Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що купити на амазоні??

Що купити на амазоні??

Маю $360 на гіфт кард (компанія оцінила мої зусилля), але не знаю на що потратити. У мене все є що потрібно і мені багато не потрібно. Було $400, купив коту механічну рибу і нитки, що далі?
   
Re: Що купити на амазоні??
PAL

дряпку коту за $200 купи
   
Re: Що купити на амазоні??

дряпку коту за $200 купи

нах, він дряпає все що є в хаті і так.
   
Re: Що купити на амазоні??
PAL

а якщо серйозно, купи собі зовнішній SSD на 1-2 тер для бекапів, це з серії маст хев
   
Re: Що купити на амазоні??

а якщо серйозно, купи собі зовнішній SSD на 1-2 тер для бекапів, це з серії маст хев

маю таке, в макбуці старому гавкнув був диск, купив новий, який не підійшов, тепер маю як зовнішній, 250G, більше ніж достатньо. Бекапи роблю з лінакса.
   
Re: Що купити на амазоні??

 щедрота 360 долярів... це просто розкіш.
купи відео звонок. або Нест
   
Re: Що купити на амазоні??

Цікаво, як локдаун почався, компанія дала $600 для того, щоб працювати з дому, і я потратив усе: стілець для комп'ютера, ЮСБ хаб, ЮСБ вентилятор, wireless навушники для жінки, тримач аіпада на штативі, іще якусь фігню.
   
Re: Що купити на амазоні??

щедрота 360 долярів... це просто розкіш.
купи відео звонок. або Нест

Це мені не потрібно, але дякую.
   
Re: Що купити на амазоні??

а меблі? офісні. я купляв на своє ЛЛС на 2000 та зписав з податків
   
Re: Що купити на амазоні??

 :D

А нащо купляти на Амазоні?




Щоб іти в ногу з прогресивним розвитком людства, на фоні передових віянь сучасності

Amazon створює онлайн-додаток для мародерства, щоб дозволити полохливим грабувати з дому.

США — Amazon робить гігантський стрибок до більшого рівноправ`я з додаванням абсолютно нової функції «мародерство».
Клієнти матимуть можливість перейти до каси, щоб оплатити звичайним способом, або натиснути кнопку "ЗАБРАТИ!" кнопка соціальної справедливості.

«Якщо мародер занадто боязкий, щоб розбити вікно особисто, або просто занадто лінивий, щоб вийти на вулицю,
ми не повинні придушувати їхній важливий голос, не даючи їм грабувати», — сказав колишній генеральний директор Джефф Безос.
«Ми з гордістю представляємо наш новий додаток: Amazon Loot».

Клієнти, які виберуть опцію «LOOT IT», отримають список несправедливостей та мікроагресій, які вони можуть вибрати, які виправдовують їх грабування.
Товари будуть негайно відправлені протягом 1 дня, як і товари Amazon Prime.

«Amazon дійсно відчуває почуття до всіх людей у ​​цій країні,
які сором’язливі або живуть далеко від найкращих місць мародерства в міських центрах», – сказав Безос.
«Ми пишаємося тим, що розширюємо доступ до мародерства для більшої кількості людей, ніж будь-коли.
Скажи це зі мною: мародерство є правом людини. Точка!"

Amazon уточнив, що вони не будуть платити виробникам за викрадені товари,
але оскільки всі виробники мають страховку, це не буде проблемою.
 

п.с.

Це сатиричний сайт, просьба не сприймати серйозно.
https://babylonbee.com/news/amazon-creates-online-looting-app-to-allow-the-timid-to-loot-from-home
   
Re: Що купити на амазоні??

Купи щось у подарунок другові чи хорошому сусіду.
   
Re: Що купити на амазоні??

:D

А нащо купляти на Амазоні?

Показати зображення...
Щоб іти в ногу з прогресивним розвитком людства, на фоні передових віянь сучасності

Amazon створює онлайн-додаток для мародерства, щоб дозволити полохливим грабувати з дому.
США — Amazon робить гігантський стрибок до більшого рівноправ`я з додаванням абсолютно нової функції «мародерство».
Клієнти матимуть можливість перейти до каси, щоб оплатити звичайним способом, або натиснути кнопку "ЗАБРАТИ!" кнопка соціальної справедливості.

«Якщо мародер занадто боязкий, щоб розбити вікно особисто, або просто занадто лінивий, щоб вийти на вулицю,
ми не повинні придушувати їхній важливий голос, не даючи їм грабувати», — сказав колишній генеральний директор Джефф Безос.
«Ми з гордістю представляємо наш новий додаток: Amazon Loot».

Клієнти, які виберуть опцію «LOOT IT», отримають список несправедливостей та мікроагресій, які вони можуть вибрати, які виправдовують їх грабування.
Товари будуть негайно відправлені протягом 1 дня, як і товари Amazon Prime.

«Amazon дійсно відчуває почуття до всіх людей у ​​цій країні,
які сором’язливі або живуть далеко від найкращих місць мародерства в міських центрах», – сказав Безос.
«Ми пишаємося тим, що розширюємо доступ до мародерства для більшої кількості людей, ніж будь-коли.
Скажи це зі мною: мародерство є правом людини. Точка!"

Amazon уточнив, що вони не будуть платити виробникам за викрадені товари,
але оскільки всі виробники мають страховку, це не буде проблемою.
 

п.с.

Це сатиричний сайт, просьба не сприймати серйозно.
https://babylonbee.com/news/amazon-creates-online-looting-app-to-allow-the-timid-to-loot-from-home
(tu)  (tu)   :lol:
   
Re: Що купити на амазоні??

squier stratocaster
   
Re: Що купити на амазоні??

Купуйте вироби з золота, срібла, діаманти, картини, венеційські коралі, українські вишиванки, старі меблі. Але не на амазоні
   
Re: Що купити на амазоні??

Зачекай поки щось зламається чи зноситься і потребуватиме заміну.
   
Re: Що купити на амазоні??

Зачекай поки щось зламається чи зноситься і потребуватиме заміну.

Я так думав, за рік-два треба буде нову дартз борд і решту. Але виявляється там можна купити майонез, каву і туалетний папір. Хм.
   
Re: Що купити на амазоні??

не купуй електроніку, вона швидко старіє
   
Re: Що купити на амазоні??

не купуй електроніку, вона швидко старіє

Пишу з макбука 2008 :) А взагалі так ф амазон.
   
Re: Що купити на амазоні??

кава $3 а пересилка $14 :) те саме з майонезом. краще поїхати в костко.
   
Re: Що купити на амазоні??

Маю $360 на гіфт кард (компанія оцінила мої зусилля), але не знаю на що потсратити. У мене все є що потрібно і мені багато не потрібно. Було $400, купив коту механічну рибу і нитки, що далі?
ну якщо так,  то подаруй їх мені
Після півторамісячногое ковіду вичерпав всі ресурси та маю борг.  Я же буду молитися за твоє здоров'я і здоров'я твоєї родини,  а також за те, щоб твоя компанія частіше оцінювала твої зусилля  :)
   
Re: Що купити на амазоні??

Усіх переписати та геть з форуму простих українців. Декаденти якісь  8-)
   
Re: Що купити на амазоні??
smx

вариант ничего не покупать если ничего не надо, вообще не рассматривается?
   
Re: Що купити на амазоні??

ну якщо так,  то подаруй їх мені
Після півторамісячногое ковіду вичерпав всі ресурси та маю борг.  Я же буду молитися за твоє здоров'я і здоров'я твоєї родини,  а також за те, щоб твоя компанія частіше оцінювала твої зусилля  :)

Nice try :) Ти молись за мене, а за те я вип'ю за твоє здоров'я :-B
   
Re: Що купити на амазоні??

вариант ничего не покупать если ничего не надо, вообще не рассматривается?

yeah, that's what i'm gonna do.

Думав зроблю гілку на протиріччя тим "ех потратілься" :)
   
Re: Що купити на амазоні??

Ялинкові прикраси чи світло, його рідко буває забагато.
   
Re: Що купити на амазоні??

Nice try :) Ти молись за мене, а за те я вип'ю за твоє здоров'я :-B
ну хоч отримав відповідь.
Я був щирим і змалював реальну ситуацію
   
Re: Що купити на амазоні??

ну хоч отримав відповідь.
Я був щирим і змалював реальну ситуацію

Вірю. Був там теж, моя мантра була 'все в моїх руках'. Не знаю як ця дискусія опинилася тут. Вірю, що все буде добре для тебе, все в твоїх руках.

Останнє редагування: 28 листопада 2021 06:17:11 від burlington
   
Re: Що купити на амазоні??

Ялинкові прикраси чи світло, його рідко буває забагато.

Повно цього гівна, давно я тут живу...
   
Re: Що купити на амазоні??

Вірю. Був там теж, моя мантра була 'все в моїх руках'. Не знаю як ця дискусія опинилася тут. Вірю, що все буде добре для тебе, все в твоїх руках.
дякую  :-B
   
Re: Що купити на амазоні??

дякую  :-B

That's the spirit (tu)
   
Re: Що купити на амазоні??
VYR

вам конче потрібна оця книжка: Beginning Programming for Dummies.
Коштує $31.68 на Amazon.
   
Re: Що купити на амазоні??

вам конче потрібна оця книжка: Beginning Programming for Dummies.
Коштує $31.68 на Amazon.

:) Мій проект ніби злітає тепер, бач, навіть на амазон гроші дають. Скоро буде world domination. І це моя мета :)
   
Re: Що купити на амазоні??

Бурли, если у тебя есть все и не знаешь, куда потратить премию - потрать на помощь армии, хотя бы часть.  в скором времени мне прийдется искать тысяч 15 грн. на одну полезную приблуду.
   
Re: Що купити на амазоні??

nativi, я не вірю в charity, з власного досвіду. армію має фінансувати обраний народом уряд з податків, а не такі як я. не купуйте козла Африці, вони його з'їдять, і завтра знову будуть голодні. Те саме з Україною.
   
Re: Що купити на амазоні??

nativi, я не вірю в charity, з власного досвіду. армію має фінансувати обраний народом уряд з податків, а не такі як я. не купуйте козла Африці, вони його з'їдять, і завтра знову будуть голодні. Те саме з Україною.

это будет волонтерское изобретение, армия пока этим не занимается.

народ, который не хочет поддерживать свою армию, обречен подерживать чужую - вроде смысл известного изречения передала правильно.
   
Re: Що купити на амазоні??

Смени постельное белье на новое. Это последнее о чем помнят люди
   
Re: Що купити на амазоні??

Смени постельное белье на новое. Это последнее о чем помнят люди

халат)
   
Re: Що купити на амазоні??

халат)

Х.з. Не юзаю халат, не понимаю зачем он )))
   
Re: Що купити на амазоні??

халат)

Я в тій гілці писав, маю абсолютно не ношений халат в шафі, але суть не в тому. Треба мати принципи :) Щодо простинь жінка накупила, вистачить на наступні покоління.
   
Re: Що купити на амазоні??

Я в тій гілці писав, маю абсолютно не ношений халат в шафі, але суть не в тому. Треба мати принципи :) Щодо простинь жінка накупила, вистачить на наступні покоління.

Не только простынь, а имеется ввиду подушки, одеяло, матрас. Ты когда последний раз это все менял?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія