Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вагнергейт : після вчорашнього Права на владу я переконана

З Вашого дозволу я прокоментую.
Груз, попри те що він міг бути й військовим, ніяким чином не спроможний захопити заручників.
Натомість в літаку, який мали затримувати в Україні, було би 33 бойовики, готових на все

а скільки там було спецназу?

   
а скільки там було спецназу?

Українського?
Не знаю, а скільки?
І спецназ що- теж в Бєларусі мав загрузитись в літак ?
   
Українського?
Не знаю, а скільки?
І спецназ що- теж в Бєларусі мав загрузитись в літак ?

чомуні?
під виглядом пасажирів ..
   
а скільки там було спецназу?
Таку інформацію запитуй у Бурби він всім охочим розповідає
   
Турция: в самолете Москва-Дамаск был незаконный груз
10 октября 2012
Обновлено 11 октября 2012
Министр иностранных дел Турции Ахмет Давутоглу заявил о том, что на борту задержанного сирийского пассажирского самолета, совершавшего рейс Москва-Дамаск, был "незаконный груз".

В среду турецкие истребители перехватили и вынудили приземлиться в Анкаре Airbus A320 сирийской авиакомпании, летевший из Москвы. На борту самолета находилось 35 человек и некий груз - как сообщается, военного назначения.

По сообщениям турецких СМИ, на борту самолета было обнаружено оборудование для армейской радиосвязи, а также агрегаты, которые могут служить компонентами ракет.

Обыск самолета продолжался около пяти часов. Груз был конфискован, после чего воздушному судну было разрешено продолжить полет.
З Маскви до Дамаска везли якесь армійське спецобладнання, а Туреччина, яка теж не ліва у тій війні, що точиться на території Сирії, перехопила те обладнання?
   
чомуні?
під виглядом пасажирів ..

Тобто, в літак мало сідати дві групи душ по тридцять молодих людей спортивної статури?
   
чомуні?
під виглядом пасажирів ..

Навіть то бутусову їх було всього 2 по розсадці.
Грозєв зовсім не знайшов цьому підтвердження...
   
З Маскви до Дамаска везли якесь армійське спецобладнання, а Туреччина, яка теж не ліва у тій війні, що точиться на території Сирії, перехопила те обладнання?
З Москви до Дамаска летів сирійський пасажирський літак з пасажирами на борту, його перехопили і посадили в Турції - це те що має значення для Вашого вислову щодо  «ставлення в світі до держав, які використовували пасажирські літаки у своїх локальних войнушках». Що там на  борту додатково до цивільних пасажирів було - вантаж чи взвод вагнерівців - ніякого значення поки що немає - доки я не навів інший приклад.. :)

Останнє редагування: 27 листопада 2021 20:38:10 від Sagin
   
Навіть то бутусову їх було всього 2 по розсадці.
Грозєв зовсім не знайшов цьому підтвердження...

а дочого тут Бутусов і Грозєв?
про реальні плани операціі знали обмежене коло людей ..
а те що Верх Головком зрадник, піздун і сцикун, то це навіть не обговорюється ..
   
З Москви до Дамаска летів сирійський пасажирський літак з пасажирами на борту, його перехопили і посадили в Турції - це те що має значення для Вашого вислову щодо  «ставлення в світі до держав, які використовували пасажирські літаки у своїх локальних войнушках». Що там на  борту додатково до цивільних пасажирів було - вантаж чи взвод вагнерівців - ніякого значення поки що немає - доки я не навів інший приклад.. :)
Тобто сідаючи на літак, я не маю права на впевненість, що літак не буде використано третьою країною для якоїсь спецоперації з невідомими наслідками?
Ще раз питаю : була згода Туреччини на подібне використання її цивільного літака?
   
а дочого тут Бутусов і Грозєв?
про реальні плани операціі знали обмежене коло людей ..
а те що Верх Головком зрадник, піздун і сцикун, то це навіть не обговорюється ..

Угу...
І тому сповістили бутусова, кацапську КП і розкидали флешки по всій країні...
   
а те що Верх Головком зрадник, піздун і сцикун, то це навіть не обговорюється ..
Зате попередній і Іловайськи влаштовував як два пальці об асфальт, і моряків посилав у протоку коцапам прямісінько у пащю, але з попередньою забороною стріляти - головне що власних діток заховав якомога подалі
   
Зате попередній і Іловайськи влаштовував як два пальці об асфальт, і моряків посилав у протоку коцапам прямісінько у пащю, але з попередньою забороною стріляти - головне що власних діток заховав якомога подалі

та твій Зелюк взагалі говно зелене ..
   
Зате попередній і Іловайськи влаштовував як два пальці об асфальт, і моряків посилав у протоку коцапам прямісінько у пащю, але з попередньою забороною стріляти - головне що власних діток заховав якомога подалі
Як ви своїх, Нє?
   
Тобто сідаючи на літак, я не маю права на впевненість, що літак не буде використано третьою країною для якоїсь спецоперації з невідомими наслідками?
Ще раз питаю : була згода Туреччини на подібне використання її цивільного літака?
Звичайно що згода Туреччини була .
   
Тобто сідаючи на літак, я не маю права на впевненість, що літак не буде використано третьою країною для якоїсь спецоперації з невідомими наслідками?
Ще раз питаю : була згода Туреччини на подібне використання її цивільного літака?
Нічого не зрозумів - я не знаю що Ви там маєте, чи не маєте. І до чого тут "Ще раз питаю" - Ви мене вже питали і я Вам щось не відповів? Ви мене ні з ким не сплутали?
Ви виказали думку, я навів перший ліпший приклад який підходить по контесту, та може  або підтвердити або спростувати Вашу думку. І я прошу Ваш коменарій на цю тему - все..
   
Угу...
І тому сповістили бутусова, кацапську КП і розкидали флешки по всій країні...

сповістили не деталі операціі, а про можливу зраду
доречи, питання чому Верх Головком спочатку затвердив операцію, потім відтермінував, потім не зустрівся з своїм генералом - зостались відкритими

   
Звичайно що згода Туреччини була .

Звідки ви це знаєте?
Вам теж флешку під двері підкинули?
   
Звідки ви це знаєте?
Вам теж флешку під двері підкинули?
А звідки Зеленський знає про вагнера та путч ? От і я звідти .
Турки знали і погодились .
   
Як ви своїх, Нє?
Нє.
Я моряків у протоку до коцапів в "гості" не посилала, і з Хуйлом коридорів для розстрілу вояків не домовляла.
Ви справді бачите аналогію, чи це все наслідки вашого захоплення Свином?
   
Звичайно що згода Туреччини була .
Ви справді вважаєте, що мені достатньо вашого запевнення, навіть палкого?
   
Нічого не зрозумів - я не знаю що Ви там маєте, чи не маєте. І до чого тут "Ще раз питаю" - Ви мене вже питали і я Вам щось не відповів? Ви мене ні з ким не сплутали?
Ви виказали думку, я навів перший ліпший приклад який підходить по контесту, та може  або підтвердити або спростувати Вашу думку. І я прошу Ваш коменарій на цю тему - все..
Ото розвезли....Не у вас, звісно, питаю...Повторюю запитання, декілька разів вже озвучене у цій гілці.
У вас є хоча би віддалені свідчення, що Туреччина свідомо задіяла пасажирський літак для якихось своїх цілей?
Ви усвідомлюєте, що ваш приклад не просто невдалий, а дуже невдалий, позаяк не містить жодної аналогії?
Або Туреччині стало відомо, що щось там ліве тим літаком перевозилося, чи апріорі цілеспрямовано викоритати пасажирський літак для заздалегідь розробленої операції з головорізами.
З ким я зараз розмовляю?  :facepalm1:
   
А звідки Зеленський знає про вагнера та путч ? От і я звідти .
Турки знали і погодились .
Прошу доказ згоди Туреччини на використання пасажирського літака для заздалегідь розробленої спецоперації.
   
Довелося, ще й як довелося, на жаль
І досі лунають звинувачення щонайменше у назакритті повітряного простору

Від кого лунають? Від свинособак?
Ніхто, крім свинорашки Україну ні у чому не звинувачував.
   
Еволюція зегенератів у вагнергейті

1. Ніякої операції не було, це фейк
2. Операція планувалася, але не проводилася
3. Операція зірвалася, але ніхто не винен
4. У зриві операції винен Бурба, бо не попередив турків
===============зелупа знаходиться тут=======
5. Турків попереджували, але не було відмашки від Вашингтона
6. Так, ми сцикуни, злили операцію, бо не хотіли злити свинорашку. І хулє ви нам зробите?
   
Від кого лунають? Від свинособак?
Ніхто, крім свинорашки Україну ні у чому не звинувачував.
Жовтень 2019 р
Парламент Нідерландів проголосував за проведення додаткового розслідування ролі України в катастрофі рейсу МН17 над Донбасом у 2014 році.
https://razumkov.org.ua/komentari/rizkyi-povorot-chomu-ukrainu-mozhut-zvynuvatyty-u-znyshchenni-mn17
   
Еволюція зегенератів у вагнергейті

1. Ніякої операції не було, це фейк
2. Операція планувалася, але не проводилася
3. Операція зірвалася, але ніхто не винен
4. У зриві операції винен Бурба, бо не попередив турків
===============зелупа знаходиться тут=======
5. Турків попереджували, але не було відмашки від Вашингтона
6. Так, ми сцикуни, злили операцію, бо не хотіли злити свинорашку. І хулє ви нам зробите?
досить незграбна спроба забовтати тему, а саме : Слава Богу, що знайшлися люди (чи то у нас, чи то серед партнерів України) які спромоглися зупинити цю операцію, розроблену за настільки ідіотським сценарієм, який стовідсотково призвів би до серйозних проблем Україні на міжнародній арені
   
Ви усвідомлюєте, що ваш приклад не просто невдалий, а дуже невдалий, позаяк не містить жодної аналогії?
Зрозуміло - коментарія не буде. Це теж відповідь. Дякую.. :)
   
Прошу доказ згоди Туреччини на використання пасажирського літака для заздалегідь розробленої спецоперації.

а звідки в тебе сумніви що такоі згоди небуло?

   
Нє.
Я моряків у протоку до коцапів в "гості" не посилала, і з Хуйлом коридорів для розстрілу вояків не домовляла.
Ви справді бачите аналогію, чи це все наслідки вашого захоплення Свином?
Я взагалі-то про дітей. Ваші ж теж за кордоном, то чого вас чужі діти турбують?
   
Я взагалі-то про дітей. Ваші ж теж за кордоном, то чого вас чужі діти турбують?
:facepalm1: У городі бузина, у Києві дядько
Якби мої діти жили в Україні (моєї волі у цьому не було), то я мала би право на жаль за загубленими життями в іловайському коридорі?
виверти вашої свідомості за межею моїх можливостей для розуміння
   
а звідки в тебе сумніви що такоі згоди небуло?
:facepalm:
   
Після вчорашнього випуску Права на владу не маю жодного сумніву : якщо Україна дійсно волею попереднього президента брала участь у ТАКІЙ спецоперації, то це могла бути виключно чергова спільна спецопреація паРаші і України очевидно що не на користь України, і той хто з нашого боку 15 місяців тому ЗУПИНИВ нашу участь у подібній ганьбі (без попередження свідоме ризикування життями 120 мирних громадян іншої країни), заслуговує на величезну шану і повагу.
Хто вчора не дивився Право на владу, передивіться другу частину, присвячену саме цьому питанню - всі сумніви розвіються як дим на свіжому повітрі. Наприкінці Бутусов проблєял, що наразі претензії має лише в в плані формулювання пояснень з боку ОП - була чи не була спецоперація як така. І все.
Зараз потрібно чітко назвати людину яка врятувала Україну від вселенської ганьби, зупинивши її участь в "операції", яка вартувала би нам значно дорожче ніж втрата поставок Байрактарів.
Зачем надо было останавливать? Можно было просто арестовать их в Стамбуле ... Мухи - отдельно, котлеты - отдельно: не надо мешать предательство Ермака и ошибки в операции разведчиков.
   
Я навіть більше скажу , наш Президент настільки чуйна людина, що любить кожну живу істоту всім серцем. він  всепрощаючий., він простив вагнерівців. Так простив..
а ви порохоботи на таке не здатні. вам не зрозуміти.
   
   
:facepalm1: У городі бузина, у Києві дядько
Якби мої діти жили в Україні (моєї волі у цьому не було), то я мала би право на жаль за загубленими життями в іловайському коридорі?
виверти вашої свідомості за межею моїх можливостей для розуміння
Це виверти не моєї свідомості, а вашої. Це ж ви згадуючи про Іллвайськ для чогось приплели дітей Порошенка.
   
Нє.
Я моряків у протоку до коцапів в "гості" не посилала, і з Хуйлом коридорів для розстрілу вояків не домовляла.
Ви справді бачите аналогію, чи це все наслідки вашого захоплення Свином?
Обговорюється Вагнергейт .Нахєра ти постійно з'їжджаєш на Пороха ? Це такий пропагандонський прийом ?
Вказівка від президента ? 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія