Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

==================
Правильно!
"Сталіна на вас нема!"(ц)

Всіх "зрадників"- в ГУЛАГ! А зароблені ними гроші- забрати! :weep:

В тебе теж три паспорти?
   
В результаті того, що я зрозуміла, що українським виборцям не потрібна Україна як нормальна держава, бо вони проголосували за Кучму.

Мені було все одно, куди їхати - та хоч на Місяць. Коли підвернулася робота в Канаді, я і двинула (хоча були варіанти виїзду в Німеччину і в скандінавські країни).

Я зараз спостерігаю той самий процес - різниця в тому, що на даному етапі Україна заплатила за досягнуте кров"ю. Але кого це хвилює??

Так. Заплатила кров'ю, бо вибрала Янучарія.

І за кого ж тоді емігі пропонували голосувати?

Явно не за Тимошенко.
А за кого?

Нагадаю, що противсіх - це політтехнологія Манафорта,
який працював на Януковича. 

Ось і отримали майдан, війну,
тисячі вбитих, мінус Крим і півдонбаса. 

В тому разі і дякуючи вам, таким мудрим радникам...   :bueee:

 
   
За рахунок іноземних платників живе свора Потроха.

Вони отримують гроші з МВФ і самі їх дерибанять.

Хоча які стосунки ти маєш до МВФ?  :fool:

До МВФ ні, а до мільярдів допомоги, яку надала Канада Україні з моменту незалежності, цілком маю. Маю відношення до канадських військових, які тренують українців, та до всьго іншого, чим Канада допомагає Україні. Тому що ці гроші - мої податки.
   
В результаті того, що я зрозуміла, що українським виборцям не потрібна Україна як нормальна держава, бо вони проголосували за Кучму.

Мені було все одно, куди їхати - та хоч на Місяць. Коли підвернулася робота в Канаді, я і двинула (хоча були варіанти виїзду в Німеччину і в скандінавські країни).

Я зараз спостерігаю той самий процес - різниця в тому, що на даному етапі Україна заплатила за досягнуте кров"ю. Але кого це хвилює??

стоп-стоп - отримання роботи само по собі не є підставою для пачпорта
я вже в купі країн працював і навколо мене купа людей працює котрі свої паспорти не міняють, ви ж зробили свій вибір і поклялися на вірність королеві чи не так?

I swear (or affirm) that I will be faithful and bear true allegiance to Her Majesty Queen Elizabeth II, Queen of Canada, Her Heirs and Successors, and that I will faithfully observe the laws of Canada and fulfil my duties as a Canadian citizen.

яке моральне право ви маєте вказувати громадянам не вашої країни як їм голосувати? чи для вас клятва то просто так?
в Україні ви набули громадянство по праву народження, а канадське ви обрали свідомо і принесли клятву на вірність британській короні і так далі по тексту
ви не бачите моральної нестиковки в своїх діях?
   
шпінгалєт,  коли протверезаєш то прочитай мою відпоаідь мирославі про слово "підстава".

КОНСТИТУЦІЮ кури, пипка.
   
==============
Це саме тому у вас дочка в Німеччині? :lol:

Чи то не рахуєцця для "справжньої патріотки"? :weep:

Типу, ну не буде ж моя доця, моя кровиночка, в Україні животіти. :weep:

Деякі "патріоти" такі кумедні! (tu)

Ватета паварот!!
   
стоп-стоп - отримання роботи само по собі не є підставою для пачпорта
я вже в купі країн працював і навколо мене купа людей працює котрі свої паспорти не міняють, ви ж зробили свій вибір і поклялися на вірність королеві чи не так?

I swear (or affirm) that I will be faithful and bear true allegiance to Her Majesty Queen Elizabeth II, Queen of Canada, Her Heirs and Successors, and that I will faithfully observe the laws of Canada and fulfil my duties as a Canadian citizen.

яке моральне право ви маєте вказувати громадянам не вашої країни як їм голосувати? чи для вас клятва то просто так?
в Україні ви набули громадянство по праву народження, а канадське ви обрали свідомо і принесли клятву на вірність британській короні і так далі по тексту
ви не бачите моральної нестиковки в своїх діях?

Так це все поради від Її Величності.  B-)
Інанна просто нам передає месседжі.
   
Ви не знаєте, що Україна виживає за рахунок іноземних кредитів і військової допомоги? і кожен українець теж?

Та ви що? :lol:
А давайте поспоримо, що я живу за свій рахунок.
   
==============
Це саме тому у вас дочка в Німеччині? :lol:

Чи то не рахуєцця для "справжньої патріотки"? :weep:

Типу, ну не буде ж моя доця, моя кровиночка, в Україні животіти. :weep:

Деякі "патріоти" такі кумедні! (tu)
Я - громадянка України, жила, живу і надалі житиму в Україні.
На вибір своєї дорослої доньки - де їй працювати і де жити - я жодним чином не впливала і не впливаю.
Я відповідаю за себе.
Вас влаштовує моя відповідь чи потребуєте більш розлогої?
   
До цього місця я мужньо дочитала. Далі вже не стала.
Того самого запросто міг "добитися" і Янучара, якби поставив свій підпис під угодою про асоціацію.
А от Петі не схотілося слідом за шефом чухати до Ростова.
Фарбований Лис, спробуйте пригадати, як Керрі макнув Петю, коли Мальдівський додумався нагадати Штатам про відсутність у них антикорупційного суду. І тоді у вас заповняться стільнички нерозуміння.
Ха, так про безвіз то не моя думка. Це в інтерв*ю хтось з західних дипломатів зробив таку оцінку, що коли зайшла була мова про безвіз, то висунули таку кількість умов що ніхто не сподівався, що Україна змовже виконати, але Порошенко всіх обіграв... Ніякий безвіз не дали б ні Януковичу ні Ющенку, тому що для безвізу було дуууже багато пунктів до виконання.
У мене є проблеми довести ці тези людям, які ніколи не були залучені в роботу компаній, що виготовляють складну продукцію, але зате людям, які знають що таке складне виробництво, все це є очевидним.
Подаю вам будову газонокосарки без двигуна, може ви зрозумієте що Порох може організувати її виробництво, а хто крім нього серед порлітиків:
   
КОНСТИТУЦІЮ кури, пипка.
що ви з тим папірцем бігаєте?
   
От же ж брехухо!!!


Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80?find=1&text=%E3%F0%EE%EC%E0%E4%FF%ED%F1%F2

Это лишь означает, что на территории Украины для государства Украина ты будешь украинцем при наличии у тебя украинского паспорта. И не важно сколько еще паспортов у тебя есть.
Либо же ты можешь быть гражданином одного государства, по паспорту которого вьехал, при отсутствии у тебя паспорта гражданина Украины.
   
Ви не знаєте, що Україна виживає за рахунок іноземних кредитів і військової допомоги? і кожен українець теж?

О, саме для таких "емігів" я відкривав цю гілку.
Ви відчуваєте всю ту зарозумілість яка просто лізе з цієї "дамочки"?
"Хахли, ви нам обязани по гроб життя!" Відчувається школа кацапізму-лєнінізму за плечима, мінімум.
   
приїзди і борись за голови виборців

а не п***а там шось сильно вумне

Як у практичному плані за них боротися?

Вони не хочуть. Написали ж: "Ні учітє нас жіть!", "калбаснікі", "прєдатєлі"!

"Паучайтє лучше ваших паучат"

 :weep:
   
Ватета паварот!!
Який "паварот"?  Я вище сама про це згадувала, пошукайте.
   
Як у практичному плані за них боротися?

Вони не хочуть. Написали ж: "Ні учітє нас жіть!", "калбаснікі", "прєдатєлі"!

"Паучайтє лучше ваших паучат"

 :weep:

тому я і написав - ПРИЇЗДИ

а не п***а з відтам шо і як кому робити
   
Это лишь означает, что на территории Украины для государства Украина ты будешь украинцем при наличии у тебя украинского паспорта. И не важно сколько еще паспортов у тебя есть.
Либо же ты можешь быть гражданином одного государства, по паспорту которого вьехал, при отсутствии у тебя паспорта гражданина Украины.
вово
   
Так. Заплатила кров'ю, бо вибрала Янучарія.

І за кого ж тоді емігі пропонували голосувати?

Явно не за Тимошенко.
А за кого?

Нагадаю, що противсіх - це політтехнологія Манафорта,
який працював на Януковича. 

Ось і отримали майдан, війну,
тисячі вбитих, мінус Крим і півдонбаса. 

В тому разі і дякуючи вам, таким мудрим радникам...   :bueee:

Шта?? (С)
   
Ви не знаєте, що Україна виживає за рахунок іноземних кредитів і військової допомоги? і кожен українець теж?

Кожен українець виживає виключно за власний рахунок. А кредити і допомогу розкрадає сліпий траст.
   
коли зайшла була мова про безвіз, то висунули таку кількість умов що ніхто не сподівався, що Україна змовже виконати, але Порошенко всіх обіграв... Ніякий безвіз не дали б ні Януковичу ні Ющенку, тому що для безвізу було дуууже багато пунктів до виконання.
Думаєте, я даремно нагадала вам про спротив який довгий час чинив Педро створенню Антикорупційного суда? І це тільки зокрема.
   
Як у практичному плані за них боротися?

Вони не хочуть. Написали ж: "Ні учітє нас жіть!", "калбаснікі", "прєдатєлі"!

"Паучайтє лучше ваших паучат"

 :weep:

Тепер відкрийте Алєжку Кормільца зразка 2008-2010-ого і знайдіть 10 відмінностей.  :-B
   
тому я і написав - ПРИЇЗДИ

а не п***а з відтам шо і як кому робити

Тут у мене більша аудиторія - як я можу в реалі на когось вплинути? я ж не політтехнолог.

І самі бачите, які результати :)
   
Ви не знаєте, що Україна виживає за рахунок іноземних кредитів і військової допомоги? і кожен українець теж?
===================

Вони до сих пір живуть матеріалами рожевенької агіточки 90-х років,хоча все про що там йдецця- досягнення, заводи, промисловість, успішно проїпли!



   
Цікава думка цього американського еміга, але він загинув в АТО:

Або цього французського:
   
===================

Вони до сих пір живуть матеріалами рожевенької агіточки 90-х років,хоча все про що там йдецця- досягнення, заводи, промисловість, успішно проїпли!



Блох, а з чим у вас асоціюється Київ? Без пафосу, просто перші асоціації. Коли прилітаєте в Бориспіль.
   
Думаєте, я даремно нагадала вам про спротив який довгий час чинив Педро створенню Антикорупційного суда? І це тільки зокрема.

А я і ніколи не заперечувала той факт, що в плані боротьби з корупцією зроблено дуже мало.

Моя теза просто про питання пріоритетів. Внадцяте кажу - втратите державність і питання боротьби з корупцією знімається автоматично  :X
   
Ха, так про безвіз то не моя думка. Це в інтерв*ю хтось з західних дипломатів зробив таку оцінку, що коли зайшла була мова про безвіз, то висунули таку кількість умов що ніхто не сподівався, що Україна змовже виконати, але Порошенко всіх обіграв... Ніякий безвіз не дали б ні Януковичу ні Ющенку, тому що для безвізу було дуууже багато пунктів до виконання.
У мене є проблеми довести ці тези людям, які ніколи не були залучені в роботу компаній, що виготовляють складну продукцію, але зате людям, які знають що таке складне виробництво, все це є очевидним.
Подаю вам будову газонокосарки без двигуна, може ви зрозумієте що Порох може організувати її виробництво, а хто крім нього серед порлітиків:
Показати зображення...

Педро виробник?
Ну то хай би й залишався виробником.
Але ні, він завжди крутиться біля влади, при "кориті", бо тут гроші, а по-іншому Пеця заробляти не вміє.
Ніхто з олігархів 90-х не вміє без занурення загребущих граблів у бюджетні гроші.
Хоча ні, деякі є, які створили все з 0, але їх більше за все обливають брудом зграя порохоботів.
   
А порохобот "Вдадимир_Днепр"? :lol: Такий бухий був, що по ключам не влучав?


 :gigi: Ні. Написання імені через д замість л вказує на те, що під час реєстрації юзер саме мав простудне захворювання - попросту гундосив, тому у нього і вийшло - как слишіцца, так і пішецца.

Пам*ятаєте віршика з дитинства?

- Куди це ти ходив, Мартин?
- Ходив по басло в багазин…
               - Ну, а гугнявиш ти для чого?
               - Бо в дощ пробокли в бене доги…
   
Тут у мене більша аудиторія - як я можу в реалі на когось вплинути? я ж не політтехнолог.

І самі бачите, які результати :)
:lol: яснопонятно
   
Это лишь означает, что на территории Украины для государства Украина ты будешь украинцем при наличии у тебя украинского паспорта. И не важно сколько еще паспортов у тебя есть.
Либо же ты можешь быть гражданином одного государства, по паспорту которого вьехал, при отсутствии у тебя паспорта гражданина Украины.
зручне трактування
Підставою для ВТРАТИ громадянства України є ДОБРОВІЛЬНЕ отримання громадянства іншої країни. Крапка. Набуття іншого громадянства автоматично позбавляє людину громадянства України. Її незданий паспорт стає фактично недійсним.
   
Цікава думка цього американського еміга, але він загинув в АТО:
Показати зображення...
Або цього французського:
Показати зображення...

Чувак, а от загиблими прикриватися не треба, бо вони поклали за свободу України саме дороге що у них було - життя.
Вони зараз у трунах перевертаються, якщо побачать що Педро та "компанія любих друзів" витворяють.
Я впевнений, вони не за "феодальну Україну" воювали.
   
Перефразуємо.
В обов'язки громадянина не входить повідомляти про правопорушення. Це функція держструктур.
Вірно. Стаття 63 Конституції.

Тим не менш. Ви правопорушники і незаконно користуєтеся виборчими правами українського громадянина.

пока в кармане украинский паспорт и законным способом не лишили гражданства вполне законно пользоваться правами украинского гражданина. все остальное от лукавого.  :facepalm:
   
пока в кармане украинский паспорт и законным способом не лишили гражданства вполне законно пользоваться правами украинского гражданина. все остальное от лукавого.  :facepalm:

"Пока меня не поймали, вполне законно можно получать субсидию."
   
Чувак, а от загиблими прикриватися не треба, бо вони поклали за свободу України саме дороге що у них було - життя.
Вони зараз у трунах перевертаються, якщо побачать що Педро та "компанія любих друзів" витворяють.
Я впевнений, вони не за "феодальну Україну" воювали.

Повторю саму себе ще раз:

Петро веде Україну в Європу і НАТО
Є реальний шанс, що вибраний українцями новий президент поведе її в Раєюшку і Тайожний Союз.

Тоді ці герої дійсно перевернуться у трунах, бо виходить, вони віддали свої життя ні за що  :X
   
Як у практичному плані за них боротися?

Вони не хочуть. Написали ж: "Ні учітє нас жіть!", "калбаснікі", "прєдатєлі"!

"Паучайтє лучше ваших паучат"

 :weep:
і що вас в цих словах не влаштовує?
ви хіба собі не віддаєте звіт, що ви немаєте жодного морального права рота розкривати щодо ситуації і Україні і тим більше, повчати нас -українців?
це так складно зрозуміти?

ах, ви нам платите. Тобто не ви особисто, а ваша нова батьківщина. інституція.
то якщо ви не згодні з цим -ви так прямо і звертайтеся до своїх державних інстутицій в новій батьківщині -і туфлєю по трибуні волайте - А не надавати більше Україні ані копійки. Вони мене не слухають і не заслуговують на допомогу. Обирають кого хочуть, а не того, кого хочу я.

І туфлею-туфлею бац-бац...

А то прилізли сюди зрадники, які НІКОЛИ вже не повернуться і намагаються нас зробити щасливими. Насильно. На свій розсуд.
та ви ж такі покидьки, як і кацапи. не відчуваєте цього?

Зарубіть собі на носі -ви відрізаний ломоть і вже ніякі не українці.
Тому чешить язиками в гілках про секас і кулінарі. і не іпіть нам мозок.

Останнє редагування: 2 січня 2019 00:53:16 від эЛКа
   
Я - громадянка України, жила, живу і надалі житиму в Україні.
На вибір своєї дорослої доньки - де їй працювати і де жити - я жодним чином не впливала і не впливаю.
Я відповідаю за себе.
Вас влаштовує моя відповідь чи потребуєте більш розлогої?
а що ж ти така патріотка доньку не виховала в такому дусі,а з радістю випхала сюди .та і відпочивати їдеш не на рідні моря а все по європах ? Чого ти прешся сюди,коли на батьківщині і "дим смачніший" :)
   Тобі б миросю мовчати про патріотизм а не тут з апломбом говорити.І впевнений,щось тут реально станеться,ти зразу чкурнеш до доні в німеччину переживати за рідну землю. Точно Як твоя косата.Правда та в америку до мене примоститься. :D  навіть сусідами будемо-я її апартаменти з вікна бачу B-) ...і не одні.
  І будеш вчити вже звідти.Це не обвинувачування тебе,зрозумій,то сувора правда життя.не зарікайся від неї.
   
Я - громадянка України, жила, живу і надалі житиму в Україні.
На вибір своєї дорослої доньки - де їй працювати і де жити - я жодним чином не впливала і не впливаю.
Я відповідаю за себе.
Вас влаштовує моя відповідь чи потребуєте більш розлогої?
=======================
Ви навіть не розумієте всього ідіотизму ситуації!
Що не дивно,взагалі-то!
Ви прибігли  фуєсосити "емігів", хоча у вас там дочка!
Ви теж її вважаєте "зрадницею", тільки чесно?
Вона ж теж вам розказує про хороше  життя "там" і чим воно відрізняєцця від України- тобто повчає вас жити, як це тут прийнято у ідіотів совкових.

Так ваша дочка теж "зрадниця", "жопомийка" і "еміг" чи ні? :lol:

Пля, ви вважаєте, що ми дітьми поїхали чи що??
Теж в дорослому віці!
Ваше виправдання г.вна варте, якщо чесно! :weep:
Я ще памятаю, як ви в такій же гілочці два роки тому мені говорили- де ви бачите, щоб я щось погане казала про емігів??? :weep:
   
пока в кармане украинский паспорт и законным способом не лишили гражданства вполне законно пользоваться правами украинского гражданина. все остальное от лукавого.  :facepalm:

Те, що ви не здали паспорт після набуття громадянства іншої держави, зовсім не означає, що ви залишились громадянином України. Громадяни України не можуть присягати на вірність іншим державам, бо це державна зрада.
   
зручне трактування
Підставою для ВТРАТИ громадянства України є ДОБРОВІЛЬНЕ отримання громадянства іншої країни. Крапка. Набуття іншого громадянства автоматично позбавляє людину громадянства України. Її незданий паспорт стає фактично недійсним.
та якби ви зробили вихід з громадянства формальністю то хиба поодинокі еміги б його мали ,а то комедія така що пісдєц  на рік менінгіт мінімум
   
А я і ніколи не заперечувала той факт, що в плані боротьби з корупцією зроблено дуже мало.

Моя теза просто про питання пріоритетів. Внадцяте кажу - втратите державність і питання боротьби з корупцією знімається автоматично
А я вам вже стопіцот разів сказала : за останні роки у нас не тільки нічого не зроблено для боротьби з корупцією, а навпаки - вона стала ще зухвалішою ніж було раніше.
Чи ви справді вважаєте, що вам з Канади видніше, ніж мені тут, в Україні?
Я - і не тільки я - внадцяте у вас питаю : чому ви ставите умовою утримання Україною державності подовження президентства саме цього панамського оффшорника?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія