Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Киев превращается в унылое г-но по худшему сценарию

Так в Вене управляют городом такие как Вы,  т.е. переселенцы из деревень других стран???
Звідки знаєш?
))
Віце бургомістр гречанка.
В заступниках по будівництву що тепер бургомістр абсолютно нові.
А сам пан Людвіг який то за Хойпля очолював  будівництво 10років є мій сусід )))
Живемо в селі

Не там риєш)
   
Сприймайте ту фразу без ідеологіі.
)
Будь яка орднунгована система має логіку
Місто в однунг системі не є хаотичний покруч.

Киів не покруч тим не менше логіка загублена.
400авто на тисячу населення то межа такого міста.

Киів не потягне 600 що є реальна цифра 2-3 років якщо лібералізувати розмитнення по віковому цензу.
Киів  в корках то не сьогднішня картина
Киів в корках то
Лісовий -Чайка 3год мінімум.

Додай що одночасно воно далі росте.
Хто має повернути логіку якщо то взаємозвязані процеси

Рінок всьо порєшаєт?
))
Чекайте
Когда Киев очень скоро встанет,  то и будут решать. Есть много вариантов. Строительство подземных паркингов. В старинных кварталах Европы они давно уже построены. Один вопрос За чей счет они будут строиться у нас. Второй ограничение въезда. Тоже метод. Он действует во многих городах с плотностью  застройки поменьше чем в центре Киева.

Останнє редагування: 16 лютого 2020 11:14:16 від oleg kievsky
   
а по моємі все гаразд,
нарот прозріє, і в почне все переробляти
а це нове ВВП, нові робочі місця наступні 10-15-20 років
ну ясно що можна було зразу все норм будувати, але ж ніхто крім як на власних помилках не навчиться
   
Звідки знаєш?
))
Віце бургомістр гречанка.
В заступниках по будівництву що тепер бургомістр абсолютно нові.
А сам пан Людвіг який то за Хойпля очолював  будівництво 10років є мій сусід )))
Живемо в селі

Не там риєш)


Какой процент деревенских из других стран в руководстве Вены? Вы не ответили.
   
Потягне 600 авто на 1000. Треба просто збудувати паркінги. Але ТРЦ набагато прибутковіше...
Знаєш цінник на підземний паркінг?
Для корита за штуку євро.
Чи шановне панство з бляхами в голові  саме ті паркінги і дороги  пронспонсорує.
За чий рахунок банкет?

Киів звісно "потягне"
Хай лише зміни по розмитненю  внесуть.
Самі побачите як то буде виглядати)

   
Для порівняння ( теза захвативают)
Відень 35% теперішнього населення навіть не австрійці а такі як я козаченьки тобто ауслєндери.
Більше половини з інших "гір" спустился
Мадяри румуни полякословакі і таке інше.
Сербобалканці то "урбаністи" з сараями під хатою

Тим не менше
Відень топ місця по всім рейтингам найкомфортншних міст світу.
Не просто топ
Перше місце роками.
Останні дисятиліття особливо.

Не в понаєхавших трабл.
То рефлекс на наші комплекси і ксенофобність природню.


о да ладно! Кто у власти в Австрии и в Вене? Тоже козаченьки с румынами? Не, там автсрийцы правят Австрией! А у нас как не жиды с тремя паспортами, так селюки понаехавшие. Начиная с Омельченко.
   
Какой процент деревенских из других стран в руководстве Вены? Вы не ответили.
По призвіщам гугли.
Достатньо іх є.
Ніхто заборони на професіі не ставить.
Марія Васіляку гречанка.
Віцебургомістерін.
Народу прийшлого по кабінетам достатньо.
Сам новий бургомістер "село селом".
Але то не впливає.
Навіть навпаки.



   
о да ладно! Кто у власти в Австрии и в Вене? Тоже козаченьки с румынами? Не, там автсрийцы правят Австрией! А у нас как не жиды с тремя паспортами, так селюки понаехавшие. Начиная с Омельченко.
а де "корінні в н-них колінах" поділися? чим займаються?
   
Когда Киев очень скоро встанет,  то и будут решать. Есть много вариантов. Строительство подземных паркингов. В старинных кварталах Европы они давно уже построены. Один вопрос За чей счет они будут строиться у нас. Второй ограничение въезда. Тоже метод. Он действует во многих городах с плотностью  застройки поменьше чем в центре Киева.
Халва халва про паркінги підземні для манюпаса в Києві.
Крім ТЦ ви іх практично ніколи і ніде не побачите.
Винятки клубників лиш підтвердять правило.

Урбаністика твердить для євроміст наступне:
Більше доріг має наслідком більше авто.
То є глухий кут.
Але в Украіні та наука всім пох.
Турист після поіздки в Альпи  хоче паркінг
Норм.
Будуйте.
Під хрущобами.
Цікавий концепт))

   
Єу мегаполіси північніше Альп норм.
Мумбай зрозуміло нах
працювати. а жити, не знаю, як в інших євромегаполісах, а заможні намагаються в дальніх зонах від Лондону жити - 6, 7 зона і далі. навіть в самому-пресамому центрі в елітних кварталах в більшості вже "мумбай" поскуповлювався.
   
Знаєш цінник на підземний паркінг?
Для корита за штуку євро.
Чи шановне панство з бляхами в голові  саме ті паркінги і дороги  пронспонсорує.
За чий рахунок банкет?

Киів звісно "потягне"
Хай лише зміни по розмитненю  внесуть.
Самі побачите як то буде виглядати)

київ - горбистий, дорого проектувати і будувати правильні підземні паркінги, з гідрогеологію по науці
   
:facepalm: хуев это помойка мира. смиритесь

Нажаль... Згоден. :(
   
Для справочки всяким жлобам:

из 8 человек руководства КМДА только один родился в Киеве — да и тот бандюган Пантелеев.

Аналогичнаяя ситуация среди начальников всяких отделов КМДА — киевлян почти нет
   
Повна збірка шедеврів архітектури, натиканих в бардачному порядку "як вийшло"  (td)

   
АЭС писта.
бумажные ремонты сделали свое дело.
4 блока аварийно отключены.
Хто сказав, що всі чотири аварійно, а не планово
   

о да ладно! Кто у власти в Австрии и в Вене? Тоже козаченьки с румынами? Не, там автсрийцы правят Австрией! А у нас как не жиды с тремя паспортами, так селюки понаехавшие. Начиная с Омельченко.
Кажуть, що корінними киянами були лише двоє київських голів. І ті за німецької окупації.
   
Когда я писал о новых жильцах,  то это не означает,  что они родились и выросли в больших городах. Все они из деревень и приехали учиться в города после школы. В принципе,  им насрать на Киев. У них действительно есть дома в более цивилизованных странах,  но они возвращаются сюда из-за того,  что свои доходы они могут получать только в Украине. И ещё. Пару моих знакомых мне пожаловались,  что не могут купить дома в Майами так как соседи не дают согласие на покупку. Вот так...

А когда я то же самое написал про "понаехавших" в Черновцы))—— меня назвали фашистом))
   
Для справочки всяким жлобам:

из 8 человек руководства КМДА только один родился в Киеве — да и тот бандюган Пантелеев.

Аналогичнаяя ситуация среди начальников всяких отделов КМДА — киевлян почти нет
Що доводить така статистика?

Що кияни тупіші.
"Селюки" проворніші?

Ти ж не погодишся.))

"Сільска" закуліса понаєхавших гнобить Киів?
Прикольний комплекс у "корінних"

Ще раз для семиколінних.
По памяті
1870 (сім колін назад)
Киів 75 тис
Бердичів 60тис.

З тих цифр в Києві семиколінних максимум 40тис (1% від киян сьогодні) враховуючи як життя іх побило.
Еміграція 17 і голокост 2св.
В музеях можна виставляти
   
А когда я то же самое написал про "понаехавших" в Черновцы))—— меня назвали фашистом))
Ти ж понаєхавший в кьольн.
Теж один корінний обізвався))
   
Ти ж понаєхавший в кьольн.
Теж один корінний обізвався))

Я ж не про Кьольн писав((—— а саме про Чернівці——Моє Місто.
І коли ті "понаєхавщі" починають керувати моім містом за своіми сільськими лекалами——мене це нервує((
пс. А в Кьольні я дійсно понаєхавший і не рвуся впливати на якісь процеси містобудівництва))

ппс. Але питання в іншому——
Чому мене за саме такі слова зразу назвали фашистом?))
   
Re: Киев превращается в унылое г-но по худшему сценарию

(1% від киян сьогодні)
Ну вот Олег Киевский и намекает на свою кандидатуру как наиболее подходящую. И выдающуюся. 1%, как никак.
   
Кажуть, що корінними киянами були лише двоє київських голів. І ті за німецької окупації.
Дроч теми понаєхавші версус семиколінні то певно класика.
Тут теж таке є.
)
Розібрати в чому трабли Києва не допоможе.
   
Повна збірка шедеврів архітектури, натиканих в бардачному порядку "як вийшло"  (td)

Показати зображення...
нещодавно кума з кумом у одному з будинків ліворуч квартиру купили.Кума страшно "гордіцца" досягненням.Кум народився у Києві, кума з іпеней.І одразу здали ту квартиру в найм. :D
   
нещодавно кума з кумом у одному з будинків ліворуч квартиру купили.Кума страшно "гордіцца" досягненням.Кум народився у Києві, кума з іпеней.І одразу здали ту квартиру в найм. :D
1кіло євро зп на рило киянину (не захмарна перспектива) і іхати почнуть загорівші.
Семиколінні будуть кумів з єпенєй в сраку цілувати коли "єпитет" купе пару підіздів для своіх.
))
   
Хто сказав, що всі чотири аварійно, а не планово

https://ua.energy/blocks/

   
Что касается состава депутатов Киеврады: киевлян не более 25% среди них. Я уверен, что такая же жопа среди всего аппарата, помощников депов и т.д. Понаехавшие жлобы тянут сюда за собой всю свою голодную зграю. Пофиг им всем этот Киев. В стране, где недоразвито прецедентное право, они сами создают прецеденты под свою выгоду, а потом купленные депы "обговорюють" и голосуют, купленные суды прыймають "справэдлывэ" ришення. Отсюда и возникает потом поток "решений вопросов", которые уже невозможно объявить незаконными. Ну и имеем вокруг это гавно.
   
Аварійно - один.

   
Что касается состава депутатов Киеврады: киевлян не более 25% среди них. Я уверен, что такая же жопа среди всего аппарата, помощников депов и т.д. Понаехавшие жлобы тянут сюда за собой всю свою голодную зграю. Пофиг им всем этот Киев. В стране, где недоразвито прецедентное право, они сами создают прецеденты под свою выгоду, а потом купленные депы "обговорюють" и голосуют, купленные суды прыймають "справэдлывэ" ришення. Отсюда и возникает потом поток "решений вопросов", которые уже невозможно объявить незаконными. Ну и имеем вокруг это гавно.
плюсую, только те понаехавших жлобы со зграей и не такие уж голодные  :laugh:
   
слишком много слов.
все "ужасы" которые тут расписывают можно заменить одним словом - "урбанизация".
Киев из милого провинциального местечка превращается в мегаполис и столицу.
провинциалам это не нравится, но Украина большая, им есть где спрятать своё "тело жирное в утёсах" :)
   
Я ж не про Кьольн писав((—— а саме про Чернівці——Моє Місто.
І коли ті "понаєхавщі" починають керувати моім містом за своіми сільськими лекалами——мене це нервує((
пс. А в Кьольні я дійсно понаєхавший і не рвуся впливати на якісь процеси містобудівництва))

ппс. Але питання в іншому——
Чому мене за саме такі слова зразу назвали фашистом?))
Фошизд?
Може тому що смугу осідлості і нашивки Ост давно відмінили але в головах багатьох вони лишилося.

Коріних мешканців жидів і дойчів з Черновітц тепер там є дивним шукати.
Так і по іпальніку ти одне ні друге.
"Визволитель"?
Так то гірше ніж понаіхавші гуцули чи румини.




   
Повна збірка шедеврів архітектури, натиканих в бардачному порядку "як вийшло"  (td)

Показати зображення...
становится красиво!
совок постепенно забывается как страшный сон! :)
   
"Киев превращается в унылое г-но " - тобто ТС стверджує, що до 2014 року, Київ був лялечка і чудове місто з чудовою архітектурою, інфраструктурою, сучасним і комфортним?

Покажіть мені ТОЙ Київ, яким він був до злочинної постмайданної влади!

Попов же з Омелєй і Льонькой Космасом десятиліттями ту цукерочку робили, руць не покладаючи - жили кияни і як сир в маслі катались, горя не знали. А туцт прийшов Кличко і перетворив красень Київ в унилає гавно
   
в Києві киян, хоча б в третьому поколінні, залишилося десь приблизно стільки, як аналогічних лондонців  Лондоні, тобто мізер. ті, що там живуть, хотять  близької доставки до своїх галер. ті, хто шукає комфорту живуть в малоповерхових т.н. клубних будинках, чи за містом.
киевлян большевики перестреляли в 1919, мы все тут понаехавшие, или дети-внуки оккупантов, которые мнят себя "коренными киевлянами", и сидят безвылазно на дачах
   
Re: Киев превращается в унылое г-но по худшему сценарию

Италия - срань еще та!

Местами может и срань, но это все компенсируется
природой, едой, вином и людьми...
   
Когда Киев очень скоро встанет,  то и будут решать. Есть много вариантов. Строительство подземных паркингов. В старинных кварталах Европы они давно уже построены.
Коли Київ стане то паркінги будуть не головною причиною (ще не всі тротуари і зелені зони заставлені транспортом, тож запас є).
Київ стане бо повністю відсутні кільцеві дороги, які б вивели транзит з міста і дозволили керувати трафіком у випадку форсмажорів.   
ну а кільцеві в історичній перспективі навряд що з'являться.
   
слишком много слов.
все "ужасы" которые тут расписывают можно заменить одним словом - "урбанизация".
Киев из милого провинциального местечка превращается в мегаполис и столицу.
провинциалам это не нравится, но Украина большая, им есть где спрятать своё "тело жирное в утёсах" :)
Булшіт. Може бути велике місто,  але цілком придатне для життя,  а може бути Київ.
   
Когда Киев очень скоро встанет,  то и будут решать. Есть много вариантов. Строительство подземных паркингов. В старинных кварталах Европы они давно уже построены. Один вопрос За чей счет они будут строиться у нас. Второй ограничение въезда. Тоже метод. Он действует во многих городах с плотностью  застройки поменьше чем в центре Киева.
якби все так було просто,  у всіх містах би набудували паркінгів,  і всьо. А нє, не праіює
   
По памяті
1870
Цікаві спостереження висновки  (tu)
   
слишком много слов.
все "ужасы" которые тут расписывают можно заменить одним словом - "урбанизация".
Киев из милого провинциального местечка превращается в мегаполис и столицу.
провинциалам это не нравится, но Украина большая, им есть где спрятать своё "тело жирное в утёсах" :)
Вибух Києва 50х раз за 150років важко без нервів пережити.
Потенційно ріст за 25 років ще вдвічі.
Сьогоднішні понаіхавші кияни стануть семиколінними і будуть нити від нових понаіхавших.
Будуть бити копитом в груди і показувати фоти і факи новим.
...
В Відні вибух до 2мільонів 100років тому зірвав голову одному єфрейтору.
Тоді було так:
Беруть в оренду навіть не ліжко а ліжко на трьох.
Сплять по черзі.
8годин і на роботу чи вулицю  а колєга  в люлю.

Киів ще не бачив урбанізаціі.))






   
Да разве только Киев? Когда летишь недалеко от Борисполя на низкой высоте, понимаешь, что вся Украина — это унылое говно.

А почему у нас кругом говно? Да потому, что большинство населения у нас — гамноеды. Да впрочем и большинство на ФУПе тоже... А спрос неизбежно рождает предложение: хотите пусть и говна, но подешевле или вообще нахаляву — нате жрите
+10000000
Я об этом пишу постоянно. Пока народ в подавляющем большинстве хочет шары и считает, что государство ему все должно - будем жить в говне.
И никакой президент тут не поможет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія