Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден поговорит с Зеленским

Re: Байден поговорит с Зеленским

Конечно знаю и не только про аэродромы  :D . Но я же не буду панику сеять среди девочек  :D

І не треба. Але й не треба розказувати байки, що у нас супер підтримка.

Воювати будемо самі. Слава богу, що хоч союзники на 8 році роздуплились і почали зброю возити.

І то, не всі.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Прямой канал выложил стенограмму будущего разговора между Байденом и Зелей:
А Петра можно к телефону?Как поменялся номер?Куда переехал?А я по старому номеру звоню.Ну извините за беспокойство,сейчас по новому наберу

От дімєц, реально, нахуй  тобі той Петро ?
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

От дімєц, реально, (x)  тобі той Петро ?

Да мне то он не нужен однозначно.Просто не понимаю почему друг Петра постоянно звонит Зеле зраднику,а не своему братишке.Ведь все же знают что Зеля сливает страну хуйлу ,тупой и ничего не решает.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Да мне то он не нужен однозначно.Просто не понимаю почему друг Петра постоянно звонит Зеле зраднику,а не своему братишке.Ведь все же знают что Зеля сливает страну хуйлу ,тупой и ничего не решает.

Віриш, реально мене все це вже заїбало. Петро, Вова, Єрмак, ЄС, Слуги і так далі.

Пора реально думати, як простистояти ворогу. Все решта хуєта суєт.

Я розумію, що всі надіються, що Хуйло блефує і все буде, як завжди.

Але в 2014 думали, що він і  щодо Криму блефує. І де тепер Крим.

Не страдайте хуйньою...
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Да мне то он не нужен однозначно.Просто не понимаю почему друг Петра постоянно звонит Зеле зраднику,а не своему братишке.Ведь все же знают что Зеля сливает страну хуйлу ,тупой и ничего не решает.

тому що Зє законно обраний президент? і щоб він остаточно не обісрався та не зробив те, що ти написав, телефонують, розповідають, вмовляють.
чи забули скільки біля Овоча пригали, що б він не робив?
в мене просте питання, ви на роботі більше приділяєте свого часу дебілам чи кваліфікованим працівникам, які самі знають, що робити? ось так і тут.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

хтось був впевнений, що неможна обирати президентом інфантільну закомплексовану вату. а так норм.
Я за него не голосовал. Но сейчас мне не в чем его упрекнуть.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Я за него не голосовал. Но сейчас мне не в чем его упрекнуть.

все намагаюсь отримати від тебе відповідь. що він зробив за останній місяць? хоч одну його корисну дію? я бачу бокс через твітер з байденом і відосики з ватними дєнь пабеди і шашлики та не хвилюйтеся на фоні інтерв'ю що Харкову точнісінько пізда. може в тебе інші медіа? ти не стримуйся, принось.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

мржет это связано с  непредсказуемостью Бубы ?
ага, прям резкий и непредсказуемый :)
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Байден звонит в Украину настолько часто что это уже становится нормой  :D
  дзвонить і думає-до чого світ котиться.колись перетирали з  китайським деном, совтським містером НЕТ а тепер  треба ставити на місце нарокманського клоуна- опариша з якоїсь України ,щоб не псув гру. B-)
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

все намагаюсь отримати від тебе відповідь. що він зробив за останній місяць? хоч одну його корисну дію? я бачу бокс через твітер з байденом і відосики з ватними дєнь пабеди і шашлики та не хвилюйтеся на фоні інтерв'ю що Харкову точнісінько пізда. може в тебе інші медіа? ти не стримуйся, принось.
Начиная с полетов В52 и заканчивая поставками вооружения и разрешение на полет разведчиков нато (не бпла) над нашей территорией. И ещё есть за что, но это не на публику.
 
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Начиная с полетов В52 и заканчивая поставками вооружения и разрешение на полет разведчиков нато (не бпла) над нашей территорией. И ещё есть за что, но это не на публику.

це саме він зробив? ініціював, лобіював? чи подзвонили, сказали будемо робити, дай добро?
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

ви на роботі більше приділяєте свого часу дебілам чи кваліфікованим працівникам, які самі знають, що робити? ось так і тут.
вам не угодишь
Байден не звонит - это потому  что Зе дебил и говорить с ним не о чем
Байден звонит - это потому что Зе дебил и пока ему втолкуешь
Не, Зе не семи пядей, но уже одну причину выбрали бы, шоле :D
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

все намагаюсь отримати від тебе відповідь. що він зробив за останній місяць? хоч одну його корисну дію? я бачу бокс через твітер з байденом і відосики з ватними дєнь пабеди і шашлики та не хвилюйтеся на фоні інтерв'ю що Харкову точнісінько пізда. може в тебе інші медіа? ти не стримуйся, принось.

ипанько ты совковое которое не может жить без сладкой речи генсека :facepalm:

а по факту то как на данный момент выкручивается из очень непростой ситуации Украина это таки заслуга Зе и его команды.

и можешь хоть всратсо рассказывая шо это не так, пока бубочка на удивление отлично справляетсо хоть и за метлой не следит.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

вам не угодишь
Байден не звонит - это потому  что Зе дебил и говорить с ним не о чем
Байден звонит - это потому что Зе дебил и пока ему втолкуешь
Не, Зе не семи пядей, но уже одну причину выбрали бы, шоле :D

ти все вірно написала.
коли звичайна обстановка - Байден не дзонить, бо про що розмовляти з Зе, якщо він дебіл? скільки часу пройшло від інавгурації Байдена до першої розмови з Зє?
коли обстановка надзвичайна - всі дзвонять, щоб дебіл робив те, що треба. тобі таке ж питання про працівників - на роботі більше приділяєте свого часу дебілам чи кваліфікованим працівникам, які самі знають, що робити?
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

дзвонить і думає-до чого світ котиться. ставити на місце нарокманського клоуна- опариша з якоїсь України
у него сын такой же
так что дело привычное
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

це саме він зробив? ініціював, лобіював? чи подзвонили, сказали будемо робити, дай добро?
Нет, это делает команда людей. Но разрешения мида, мо итд обязательны на некоторых доках есть подпись президента . Так что легенда что сша заходят сами , или это все легко, не совсем верная.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

ипанько ты совковое которое не может жить без сладкой речи генсека :facepalm:

а по факту то как на данный момент выкручивается из очень непростой ситуации Украина это таки заслуга Зе и его команды.

и можешь хоть всратсо рассказывая шо это не так, пока бубочка на удивление отлично справляетсо хоть и за метлой не следит.

для їпанька совкового я тобі на русском знайоме слово скажу - вопреки. потім, коли вся ця хуйня скінчиться, коли Зє займе місце на лаві підсудних, коли дізнаємося, що насправді відбувалося у січні 2022, я уважно тебе ще раз послухаю.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Нет, это делает команда людей. Но разрешения мида, мо итд обязательны на некоторых доках есть подпись президента . Так что легенда что сша заходят сами , или это все легко, не совсем верная.

звичайно це робить команда, МЗС, МО і тд. і якщо б він відкрито саботував ще й такі речі, я тут хз, тоді можно дійсно казати про держзраду.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Начиная с полетов В52 и заканчивая поставками вооружения и разрешение на полет разведчиков нато (не бпла) над нашей территорией. И ещё есть за что, но это не на публику.


упрекают в штатах бубенчика по полной
смысл:

мы выворачиваемся наизнанку, а ты клоун на дорогах карманы набиваешь и недвижимость скупаешь в лондоне

и добавояют:не надейся повторить трюк кабульского клоуна

примерно так
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

на роботі більше приділяєте свого часу дебілам чи кваліфікованим працівникам, які самі знають, що робити?
во время форсмажора наибольшее внимание человеку, который назначен форсмажор разруливать
так что, дебил или умный Зе, а трезвонить ему будут
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

тому що Зє законно обраний президент? і щоб він остаточно не обісрався та не зробив те, що ти написав, телефонують, розповідають, вмовляють.
чи забули скільки біля Овоча пригали, що б він не робив?
в мене просте питання, ви на роботі більше приділяєте свого часу дебілам чи кваліфікованим працівникам, які самі знають, що робити? ось так і тут.


Я на работе дебилов не держу и даже с многими близкими  друзьями из детства попрощался по этой причине.Поэтому я вряд ли бы стал тратить время на дебила и в безвыходной ситуации поменял бы его в максимально быстрые сроки
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

нам здорово повезло , что Байден,
и что Порох с ним умел говорить когда был вице ( на анлийском кстати)

плюс штатам некуда отступать

   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Я на работе дебилов не держу и даже с многими близкими  друзьями из детства попрощался по этой причине.Поэтому я вряд ли бы стал тратить время на дебила и в безвыходной ситуации поменял бы его в максимально быстрые сроки

ми б також з радістю. і Байден. та його на 5 років обрано. і ось якщо в мене є тупі співробітники, яких я не можу поміняти, я приділяю їм увагу, щоб лиха не наробили і щоб хоч якийсь вихлоп був з їх присутності. тут така ж ситуація.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

во время форсмажора наибольшее внимание человеку, который назначен форсмажор разруливать
так что, дебил или умный Зе, а трезвонить ему будут

ось це і було моїм першим питанням у цій гілці - хулі ви радієте? бо судячи з частоти дзвінків справжня срака, чому радіти.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Ипанутся.
:( Оба?
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

плюс влияние американских евреев на этих совкожидочков, плюс желание посоедних жить рядом с majesty королевой, а не с овощем

короче биоректор для кловунив приготовлен :D
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

упрекают в штатах бубенчика по полной
смысл:

мы выворачиваемся наизнанку, а ты клоун на дорогах карманы набиваешь и недвижимость скупаешь в лондоне

и добавояют:не надейся повторить трюк кабульского клоуна

примерно так
Штаты  этим тяжело удивить))) включая и наших бывших. Я просто не собираюсь бросать говно на вентилятор… куевый  зеля, да хрен с ним :D . Раз так спокойней сообществу, пусть будет так
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Штаты  этим тяжело удивить))) включая и наших бывших. Я просто не собираюсь бросать говно на вентилятор… куевый  зеля, да хрен с ним :D . Раз так спокойней сообществу, пусть будет так

да все нормально
мне главное что бы страна устояла, мордор это реально конец цивилизации

у бубенчика есть один большой плюс в этой игре
публично не напишу
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

упрекают в штатах бубенчика по полной
смысл:

мы выворачиваемся наизнанку, а ты клоун на дорогах карманы набиваешь и недвижимость скупаешь в лондоне

и добавояют:не надейся повторить трюк кабульского клоуна

примерно так
з 4.56
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

з 4.56
https://youtu.be/InrtSD-jRGQ?t=294

да
таких упреков много
но штатам не впервой с такими клоунами работать
главное что бы не повторяли ошибки и держалт бубенчика за бубенчики :D
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

да
таких упреков много
но штатам не впервой с такими клоунами работать
главное что бы не повторяли ошибки и держалт бубенчика за бубенчики :D

йому просто треба робити що кажуть. і не смикатися. бо коли ці анал табу і курвахамії починають про захід паніку розганяє, сука, хочеться уїбати.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

сейчас
Кулебе плюс
Айболиту плюс
командиру ЗСУ  надеюсь плюс  (не публичная работа, не знаю)

но это люди хвала богам не из квартала!
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

уточнював чи привозити у Харків на травневі мроморні стейки ?  :gigi:
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Прямой канал выложил стенограмму будущего разговора между Байденом и Зелей:
А Петра можно к телефону?Как поменялся номер?Куда переехал?А я по старому номеру звоню.Ну извините за беспокойство,сейчас по новому наберу

 :laugh:

А я думаю просто Байден узнал о том что Петра в ДБР вызывают в понедельник. Звонит отмазать Петра от допроса.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Фукуяма пишет (tu)

Є сенс поставити питання, чи варто витрачати час і зусилля на захист такої недосконалої демократії. Особисто я не маю жодних сумнівів. Мою думку сформували молоді українці, яких я зустрічав і з якими працював протягом останніх кількох років. Підростає молоде покоління, надзвичайно освічене та мотивоване, яке відмовляється бути частиною старої корумпованої системи, вірить у європейські цінності та перебуває в авангарді зусиль щодо перетворення України на частину Європи. Саме ці люди очолили революцію на Майдані. Вони поступово прийдуть до влади та, сподіватимемося, будуть чинити більш демократично, ніж їхні попередники.

Україна сьогодні є прифронтовою державою в глобальній геополітичній боротьбі між демократією та авторитаризмом. Європейці, які так високо цінують ліберальну демократію, повинні зрозуміти, що вони не можуть бути сторонніми спостерігачами в цьому конфлікті.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Фукуяма пишет (tu)

Є сенс поставити питання, чи варто витрачати час і зусилля на захист такої недосконалої демократії. Особисто я не маю жодних сумнівів. Мою думку сформували молоді українці, яких я зустрічав і з якими працював протягом останніх кількох років. Підростає молоде покоління, надзвичайно освічене та мотивоване, яке відмовляється бути частиною старої корумпованої системи, вірить у європейські цінності та перебуває в авангарді зусиль щодо перетворення України на частину Європи. Саме ці люди очолили революцію на Майдані. Вони поступово прийдуть до влади та, сподіватимемося, будуть чинити більш демократично, ніж їхні попередники.

Україна сьогодні є прифронтовою державою в глобальній геополітичній боротьбі між демократією та авторитаризмом. Європейці, які так високо цінують ліберальну демократію, повинні зрозуміти, що вони не можуть бути сторонніми спостерігачами в цьому конфлікті.

а потом он добавил:голосуйте за сивочолый кусок говна - дитя коррупции и квинтэссенцию цинизма и переобувания
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

мржет это связано с тупостью и непредсказуемостью Бубы ? Тебе-то там похер, а мы тут реально все на изжоге. Американцы тоже могут очковать, шоб этот бовдур ничего не учудил
Я тоже так думаю. Володей вертят на х все кому не лень, причем, заметим, что с москалями общается Ермак, а с американцами Володя. Американцы что-то точно знают и про Ермака и вообще ;)
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

Начиная с полетов В52 и заканчивая поставками вооружения и разрешение на полет разведчиков нато (не бпла) над нашей территорией. И ещё есть за что, но это не на публику.
  все це не опариш зробив,а американці САМІ. зеля максимум це не мішав їм всякими вимогами оформлення через раду і іншою бюрократією.  то саме між іншим і по останніх поставках і грошовій допомозі.все союзники САМІ і виділяли і дають.зеленої роботи там не видно в принципі.
 Що йому реально в плюс-досі  мужичить тут ж тягоманину по імплементації мінських.як до нього мужичили. І це хоч добре. Бо його "поглядєть в глаза" треба б було йому на ті глаза натягнути,як би то попробува виконати. Тому на безрибї і рак риба-добре що то тільки чергове від нього БЛА_БЛА.
   
Re: Байден поговорит с Зеленским

   
Re: Байден поговорит с Зеленским

з 4.56
https://youtu.be/InrtSD-jRGQ?t=294
бідного колбера зловили аж в борисполі коли він показував як опариш помалу віддаляється від мікрофону призиваючи людей бути спокійними. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія