Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

І як я ?
ти значно виріс в моїх очах
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А це для пріколу було.
Дебіли, блт!

Спочатку було не влом (бо намагався), але не подужав і обламався. Знаєш, що не осилиш, тому "краще полежу". І при дуже примітивному шифрі, складеному навіть не математиком.
Та я встав зрання, бачу Віка вночі засрала форум і наостанок навалила чималу купу з шифром. Ну ок - хай її фан клюб працює.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ось бачиш, поки старенький чоловік вже хропе чи п'є з корешами від горя - ти насолоджуєшся краєвидами!

Краєвидами твоєї футболочки? ти дозволиш запостити це фото тут, щоб інші жінки насолодилися сексуальним виглядом фімочки у молодості, а місцеві чоловіки геї (за вашими оцінками, кожен другий) прибалділи?

Ну? адже це фото теж суто з пабліку.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Навіть не думай про це. Зайвих - в ігнор.

трохи напрягає той червоний колір ігнорованих))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я навіть думав написати які у мене були брендовані окуляри


 :facepalm1:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я так і знала. Фімин "інтелект" і знання матеметики того ж кшалту, що і "єврейство" та інші понти.
Пані Віко, та куди ж мені до вас, з купленим дипломом кандидата за могорич!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Віка тільки не тягай його сильно за вухо, він і так бідний вже обісраний.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Inanna

Мої вітання  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

То може він не тільки приобняв????

Якщо чесно, Вікусь, то я теж не твій фанат. Товсті понторізки мене не цікавлять  :laugh:

:facepalm: бажаючих було - стояли у черзі. Оце досі більше десятка запитів є!

Якось у математика Фіми трабли з логікою. З одного боку, приобнімають, а з іншого - товсті понторізки.

А чому ти вирішив, що я товста? ти ж бачив фотки моєї дупи і фейсу.

По-друге, чому тебе взагалі хтось повинен цікавити? нагадую, ти у щасливому шлюбі.

Хоча Віку ти тут згадуєш регулярно. Це симптоматично. А от у мене навіть язик не повертається руки відмовляються назвати тебе Володя.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Краєвидами твоєї футболочки? ти дозволиш запостити це фото тут, щоб інші жінки насолодилися сексуальним виглядом фімочки у молодості, а місцеві чоловіки геї (за вашими оцінками, кожен другий) прибалділи?

Ну? адже це фото теж суто з пабліку.
Наче якщо я скажу ні тебе це зупинить. Ще можеш зі школи пошукати  :facepalm:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ти значно виріс в моїх очах

:)))
Як це сталося ?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пані Віко, давайте краще щось напишіть, прозу якусь. Минулого разу вийшло  (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пані Віко, та куди ж мені до вас, з купленим дипломом кандидата за могорич!

Фома, пліз. Це дитячі аргументи і нікому не цікавий примітивний треш.

За фактом є складений мною шифр, який славетний математик і криптолог фупу Фома не здатний розшифрувати.

Це все, що треба знати про те, хто що купив і не тільки. Нагадую, це не я хвалилася знанням криптології і пропонувала вчити когось математики.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дівчата ваш вихід .
Ми футбол дивитися будемо.
Я так точно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дебіли, блт!

Та я встав зрання, бачу Віка вночі засрала форум і наостанок навалила чималу купу з шифром. Ну ок - хай її фан клюб працює.

Так ти і є мій фанклуб. Більшого фаната, ніж ти, тут нема, уахахаха!

ПС. Так і скажи - я не здатний розшифрувати цей примітивний шифр.

Тоді я, може, зможу хоч трошки тебе поважати.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

І не "бігун"((
І не "математик"((
А про що тоді цей весь фома?

Одне ріфмопльотство залишилось?((
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:)))
Як це сталося ?
ти припинив агресивно хамити,
а якби ще не боявся ставити на місце графіна і його шісток,
виглядав би справжнім мужчиною.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Оце форма Хоми після локдауну


picture uploading website
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Наче якщо я скажу ні тебе це зупинить. Ще можеш зі школи пошукати  :facepalm:

На відміну від тебе, твоїх фоток я нікому не посилала.

Так, зі школи. Тому що ти казав, що твої ручки тоненькі через народження дітей. А я стверджую, що твої ручки тоненькі, бо ти таким народився. Від природи тоненькі як тростинки вони.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

І не "бігун"((
І не "математик"((
А про що тоді цей весь фома?

Одне ріфмопльотство залишилось?
((

Так, практично нічого не залишилося. І це я ще не починала аналіз його та Турча (та інших) висловлювань по фінансових аспектах життя Хорвата.

Hold on.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А я стверджую, що твої ручки тоненькі, бо ти таким народився. Від природи тоненькі як тростинки вони.
Глянь фото зверху. Зроби собі приємно.

Тому що ти казав, що твої ручки тоненькі через народження дітей.
Я скинув вагу тоді саме. До цього ходив у зал і трохи підкачався.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пішов футбол дивитися

Фімочка, бережи вухо

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Оце форма Хоми після локдауну


Ну і чим це відрізняється від інших фоток? ручки все одно тонесенькі.

Але це ок. Головне, щоб ти жінці своїй подобався. Ну і парочці тутешніх мілфів, які мліють від молодого м"ясця.

Фома, тобі приємно, коли 50-річні жінки роблять тобі компліменти сексуального характеру?

На мою думку, це  :bueee:


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Глянь фото зверху. Зроби собі приємно.

Я скинув вагу тоді саме. До цього ходив у зал і трохи підкачався.

Please. Just stop already. I could not care less how you look or what you did with yourself.

З цим до дмхз і інших поціновувачок.

Мені це нецікаво.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Фома, тобі приємно, коли 50-річні жінки роблять тобі компліменти сексуального характеру?
Віка, не роби мені компліментів.

Ну і чим це відрізняється від інших фоток? ручки все одно тонесенькі.
:laugh:  в такому випадку Віка ти дуже худесенька. Я все зрозумів, у тебе інша шкала.

Головне, щоб ти жінці своїй подобався.
Отож.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Please. Just stop already. I could not care less how you look or what you did with yourself.
Звучить як мелодія Шопена з вуст луцької корови!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ой, тримайте мене. Хіба не ти казав, що фотки, викладені у паблік - це суспільна власність? коли стирив мою фотку з лінкедін і посилав її Турчу, мєдвєдці і ще цілій купі осіб? твої фотки теж у паблік, хоча деякі ти сором"язливо прибрав.

Чому? соромишся своєї зовнішності (С) аSSti?

А ще так прикольно читати твої виправдання, що нібито ручки тоненькі, бо ночей недосипав і дітей доглядав. Такий багатий, попрікаєш хорвата 700 євро, а няню найняти хоч на декілька годин не зміг?

Але найсмішніше не це, а що використовується аргумент дітонародження для виправдання відсутності біцепсу  :facepalm1:  Це піпець, друзі. Ххлопець із села, який косив і впахував фізично, має такі рученята? до того ж, вони у тебе були тоненькі в принципі і до одруження.

Дивлюсь зараз на мою найулюбленішу фотку із фіминого портфоліо - там, де ти у футболочці із написом "дякую тобі, Боже, що я" ... далі обрізано, але думаю, що не москаль. Ну що тут сказати? тут можна стільки діагнозів наставити, що вам і нє снілось :)

Але ж справа не у цьому (бо гени не вибирають), а у тому, що цей Аполон виливав і продовжує виливати тони органіки на зовнішість інших.

Я вважаю це досить симптоматичним, уахаха!
ну вот...... А я так и не видела инанну....
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
rst

Моей задачей было выманить Вику))
Я, честно говоря, немного имел угрызения совести, что она покончила с собой из-за меня. Так переживала, что оказалась не в моем вкусе.
Решил устроить эксперимент.
Вика быстро отгавкнулась, как собачка Павлова.
ну теперь у жирного гея и лысого каГтавого уебана две подмахивальщицы.)))
Старушки не дадут кГасавчиков в обиду.
 Развлекайтесь!
Я на футбол))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Оце форма Хоми після локдауну


picture uploading website

Який сенс приховувати свою фейсу, коли вже всі лицезріли Вас...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Який сенс приховувати свою фейсу, коли вже всі лицезріли Вас...

Багатьом людям багато образ написав.
Сцить певне.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моей задачей было выманить Вику))
Я, честно говоря, немного имел угрызения совести, что она покончила с собой из-за меня. Так переживала, что оказалась не в моем вкусе.
Решил устроить эксперимент.
Вика быстро отгавкнулась, как собачка Павлова.
ну теперь у жирного гея и лысого каГтавого уебана две подмахивальщицы.)))
Старушки не дадут кГасавчиков в обиду.
 Развлекайтесь!
Я на футбол))

Макс ті лутшій яєбу навсєгда.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Людина виставила на осуд товариства свою спальню.
Людина віддавала собі звіт що вона робить?
Товариство надало опініі..
Якщо людина вважла що опініі будуть тількі позитивними то вона помилялася
Шановне товариство засудуло спальню Хорвата і надало її оцінку - Два.

Тепер займемося аналізом відповідей на рожеві картинки спальні Хорвата.

Так, мені теж не подобається дизайн тої спальні. Але ще більше не подобається, як дехто from life of privilege критикує вибір простих людей. Дизайн тої спальні відображає реалії життя мільйонів людей по усьому світу у 90-і. У нас до цього часу можна знайти будинки, побудовані у 80-х та 90-х, де килимове покриття рожевого чи зеленого кольору. Модно так тоді було, а зараз це виглядає жахливим.

Особливо враховуючи, що це критикує особа, яка якраз найняла професійного дизайнера, щоб замутити ... паркет із інкрустацією Пшонка-стиль і досить жахливі штори. ШТОРИ, Карл - тоді як давно на заході ніхто таке давно не чіпляє. В Канаді власне за наявністю таких циганських штор я ідентифікую, що в будинку живуть особі із південної Європушки  :facepalm1:

Ну а Фома із своїми камланнями про рожеву кімнату і бідноту Хорвата просто смішний. У людини навіть на килимове покриття грошей не було - малюки лазили по голій підлозі. Фома, попустися вже на цій темі.

Ну і ще одне - так, Хорват не мільйонер, але в нього нема боргів. І жінка в нього не впахує, як ламавая лошадь, як у декого, а домогосподиня-принцеска. У деяких колах в Канаді, наприклад, вважається престижним, коли жінка не працює. Фома та і більшість дописувачів тут не можуть собі цього дозволити, бо фінансово не витягнуть.

А набрати боргів по вуха може кожен. Гуд лак виплатити їх. На місці Фоми я б взагалі нікуди не рипалась влазити у ще більше боргів, враховуючи, що зараз відбувається у світі. Це страшенний ризик.
 
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У людини навіть на килимове покриття грошей не було - малюки лазили по голій підлозі. Фома, попустися вже на цій темі.
Віка, в мене і зараз грошей нема  :laugh: То тепла підлога, нафіга там килим?

Фома та і більшість дописувачів тут не можуть собі цього дозволити, бо фінансово не витягнуть
А ти чого працюєш? Чоловік не тягне?  :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моей задачей было выманить Вику))
Я, честно говоря, немного имел угрызения совести, что она покончила с собой из-за меня. Так переживала, что оказалась не в моем вкусе.
Решил устроить эксперимент.
Вика быстро отгавкнулась, как собачка Павлова.
ну теперь у жирного гея и лысого каГтавого уебана две подмахивальщицы.)))
Старушки не дадут кГасавчиков в обиду.
 Развлекайтесь!
Я на футбол))

Твоєй задачєй? я вийшла, бо серце кров"ю облилось, побачивши страждання Фоми :) we have a special relationship, don't we, Fima?

А ти ВВВ_ВВВ ... цим все сказано. Хоча я рада, що ти ще тут. Дописуй побільше  :gigi:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Звучить як мелодія Шопена з вуст луцької корови!

Навіть якби я була 200 кг, ти дійсно вважаєш, що кожна жінка повинна автоматично на тебе фапити?

Ти хворий? тут дійсно якісь комплекси.

Чому ти так болісно сприймаєш, що можеш комусь не подобатися фізично?

Ти подобаєшся багатьом тут, за їх словами, а до чого тут я??
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Макс ті лутшій яєбу навсєгда.

Це не Макс, а навічно забанений нік VVV_VVV.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Навіть якби я була 200 кг, ти дійсно вважаєш, що кожна жінка повинна автоматично на тебе фапити?
В цьому випадку було не про вагу. Зав'язуй з інглішем you know what I mean
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Віка, в мене і зараз грошей нема  :laugh: То тепла підлога, нафіга там килим?

А ти чого працюєш? Чоловік не тягне?  :weep:

Ми знаємо, що в тебе грошей нема. В тому числі на перли дружині та подарунки на день Валентина. Ти навіть у її день народження проводив тут час зі мною.

Поменше гни пальці (С) фома ліпецький і не намагайся самоствержуватися за рахунок інших, які в принципі в чомусь випереджають тебе (С) білий хорват у деяких нюансах.

Виплатиш борг - от тоді і будеш порівнювати себе з Хорватом.

Я працюю, тому що мені подобається - я від цього отримую кайф і самореалізуюсь як особа. А не з фінансових міркувань (у нас, як і у Хорвата, боргів нема).
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Це не Макс, а навічно забанений нік VVV_VVV.

Згпдав за нього))
Це той що на заставку компа собі поставив фоточку мою в трусєлях))
Гей здається.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В цьому випадку було не про вагу. Зав'язуй з інглішем you know what I mean

Не переводь стрілки на мене. Ще раз - мені все одно, як ти виглядаєш.

А то тикає свої фотки нащось, як мєдвєдка у свій час, намагається щось довести, аргументувати ...

Who gives.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія