Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Того кто повествовал кинуть прихильники певної політсили на новую систему в Раде

Надо реально расстрелять , ведь уговорила же какая то падла Петруху и остальных не трогать мажоритарку и не уменьшить проходной процент.
Они реально думали по мажоритарке все повыигрывала, а тут такой облом...теперь у слуги народа  наверное 60% рады будет  :zrada:  :peremoga:
   
Так  бы было бы в Раде % 40 у слуги народа ,а так вырисовывается под 60%  :D
   
Так и это ж не все, новый избирательный кодекс (который понятное дело никто не подпишет) так же глупость и пройоп
   
Так  бы было бы в Раде % 40 у слуги народа ,а так вырисовывается под 60%  :D

Це погано?
   
Хтось, сцуко, у прихильники певної політсили технічно переграв кнурів. Хоча це було нескладно. Жадібність - поганий радник розуму..
   
а ше б там Шарий сидів  :facepalm:

рядом з Петром

бля картина маслом  :facepalm:
   
Так и это ж не все, новый избирательный кодекс (который понятное дело никто не подпишет) так же глупость и пройоп
А чего не подпишет??
   
Так  бы было бы в Раде % 40 у слуги народа ,а так вырисовывается под 60%  :D

так хорошо же, наконец то перестанем иргаться в щука-лебедь-рак как последние 27 лет
   
Мажоритарка так мажоритарка  :weep:
   
Це погано?
Я не знаю это плохо или нет....
Я сам не ожидал такой дули от народа старым элитами.
Так и элиты были уверенны шо по мажоритарке они отыграются, но оказалось и по мажоритарке в 90% старые элиты были нещадно выибаны...
   
а ше б там Шарий сидів  :facepalm:

рядом з Петром

бля картина маслом  :facepalm:
:lol: (tu)
   
так хорошо же, наконец то перестанем иргаться в щука-лебедь-рак как последние 27 лет

Я думаю тепер ця гра продовжиться з новою силою. :)
   
а ше б там Шарий сидів  :facepalm:

рядом з Петром

бля картина маслом  :facepalm:
с шариком :)
   
123/225=55%

251/424=59%

Так, что разница всего 4%. Но мажоритарка дала очень интересные результаты
   
Да, мажоритарка большая неожиданность. Перевесили вопросы национальные а не местные и получилась зелёная волна. По сути только Донбасс "устоял". И то не без потерь
   
а ше б там Шарий сидів  :facepalm:

рядом з Петром

бля картина маслом  :facepalm:

Пляць і щоб місця біли поряд. Оце справжня демократія..
   
Как по мне, текущая система оптимальная для Украины.  У на еще нет ни одной настоящей партии
   
Я не знаю это плохо или нет....
Я сам не ожидал такой дули от народа старым элитами.
Так и элиты были уверенны шо по мажоритарке они отыграются, но оказалось и по мажоритарке в 90% старые элиты были нещадно выибаны...

Зі старою елітою все ясно.
Також ясно з величезним кредитом довіри. :)
Не дуже ясно з новою елітою.
Але не думаю що від старої вона буде якось відрізнятися.
Так само як команда Зеленського не дуже відрізняється від команди Пороха.
Причому якщо Пороху можна було закинути претензії в помилках при формуванні команди, то Зеленському навіть цього не закинеш.
Бо формує команду не він. :(
   
Це погано?
а шо тут доброго?  :X
прийшли "молоді і спраглі"
   
Как по мне, текущая система оптимальная для Украины.  У на еще нет ни одной настоящей партии
Не надо заканчивать с мажоритаркой...это п***а полнейший......откр ытые списки наше все....
Тажа мажоритарка только теперь главы партий не решают кого брать в списки , решают люди ....сами на округах ...
Главы партий могут только первую пятерку сами назначить и все.
   
Хтось, сцуко, у прихильники певної політсили технічно переграв кнурів. Хоча це було нескладно. Жадібність - поганий радник розуму..

+100
Ну власне все сказано.
Жадібність не дає мозку раціонально мислити.
   
то може сходите під АП помайданити з треєбованієм відмівнит вибори? Бо ви прозріли і треба було відміняти мажоритарку? Полтава вже розігрівіє диванний танк
   
а шо тут доброго?  :X
прийшли "молоді і спраглі"

Все чудово.
Виборець проснувся, і вже розуміє за кого не потрібно голосувати.  (tu)
Є шанс що незабаром виборець зрозуміє за кого потрібно.
Це якщо не дуже розчарується. :)
   
Как по мне, текущая система оптимальная для Украины.  У на еще нет ни одной настоящей партии
а твої риго-анальні ахметки-калєснікови? невже вони вони не кучкують на платформі "співробітництва та дружби" з кацапстаном?
   
то може сходите під АП помайданити з треєбованієм відмівнит вибори? Бо ви прозріли і треба було відміняти мажоритарку? Полтава вже розігрівіє диванний танк

він пройшов ? чи як
   
Зі старою елітою все ясно.
Також ясно з величезним кредитом довіри. :)
Не дуже ясно з новою елітою.
Але не думаю що від старої вона буде якось відрізнятися.
Так само як команда Зеленського не дуже відрізняється від команди Пороха.
Причому якщо Пороху можна було закинути претензії в помилках при формуванні команди, то Зеленському навіть цього не закинеш.
Бо формує команду не він. :(

Посмотрим...скоро все станет на свои места..и люди узнают их наибали как всегда или все же нет.
   
то може сходите під АП помайданити з треєбованієм відмівнит вибори? Бо ви прозріли і треба було відміняти мажоритарку? Полтава вже розігрівіє диванний танк
Карпов може пройти нахер разом з усіма своїми 170 кілограмами ваги. :laugh:
   
Да, мажоритарка большая неожиданность. Перевесили вопросы национальные а не местные и получилась зелёная волна. По сути только Донбасс "устоял". И то не без потерь
Для кого неожиданность?
Только тупые прихильники певної політсили могли не понимать, что ЗЕ по мажоритарке наберет не меньше, чем по спискам.
Вы просто не поняли, что происходило на президентских выборах.
А на президентских голосовали не за Зеленского конкретно, а против тех, кто был при власти все это время.
И логично было предположить, что люди, которые будут голосовать за СН на парламентских, по мажоритарке автоматом будут голосовать за выдвиженцев СН.
Неужели вам это было не очевидно? :laugh:
   
Карпов може пройти нахер разом з усіма своїми 170 кілограмами ваги. :laugh:


 Интересно как там Олешкин рух 25.Уже сменили название.Было 25% "думающих",а за 2 месяца осталось только 8  :laugh:
   
Карпов може пройти нахер разом з усіма своїми 170 кілограмами ваги. :laugh:
А мне интерестно было бы посмотреть вата шоу с верховной рады :)
   
123/225=55%

251/424=59%

Так, что разница всего 4%. Но мажоритарка дала очень интересные результаты

ти схоже забув шо там бар"єр мав бути до 3 зменшений. і зараз заходять ще 3 партії. тому у слуги було б значно менше ніж на 4
тому це був геніальний пройоб пагубія і компанії стратегів пашинського-бурбака
   
Для кого неожиданность?
Только тупые прихильники певної політсили могли не понимать, что ЗЕ по мажоритарке наберет не меньше, чем по спискам.
Вы просто не поняли, что происходило на президентских выборах.
А на президентских голосовали не за Зеленского конкретно, а против тех, кто был при власти все это время.
И логично было предположить, что люди, которые будут голосовать за СН на парламентских, по мажоритарке автоматом будут голосовать за выдвиженцев СН.
Неужели вам это было не очевидно? :laugh:
нам очевидно, а кто вдолбил в голову в бывшей раде шо они всех выибут по мажоритарке и скупятся округа :)
   
він пройшов ? чи як
відсмоктав
я ж тролю тих хто мріє про инуле і треба було мажоритарку відміняти :laugh:
   
ти схоже забув шо там бар"єр мав бути до 3 зменшений. і зараз заходять ще 3 партії. тому у слуги було б значно менше ніж на 4
тому це був геніальний пройоб пагубія і компанії стратегів пашинського-бурбака
и сам слуга народа явно бы набрал меньше , с такой явкой
   
Посмотрим...скоро все станет на свои места..и люди узнают их наибали как всегда или все же нет.

Звісно довідаються. :)
Але тут головне  - які вони зроблять висновки.
Як на мене, то бажання змінити еліту це вже добре.
Погано що це бажання привело у владу  єврейське бидло.  :(


   
Для кого неожиданность?
Только тупые прихильники певної політсили могли не понимать, что ЗЕ по мажоритарке наберет не меньше, чем по спискам.
Вы просто не поняли, что происходило на президентских выборах.
А на президентских голосовали не за Зеленского конкретно, а против тех, кто был при власти все это время.
И логично было предположить, что люди, которые будут голосовать за СН на парламентских, по мажоритарке автоматом будут голосовать за выдвиженцев СН.
Неужели вам это было не очевидно? :laugh:

Я їх сто разів питав за ці місяці чому вони тупі і серуть під себе і Пороха.
Але вони  не зрозуміли. Мабуть, тому що тупі.
   
Я їх сто разів питав за ці місяці чому вони тупі і серуть під себе і Пороха.
Але вони  не зрозуміли. Мабуть, тому що тупі.

Думаю тут справа не в них а у вас. :)
   
и сам слуга народа явно бы набрал меньше , с такой явкой

була б коаліціада з підкилимними іграми. Ти за це? і масовою безвідплвідальністю декількох партій
а тепер нехай вовік сам за все вівдповівдальність несе
а мастодонти у раді у кількості 150-200 голів будуть критикувати- мочити при можливості якщо буде за що

Останнє редагування: 22 липня 2019 18:01:00 від Ukraine
   
Звісно довідаються. :)
Але тут головне  - які вони зроблять висновки.
Як на мене, то бажання змінити еліту це вже добре.
Погано що це бажання привело у владу  єврейське бидло.  :(
на бидло якраз ти схожий
   
була б коаліціада з підкилимними іграми. Ти за це? і масовою безвідплвідальністю декількох партій
а тепер нехай вовік сам за все вівдповівдальність несе
а мастодонти у раді у кількості 150-200 голів будуть критикувати- мочити при можливості якщо буде за що
Я тут боюсь другого...шоб у чувака крыша окончательно не съехала  и он не превратился в хуйло и слуга народа в единую рассею
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія