Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

В мене таке враження, що в емігів нема повноцінного життя на чужині. Постійно сидять на українських форумах замість того, щоб проводити час в своєму новому оточенні.
======================


Написав чувак з Латвії, який втік від призову, щоб не служити за Україну і постійно і цілодобово висить на ФУПі! :lol:

"Патріоти" вони такі!
   
Ще раз і по пальцях, в останній раз, бо реально задовбали ботофермою, тупістю і відвертим хамством дехто.

Я написала:

1) Голосуйте за того, хто збереже суверенітет

2) Порошенко НА ДАНИЙ ЧАС єдиний із кандидатів, хто має доведений практично досвід захисту суверенітету.

3) Мені особисто все одно, за кого ви проголосуєте, якщо буде забезпечений РЕЗУЛЬТАТ - збереження суверенітету і інтеграція в НАТО чи ЄС.

Це все, що я написала.

Якщо з"явиться ще один кандидат із таким досвідом і такою платформою, голосуйте за нього.

Нема значення, що і хто каже і робить. ЗАВЖДИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ ТІЛЬКИ РЕЗУЛЬТАТ.
А я вам ще раз кажу - ніякий суверенітет не допоможе, якщо у нас буде тотальна корупція і повна ж..па в економіці. Для того, щоб зберегти цей суверенітет, що ми маємо на даний час, нам треба сильна економіка.
А ті гроші, які зараз ми отримуємо від зарубіжних держав у якості допомоги, розбпилюються міє учасниками нинішньої системи ще до того, як вони до нас доходять.
Внутрішня економіка не розвивається, тому що Порошенко не зробив головного - судову систему і, як наслідок, однакові умови для всіх. А це повністю в його компетенції.
Ви цього не розумієте і ніколи не зрозумієте.
   
Ще раз і по пальцях, в останній раз, бо реально задовбали ботофермою, тупістю і відвертим хамством дехто.

Я написала:

1) Голосуйте за того, хто збереже суверенітет

2) Порошенко НА ДАНИЙ ЧАС єдиний із кандидатів, хто має доведений практично досвід захисту суверенітету.

3) Мені особисто все одно, за кого ви проголосуєте, якщо буде забезпечений РЕЗУЛЬТАТ - збереження суверенітету і інтеграція в НАТО чи ЄС.

Це все, що я написала.

Якщо з"явиться ще один кандидат із таким досвідом і такою платформою, голосуйте за нього.

Нема значення, що і хто каже і робить. ЗАВЖДИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ ТІЛЬКИ РЕЗУЛЬТАТ.

А ти впевнена, що інші без досвіда не зроблять більше і краще ніж Парашенко з своїм досвідом.

Вже майже всі зрозуміли, що норманський формат нічого не вирішує.

Треба переходити до Будапештського,
але пАРАШЕНКО ПРУЧАЄТЬСЯ, ЯК СВОГО ЧАСУ З ВОЄННИМ СТАНОМ.

І нарешті імітував  воєнний стан...

Хоча Тимошенко, ще в 2014 році вимагала введення воєнного стану на території Донбасу.




А введення воєнного стану саме тоді в 2014 році, допомогло би уникнути Іловайська і Дебальцево.

І зберігло би тисячі життів.

 

 
   
Якщо з"явиться ще один кандидат із таким досвідом і такою платформою, голосуйте за нього.
Дозволяєте?
А поки не з"явився, і ви офіційно не повідомили нас про його появу, можна #тількизапетра?
А що робити, якщо мене не влаштовує його фактична платформа, якщо мене не влаштовують його реальні дії, які очевидно штовхають Україну назад, до масковських пазурів - попри всі красиві слова які Педро періодично промовляє з трибун?
нафіга мені "досвід" людини, яка протягом свого перебування у політикумі тільки шкодила Україні, і шкодила люто?
   
А я вам ще раз кажу - ніякий суверенітет не допоможе, якщо у нас буде тотальна корупція і повна ж..па в економіці. Для того, щоб зберегти цей суверенітет, що ми маємо на даний час, нам треба сильна економіка.
А ті гроші, які зараз ми отримуємо від зарубіжних держав у якості допомоги, розбпилюються міє учасниками нинішньої системи ще до того, як вони до нас доходять.
Внутрішня економіка не розвивається, тому що Порошенко не зробив головного - судову систему і, як наслідок, однакові умови для всіх. А це повністю в його компетенції.
Ви цього не розумієте і ніколи не зрозумієте.
100%
Вже й західні країни нам не раз говорили, що головна небезпека для України - корупція.
Але це не зрозуміють ті, хто тут не живе.
Хто не бачить будиночки-авто суддів-прокурорів-податківців, які коштують в 100 разів більше їх ЗП за десятки років.
   
А я вам ще раз кажу - ніякий суверенітет не допоможе, якщо у нас буде тотальна корупція і повна ж..па в економіці. Для того, щоб зберегти цей суверенітет, що ми маємо на даний час, нам треба сильна економіка.
А ті гроші, які зараз ми отримуємо від зарубіжних держав у якості допомоги, розбпилюються міє учасниками нинішньої системи ще до того, як вони до нас доходять.
Внутрішня економіка не розвивається, тому що Порошенко не зробив головного - судову систему і, як наслідок, однакові умови для всіх. А це повністю в його компетенції.
Ви цього не розумієте і ніколи не зрозумієте.

Я це розумію. Але принаймі на даний час у вас є країна і якесь теоретичне майбутнє. А якщо втратите країну, то ваша "боротьба з корупцією" знімається з питання денного.

Хіба що ви мислите тими ж поняттями, що кримчани, які за більшу пенсію розчепірили ноги кацапам. І обдурені жителі півдня України :(

Якщо вам примарні вищі пенсії та інша морквина на шнурку від кацапів (якої ви, звичайно ж, не отримаєте) важливіші від того, щоб жити у, можливо, поки що бідній, але незалежній країні, ну то так і скажіть. Нащо були ці майдани, АТО.

Здайтеся кацапам і живіть собі як хочете.
   
У когось реально поїхав дах  :laugh:

I am outta here :).
===================

Відкрию вам страшну таємницю- тільки в манюпасів та ще в рашці  існує таке відношення до своїх співвідчизників закордоном! :gigi:

Всі інші країни про своїх піклуюцця, навіть сайти підтримки експатів відкривають. B-)

А тут як в  житті- коли  німці вішали  партизанів Грицька та Микиту, то ті до останнього чубилися кому дісталася мякіша мотузка!

Хохли-с, що поробиш! :facepalm1:

   
Я це розумію. Але принаймі на даний час у вас є країна і якесь теоретичне майбутнє. А якщо втратите країну, то ваша "боротьба з корупцією" знімається з питання денного.

Хіба що ви мислите тими ж поняттями, що кримчани, які за більшу пенсію розчепірили ноги кацапам. І обдурені жителі півдня України :(

Якщо вам примарні вищі пенсії та інша морквина на шнурку від кацапів (якої ви, звичайно ж, не отримаєте) важливіші від того, щоб жити у, можливо, поки що бідній, але незалежній країні, ну то так і скажіть. Нащо були ці майдани, АТО.

Здайтеся кацапам і живіть собі як хочете.

Так хто збирається здаватися коцапам?

 :fool:
   
А ти впевнена, що інші без досвіда не зроблять більше і краще ніж Парашенко з своїм досвідом.

Вже майже всі зрозуміли, що норманський формат нічого не вирішує.

Треба переходити до Будапештського,
але пАРАШЕНКО ПРУЧАЄТЬСЯ, ЯК СВОГО ЧАСУ З ВОЄННИМ СТАНОМ.

І нарешті імітував  воєнний стан...

Хоча Тимошенко, ще в 2014 році вимагала введення воєнного стану на території Донбасу.


Показати зображення...
А введення воєнного стану саме тоді в 2014 році, допомогло би уникнути Іловайська і Дебальцево.

І зберігло би тисячі життів.

 

Я - не впевнена.

Забудьте за Будапешт. Треба утворювати нові договори і з конкретними мірами.
   
Я це розумію. Але принаймі на даний час у вас є країна і якесь теоретичне майбутнє. А якщо втратите країну, то ваша "боротьба з корупцією" знімається з питання денного.

Хіба що ви мислите тими ж поняттями, що кримчани, які за більшу пенсію розчепірили ноги кацапам. І обдурені жителі півдня України :(

Якщо вам примарні вищі пенсії та інша морквина на шнурку від кацапів (якої ви, звичайно ж, не отримаєте) важливіші від того, щоб жити у, можливо, поки що бідній, але незалежній країні, ну то так і скажіть. Нащо були ці майдани, АТО.

Здайтеся кацапам і живіть собі як хочете.

Інанна,
Якщо ви в такому тоні далі будете коучити українців, то скоро вас будуть посилати дуже далеко.
Україна не буде бідною. А ви лохонулися. Але шляху назад нема.

 :=V
   
Ні, шановний, ета азначяєт, що якщо ти кудись поткнешся крім паспортом гро України іще з якимось своїм паспортом, який має піздніщу видачу, то ти можеш серйозно нарватися на неприємності - наприклад, позбутися певних прав, які мають виключно громадяни України, в тому числі і виборчого права. Ну, перевір мої слова - сходи в Україні на вибори із ОБОМА своїми паспортами - розкажеш потім. Але якщо у тебе не буде на руках із собою відповідної заяви із візою консульства, то хер ти прогаласаєш.  :gigi:

1. У меня нет других паспортов, кроме украинского.
2. Если бы у меня был второй паспорт, накуя мне с ним переться на украинские выборы??? Я возьму паспорт Украины и ничего не нарушу.
   
Ви відмовляєте мені у праві хвилюватися за життя і майбутнє дорогих мені людей? І ні, вони не хочуть виїздити за кордон.
Дорогих вам людей можете повчати життю скільки завгодно, якщо вони схочуть дослухатися вас.
А ми тут до чого?
Ми живемо в Україні, бачимо що відбувається на власні очі, і наслідки відчуваємо на власній шкурі.
Ви справді вважаєте, що ми конче потребуємо щоб хтось з Канади, США чи Німеччини зараз взявся розповідати нам про нечувані педроперемоги?
   
Я - не впевнена.

Забудьте за Будапешт. Треба утворювати нові договори і з конкретними мірами.

Так що про воєнний стан з 2014 року?

Чому Парашенко не ввів його, як закликала Тимошенко?
   
Так хто збирається здаватися коцапам?

 :fool:

Інанна. Або здатися, або жити у бідній країні. Є БА НУ ЦЦО.
   
100%
Вже й західні країни нам не раз говорили, що головна небезпека для України - корупція.
Але це не зрозуміють ті, хто тут не живе.
Хто не бачить будиночки-авто суддів-прокурорів-податківців, які коштують в 100 разів більше їх ЗП за десятки років.

Різниця у тому, що поки була якась відносна стабільність на фронті, це було одне. А я переживаю, що движки по Білорусі і інші можливі варіанти ескалації посилять загрози. Я сподіваюсь, що цього не станеться.
   
===================

Відкрию вам страшну таємницю- тільки в манюпасів та ще в рашці  існує таке відношення до своїх співвідчизників закордоном! :gigi:

Всі інші країни про своїх піклуюцця, навіть сайти підтримки експатів відкривають. B-)

А тут як в  житті- коли  німці вішали  партизанів Грицька та Микиту, то ті до останнього чубилися кому дісталася мякіша мотузка!

Хохли-с, що поробиш! :facepalm1:

Проблема навіть не у цьому. Мені все одно, що там про мене накалякає якесь інтернетне чмо. І ми, еміги, від них не залежим абсолютно.

Проблема у тому, що вони як страуси запхали голови у пісок і не бачать загроз і реалій :( як у надцятий раз в історії України :(.
   
Проблема навіть не у цьому. Мені все одно, що там про мене накалякає якесь інтернетне чмо. І ми, еміги, від них не залежим абсолютно.

Проблема у тому, що вони як страуси запхали голови у пісок і не бачать загроз і реалій :( як у надцятий раз в історії України :(.

Проблема в тому, що якщо взяти незалежного експерта і оцінити рівень якого-небудь ФОПа в мільйоннику України і Інанни в Канаді, то ФОП в Україні буде більш заможним.
І це не дає Інанні спати.

 :laugh:
   
======================


Написав чувак з Латвії, який втік від призову, щоб не служити за Україну і постійно і цілодобово висить на ФУПі! :lol:

"Патріоти" вони такі!

Я не еміг, а батрак, як і мільйони українців зараз. А в армію мене вже не візьмуть ні за віком, ні за станом здоров‘я. Хіба що в якийсь нелегальний добробат типу ДУК ПС.
   
Тому, Інанну влаштовує два варіанти:

а. зубожіла Україна
б. Україна під кацапами (але цей варіант латентний. Тобто, якщо так станеться, Інанна вийде і скаже "Ну от бачите! :K ")
   
А тепер повертаємося до питання - чому Інанна за Петра?  :laugh:
   
Різниця у тому, що поки була якась відносна стабільність на фронті, це було одне. А я переживаю, що движки по Білорусі і інші можливі варіанти ескалації посилять загрози. Я сподіваюсь, що цього не станеться.

Бля, я переживаю, що в мене не буде чого їсти. Мені б ваші заморські турботи.
   
"Галасувати" - це значить "верещати". Піпець. Патріоти, вони такі  :weep:

Пипко, не пересмикуй, якщо немає чого сказати по суті.
   
я не еміг. Я підтримую Іnanna. Тому що українці продаються дуже дешево. За палку ковбаси ладні здати незалежність. аби газ дешевший був.
   
Проблема навіть не у цьому. Мені все одно, що там про мене накалякає якесь інтернетне чмо. І ми, еміги, від них не залежим абсолютно.

Проблема у тому, що вони як страуси запхали голови у пісок і не бачать загроз і реалій :( як у надцятий раз в історії України :(.

Та зрозумійте вже, що багатьом в Україні не до високих матерій з її історії. Люди ледве кінці з кінцями вже зводять. А тут Петро зі своїм Томосом, йоб його мать. Бо в нього стіл аж тріщить, діти в Англії, а сліпий траст працює на повну.
   
Бля, я переживаю, що в мене не буде чого їсти. Мені б ваші заморські турботи.
покажіть мені дохлих українців, які померли від голоду. 
   
Ніпайму: на картинці дєццка каляска чи кравчучка? Це і є ваш товар виробника?

КРУТО! А я думаю: ну хто це мені кравчучьку нав*язав?
Та ні, до того товару немаю жодного стосунку. То не кравчучка, то газонокосарка. То був просто приклад елементарної речі, яка є складнішою в тисячу раз ніж "газ по 50". Люди, які роблять складні речі є несприйнятливими для людей, які не вміють вирішувати складні прорблеми, тому в суспільствах з примітивним ладом до влади легко приходять пройдисвіти чи ті, що на всі проблеми  мають прості відповіді. 
   
я не еміг. Я підтримую Іnanna. Тому що українці продаються дуже дешево. За палку ковбаси ладні здати незалежність. аби газ дешевший був.

Бо не можуть собі дозволити розкіш продатися дорожче. А ДТЕК Ахметова за газ треба заплатити тут і зараз.
   
Та зрозумійте вже, що багатьом в Україні не до високих матерій з її історії. Люди ледве кінці з кінцями вже зводять. А тут Петро зі своїм Томосом, йоб його мать. Бо в нього стіл аж тріщить, діти в Англії, а сліпий траст працює на повну.

 (tu)
   
Та зрозумійте вже, що багатьом в Україні не до високих матерій з її історії. Люди ледве кінці з кінцями вже зводять. А тут Петро зі своїм Томосом, йоб його мать. Бо в нього стіл аж тріщить, діти в Англії, а сліпий траст працює на повну.
в 90-ті роки навколо мого спального району роздали землю під городи. В маршрутках було купа людей з кравчучками , граблями та лопатками. Це обласний центр - Черкаси.  Моя сім'я мала два таких городи,і я 15-річним юнаком після школи таскав воду на полив і кропив колорадських жуків. Батько в підвалі перебирав цибулю, навезену восени на авто "волинець", і продавав зимою на стихійному ринку.  зараз ці городи заросли бур'яном.

Останнє редагування: 2 січня 2019 02:00:50 від Serhii
   
покажіть мені дохлих українців, які померли від голоду. 

Поки що таких нема, але дуже багато недоїдають та харчуються найдешевшою їжею найнижчої якості.
   
Поки що таких нема, але дуже багато недоїдають та харчуються найдешевшою їжею найнижчої якості.
живуть бідно. але це поняття відносне.
   
в 90-ті роки навколо мого спального району роздали землю. В маршрутках було купа людей з кравчучками , граблями та лопатками. Це обласний ценр Черкаси.  Моя сім'я мала два таких городи,і я 15-річним юнаком після школи таскав воду на полив і кропив колорадських жуків. Батько в підвалі перебирав цибулю, навезену восени на авто "волинець", і продавав зимою на стихійному ринку.  зараз ці городи заросли бур'яном.

Моя рідня те саме зараз робить. А хто в селі, той взагалі щасливчик, бо город більший.
   
Моя рідня те саме зараз робить. А хто в селі, той взагалі щасливчик, бо город більший.
поки що я не спостерігаю людей в маршрутках з кравчучками , сапками та лопатами
   
живуть бідно. але це поняття відносне.

Вже й за офіційною статистикою Україна стала найбіднішою країною Європи. Яке ще поняття вам потрібно?
   
Вже й за офіційною статистикою Україна стала найбіднішою країною Європи. Яке ще поняття вам потрібно?
то брехлива статистика. у нас пів-економіки в тіні
   
поки що я не спостерігаю людей в маршрутках з кравчучками , сапками та лопатами

Маршрутка - це тепер розкіш. Електричками добираються або на велосипедах - в залежності від того, як близько город.
   
то брехлива статистика. у нас пів-економіки в тіні

Господи, та проїдьтеся по селах та маленьких містечках, поговоріть з людьми.
   
Ви відмовляєте мені у праві хвилюватися за життя і майбутнє дорогих мені людей? І ні, вони не хочуть виїздити за кордон.

Та хвилюйтеся собі у себе на кухні скільки завгодно, тільки не суньте сюди свого і далі по тексту у наш калашний ряд зі своїми повчаннями, якщо ви не збираєтеся тут жити. Адже я роблю свій особистий вибір для СЕБЕ, а не для вас, а ви намагаєтеся його зробити ЗАМІСТЬ мене.
   
Маршрутка - це тепер розкіш. Електричками добираються або на велосипедах - в залежності від того, як близько город.
)) а еліта їздить на маршрутках? От тільки я пам'ятаю, що біля під'їзду взимку ми гоняли в хокей, і там не було припаркованих авто. а зараз який хокей - там нема де пройти від припаркованих авто. а бенз по долару за літр
   
Господи, та проїдьтеся по селах та маленьких містечках, поговоріть з людьми.
не розказуйте мені за села. у мене купа родичів в селах живе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія