Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Садовий (Самопоміч)

Садовий (Самопоміч)

Народ, кто в теме, обрисуйте, плиз, что за организация и что за личность Садовий.
Многие львовяне, почему-то, страшно матерятся на него....А почему ?
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Ничего конкретного не знаю. Производит впечатление исключительно хитрого и продуманного чувака.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Бяка Написав:
-------------------------------------------------------
> Народ, кто в теме, обрисуйте, плиз, что за организация и что за личность Садовий.
> Многие львовяне, почему-то, страшно матерятся на него....А почему ?


Матерятся свободовцы
Шота они там не поделили
   
Re: Садовий (Самопоміч)

шо сказати ?
про партію самопоміч нічого не знаю.

садовий мудак але це найкраще з того шо є бо справді адекватні у політику не грються.

десь так.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

матюкаються на нього виключно сволотівці, бо не дає тим уєбанам узурпувати абсолютну владу у місті
а так - найприємніший мер в Україні
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Тоесть никакого криминала за ним не водится ?
   
Re: Садовий (Самопоміч)

у садового талант пеарщика. Реально :) Точка приложения - он сам, любимый.
я уже писала тут про то, что у него невозможно взять интервью с острыми вопросами - он цуко умудряется из полной безвыходи выкрутиться и рассказать какой он белый пухнастый.

про его деятельность как мэра надо спрашивать у львовян. Но могу подкинуть сразу 2 момента:
1) его старт типа предвыборной гонки - с абсолютно картинного 2теракта" с аккуратным сносом кусочка крыши во флигеле абсолютно пустого дома.
2) сегодняшние заявления о том, что семенченко и шеремета идут с ним - от которых и шеремета и семенченко реально афуели.

имхо, мне достаточно. остальным - самим решать
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Сам Садовий не пройде (50 номер). Дивіться на список. Ніби, нормальний.

Щодо гону на Садового: він у мери рвався досить давно і послідовно. Серед усіх львівських мерів може похвалитися роботою, зробленою для міста (візуально Львів дуже змінився в кращий бік).

На Садового в основному гонить Свобода. Я не шкодую, що він наш мер (хоча раніше його не підтримував).



Редаговано разів: 1. Востаннє 09/09/2014 22:41 користувачем Navas.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Jolly Fall Написав:
-------------------------------------------------------
> Бяка Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Народ, кто в теме, обрисуйте, плиз, что за организация и что за личность Садовий.
> > Многие львовяне, почему-то, страшно матерятся на него....А почему ?
>
>

Матерятся свободовцы
Шота они там не поделили ЗНАЮТЬ

Як тут не матюкати рижого коли він відрізняється від інших українських мерів-злодюг хіба тим, шо має смазливу либу і пул медіа, де якісно піарить сєбя любімава?
   
Re: Садовий (Самопоміч)

да, я помню этот "обстрел" его дома, когда семья стопудово была на викенде...
Произвело неприятное впечатление.
Но и по времени как-то...тогда ещё Порох не распустил Раду.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Бяка Написав:
-------------------------------------------------------
> Тоесть никакого криминала за ним не водится ?


на нього не водиться непідкупного прокурора. А криміналу там на нього дофіга і ще трошки
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Хитрий, без сумніву. Краде з розумом. За руку ніхто не зловив. Для Львова робить дуже багато. Гранти, іноземні інвестори, місто розвивається. Говорить завжди те, що хочуть від нього чути люди. Ворогує зі Свободою, що в наших умовах є безумовним плюсом, бо вони пасуть один за одним, а місту від того тільки користь, бо нема одноосібної влади в одних руках. Його "Самопоміч"- мильна булька перед виборами, яка після них зникає. Молодий, амбітний, при стартовому капіталі мер. Не знаю, яе зараз, але завжди раніше ходив по вулиці без охорони. На вихідні часто всією сім"єю. Не знаю, може є десь кращий, але мене він влаштовує. Жодного разу не пошкодувала, що проголосувала за нього.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Ну...кристальных у нас в стране нет...и я в том числе :shuffle:
Ну там что-то такое вымутить - это одно, а топить конкурентов с батареями на ногах - это что-то другое...
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Бяка Написав:
-------------------------------------------------------
> Тоесть никакого криминала за ним не водится ?

Водиться.
і я на нього з першого дня матюкаюся...

але можете голосувати - він найкращий із найгірших :)
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Партія на самому початку була як громадська допомога мешканцям у контактах з жеками і владою, пізніше стала партією. Великої ролі у місті не грала але з свободівцями постійно були в конфліктах. Були спроби мера скинути, також свободівці старалися. Одні за одним слідкують і компромати клепають. Як мер, ну нормально має команду яка працює а він приділяє весь "вільний" час піару. Як на мене правильно якщо вмієш організувати людей, то тобі і не потрібно самому у все вникати. Була історія, злі язики казали що сміттєпереробний завод на Львівщині не побудували тому що відкат австрійцям оголосили захмарний, таких історій я чула немало. Але то таке, може наговорюють на чесну людину :tease:
   
Re: Садовий (Самопоміч)

А таки реально хорошо, що зі Свободою чубляться: контроль и надзор :)
   
Re: Садовий (Самопоміч)

африканский_йож Написав:
-------------------------------------------------------
>
> 2) сегодняшние заявления о том, что семенченко и шеремета идут с ним - от которых и
> шеремета и семенченко реально афуели.
>


Про Семенченко никто не заявлял
Было "бойцы Семенченко" или что-то в этом роде
А что там перекрутили журналісти - это их проблемы
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Бяка Написав:
-------------------------------------------------------
> А таки реально хорошо, що зі Свободою чубляться: контроль и надзор :)


==============================

Це великий плюс. От продує Свобода на місцевих Демальянсу- тоді можна і мера поміняти.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

livandovy4 Написав:
-------------------------------------------------------
> Jolly Fall Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Бяка Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Народ, кто в теме, обрисуйте, плиз, что за организация и что за личность Садовий.
> > > Многие львовяне, почему-то, страшно матерятся на него....А почему ?
> >
> >
>
> Матерятся свободовцы
> Шота они там не поделили ЗНАЮТЬ
>
> Як тут не матюкати рижого коли він відрізняється від інших українських
> мерів-злодюг хіба тим, шо має смазливу либу і пул медіа, де якісно піарить сєбя
> любімава?


Это все вода
Что конкретное ему можно предъявить?

Я вот, как турист, могу сказать, что при нем Львов реально расцвел
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Меня в первую очередь наличие Егора Соболева вдохновило.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

З усіх мерів, яких ми мали, він найкращий (імхо). До речі, я за нього не голосував (вже й забув, за кого... за Писарчука точно ні :) ).
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Я за нього весь час голосувала і альтернативи йому зараз нема.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Чомусь тут ніхто не згадує те,що під час Євромайдану,коли результат був далеко невідомим, виступив на його боці,що в той час було сильним вчинком.Хоча від мера Львова ніхто іншого і не чекав.Мав можливість спілкуватись щільно з Андрієм Івановичем в неформальній обстановці.Багатьом львівським високопосадоцям,в т.ч і з Свободи, дасть серйозну фору
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Я проголосую за Семенченко. Похер де он пойдет.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

ксeня Написав:
-------------------------------------------------------
> Я за нього весь час голосувала і альтернативи йому зараз нема.

Ну так не за Фаріон або Тягнибока голосувати львів"янам
   
Re: Садовий (Самопоміч)

У нього в команді замом працює людина яка реально керує господаркою, дуже суворий дядько. Тобто він підбирає кадри , а вони вже працюють. І те саме бачу в партії хоче зробити, підібрав таких людей яких народ хоче бачити, молоді не працювали раніше в ВР. Впевнена що його команда по кожному представнику зі списку промоніторила настрої населення. Це до речі ще одна його фішка, служба яка моніторить настрої у місті, і потім в тижневому звіті мера він звертаж увагу на те що йому команда каже. . Виникає думка що сам мер вкурсі усіх реальних справ у місті.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Во время Майдана Львов стал надежным тылом, в этом немалая заслуга Садового .... Львов производит прекрасное впечатление, а значит умеет мер рулить городским хозяйством ...
   
Re: Садовий (Самопоміч)

нащот Самопомочі не в курсі, але номер 3 зі списку знаю особисто - хороший дядько
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Ви, звичайно, маєте повне право мені неповірити, бо "Свобода з ним конфліктує...", АЛЕ!!!
Вся т.зв. "команда" садового це є перший зам Олег Синютка, руками якого він проводить всі відкати і Олег Березюк - особистий психолог, який накачує рижого як себе поводити на публіці. Всі решта керівники департаментів - спєци яких він терпить, бо не може без них обійтися в обслуговуванні господарки міста. Більшість працівників мерії є або студентами на практиці, яким він обіцяє офігєнний "кар*єрний ріст", або недавні випускники, які повелися на цю його замануху. От тільки чомусь ті молоді люди не затримуються на роботі в міськраді більше 2-3 роки...
Громадська організація "самопоміч" - проект створений для проходження його в мери. Нині висить на бюджетному фінансуванні і крім піар-показухи ніфіга конкретного не робить.
Так звана "партія самопоміч" - фікція... ЇЇ ПРОСТО НЕ ІСНУЄ! Фактично це така сама мильна булька як і "радикальна партія" ляшка, але розрахована на інтелігентнішого споживача
Ксеня правильно написала, що взаємне протиборство депутатів ради і виконавчих структур садового йде на користь місту. Садовий не заривається на всі можливості мера і депутати не впадають у свинство і бєспрєдєл (ВСІ депутати! ...не тільки зі Свободи). В результаті місто дійсно стало кращим за останні декілька років. От тільки собі садовий через медіа приписує всі плюси, а на деп.корпус скидає всі мінуси. От така в нас в місті "справедливість"...

з.і. Але ви можете за нього голосувати! чим щвидше він забереться зі Львова до Києва, тим швидше в нашомі місті почнуться необхідні громаді зміни
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Так, тут дійсно можна сказати "судіть по діях його". Результат є.

Щодо виборів у ВР, то він просто буде локомотивом, поставленим у кінці поїзда :)



Редаговано разів: 1. Востаннє 09/09/2014 23:05 користувачем Navas.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Бяка Написав:
-------------------------------------------------------
> Народ, кто в теме, обрисуйте, плиз, что за организация и что за личность Садовий.
> Многие львовяне, почему-то, страшно матерятся на него....А почему ?


он гнида, которая пиарится

владеет каналом 24
   
Re: Садовий (Самопоміч)

livandovy4 Написав:
-------------------------------------------------------
> Ви, звичайно, маєте повне право мені неповірити, бо "Свобода з ним конфліктує...",
> АЛЕ!!!
> Вся т.зв. "команда" садового це є перший зам Олег Синютка, руками якого він
> проводить всі відкати і Олег Березюк - особистий психолог, який накачує рижого як
> себе поводити на публіці. Всі решта керівники департаментів - спєци яких він
> терпить, бо не може без них обійтися в обслуговуванні господарки міста. Більшість
> працівників мерії є або студентами на практиці, яким він обіцяє офігєнний
> "кар*єрний ріст", або недавні випускники, які повелися на цю його замануху. От
> тільки чомусь ті молоді люди не затримуються на роботі в міськраді більше 2-3
> роки...
> Громадська організація "самопоміч" - проект створений для проходження його в мери.
> Нині висить на бюджетному фінансуванні і крім піар-показухи ніфіга конкретного
> не робить.
> Так звана "партія самопоміч" - фікція... ЇЇ ПРОСТО НЕ ІСНУЄ! Фактично це така сама
> мильна булька як і "радикальна партія" ляшка, але розрахована на інтелігентнішого
> споживача
> Ксеня правильно написала, що взаємне протиборство депутатів ради і виконавчих
> структур садового йде на користь місту. Садовий не заривається на всі можливості
> мера і депутати не впадають у свинство і бєспрєдєл (ВСІ депутати! ...не тільки зі
> Свободи). В результаті місто дійсно стало кращим за останні декілька років. От
> тільки собі садовий через медіа приписує всі плюси, а на деп.корпус скидає всі
> мінуси. От така в нас в місті "справедливість"...
>
> з.і. Але ви можете за нього голосувати! чим щвидше він забереться зі Львова до
> Києва, тим швидше в нашомі місті почнуться необхідні громаді зміни


Ливандович, даже из этого текста я не смог выделить никаких конкретных фактов против Садового
Разве что обвинение первого зама Синютки в откатах, но кагбе тоже фактов не указано
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Jolly Fall Написав:
-------------------------------------------------------
> livandovy4 Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Jolly Fall Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Бяка Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > > > Народ, кто в теме, обрисуйте, плиз, что за организация и что за личность
> Садовий.
> > > > Многие львовяне, почему-то, страшно матерятся на него....А почему ?
> > >
> > >
> >
> > Матерятся свободовцы
> > Шота они там не поделили ЗНАЮТЬ
> >
> > Як тут не матюкати рижого коли він відрізняється від інших українських
> > мерів-злодюг хіба тим, шо має смазливу либу і пул медіа, де якісно піарить сєбя
> > любімава?
>
>
> Это все вода
> Что конкретное ему можно предъявить?
>
> Я вот, как турист, могу сказать, что при нем Львов реально расцвел

это к Евро 12 уряд дав бабла и построил аэропорт и стадион - не заслуги Садового
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Те що Садовий в списку на 50 місці, говорить про те що з мерства він нікуди не хоче йти :tongue:
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Мазепа, Київ Написав:
-------------------------------------------------------


> это к Евро 12 уряд дав бабла и построил аэропорт и стадион - не заслуги Садового


У нас не тільки аеропорт зі стадіоном з'явилися. Саме місто змінилося. Я це бачу краще, оскільки багато років у Львові не мешкав. Тепер перебрався в область, тому зміни теж кидаються в очі.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Мазепа, Київ Написав:
-------------------------------------------------------
> Jolly Fall Написав:
> -------------------------------------------------------
> >
> >
> > Я вот, как турист, могу сказать, что при нем Львов реально расцвел
>
> это к Евро 12 уряд дав бабла и построил аэропорт и стадион - не заслуги Садового


Я ипу, что там в аэропорту и на стадионе
Я там не был, стадион видел только с трассы, проезжая мимо
   
Re: Садовий (Самопоміч)

І ще момент: збийтеся із Садового, він не пройде. Спробуйте проаналізувати список і виявити негідних. З цього буде більше користі.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Вода цілодобово у місті за нього, чистота також, жеки працюють нормально, були питання щодо обігріву квартири, зверталася на пряму лінію , прийняли скаргу, пізніше вже з жеку самі телефонували на рахунок скарги, через день телефонували з самопомічі чи питання вирішене, тобто контроль якийсь є.
   
Re: Садовий (Самопоміч)

Jolly Fall Написав:
-------------------------------------------------------
> livandovy4 Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Ви, звичайно, маєте повне право мені неповірити, бо "Свобода з ним конфліктує...",
> > АЛЕ!!!
> > Вся т.зв. "команда" садового це є перший зам Олег Синютка, руками якого він
> > проводить всі відкати і Олег Березюк - особистий психолог, який накачує рижого
> як
> > себе поводити на публіці. Всі решта керівники департаментів - спєци яких він
> > терпить, бо не може без них обійтися в обслуговуванні господарки міста.
> Більшість
> > працівників мерії є або студентами на практиці, яким він обіцяє офігєнний
> > "кар*єрний ріст", або недавні випускники, які повелися на цю його замануху. От
> > тільки чомусь ті молоді люди не затримуються на роботі в міськраді більше 2-3
> > роки...
> > Громадська організація "самопоміч" - проект створений для проходження його в
> мери.
> > Нині висить на бюджетному фінансуванні і крім піар-показухи ніфіга конкретного
> > не робить.
> > Так звана "партія самопоміч" - фікція... ЇЇ ПРОСТО НЕ ІСНУЄ! Фактично це така сама
> > мильна булька як і "радикальна партія" ляшка, але розрахована на
> інтелігентнішого
> > споживача
> > Ксеня правильно написала, що взаємне протиборство депутатів ради і виконавчих
> > структур садового йде на користь місту. Садовий не заривається на всі
> можливості
> > мера і депутати не впадають у свинство і бєспрєдєл (ВСІ депутати! ...не тільки зі
> > Свободи). В результаті місто дійсно стало кращим за останні декілька років. От
> > тільки собі садовий через медіа приписує всі плюси, а на деп.корпус скидає всі
> > мінуси. От така в нас в місті "справедливість"...
> >
> > з.і. Але ви можете за нього голосувати! чим щвидше він забереться зі Львова до
> > Києва, тим швидше в нашомі місті почнуться необхідні громаді зміни
>
>
> Ливандович, даже из этого текста я не смог выделить никаких конкретных фактов
> против Садового
> Разве что обвинение первого зама Синютки в откатах, но кагбе тоже фактов не
> указано

у вр ше за йаника мала бути створена ТСК по махінаціях садового. Спочатку лєпший другсадіка боря калєсніков затормозив її створення (до речі - в мережі є відео, де садік лепече з борєю по москальски аж гай шумить! У Львові...) Потім Революція Гідності і всі наступні події віддали її створення в безмежність...
А фактів є валом: і приватизація універмагу на пл. Ринок, і відкати на будівництві доріг, афера з проектуванням стадіону до Євро (є варта уваги версія, що постріл по його хаті з гранатомета був нагадуванням про недоданий "каму нада" відкат від фірми "Альпіна" ;) . Також слід згадати тему "смердючого" Львова - підготовку до банкрутства Львівського дріжджзаводу на замовлення все того ж калєснікова. Треба доплюсувати сюди і відсутність сміттєпереробного заводу в місті, бо пан-товариш мер захотів 50% відкату.
Також не забувайте що то з подачі рижого в Україні введений т.зв. "подвійний тариф" на теплопостачання. Ви задумувались, що влітку ви платите гроші авансом? Хто і як їх в той час прокручує? ...і хто отримує відкати?

я перерахував тільки відомі справи. Крім них є величезна к-сть дрібніших, де тиряться відносно не великі гроші, але постійно...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія