Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

А на каких высотах вы летаете?
До нижнього краю хмар. Тоді було 1000-1300 м
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ну ты и языком потрещать не можешь. Из-за уродливых зубов и фефектов фикции.
Своим языком ты только можешь полизать 120-кг гею.

Не суди по себе))
Только клоун знает насколько ты зачетный лизун))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

До нижнього краю хмар. Тоді було 1000-1300 м

А если безоблачно?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тобі і іншим недолугим, щоб не сказати більше, не спадало на думку, що це може бути родич Хорвата (наприклад, його прийомний син)?
Пані Віко, ваш пост - це як подих свіжого Калгарійського повітря у нашому болоті! Дякую, дуже дякую!

Я маю думку, що розпасши сраку на 120 кіло лізти у дитячий басейн - дурне діло (навіть з гігієнічних причин). А коли в басейні двоє - то це взагалі, треш ад і угар.

Щодо гейства - тут особа Динозавере любить жарту на цю тему. То ж є привід замислитись!

В мене на роботі двоє людей зробило,  взагалі без жодних проблем,  відразу закинули окуляри та забули про них назавжди.
Коштувало щось 1400 євро.
(tu) окуляри у нас відбирають на вході, кидаєш у спецовий прозорий контейнер, потім оправи йдуть на благодійність.

Я навіть думав написати які у мене були брендовані окуляри, але тут Віка у темі, у неї дорожче у 20 разів!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Почнем з неймовірної. Яка учергове збрехала. Ой, тут полє просто нєпаханоє, і боюсь, що не тільки інтелектуально  :pooh_lol: 

Ну дуже їй хотілося забити гол у ворота ненависного Хорвата:

Фома, чудове поєднання зовнішності, розуму та почуття гумору  (tu)

 
Забула, бідося, що уже обізвала фому ботаном. Кароткая дєвічья пам"ять  :facepalm1:


цією відповіддю ти спортив увесь настрій гілки, ботан.


Я вся такая пратіварєчівая вся, і далі за текстом. Особливо якщо врахувати оце:

є один момент. Люди б‘ють інших саме у своє слабке місце.

Враховуючи, що воно писало 99 відсотків про мою уявну товсту дупу (брехала, як завжди - фотки мордочки і дупи, зроблені у той же день, були тут виставлені мною), значить, дупа (і зовнішність) - її слабке місце. Вона взагалі в цілому слабке місце, which is painfully obvious to all.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А если безоблачно?
Десь 2+ км.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

5 ботів проти хорвата і Сергія...
Офігєть.

Заіб.. ться пилюку ковтати(с) ))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пані Віко, ваш пост - це як подих свіжого Калгарійського повітря у нашому болоті! Дякую, дуже дякую!

Я маю думку, що розпасши сраку на 120 кіло лізти у дитячий басейн - дурне діло (навіть з гігієнічних причин). А коли в басейні двоє - то це взагалі, треш ад і угар.

Щодо гейства - тут особа Динозавере любить жарту на цю тему. То ж є привід замислитись!

(tu) окуляри у нас відбирають на вході, кидаєш у спецовий прозорий контейнер, потім оправи йдуть на благодійність.

Я навіть думав написати які у мене були брендовані окуляри, але тут Віка у темі, у неї дорожче у 20 разів!


Бронтозавере ж ясно там написав - приїхав колега по роботі. Але я не вважаю що то гєї.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Забула, бідося, що уже обізвала фому ботаном. Кароткая дєвічья пам"ять
Пані Віко, я ботан натуральний. Це як компліман!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дідівські методи, це коли 1-1 заміна. В зараз юзають відкриті / закриті ключі і еліптичні алгоритми.

Віка, шо там Лексус? Як Шоколатьє?

Фома, не розчаровуй мене. Your alleged intellect is the only thing left standing. Цим методом ще при Штірліці шифрували. Все на долоні. Якщо навіть при цих підказках ти не знатний розшифрувати, грош ціна твоїм криптологічним скілсам і інтелекту взагалі.

Сядь, уважно подумай, переглянь. Можеш не поспішати  :laugh:

У мене все добре все погано. Потрібне підставити  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Почнем з неймовірної. Яка учергове збрехала. Ой, тут полє просто нєпаханоє, і боюсь, що не тільки інтелектуально  :pooh_lol: 

Ну дуже їй хотілося забити гол у ворота ненависного Хорвата:

Забула, бідося, що уже обізвала фому ботаном. Кароткая дєвічья пам"ять  :facepalm1:

Я вся такая пратіварєчівая вся, і далі за текстом. Особливо якщо врахувати оце:

Враховуючи, що воно писало 99 відсотків про мою уявну товсту дупу (брехала, як завжди - фотки мордочки і дупи, зроблені у той же день, були тут виставлені мною), значить, дупа (і зовнішність) - її слабке місце. Вона взагалі в цілому слабке місце, which is painfully obvious to all.
Я думав , що ,-Ох і срач тут.
А цє виявляється ще взагалі не срач був, а так . :laugh:
Підійшла справжня, тяжка артилерія.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Сядь, уважно подумай, переглянь. Можеш не поспішати
Влом, чесно. Я краще полежу.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Все набагато простіше і старими дідівськими методами. Які нафіг гех коди?? Щось ти швидко злився.

Real men don't give up. Тим більше такі, що вважають себе інтелектуальнішими за динозаврів.
Потягни його за вухо
 :D
Фімочка тепер тут опущений ботан.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Підійшла справжня, тяжка артилерія.
Гаубиця 48 розміру. Сау піон!

То зранку були дитячій забави!

Фімочка тепер тут опущений ботан.
Опущений тут нумерний і ти. Дирку у ложці пробив?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Блін, скоро футбол, а тут знову палає
 :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Блін, скоро футбол, а тут знову палає
 :laugh:
Пан Гаррі, ви ж не по срачах!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Потягни його за вухо
 :D
Фімочка тепер тут опущений ботан.
Гей-націоналіст, щось ти роздухарився   :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пан Гаррі, ви ж не по срачах!

Ні
Пролистую, щоб бути в темі :D
Якщо є якісь питання до мене - в приват
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я можу лише сказати, що тягають фотки із соц мереж - підарaси. І ти став ним, бий дірку у ложці.

Щодо "дрищизму" - я вже писав вчора, що коли ти спиш по 4 години на добу а решту часу - пашеш, вага падає вниз.

Актуальні фотки своєї статури я тут викладав неодноразово, зараз каркас м'язів є.

Динозавере - ти гей.
Логіка гея.

Ой, тримайте мене. Хіба не ти казав, що фотки, викладені у паблік - це суспільна власність? коли стирив мою фотку з лінкедін і посилав її Турчу, мєдвєдці і ще цілій купі осіб? твої фотки теж у паблік, хоча деякі ти сором"язливо прибрав.

Чому? соромишся своєї зовнішності (С) аSSti?

А ще так прикольно читати твої виправдання, що нібито ручки тоненькі, бо ночей недосипав і дітей доглядав. Такий багатий, попрікаєш хорвата 700 євро, а няню найняти хоч на декілька годин не зміг?

Але найсмішніше не це, а що використовується аргумент дітонародження для виправдання відсутності біцепсу  :facepalm1:  Це піпець, друзі. Ххлопець із села, який косив і впахував фізично, має такі рученята? до того ж, вони у тебе були тоненькі в принципі і до одруження.

Дивлюсь зараз на мою найулюбленішу фотку із фіминого портфоліо - там, де ти у футболочці із написом "дякую тобі, Боже, що я" ... далі обрізано, але думаю, що не москаль. Ну що тут сказати? тут можна стільки діагнозів наставити, що вам і нє снілось :)

Але ж справа не у цьому (бо гени не вибирають), а у тому, що цей Аполон виливав і продовжує виливати тони органіки на зовнішість інших.

Я вважаю це досить симптоматичним, уахаха!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ой, тримайте мене. Хіба не ти казав, що фотки, викладені у паблік - це суспільна власність? коли стирив мою фотку з лінкедін і посилав її Турчу, мєдвєдці і ще цілій купі осіб? твої фотки теж у паблік, хоча деякі ти сором"язливо прибрав.
Я десь викладав фото? Ні - лех тіздаєн! Чи лєха!

Але найсмішніше не це, а що використовується аргумент дітонародження для виправдання відсутності біцепсу    Це піпець, друзі. Ххлопець із села, який косив і впахував фізично, має такі рученята? до того ж, вони у тебе були тоненькі в принципі і до одруження.
Ти трохи не в курсі, цьоця Віка. Щоб косити не треба великий біцепс. Треба мати техніку + витривалість.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Блін, скоро футбол, а тут знову палає
 :laugh:

Я пива йопну і це заігнорю
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

але чомусь він з тобою не одружується :umnik2:

А тобі яка до цього справа, збочене?

Хіба Асті прохала у тебе пораду?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мне Фома никаких фото в приват не высылал.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не суди по себе))
Только клоун знает насколько ты зачетный лизун))

РСТ ... я рада, що він живий. А я думала, скопитився від ковіду.

Не можна так палитися, рст. Ви тут вскочили і зразу про геїв. А про Ваш попередній нік - VVVV_VVV чомусь писали, що він гей.

Ось і вскрився  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я пива йопну і це заігнорю

Може йобнуть той фуп, нарешті
Буде ще більше вільного часу)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мне Фома никаких фото в приват не высылал.

А в мене є цитата, що він запропонував Вам послати і Ви сказали ок.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дивлюсь зараз на мою найулюбленішу фотку
Ось бачиш, поки старенький чоловік вже хропе чи п'є з корешами від горя - ти насолоджуєшся краєвидами!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бачу всім сподобалась моя фотка в басейні.
Пояснюю
Це син моєї дружини, мій пасинок.

Вода в басейні міняється два рази в день.

Ще якісь питання будуть?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Думаю, так!)
В нас виходить десь приблизно таке при зйомці телефоном:
https://youtu.be/kyjoqw6lsyg
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А в мене є цитата, що він запропонував Вам послати і Ви сказали ок.

Мне ничего не приходило в приват от Фомы. Я не видел ваших фото
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вода в басейні міняється два рази в день.

Ще якісь питання будуть?
Якого біса два здорові дядьки мочуть сраки там, де мале дитя???
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Може йобнуть той фуп, нарешті
Буде ще більше вільного часу)))

Може.
Для мене це компутерна гра.
Буду іншу бавитись
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Може йобнуть той фуп, нарешті
Буде ще більше вільного часу)))
Навіть не думай про це. Зайвих - в ігнор.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пані Віко, я ботан натуральний. Це як компліман!

І дрищ ти теж натуральний))
І це теж компліман))

пс. Я думав ти "бігун"))—— а ти теж гострим язичком по клоунській дупці(((
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Кадра, у мене син, з якою одружився - розвівся,
З якою не одружився, абсолютно прекрасні відносини !
У мене дід з бабою не були офіційно одружені, 8 дітей, я внук
Життя дуже складна штука
звичайно, якщо жінка згодна співмешкати з чоловіком
який не бажає її мати за дружину офіційно, то чому ні?
Хоча про прекрасні відносини в таких парах я не повірю ніколи.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я десь викладав фото? Ні - лех тіздаєн! Чи лєха!

Ти трохи не в курсі, цьоця Віка. Щоб косити не треба великий біцепс. Треба мати техніку + витривалість.

Ти сам писав, що викладав на сервери, і посилав всім бажаючим. Хорват зробив те ж саме, лише виклав тут. Принцип між твоїми і його діями одинаковий.

Чхала я на твій біцепс чи інший - ви мені в цьому плані не цікаві. Мова не про нього, а про виправдання. Нафіга ти взагалі виправдовуєшся? ну народився ти таким. Не соромся своєї зовнішності (С) неймовірна.

Оскільки я справедлива, то мушу зазначити, що нема кореляції між малим біцепсом і відсутністю фізичної сили. У свій час один із таких дрищів вирішив спонтанно приобняти мене під час походу з ланчу, то в мене грудна клітка майже тріснула і в зобу диханьє спьорло.

Тому everything is relative.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я таки вийшла
:good:  :drinks:  :friends:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

свій час один із таких дрищів вирішив спонтанно приобняти мене під час походу з ланчу, то в мене грудна клітка майже тріснула і в зобу диханьє спьорло
То може він не тільки приобняв????

Чхала я на твій біцепс чи інший - ви мені в цьому плані не цікаві.
Якщо чесно, Вікусь, то я теж не твій фанат. Товсті понторізки мене не цікавлять  :laugh:

Ти сам писав, що викладав на сервери, і посилав всім бажаючим. Хорват зробив те ж саме, лише виклав тут. Принцип між твоїми і його діями одинаковий.
:facepalm: бажаючих було - стояли у черзі. Оце досі більше десятка запитів є!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Якого біса два здорові дядьки мочуть сраки там, де мале дитя???
Для фото
Для нас є великий басейн.
А це для пріколу було.

Ніхто так насправді в малому дитячому басейні не купався.

Шерлокі Холмс блть
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Влом, чесно. Я краще полежу.

Спочатку було не влом (бо намагався), але не подужав і обламався. Знаєш, що не осилиш, тому "краще полежу". І при дуже примітивному шифрі, складеному навіть не математиком.

Я так і знала. Фімин "інтелект" і знання матеметики того ж кшалту, що і "єврейство" та інші понти.

Копни глибше - нічого особливого, just a generic layer of mediocrity.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія