Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Свіжовакцинована вчителька буде заразною для дітей?

Поліо вакцини також мають живі ослаблені віруси. Скажіть Єбанату що він гамно а не людина.
   
Мені влом було розбиратися з стандартами виробництва короновакцин, бо я щепитися не збираюся. Але зараз постало питання, бо вчителька вакцинується, щоб не вигнали з роботи. То я стурбована за дитину.
Поки що ваші відповіді суперечливі.

Це в мене суперечливі?
   
Цуко, тупі бидлаки щось там ще вякають.  :facepalm1:
   
Поліо вакцини також мають живі ослаблені віруси. Скажіть Єбанату що він гамно а не людина.

Мова виключно про вакцини від коронавірусу, Петро, не міняй тему, єбанько.
   
Він і довів: опублікував склад вакцини, вакцина сертифікована та допущена до використання (а це означає, що комісія від держави перевірила виробництво та переконалася, що все ОК).

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило склад вакцин проти COVID-19, які зареєстровані в Україні, а саме Covieshield (AstraZeneca), CoronaVac та Comirnaty (Pfizer).

Як повідомили в МОЗ, склад цих препаратів залежить від технології, що використовувалася для їх розробки.

Так, діюча речовина вакцини AstraZeneca (Covieshield) – модифікований аденовірус, що містить у собі специфічний білок коронавірусу, який викликає імунну відповідь. Також до складу вакцину входять допоміжні речовини, такі як: амінокислота (L-гістидин), етанол, магній хлорид, сахароза тощо.
-----------------------

То є вірус у вакцині чи ні?
   
Міністерство охорони здоров'я оприлюднило склад вакцин проти COVID-19, які зареєстровані в Україні, а саме Covieshield (AstraZeneca), CoronaVac та Comirnaty (Pfizer).

Як повідомили в МОЗ, склад цих препаратів залежить від технології, що використовувалася для їх розробки.

Так, діюча речовина вакцини AstraZeneca (Covieshield) – модифікований аденовірус, що містить у собі специфічний білок коронавірусу, який викликає імунну відповідь. Також до складу вакцину входять допоміжні речовини, такі як: амінокислота (L-гістидин), етанол, магній хлорид, сахароза тощо.
-----------------------

То є вірус у вакцині чи ні?

Це не коронавірус
   
Але зараз постало питання, бо вчителька вакцинується, щоб не вигнали з роботи. То я стурбована за дитину.
Это все меняет. Вакцинированная учительница - источник заражения. И в этом нет сомнений.
   
Ок, оскільки Вія трошки не доганяє, то пояснюю: жодна з вакцин від коронавірусу не містить саме живий вірус коронавірусу COVID-19, тому вчителька ажніяк не може бути заразною.
   
В школе, наверное, все подхватят и так. Не представляю, как там можно не подхватить.
   
Це не коронавірус
але там є такі букви :D "вірус"
   
Міністерство охорони здоров'я оприлюднило склад вакцин проти COVID-19, які зареєстровані в Україні, а саме Covieshield (AstraZeneca), CoronaVac та Comirnaty (Pfizer).

Як повідомили в МОЗ, склад цих препаратів залежить від технології, що використовувалася для їх розробки.

Так, діюча речовина вакцини AstraZeneca (Covieshield) – модифікований аденовірус, що містить у собі специфічний білок коронавірусу, який викликає імунну відповідь. Також до складу вакцину входять допоміжні речовини, такі як: амінокислота (L-гістидин), етанол, магній хлорид, сахароза тощо.
-----------------------

То є вірус у вакцині чи ні?

- З вибитими зубами , що-би не кусавсь і кастрований , що-би не плодивсь . ))
   
Це не коронавірус
Ага. Це аденовірус, яким захворіє вчителька на пару днів. І хвора буде ходити на роботу. Яка там у неї буде імунна відповідь, діло десяте, але факт, що вона стане носієм аденовірусу на тиждень мінімум.
   
Ок, оскільки Вія трошки не доганяє, то пояснюю: жодна з вакцин від коронавірусу не містить саме живий вірус коронавірусу COVID-19, тому вчителька ажніяк не може бути заразною.
Нет, не надо, у Вии медицинское образование, она совершенно права.
   
Ага. Це аденовірус, яким захворіє вчителька на пару днів. І хвора буде ходити на роботу. Яка там у неї буде імунна відповідь, діло десяте, але факт, що вона стане носієм аденовірусу на тиждень мінімум.

Це кастрований аденовірус. Не в цьому проблема.
   
Ага. Це аденовірус, яким захворіє вчителька на пару днів. І хвора буде ходити на роботу. Яка там у неї буде імунна відповідь, діло десяте, але факт, що вона стане носієм аденовірусу на тиждень мінімум.
О, то це вона на шару дітей вакцинує? :lol:
   
- З вибитими зубами , що-би не кусавсь і кастрований , що-би не плодивсь . ))
Це так думають виробники. А як воно насправді, що показала практика? В Ізраїлі що кажуть з цього приводу, не бачили?
   
Хоча історично в вакцинах знаходили віруси які визивають рак(SV40).
   
Ага. Це аденовірус, яким захворіє вчителька на пару днів. І хвора буде ходити на роботу. Яка там у неї буде імунна відповідь, діло десяте, але факт, що вона стане носієм аденовірусу на тиждень мінімум.

Вія, аденовіруси в нас викликають звичайну ГРВІ, не більше.
   
Це кастрований аденовірус. Не в цьому проблема.
А в чому проблема?
   
Хоча історично в вакцинах знаходили віруси які визивають рак(SV40).

Вакцинація від раку матки - рутинна процедура.
   
Вія, аденовіруси в нас викликають звичайну ГРВІ, не більше.
Ну нарешті. Всі діти в класі захворіють ГРВІ ? Або не всі, а половина. Нащо нам таке?
   
А в чому проблема?

В спайк протеїні який буде виробляти пишноє тєло учілки.
   
Ну нарешті. Всі діти в класі захворіють ГРВІ ? Або не всі, а половина. Нащо нам таке?

Їй колють у м'яз, у рота нічого не пхають
   
Плюс, якщо вона підхопить ковід, то може бути на пару порядків більш заразною плюс невідомо ще яку гидоту в собі виростить.
   
Їй колють у м'яз, у рота нічого не пхають
Вірусу пофіг, куди його колють. Він гарно розплодиться в тілі вчительки і буде розповсюджуватися повітряно-крапельним шляхом.
   
Скорше діти один одному передадуть. І вчительку заодно заразять.
   
В спайк протеїні який буде виробляти пишноє тєло учілки.
Її тіло - її діло. Чи спайк-протеїни з неї будуть перестрибувати на діток?
   
Вірусу пофіг, куди його колють. Він гарно розплодиться в тілі вчительки і буде розповсюджуватися повітряно-крапельним шляхом.

Ні, Вія, якщо тобі хтось у сраку чихне, ти точно не захворієш  :gigi:
   
Головне звісно побажати доброго зродов'я учілці. Воно їй знадобицця.
   
Нагадую: ТС вчила медицину. Ну як вона її вчила, ми вже бачимо.
   
Скорше діти один одному передадуть. І вчительку заодно заразять.
И к бабке не ходи.
   
Ні, Вія, якщо тобі хтось у сраку чихне, ти точно не захворієш  :gigi:
Цю байку ти можеш розповісти тим, хто ковтав поліовакцину, а потім хворів поліомієлітом.
   
Її тіло - її діло. Чи спайк-протеїни з неї будуть перестрибувати на діток?

Я вже писав. Є свідчення, але нема поки що науки. Що точно відомо, що спайк протеїн вбиває серцево-судинну систему.
   
Нагадую: ТС вчила медицину. Ну як вона її вчила, ми вже бачимо.
В часи, коли я вчилася, якраз про СПІД ми вчили. Чим закінчилася історія, нагадати чи сам знаєш, як вони обісралися? Тепер з Короною та сама хрень.
   
Нагадую: ТС вчила медицину. Ну як вона її вчила, ми вже бачимо.
Ну, якраз рівень тих, хто упорото топить за Тягнисрака та Юлю-Мавпу.
   
Я вже писав. Є свідчення, але нема поки що науки. Що точно відомо, що спайк протеїн вбиває серцево-судинну систему.
Вбивати він буде вчительку. А от аденовірусом вона заразить дітей. Мене саме це турбує і поки що ніхто не заперечив.
   
Головне звісно побажати доброго зродов'я учілці. Воно їй знадобицця.
Та звалиться на пару днів, ще й без вчителя клас залишиться, заміни будуть. Але може воно й на краще, не буде контактувати з дітьми.
   
Лише бункер спасе тебе і твоїх дітей.
   
Мене саме це турбує і поки що ніхто не заперечив.
В тебе є сімейний лікар? - Ото й спитай нього.
І то взагалі чогось пізно ти всираєшся.
Зазвичай в школах вже  половина, як не більшість вчителів вкололись.
   
Та звалиться на пару днів, ще й без вчителя клас залишиться, заміни будуть. Але може воно й на краще, не буде контактувати з дітьми.
Понятно, вы не вакцинировались, а изучали этот вопрос в теории.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія