  Гуляя по селу, окучивая соседских  кошек и охраняя свою территорию.

  Не п***а , коровка,  о чем не знаешь,  или хоть раз в село сьезди.
    И вдолби в свой микромозг,  главное не сколько тьі проживешь, а как.  У тебя  кастрокотик  прожил абсолютно бесцельно  10 лет.

 
   
  Моему ньінешнему  альфа- котяре 8.
Предьідущий прожил 14.  Гуляя по селу, окучивая соседских  кошек и охраняя свою территорию.

  Не п***а , коровка,  о чем не знаешь,  или хоть раз в село сьезди.
    И вдолби в свой микромозг,  главное не сколько тьі проживешь, а как.  У тебя  кастрокотик  прожил абсолютно бесцельно  10 лет.

 

Нє пізді, Мікі Маус, бо у мене сусід вже одного некастрованого котика так втратив. На черзі ще два некастрованих. Він до них вже не привикає дуже так як до того попереднього - він їх просто підгодовує і впускає в квартиру через вікно на другий поверх (лазять по дереву і трапіку), але вони не живуть у нього.

Не рівняй своє село і мої Черкаси на 5-му поверсі. Я не можу забезпечити своєму котові щоденний вигул по стільки годин, скільки б він волів гуляти. І ще. Я попервах його виносила щодня на вулицю, поки мені не набридло, що КОЖНЕ хто не проходить повз нього, ахає і охає, який він красивий. Я постійно боялася його втратити. Це постійний контроль, постійне сіпання, куди він зайшов, куди заскочив.... У хаті сховався на півгодини - я його вже шукаю, бо в той час хтось заходив у гості, а кіт дуже любить вискакувати у під*їзд в надії погуляти на вулиці.


І да, мої сільські коти, яких зі мною, поки я росла, перебувало у нас близько 12, проживали МАКСИМУМ ТРИ роки - це був РЕКОРД. Тому не п***а ТИ, бо я знаю, що таке кіт та ще й у домоволодінні біля траси обласного значення.

Останнє редагування: 18 лютого 2019 02:38:51 від Karoffka
   
Брехливая бабенка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія