Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Прессуха показала что Зе реально вырок ... журналистике которая не смогла .. не захотела показать еще до выборов реальную цену Зеленскому ..

часть журналистов уже в "благодарность" получила хером по губам персонально от Зе на этой прессухе.

а другие еще получат.

Вырок ломам даже таким шизанутым как Гордон который делал такой глубокий заглот у Зе и перед и после выборов .. уж как он его обслуживал и теперь наравне со всеми получил хером по огубам.

Вырок олигархам .. коотрые думали что приводя к власти такого неадеквата они сами пропетляют и от порошенко избавятся который их пинками в цивилизацию гнал и при своих останутся - пример ахметова показал не останутся .. неадекват всегда найдет как вам навредить... и свой хер по губам ахметов сегодня таки получил.

и все общество на самом деле получило.

и это только середина пути потому что впереди еще 2,5 лет и адекватнее это существо в кресле президента не станет!!

А 70% украинского общества тупо врало само себе и окружающим что там президент .. что там человек .. что там личность.

Эта ложь стала приговором.
Не порошенко! для него это все на самом деле начинает выглядеть как оправдание даже с учетом  его реальных ошибок, которые он делал потому что в сравнение у нас вот ЭТО!!

Это приговор всему обществу потому что как верно заметил верховный потерпевший - меня люди выбрали.


   
Адекватна оцінка сьогодення. Дякую
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

кгам...  :facepalm1:
   
клас (tu)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

бить будуть по Ахметову, не його медіа-борделю
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Виберемо зе і якщо що не так виженемо, говорили вони.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Прессуха показала что Зе реально вырок ... журналистике которая не смогла .. не захотела показать еще до выборов реальную цену Зеленскому ..

часть журналистов уже в "благодарность" получила хером по губам персонально от Зе на этой прессухе.

а другие еще получат.

Вырок ломам даже таким шизанутым как Гордон который делал такой глубокий заглот у Зе и перед и после выборов .. уж как он его обслуживал и теперь наравне со всеми получил хером по огубам.

Вырок олигархам .. коотрые думали что приводя к власти такого неадеквата они сами пропетляют и от порошенко избавятся который их пинками в цивилизацию гнал и при своих останутся - пример ахметова показал не останутся .. неадекват всегда найдет как вам навредить... и свой хер по губам ахметов сегодня таки получил.

и все общество на самом деле получило.

и это только середина пути потому что впереди еще 2,5 лет и адекватнее это существо в кресле президента не станет!!

А 70% украинского общества тупо врало само себе и окружающим что там президент .. что там человек .. что там личность.

Эта ложь стала приговором.
Не порошенко! для него это все на самом деле начинает выглядеть как оправдание даже с учетом  его реальных ошибок, которые он делал потому что в сравнение у нас вот ЭТО!!

Это приговор всему обществу потому что как верно заметил верховный потерпевший - меня люди выбрали.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?
   
Так, на жаль це все так.......

Ситуацію можна врятувати тільки дотерміновими перевиборами.
   
Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?

ну нічого життя не вчить цих "мирось".... :facepalm1:
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

кгам...  :facepalm1:
первій, которому которому понравилось, когда провели по губам? Позови Миросю фсбшно-жмуручную, ей тоже нравится.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?
Выбрали - жрите! :D
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Шо там? :-)o

ПорохЗеля хитрый черт который не мог залупитсо без туза в рукаве. (с) /якийсь київлянин/ :weep:
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?


Не нервуйся так. У нас свобода і демократія. Ви вибирали Вову, ми Петра. Петро програв. Банкуйте. :D
   
І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня.
Не тринди ото. Хвуп вже давно перетравив і висрав ці дешеві мантри.
Так заєпало плоскостопіє, що ввалили по ногах з дробовика. :facepalm1:
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Шо там? :-)o

ПорохЗеля хитрый черт который не мог залупитсо без туза в рукаве. (с) /якийсь київлянин/ :weep:
только озалупленые получились зэлупки за него голосовавшие :K
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Это приговор всему обществу потому что как верно заметил верховный потерпевший - меня люди выбрали.
...еті людя чістиє бл@дя...:)))
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Не нервуйся так. У нас свобода і демократія. Ви вибирали Вову, ми Петра. Петро програв. Банкуйте. :D

Не ви. Тому що я ні за свинарчуків ні за зелених жодного разу не голосував. Завжди голосував і буду голосувати за Свободу.
   
пройшло 2,5 роки, а кандидата від нацдемів з шансами на перемогу нема.
   
бить будуть по Ахметову, не його медіа-борделю
заїбуться :laugh:
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?
зелений ,твому клоуну програли всі інші. так і проходять вибори любої владної особи. переможець ОДИН. тому твої спроби спихнути на когось вину ТВОГО вибору -не вдала спроба затушувати свою дурість. і тепер та дурість тебе гризе так,що ти пробуєш знайти крайнього.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

зелений ,твому клоуну програли всі інші. так і проходять вибори любої владної особи. переможець ОДИН. тому твої спроби спихнути на когось вину ТВОГО вибору -не вдала спроба затушувати свою дурість. і тепер та дурість тебе гризе так,що ти пробуєш знайти крайнього.

Він такий ж мій як і твій шановний свинарчуку.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

заїбуться :laugh:
ну чому,ми тільки за то,щоб вони один одного вивели на чисту воду-побільше космпромату на публіку,так,щоб навіть "тернополяни чи дімеци з миросями та мічіганами,люксами і решту 73% хоч дістали "задоволення" від свого вибору. :D  адже то "гівенце обранця на вентиляторі вертається не тільки двом борцям між собою.але набризгується і плямить їх голосуючих чи підтримуючих їх погляди на життя країни і їх вклад в то.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?

жеріть, жеріть, хіба не обляпайтесь
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Він такий ж мій як і твій шановний свинарчуку.
без сумніву твій-обоє,адже ти живеш і жив під час їх керування. питання одне-чи розрізняєш їх гівенце по смаку чи ззахльоб і тоді і зараз поки шори на очах були і ентузіазм без мислення?
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

ну чому,ми тільки за то,щоб вони один одного вивели на чисту воду-побільше космпромату на публіку,так,щоб навіть "тернополяни чи дімеци з миросями та мічіганами,люксами і решту 73% хоч дістали "задоволення" від свого вибору. :D  адже то "гівенце обранця на вентиляторі вертається не тільки двом борцям між собою.але набризгується і плямить їх голосуючих чи підтримуючих їх погляди на життя країни і їх вклад в то.


Хворі фанатики. Як ви дістали своїми ярликами хто не за свинарчука той за бубочку. Навіть нема бажання далі спілкуватися. Ніби в палаті у дурці когось відвідав)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

без сумніву твій-обоє,адже ти живеш і жив під час їх керування. питання одне-чи розрізняєш їх гівенце по смаку чи ззахльоб і тоді і зараз поки шори на очах були і ентузіазм без мислення?

Жоден з них не мій. Я не голосував жодного разу ні за жодного з свинарчуків ні за жодних з зелених. Ні за презів,ні в ВР ні на місцевих.Ні в 2014 ні в 2019. Тому ні не мої.А от ви жріть)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

только озалупленые получились зэлупки за него голосовавшие :K

ты там у байдена смокчи льодяника и не отвлекайсо, говорят мощный старик почти как и хуйло кацабское :lol:
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Жоден з них не мій. Я не голосував жодного разу ні за жодного з свинарчуків ні за жодних з зелених. Ні за презів,ні в ВР ні на місцевих.Ні в 2014 ні в 2019. Тому ні не мої.А от ви жріть)


аааа... белое пальто... а знаешь почему тебя не сразу узнали??.. потому что оно у тебя давно коричневое )))))
   
Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?

Пздц :facepalm1:
   
і твердолобим порохоботам
:fool:
   
Виберемо зе і якщо що не так виженемо, говорили вони.
Зараз вони зичать у Сірка очі,колупають стенку і тупо мовчать.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.
ATF

Пздц :facepalm1:

Ну чого ж. Така точка зору має право на існування.
Чому й графу "проти всіх" прибрали в бюлетенях.
Це ж не Мирослава, з її "логічним" голосуванням...
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Нет никакого приговора обществу.
Люди голосовали против Пороха и правильно сделали.
Другой вопрос, нах полез на электоральное поле Пороха.
Надо было ватно умеренного курса держаться и был бы до сих пох с рейтингом.
А Ахметова и всяких журнашх(флюгеров) ну вообще не жалко
В зеле удачи еще 2.5. Года доработать и добазарится с ГП и хуйло по энергокризису
   
Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором.


Що за прутня? Якийсь порохобот схопив вас за руку у поставив хрестик у бюлетені  навпроти Зєзєнського?

Ні!

Це ви, сам, особисто, зробили цей ганебний вибір. Своєю рукою!

Несіть відповідальність за свій вибір. Повну і безповоротну.
   
Не ви. Тому що я ні за свинарчуків ні за зелених жодного разу не голосував. Завжди голосував і буду голосувати за Свободу.


У другому турі "Свободи" не було.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Що за прутня? Якийсь порохобот схопив вас за руку у поставив хрестик у бюлетені  навпроти Зєзєнського?

Ні!

Це ви, сам, особисто, зробили цей ганебний вибір. Своєю рукою!

Несіть відповідальність за свій вибір. Повну і безповоротну.

Коли люди зрозуміють, що голосувати треба ЗА, а не ПРОТИ :)

А якщо не маєш власних поглядів на ситуацію - то взагалі краще сиди вдома і не відсвічуй :)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?

"Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром?"

- еще бы. Практически все региональные сайты, видео, статьи, Facebook, Twitter, Instagram и Youtube были тщательно откомментированы против Порошенко «Агентством интернет-исследований» (Санкт-Петербург).
Я помню например - как только появлялось хоть какое-то упоминание Порошенко на каком-нибудь сраном Херсонском интернет ресурсе, которое никто никогда не читал,
сразу борода негативных комментов в его адрес. При этом под остальными статьями про пенсию, цены, городскую жизнь - ноль комментариев.

Результат - проигрыш Пороха на выборах и получите Зеленского с полным набором российской агентуры.




   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Прессуха показала что Зе реально вырок ... журналистике которая не смогла .. не захотела показать еще до выборов реальную цену Зеленскому ..

часть журналистов уже в "благодарность" получила хером по губам персонально от Зе на этой прессухе.

а другие еще получат.

Вырок ломам даже таким шизанутым как Гордон который делал такой глубокий заглот у Зе и перед и после выборов .. уж как он его обслуживал и теперь наравне со всеми получил хером по огубам.

Вырок олигархам .. коотрые думали что приводя к власти такого неадеквата они сами пропетляют и от порошенко избавятся который их пинками в цивилизацию гнал и при своих останутся - пример ахметова показал не останутся .. неадекват всегда найдет как вам навредить... и свой хер по губам ахметов сегодня таки получил.

и все общество на самом деле получило.

и это только середина пути потому что впереди еще 2,5 лет и адекватнее это существо в кресле президента не станет!!

А 70% украинского общества тупо врало само себе и окружающим что там президент .. что там человек .. что там личность.

Эта ложь стала приговором.
Не порошенко! для него это все на самом деле начинает выглядеть как оправдание даже с учетом  его реальных ошибок, которые он делал потому что в сравнение у нас вот ЭТО!!

Это приговор всему обществу потому что как верно заметил верховный потерпевший - меня люди выбрали.
:facepalm:
  Аткравєнія куєсоса.
  Лексика не бреше.
   
На старій роботі було кілька хлопців с "суботників"- якоїсь течії єговистів. Так на перекусах (вони не курили), спочатку часто починали "на власть жалітися" (вже при Україні). Мені то щось надоїло, от їх спитав, нафіга вони за тих гон...нів голосували на виборах?
- А ми на вибори не ходили!
- Не ходили? Ну того чого нарікаєте?!! І взагалі, вся власть від Бога!
Після цього про все, тільки не про політику говорили.
PS   
Но то єговісти, вони старий завіт читали, а не "білі польта" що тільки "ящик" дивляться.

Останнє редагування: 27 листопада 2021 10:01:42 від Дід Варава
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія