Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Франції схопили корупціонера з України, якого вважали мертвим

Французька жандармерія та Європол заарештували втікача-корупціонера з України, який вів розкішний спосіб життя у Бургундії, поблизу Діжона.
Під час затримання у чоловіка вилучили майно на більш як 4,5 млн євро, в тому числі замок, вінтажне авто Rolls Royce Phantom та три роботи художника Сальвадора Далі.





Цитувати
Ще у січні французька влада розпочала розслідування підозрілих операцій, пов'язаних із купівлею замку.
Його придбала за 3 млн євро люксембурзька компанія, кінцевим бенефіціаром якої був громадянин України, "підозрюваний у масштабній корупції у своїй країні".

Ефективна співпраця з українською та люксембурзькою владою виявила, що підозрюваного розшукували на батьківщині за корупцію.
Втім, він зумів уникнути правосуддя завдяки підробленим документам про власну смерть   :super:

У Європолі уточнюють, що не можуть назвати ім'я підозрюваного.

У Генпрокуратурі України та МВС ВВС News Україна заявили, що поки що не мають інформації щодо інциденту.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-45879671



Хто там у нас числиться "померлим" з екс-чиновників чи депутатів?
У кого може бути аж таке почуття гумору і явно непоганий смак до хорошого життя?
   
чечетов на?
   
Врядли Чечетов, думаю Янукович младший?

Останнє редагування: 16 жовтня 2018 21:14:51 від МирнийКиев
   
Єремеєв Ігор Миронович — український бізнесмен і політик, народний депутат України 4-го, 7-го і 8-го скликань. Співвласник паливно-промислової групи «Континіум». Голова Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Банк інвестицій та заощаджень». Вікіпедія

Народження: 3 квітня 1968 р., Острожець

Смерть: 12 серпня 2015 р., Цюрих, Швейцарія

   
от  таким   чином   юще-порошенківсько  кучмовська  безкарність  і  корупційне  днище  робить  "свято"  яке  сука  зачіпає  світ  за  межами  бандустану  Україна

Останнє редагування: 16 жовтня 2018 21:36:39 від ElGuider
   
Который упал с лошади ??  ;o
   
Єремеєв Ігор Миронович — український бізнесмен і політик, народний депутат України 4-го, 7-го і 8-го скликань. Співвласник паливно-промислової групи «Континіум». Голова Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Банк інвестицій та заощаджень». Вікіпедія

Народження: 3 квітня 1968 р., Острожець

Смерть: 12 серпня 2015 р., Цюрих, Швейцарія
за ним не числилось нифига (по крайней мере официального)...и в коррупции на нём дел тоже небыло!!!
   
Который упал с лошади ?? 

А хіба він був в розшуку за корупцію?
   
Кравченко або Кирпа
   
Кравченко або Кирпа

ууу... то би була бімба.
   
А хіба він був в розшуку за корупцію?

Я ХЗ....Якщо мене за що розстріляти, так чому ні ?:)
   
думаю..
это кто то из второго эшелона -о котором мы может и мало знали...но слышали...

интерестно кто это...

если янык младший -я буду в ахуе.
   
Кравченко або Кирпа

Та ну....
А хто в розшуку ?? Є якість списки, сайти ?  :gigi:
   
думаю..
это кто то из второго эшелона -о котором мы может и мало знали...но слышали...

интерестно кто это...

если янык младший -я буду в ахуе.

А я как раз нет. Маму его только жалко.
   
ууу... то би була бімба.
да кравченко вроде куча свидетелей было ..
не..


а вот кирпа я уже не помню..шо там с ним произошло.
   
Который упал с лошади ??  ;o
ниии переехало коником.
мля буду это Остап
   
А я как раз нет. Маму его только жалко.
а мне нет..ни грамма.
   
Янык младший не был чиновником и не преследовался за коррупцию
   
ниии переехало коником.
мля буду это Остап
кто это? шо за остап?
   
кто это? шо за остап?

Бендер, в желтых ботинках
   
Янык младший не был чиновником и не преследовался за коррупцию
неуспел просто. :D
   
Затриманий у Франції "корупціонер з України", якого вважали мертвим, - Дмитро Малиновський, повідомила прес-секретарка Генпрокурора Лариса Сарган.

Прокуратура вже підготувала матеріали для його екстрадиції, написала пані Сарган у Facebook.

Вона додала, що Малиновському заочно повідомили про підозру за статтею про шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах.

Малиновський використав підроблене свідоцтво про власну смерть і наразі використовує підроблений паспорт іншої країни, повідомила речниця Генпрокурора.

Про арешт втікача-корупціонера з України, який вів розкішний спосіб життя у Бургундії, поблизу Діжона, раніше у вівторок повідомив Європол. Імені цієї людини, яку затримали у Франції 5 жовтня, там не назвали.

Завдяки підробленим документам про власну смерть він зумів уникнути правосуддя в Україні, повідомили в Європолі.

Затриманого підозрюють в масштабному шахрайстві та відмиванні грошей, а "у своїй країні" його звинувачують "у масштабній корупції", йшлося в заяві Європолу.

Підозрюваний вже "двічі помирав", повідомило BBC News Україна джерело в правоохоронних органах.
Що за Малиновський

Малиновський зник за загадкових обставин у 2014 році в Одеській області.

МВС України тоді оголосило його у розшук за статтями про шахрайство та підробку документів.

1 серпня цього року Малиновського оголосили в міжнародний розшук, повідомили в прокуратурі Києва.
   
Як встановило досудове розслідування, Дмитро Малиновський навесні 2015 року заволодів грошовими коштами приватної компанії у сумі понад 12 млн євро під виглядом укладання контракту на постачання мінеральних добрив виробництва ПАТ "Одеський припортовий завод", повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Ці кошти було перераховано як передплата за товар.

Далі Малиновський переказав гроші на рахунки підконтрольних йому підприємств, зареєстрованих в офшорних зонах, повідомили в київській прокуратурі.

У 2006 році він був кандидатом у депутати Одеської міської ради від "Партії регіонів". У списку кандидатів було зазначено, що він є директором одеського представництва компанії "Каміа". Ця фірма займалася агробізнесом.

У 2014 році Київський районний суд Одеси розглядав кримінальне провадження, в якому підозрюваним був Дмитро Малиновський. Його зокрема підозрювали у злочинах за статтями про шахрайство та підробку документів.

Малиновський регулярно не з'являвся на засідання суду, а після припису про примусовий привід до суду, зник.
   
Це не корупціонер, а злодій.
   
чечетов на?
та вроде тоже куча свидетелей шо его нестало.
   
неуспел просто. :D

Он просто был реально туповат. Овощ хотел подарить ему Телеком и IT отрасль, тот организовал форум. Представители отрасли встретились с ним и засмеяли .....

После этого укбок сказал

- Папа, отъипись от меня, я ничего не хочу... я хочу только играться в машинки. Би- би папа! Подарите мне би- би, много би- би.

Этим он и занимался в стране до самого изгнания
   
ДМИТРИЙ МАЛИНОВСКИЙ И ЕГО СТРАННОЕ ИСЧЕЗНОВЕНИЕ — ТАЙНЫ СЛЕДСТВИЯ

http://w-n.com.ua/archives/8212

   
ДМИТРИЙ МАЛИНОВСКИЙ И ЕГО СТРАННОЕ ИСЧЕЗНОВЕНИЕ — ТАЙНЫ СЛЕДСТВИЯ

http://w-n.com.ua/archives/8212

Показати зображення...

Вот-те и интрига.
Какой-то дешевій баріга.
   
Вот-те и интрига.
Какой-то дешевій баріга.
нихуя себе дешёвый..
   
злые языки кажуть
шо этот справа из молодой команды  в швеции прикупил
сеть торговых магазинов
ну типа как у нас там типа ашан или метро..




   
нихуя себе дешёвый..

12,7 млн євро 
   
нихуя себе дешёвый..

Це - сльози в порівнянні з.
І це не корупція, а банальне злодійство.
   
Цитувати
якого вважали мертвим
его вылечил
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія