Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Русскоязычное население на востоке готово было встречать "освободителей" на танках

Спитай в них - як змінилась їх життя після  вступу в дію закону з 16.01.21 про мову?

Скільки фашисти розстріляли , скільки повісили скільки в концтаборах загинуло - що місцеві кажуть ?
 :-)o

нахрен меня пытать их если с вас идиотов нужно пытать,  :S

Я знаю, в отличии от из стада шо нужно у них пытать !!
   
нахрен меня пытать их если с вас идиотов нужно пытать,  :S

Я знаю, в отличии от из стада шо нужно у них пытать !!
ну всьо, у Сметани припадок (tu)
   
нахрен меня пытать их если с вас идиотов нужно пытать,  :S

Я знаю, в отличии от из стада шо нужно у них пытать !!

 :super:

Тоді якщо розуміеш що В НИХ спитати.. про страшенні зміни в їх житті після прийняття закону..
То ти тут не засиджуйся їди краще в маси ... Проводь роз'яснювальну роботу....

Закон ні хто відміняти не стане. Крапка.




ЗИ.. тут де я мешкаю знаю таких хто теж буде мааскалію з квітками зустрічати.. більш того список склали кого потрібно розстріляти  .... І готові старостами або поліцаями записатися..
   
придурок
23 ЛЮТОГО 2014, 13:10
 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про засади державної мовної політики"
Законом визнано таким, що втратив чинність, Закон України "Про засади державної мовної політики" № 5029-VI від 3 липня 2012 року
   
Вот что говорил об этом законе тогдашний президент Петр Порошенко:
Il admet également que l'abrogation du statut de seconde langue officielle du russe a été «une erreur: jamais je ne pourrai promulguer une loi pareille».
Google: "Він також визнає, що скасування статусу другої офіційної мови російською було "помилкою: я ніколи не зможу оприлюднити такий закон".
   
За всё население не скажу но располагая к откровению некоторых убеждаюсь что они намерены были с цветами ...

 И хуйло же говорил что нужно защищать рускоязычных от ..... :(

....это же надо было так "насрать себе в штаны" законом во время войны с  ..... :S

  тю, так відміняти не було чого, бо той твій закон ківалава-каліснічєнкі не діяв в Криму бо навіть по ньому в Криму регіональною мовою повинна була стати кримсько-татарська мова...

  а ти сам якої мови більше боїшся - української чи кримсько-татарської?

   
   
Вот что говорил об этом законе тогдашний президент Петр Порошенко:
Il admet également que l'abrogation du statut de seconde langue officielle du russe a été «une erreur: jamais je ne pourrai promulguer une loi pareille».
Google: "Він також визнає, що скасування статусу другої офіційної мови російською було "помилкою: я ніколи не зможу оприлюднити такий закон".

   не було ніякого закону про "другу офіційну мову - російську"...
   
За всё население не скажу но располагая к откровению некоторых убеждаюсь что они намерены были с цветами ...

 И хуйло же говорил что нужно защищать рускоязычных от ..... :(

....это же надо было так "насрать себе в штаны" законом во время войны с  ..... :S

Сметана, то, шо ты йопнутый - это не новость. ты новое шото скажи
   
Сметана, то, шо ты йопнутый - это не новость. ты новое шото скажи

йпнутый потомушо новость не говорю  :S

..а почему тогда с вас гавно летит  :S  :S
   
23 ЛЮТОГО 2014, 13:10
 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про засади державної мовної політики"
Законом визнано таким, що втратив чинність, Закон України "Про засади державної мовної політики" № 5029-VI від 3 липня 2012 року
придурок, він не вступив у дію, бо Турчинов його не підписав. Див. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5029-17#Text

Останнє редагування: 4 травня 2021 13:37:11 від costashu
   
придурок, він не вступив у дію, бо Турчинов його не підписав. Див. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5029-17#Text

А кого волновало, подписан или нет - это уже были никому не интересные детали. Я все эти ссылки взял в той же  статье Википедии, которую вы цитировали, но это ведь детали, которые вам неинтересны.
   
А кого волновало, подписан или нет - это уже были никому не интересные детали. Я все эти ссылки взял в той же  статье Википедии, которую вы цитировали, но это ведь детали, которые вам неинтересны.

  тобто, по твоїй версії, москалі в Криму насправді мріяли обов'язково вивчати кримсько-татарську мову як регіональну?
   
  тобто, по твоїй версії, москалі в Криму насправді мріяли обов'язково вивчати кримсько-татарську мову як регіональну?

По моей версии никто ни одного, ни другого закона не читал. Атмосфера и так была напряжена, а Кириленко выступил в качестве мальчика-провокатора, который пукнул в комнате, где полно вооруженных людей. То, что кто-то потом с запозданием кашлянул или открыл форточку, уже никого не волновало.

Останнє редагування: 4 травня 2021 14:22:57 від Kilkenny
   
Сметана поламала всі карти прихильникам припущення, що "русскаізичниє тоже за украіну ваюют".
   
А кого волновало, подписан или нет - это уже были никому не интересные детали. Я все эти ссылки взял в той же  статье Википедии, которую вы цитировали, но это ведь детали, которые вам неинтересны.
ці деталі нецікаві кацапській пропаганді і тобі, придурок
   
То, что кто-то потом с запозданием кашлянул или открыл форточку, уже никого не волновало
не хвилювало кацапську пропаганду і тебе, придурка
   
Місцева мешканка окупованої частини Донецької області, яка підтримує терористів, знімала відео з нібито обстрілами з боку ВСУ та випадково зафіксувала як бойовики «ДНР» ведуть вогонь безпосередньо від її будинку. Жінка лається на українських військових та звинувачуює їх в безперервних бойових діях. Однак її обвинувальну промову раптово переривають гучні залпи, які виходять буквально від будинку, де проживає авторка відео.
За реакцією жінки видно, що звуки розпочатого бойовиками «ДНР» обстрілу позицій ВСУ лякають її набагато більше, ніж звуки віддаленої артилерійської канонади.
«Аж руки трясуться, буду перебіжками добиратися до свого будинку», ‒ такими словами закінчила прибічниця окупантів свій невдалий репортаж про «українських карателів».


 :gigi:
   
не понимаю связи фашизма с мовным законом, но четко вижу нацистскую диктатуру арийской-русской нации в лугандоне, когда террором запретили населению идентифицировать себя украинцами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія