Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зимнее время проголосовали? Они ипанулись мудаки конченные? ;o

Ти спитай про це насяльніков.
Більшість фірм і фірмочок по всьому світі, принаймні великі софтверні компаніі штатів і європи
дотримуються чітко от цього факту сидіння на робочому місті в певний час, мотивуючи це
якоюсь примарною комунікативністю між працівниками. Вважається що вільний графік веде
до втрати загальної якості праці.
А на мю думку це не більше не менше як тиск на особистіть і підкреслення рабовласницького
початку - Я насяльнік ти дурак. І не більше. Так само як і грьобаний дрес-код.

Не знаю про бильшисть, но лично знаю программиста из Майкрософта, у которого нет и небыло никогда в Майкрософт четко установленного графика от и до.
Есть сроки для выполнения работы, есть обязательные часы когда происходит общение и встречи всех участников проекта, но стого по часам ежедневно никто не следит. Да есть рабочий компъютер на котором выполняется основная работа, и он в офисе, и доступ к нему от и до, но если ты пришел на час позже, ушел на 2 раньше, все сделал и к тебе нет вопросов, то никого не волнует твой график.
   
як би там не було, ми живемо за сонячним часом
кому незручно - треба змінювати локальні налаштування, а не глобальні
так тоді вже треба робити +1 як в європі і працювати з 6 до 14  X(
   
так тоді вже треба робити +1 як в європі і працювати з 6 до 14  X(
Во сколько тогда будет Солнце в зените?
   
Закономерность кака то в ветке....вата резко стала хуево спать :) сильно хотят москальский час..:)
   
сильно хотят москальский час..
Нах москалів. Я хочу турецький, наприклад  :D
   
Во сколько тогда будет Солнце в зените?
в 11. а яка різниця? час це вже давно не астрономія, а бізнес. подивись на європу. де іспанія, а де польща. і з одним часом. до речі найбільш комфортно я себе почуваю в іспанії (за європейським часом +1).
   
Закономерность кака то в ветке....вата резко стала хуево спать :) сильно хотят москальский час..:)

насрати на москалів і який в них час, тре робити зручно собі без огляду на ідарасів
   
Я - теж. Але Ви - молода сова, мабуть. Я Вас розумію, бо сама така була  :)
Перелаштуватися на "швидше" мене заставили очі. які гаснуть при сутінках і 4 напади у вечірній час.
Це не добре, коли виходиш з роботи і темно. 
У 1981 р. - був совок і не було такого бандитизму як зараз. Спокійно верталася з роботи о 23 і навіть мені в голові не було, що хтось на мене нападе.

бач. сволота совкова. кумяняцька . за совок мазу тяне. бо з понавезених в теплушках кацапських окупантів в ще теплі хати виморених кацапами голодом українців.

за совком скотиняка шкодує. українська незалежна державність їй не подобається

фу
   
мені особисто насрать. я живу за власним часом. встаю і лягаю коли хочу , працюю коли хочу. віджпочиваю коли хочу.

   
Какие плять компромисы? Солнце в зените в 12-00 заучите эту аксиому! Всё остальное привязывается просто на автомате!
Ну вот я в условном Мариуполе и привяжусь к своему зениту и мне похеру на зенит Ужгорода, который точно отличается на
без малого полтора часа.
   
мені особисто насрать. я живу за власним часом. встаю і лягаю коли хочу
Це не державницька позиція. На хВУПі так не можна )
   
В мене перша нарада щодня крім п’ятниці о 8-й ранку. Не о 8:01, чи 8:02, а о 8:00. Іноді в мене все забито в графіку починаючи з 7-і ранку.

Ті хто спить до 12-і в такому випадку мають шукати нову роботу.
Ну и пошел ты нах, новоявленый феодал.
Я бы на месте всех отшукал новое место для потрудиться,
а ты чтоб остался рабом сам на своей раб-оте, и раб - отал там сам, пока не загнешься.
Нарада млять у него, деловой лядь выискался колбасник.
Начальник мойщиков сортиров ты должен быть с таким мышлением и пренебрежением к людям.
   
Не знаю про бильшисть, но лично знаю программиста из Майкрософта, у которого нет и небыло никогда в Майкрософт четко установленного графика от и до.
Есть сроки для выполнения работы, есть обязательные часы когда происходит общение и встречи всех участников проекта, но стого по часам ежедневно никто не следит. Да есть рабочий компъютер на котором выполняется основная работа, и он в офисе, и доступ к нему от и до, но если ты пришел на час позже, ушел на 2 раньше, все сделал и к тебе нет вопросов, то никого не волнует твой график.
Из правила есть всегда приятные исключения.
   
ну нарешті 12 буде як і має бути - півдня. а не все ще ранок. просто вставайте о третій РАНКУ. 20 це вже 20! година ВЕЧОРА. А 12 це півдня а не "ранок і ще трошки"))))

в 20  00 всі вже мають спати , в 3 ранку прокинулись - посцяли посрали поніжились в ванній\душі поснідали от вже і 4 ранку. в 5 ранку - на роботі . з 9 до 10 - обідня перерва, з 10 до 14 - ще робота. в 15 вже вдома. і ще 4 години світлого дня. в 19 знову вдома. посцяли посрали повечеряли покупались і спатки. а то звикли жити за кацапським часом і коблати до часу до двох ночі. гавно а не люди. підстилки московські)
україна це європа
   
Це не державницька позиція. На хВУПі так не можна )

так я і є анархіст-противсіх
   
просто усвідомте. 3.00 це не нічю це ранок. 20.00 це не початок дозвілля - а час лягати спатки. з 20 до 3 - НІЧ. З трьох до восьми - ранок , з восьми до 18- день, з 18 до 20 - вечір - з 20 до 3 - ніч .
а ви звиклим просто жити за кацапським часом і тому для вас нормально коблати до 12 до часу ночі.  і вважати це нормою - вигадавши що ви сова - насправді ви не сова - ваша активність просто не за астрономінчим часом а за кацапськимм декретним .  а жаворонки - нормальні люди . що живуть за астрономічним часом

   
так я і є анархіст-противсіх
троцкий ти...
   
в 11. а яка різниця? час це вже давно не астрономія, а бізнес. подивись на європу. де іспанія, а де польща. і з одним часом. до речі найбільш комфортно я себе почуваю в іспанії (за європейським часом +1).
Большая разница. Половина светового дня до 12, половина после. Европу объединяет ЕС, хотя Португалия нормально себя чувствует в своем поясном времени. А вы пытаетесь лезть в те сферы которые вашему рАгулированию не поддаются. Кста я бы не сказал, что Испания и Франция страны по которым сверяют "стрелки часов" в Европе, Швейцария, Германия, Нидерланды, Бельгия, скандинавы - вот ориентир. Испания и Франция идут прицепом.
   
Проголосую за  петю якщо  оцю фуйню прибере. Що б як  завжди. Переводити  годинник  треба, можливо  навіть по  різному  по  країні.

Я  серйозно.
   
Ну вот я в условном Мариуполе и привяжусь к своему зениту и мне похеру на зенит Ужгорода, который точно отличается на
без малого полтора часа.
В условном Мариуполе, распорядок дня больше зависит от графика работы крупных предприятий, чем от того, что у тебя солнце в 3 ночи встало.
   
Нах москалів. Я хочу турецький, наприклад  :D
Там вроде сейчас очень рано летом темнеет!не?
   
Не знаю про бильшисть, но лично знаю программиста из Майкрософта, у которого нет и небыло никогда в Майкрософт четко установленного графика от и до.
Есть сроки для выполнения работы, есть обязательные часы когда происходит общение и встречи всех участников проекта, но стого по часам ежедневно никто не следит. Да есть рабочий компъютер на котором выполняется основная работа, и он в офисе, и доступ к нему от и до, но если ты пришел на час позже, ушел на 2 раньше, все сделал и к тебе нет вопросов, то никого не волнует твой график.

Це так здається зі сторони. Насправді вляпають в твій календар щоденну нараду о 7:45 ранку і нікого не цікавить що ти працював до 10-і вечора і зараз хочеш поспати. Якщо працюєш піздно, то маєш про це поговорити зі своїм менеджером, бо або в тебе перевантаження або тобі потрібене навчання чи інша допомога.
   
Проголосую за  петю якщо  оцю фуйню прибере. Що б як  завжди. Переводити  годинник  треба, можливо  навіть по  різному  по  країні.

Я  серйозно.

навіщо? що тебе не влаштовує в

03-03-ранок
08-18-день
18-20-вечір
20-03-ніч

все ідеально зручно. ти просто жертва окупаційного комосковського едкретного часу за яким всі українці мали жити в окупації , не маючи розкоші жити за українським астрономічним часом, тому ті хто не жили за українським астрономінчим а жили за московським декретним коблали до часу ночі і спали до сраної немічі до обіду - називаючи це "я сова"

гавно ви а не сови
   
Проголосую за  петю якщо  оцю фуйню прибере. Що б як  завжди. Переводити  годинник  треба, можливо  навіть по  різному  по  країні.

Я  серйозно.
То-есть ты выполнишь условие, если в будущем что-то произойдет? А откуда ты знаешь будущее? А если Пеця придет и прикажет всем ипаться в сраку, чтобы быть толерантнее и европеистее. Оно конечно так вряд ли будет, но мы то будущего не знаем, вот кто бы подумал что такая херня с карантинами будет еще полтора года назад...

Останнє редагування: 4 березня 2021 18:37:42 від flexandr
   
03-08- ранок
08-18-день
18-20-вечір
20-03-ніч

ідеально
   
а то коблаєте скотиняки до часу ночі а потім спите до сраної немочі
   
Там вроде сейчас очень рано летом темнеет!не?
Та, наче, нормально.

https://world-weather.ru/pogoda/turkey/istanbul/sunrise/
   
Большая разница. Половина светового дня до 12, половина после. Европу объединяет ЕС, хотя Португалия нормально себя чувствует в своем поясном времени. А вы пытаетесь лезть в те сферы которые вашему рАгулированию не поддаются. Кста я бы не сказал, что Испания и Франция страны по которым сверяют "стрелки часов" в Европе, Швейцария, Германия, Нидерланды, Бельгия, скандинавы - вот ориентир. Испания и Франция идут прицепом.
ну а так буде половина світлового дня до 11, половина після. і звіряти час будемо з швейцарією. у чому проблема? ми ж у єс прагнемо? :weep:
   
навіщо?
як  Ви забембали. Та щоб  світлий  час вечора  був довшим. Поживеш  в  селі зрозумієш.
   
03-08- ранок
08-18-день
18-20-вечір
20-03-ніч

ідеально
чого це в тебе ранок 5 годин, а вечір 2? :-G  :zrada:
   
як  Ви забембали. Та щоб  світлий  час вечора  був довшим. Поживеш  в  селі зрозумієш.

лягай о 20.00 - коли сонечко зайшло і всі тваринки мостяться спатки - прокидайся коли пташки співають - 0 3 ранку - і у тебе 17 годин світлового дня. що тобі ще треба - хориняко ?
і 12 буде півдням а не трошки більше ніж ранок.

   
чого це в тебе ранок 5 годин, а вечір 2? :-G  :zrada:

а навіщо великий вечір. вечір це час для передсонного туалету і підготовки до сну  +  почитати цікаву книжку. посєкатись і лягти спати .  вся активність - вранці і вдень.
   
а навіщо великий вечір. вечір це час для передсонного туалету і підготовки до сну  +  почитати цікаву книжку. посєкатись і лягти спати .  вся активність - вранці і вдень.
з жінкою в ресторан або театр підеш вранці? хочу на це подивитись! X(
   
я лиш коли подорослішав зрозумів розумність фрази "в 21 00 діти мають лягати спати"

та й по дорослій активності - реально всяке бажання ініціативно працювати пропадає вже до 15.00 вранці - . бажання творити і працювати виникає десь в 9 ранку - триває до обіда і трішки після нього - потім - абсолютно нічого не хочеться робити - продуктивність падає .
   
а навіщо великий вечір. вечір це час для передсонного туалету і підготовки до сну  +  почитати цікаву книжку. посєкатись і лягти спати .  вся активність - вранці і вдень.
нормально розбивається на 4 рівні проміжки: 3...9 - ранок, 9...15 - день, 15...21 - вечір, 21...3 - ніч.
   
просто усвідомте. 3.00 це не нічю це ранок. 20.00 це не початок дозвілля - а час лягати спатки. з 20 до 3 - НІЧ. З трьох до восьми - ранок , з восьми до 18- день, з 18 до 20 - вечір - з 20 до 3 - ніч .
а ви звиклим просто жити за кацапським часом і тому для вас нормально коблати до 12 до часу ночі.  і вважати це нормою - вигадавши що ви сова - насправді ви не сова - ваша активність просто не за астрономінчим часом а за кацапськимм декретним .  а жаворонки - нормальні люди . що живуть за астрономічним часом
Короче людині яка ходить на роботу жити ніколи. Тобто додому ів ліжко, а вранці нічого не працює ні в магазин ні з друзями зустрітися... Нє а чо гарний графіг зробили для пенсіонерів і тунєядців.
   
з жінкою в ресторан або театр підеш вранці? хочу на це подивитись! X(

з певних обставин ми й так зазвичай харчуємось в общєпітє. це зазвичай харчєвня типу пузата хата. дешево смачно і без напряга .( ковід  вніс в то значні поправки  театралами не були - кілька разів на рік ходили в івана франка - і майже щороку на якісь дитячі перфоманси . раніше ходили на вечірні кеіносеанси - але - ще до карантину - кінематограф скотився вже у відверте гавно і ходити перестали. можна себе побалувати відвідинами якогось з пертензією на пафос забігаловкою - трошки пафосніше ніж пузата хата - до 21.00 
   
ну а так буде половина світлового дня до 11, половина після. і звіряти час будемо з швейцарією. у чому проблема? ми ж у єс прагнемо? :weep:
Нет, не будет. Первая половина светового дня на два часа меньше второй половины. А 12-00 как ни крути полдень! А вот спросит тебя сына: папа, а почему называется полдень когда двенадцать часов?, а ты ему: ну это сына потому, что так было до того, пока какие-то дятлы не перевели часовой пояс... Румыния, тоже ЕС если что.
   
нормально розбивається на 4 рівні проміжки: 3...9 - ранок, 9...15 - день, 15...21 - вечір, 21...3 - ніч.

15 , 16,17 це все ще день . навіщо тобі такий великий вечір. ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія