Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вітренко прокоментував реєстрацію "дочки" Nord Stream 2 AG в Німеччині

"Голова "Нафтогазу" Юрій Вітренко назвав реєстрацію компанією Nord Stream 2 AG дочірньої структури Gas for Europe GmbH в Німеччині "маніпуляцією" та "бажанням бути над законом".

Про це він написав у Facebook.

"хуйло продовжує демонструвати свою повну зневагу до Європи та її законодавства. Цього разу йдеться про створення дочірньої компанії Газпрому "Gas for Europe", яку він хоче зробити власником та оператором частини Північного потоку-2, яка проходить територією Німеччини.

І це ніщо інше - як маніпуляція, бажання бути понад законом і продовжувати шантажувати Європу газом ще не один рік", - заявив Вітренко."

Це приклад того, які розумово відсталі дегенерати працюють в урядових структурах України.

Головне - це всі в ЄС бачать.....

   
болукан, вітренко - це високоваховий юрист-міжнародник. а ти хто?
   
болукан, вітренко - це високоваховий юрист-міжнародник. а ти хто?

В порівнянні з ним ми всі ніхто....
   
В порівнянні з ним ми всі ніхто....
   
В порівнянні з ним ми всі ніхто....
тобто ти ніхто, але «оцінив» крутого фахівця як «дегенерата»? ще й розписався в цьому від «усіх»?
   
тобто ти ніхто, але «оцінив» крутого фахівця як «дегенерата»? ще й розписався в цьому від «усіх»?

Да, я такий...
   
Да, я такий...
справжній українець. у нас теж кожен таксист знає, як керувати державами і великими бізнесами [ua]
   
справжній українець. у нас теж кожен таксист знає, як керувати державами і великими бізнесами [ua]


Героям Слава!
   
Да, я такий...

Як ти потрапив у Дойчланд ?
   
Героям Слава!
понад усе!
   
Як ти потрапив у Дойчланд ?


Робота.... Цивілізація настільки сподобалась, що вирішив в темряву не повертатися. Та й вижили мене звідти просто.
   
болукан, вітренко - це високоваховий юрист-міжнародник. а ти хто?
німецький унтерменш-лизун.
   
Робота.... Цивілізація настільки сподобалась, що вирішив в темряву не повертатися. Та й вижили мене звідти просто.

Ну ясно - робочі руки великій нації потрібні....Але все ж таки совість...хоча  - про що це я.
жерли і будете жерти слабкіших. І називаєте це цивілізацією.
   
Ну ясно - робочі руки великій нації потрібні....Але все ж таки совість...хоча  - про що це я.
жерли і будете жерти слабкіших. І називаєте це цивілізацією.

Розум потрібен в цивілізованих країнах.

Ми нікого не жеремо, навіть годуємо, в тому числі тебе, і в тому числі з моїх податків.
   
https://youtu.be/zV8JHIKV9D8
гельд юбер аллєс!
   
Як ти потрапив у Дойчланд ?
Если я правильно помню, то звать этого в высшей степени достойнейшего хера Сереня, а к фашистам он попал воспользовавшись народной мудростью :"еврейская жена не роскошь, а средство передвижения ( в данном случае иммиграции)".
   
Если я правильно помню, то звать этого в высшей степени достойнейшего хера Сереня, а к фашистам он попал воспользовавшись народной мудростью :"еврейская жена не роскошь, а средство передвижения ( в данном случае иммиграции)".

Це твої дуже обмежені уявлення про життя.
   
"Голова "Нафтогазу" Юрій Вітренко назвав реєстрацію компанією Nord Stream 2 AG дочірньої структури Gas for Europe GmbH в Німеччині "маніпуляцією" та "бажанням бути над законом".

Про це він написав у Facebook.

"хуйло продовжує демонструвати свою повну зневагу до Європи та її законодавства. Цього разу йдеться про створення дочірньої компанії Газпрому "Gas for Europe", яку він хоче зробити власником та оператором частини Північного потоку-2, яка проходить територією Німеччини.

І це ніщо інше - як маніпуляція, бажання бути понад законом і продовжувати шантажувати Європу газом ще не один рік", - заявив Вітренко."

Це приклад того, які розумово відсталі дегенерати працюють в урядових структурах України.

Головне - це всі в ЄС бачать.....

То що, з самого початку топив ти за СП2, тут, на форумі УП?

А вроді раніше ти писав за Порошенка.....

Та за часів порошенко СП2 навіть не почив будуватись  :weep:
   
Ну ясно - робочі руки великій нації потрібні....Але все ж таки совість...хоча  - про що це я.
жерли і будете жерти слабкіших. І називаєте це цивілізацією.

Ти ба, який Болукан  врешті решт виявився.

Я сама в шоці від...
   
То що, з самого початку топив ти за СП2, тут, на форумі УП?

А вроді раніше ти писав за Порошенка.....

Та за часів порошенко СП2 навіть не почив будуватись  :weep:

Мені насрать на СП2. Від нього мої платіжеки не сильно поміняються.
   
Це твої дуже обмежені уявлення про життя.
але по суті він правий?
   
але по суті він правий?

Я ж написав - він дегенерат. Він бере на себе функції вирішувати відповідність чогось там до законів Німеччини чи ЄС.

І це якесь чмо з-за меж цивілізації.....
   
Болукан, ти звідкіля тут дописуєш?

Та хто взагалі ти таке?
   
болукан, вітренко - це високоваховий юрист-міжнародник. а ти хто?
можно поподробней когда он стал юристом, да еще международником?
   
Його мати досі прогресивним соціалізмом для кацапів займається?
   
можно поподробней когда он стал юристом, да еще международником?
ага, щось мене пам‘ять підвела трохи. але на його позиціях за останні роки він 100% добре розуміється на законодавстві єс. тим більше на енергетичному. в будь-якому разі вітренко не болукан, не тартосетто і не нуреканга
   
Героям Слава!
Слухай ти мудило. Тролити форумчан і прикидуватися розумово неповноцінним - це одне. Але жартувати над гаслами справжніх героїв, які з цими словами вмирали за Україну - це перебор. Нажав на доповідь.
Який кусок лайна звільнив болукана з довічного бану?
Адміни, форум уже перетворився на помийку. Жодних змістовних дебатів, тільки теми ненанвисті зелених і коричневих, а також теми ідіотів типу сметани, болукана, нумерного і тд. Ви збираєтеся цю помийку прорідити? Вже навіть кацапські боти гидують сюди заходити :bueee:
   
Вже навіть кацапські боти гидують сюди заходити
(tu)
   
Слухай ти мудило. Тролити форумчан і прикидуватися розумово неповноцінним - це одне. Але жартувати над гаслами справжніх героїв, які з цими словами вмирали за Україну - це перебор. Нажав на доповідь.
Який кусок лайна звільнив болукана з довічного бану?
Адміни, форум уже перетворився на помийку. Жодних змістовних дебатів, тільки теми ненанвисті зелених і коричневих, а також теми ідіотів типу сметани, болукана, нумерного і тд. Ви збираєтеся цю помийку прорідити? Вже навіть кацапські боти гидують сюди заходити :bueee:

+100
   
Тепер нема ніяких перешкод для СП2. Молодець Зеленський!!!


 (tu)
   
Тепер нема ніяких перешкод для СП2. Молодець Зеленський!!!


 (tu)
Болукаша, ты сегодня уже отработал? Пришел размять душу, пока природные отверстия подживают?
 [ua]
   
Я ж написав - він дегенерат. Він бере на себе функції вирішувати відповідність чогось там до законів Німеччини чи ЄС.

І це якесь чмо з-за меж цивілізації.....

Energy Charter Treaty в отличии от тебя наверное читал и понял что там написанно.
Да нагибании  Газпрома участвовал, когда ты в очереди за пособием стаял.
   
Тепер нема ніяких перешкод для СП2. Молодець Зеленський!!!


 (tu)
Та ні, то саме ти молодець.
Бо німецьки політики сосуть в хуйла за грубі гроші, а ти за позовом душі.
   
Energy Charter Treaty в отличии от тебя наверное читал и понял что там написанно.
Да нагибании  Газпрома участвовал, когда ты в очереди за пособием стаял.

Його думка нікого тут не цікавить.  Нехай гавкає далі..... 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія