Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Питання: як тоді відфільтрувати реальних фопів, які мають підприємницькі ризики? От я такий, наприклад.
Бо таки так, 5 відсотків - це з обороту. І це стимулює до видів діяльності з високою доданою вартістю, а не купи-продай
   
взять всьо і падєліть! (с)

А не думав про те, що хабар буде значно дешевшим?

Не всі погодяться і ризик вищий. Кажу за себе - я був би за таку схему. Багато таких людей хочуть займатися виключно роботою а не квестами з ТЦК.
   
взять всьо і падєліть! (с)

А не думав про те, що хабар буде значно дешевшим?

Хабарник xyєв.
   
Питання: як тоді відфільтрувати реальних фопів, які мають підприємницькі ризики? От я такий, наприклад.
Бо таки так, 5 відсотків - це з обороту. І це стимулює до видів діяльності з високою доданою вартістю, а не купи-продай

Майже всі хто надає послуги без найманих працівників і субконтрактів - мають доход практично рівний обороту (за відрахуванням 5% та ЄСВ)
   
Чиновників взагалі потрібно в першу чергу мобілізовувати - вони все життя прожили за рахунок бюджету
И ментов, и 40-летних "пенсионеров"-ментов с шеи народа снимать.
   
Майже всі хто надає послуги без найманих працівників і субконтрактів - мають доход практично рівний обороту (за відрахуванням 5% та ЄСВ)

пля :facepalm1:
от беремо, наприклад, мого знайомого
він надає послуги реклами в інтернеті
йому фірма заплатила за рекламу в гуглі і соцмережах, скажімо, 50 тис/міс
він 10 залишив собі за роботу, а 40 пішло на оплату
   
5% із зарплати, яка майже в 10 разів перевищує середню це маразм. Під час війни це просто не можливо збагнути.

Фактично не з ЗП.
ФОП сам собі створює і обслуговує робоче місце і т.п.
На фірмі в затрати списується багато чого: обслуговування робочого місця, аренда приміщення, е/е, каналізація, ЗП обслуговуючого персоналу, транспорт, обіди, реклама і т.п.
   
Фактично не з ЗП.
ФОП сам собі створює і обслуговує робоче місце і т.п.
На фірмі в затрати списується багато чого: обслуговування робочого місця, аренда приміщення, е/е, каналізація, ЗП обслуговуючого персоналу, транспорт, обіди, реклама і т.п.

В псевдофопів все це є. Це звичайні наймані працівники. Вони реєструються як ФОПи лише щоб не платити податки.
   
Майже всі хто надає послуги без найманих працівників і субконтрактів - мають доход практично рівний обороту (за відрахуванням 5% та ЄСВ)
Та щас
Всі купи-продай вже відпадають,  а їх купа
Плюс всякі послуги,  які потребують витратних матеріалів чи апаратури,  чи ще щось
Виробництво якесь
Не міряйте  всіх фопів по програмістах. Але останні якраз і дають цю високу частку доданої вартості, яку треба стимулювати
   
В псевдофопів все це є. Це звичайні наймані працівники. Вони реєструються як ФОПи лише щоб не платити податки.

До чого тут псевдофопи?
З підприємствами, де наймають псевдофопів, повинна розбиратись податкова...
Чи ви пропонуєте знищити всіх реальних ФОПів?
   
До чого тут псевдофопи?
З підприємствами, де наймають псевдофопів, повинна розбиратись податкова...
Чи ви пропонуєте знищити всіх реальних ФОПів?

та то взагалі якийсь бюджетник пише, який ні буб-буб
   
та то взагалі якийсь бюджетник пише, який ні буб-буб
Просто люди не розуміють різниці між зарплатою  на підприємстві зі всіма гарантіями і роботою на себе зі всіма ризиками і відповідальністю всім майном,  а також між доходом і прибутком
   
До чого тут псевдофопи?
З підприємствами, де наймають псевдофопів, повинна розбиратись податкова...
Чи ви пропонуєте знищити всіх реальних ФОПів?

Боротьба з псевдофопами є ключовою. Про це постійно говорять але нічого не роблять.
Скасування реєстрації псевдофопів і нормальна прогресивна шкала оподаткування фізосіб (із врахування реалій війни) це потенційно сотні мільярдів гривень у бюджет.

Загалом запровадження ЄП Азаровим було жахливим рішенням. Створило стільки схем для уникнення сплати податків.
   
Боротьба з псевдофопами є ключовою. Про це постійно говорять але нічого не роблять.
Скасування реєстрації псевдофопів і нормальна прогресивна шкала оподаткування фізосіб (із врахування реалій війни) це потенційно сотні мільярдів гривень у бюджет.

Загалом запровадження ЄП Азаровим було жахливим рішенням. Створило стільки схем для уникнення сплати податків.

ЄП - то єдине, що гарного зробив Азаров.
Схеми з ЄП - то крапля в морі в механізмах ухилення від податків...
ЦІ ще всі забувають, що найбільше наповнює бюджет ПДВ, який сплачують ВСІ.
А програмістів, які заводять в країну валюту, взагалі потрібно на руках носити.

Останнє редагування: 15 квітня 2024 17:25:59 від Spin
   
Загалом запровадження ЄП Азаровим було жахливим рішенням. Створило стільки схем для уникнення сплати податків.

бюджетник? Вік або "за 60" або "до 25"
Вгадав?
   
ЄП - то єдине, що гарного зробив Азаров.
Схеми з ЄП - то крапля в морі в механізмах ухилення від податків...

У Вас, наскільки я розумію, особиста зацікавленість. Цим і пояснюється Ваша позиція.
Якщо подивитися на це питання неупереджено, то шкода від усієї цієї системи є очевидною.
   
У Вас, наскільки я розумію, особиста зацікавленість. Цим і пояснюється Ваша позиція.
Якщо подивитися на це питання неупереджено, то шкода від усієї цієї системи є очевидною.

Я вже пенсіонер.
І за вашою схибленою логікою, повинен агітувати за знищення ФОПів...
   
бюджетник? Вік або "за 60" або "до 25"
Вгадав?

Помилилися у всьому.
А якщо я напишу, що Ви it-псевдофоп то це буде правдою, чи не так?
   
Я вже пенсіонер.
І за вашою схибленою логікою, повинен агітувати за знищення ФОПів...

Кожна розумна людина повинна агітувати за скасування системи ЄП, якою вона тепер є (Ви трохи гіперболізуєте називаючи це знищенням ФОП). МВФ вже років 20 наполегливо рекомендує це зробити.
   
Помилилися у всьому.

Значить, вгадав  :laugh:

Цитувати

А якщо я напишу, що Ви it-псевдофоп то це буде правдою, чи не так?

А от щодо мене - ніт, абсолютно
Я працюю напряму з іноземними замовниками, контракт, в мене просто немає ніякого іншого варіанту легально працювать й отримувать валюту на рахунок
Нелегально та ухилятися від сплати податків - є, звичайно.
Але не платить податки своїй країні я не можу
   
Кожна розумна людина повинна агітувати за скасування системи ЄП, якою вона тепер є (Ви трохи гіперболізуєте називаючи це знищенням ФОП). МВФ вже років 20 наполегливо рекомендує це зробити.

Де будуть працювати реальні ФОПи, самозаняті?
Особливо там, де взагалі ніяких підприємств немає?
   
И ментов, и 40-летних "пенсионеров"-ментов с шеи народа снимать.
https://petition.president.gov.ua/petition/223944
   
Значить, вгадав  :laugh:

А от щодо мене - ніт, абсолютно
Я працюю напряму з іноземними замовниками, контракт, в мене просто немає ніякого іншого варіанту легально працювать й отримувать валюту на рахунок
Нелегально та ухилятися від сплати податків - є, звичайно.
Але не платить податки своїй країні я не можу

Занадто пафосно як для людини, яка платить аж 5% податку.

   
Занадто пафосно як для людини, яка платить аж 5% податку.

Основний податок в Україні ПДВ, його платять ВСІ. І це не 5%.
   
Де будуть працювати реальні ФОПи, самозаняті?
Особливо там, де взагалі ніяких підприємств немає?

Псевдофопи нехай реєструються як нормальні наймані працівники (якими вони і є), інші нехай переходять на звичайну систему оподаткування.
В першу чергу пора, звісно ж, щось робити із псевдофопами і іншими схемами із використаннями ЄП. Всі інші це так щось незначне: ні особливої користі, ні особливої шкоди від них.
   
Де будуть працювати реальні ФОПи, самозаняті?
Особливо там, де взагалі ніяких підприємств немає?
да з ким ви сперечаєтеся? З ідіотом котрий пропонує в Україну індусів завозити для роботи?   :facepalm: Там шиза не виліковна...
   
да з ким ви сперечаєтеся? З ідіотом котрий пропонує в Україну індусів завозити для роботи?   :facepalm: Там шиза не виліковна...

Ще один it-псевдофоп? Чому ви всі такі агресивні?
   
Псевдофопи нехай реєструються як нормальні наймані працівники (якими вони і є), інші нехай переходять на звичайну систему оподаткування.
В першу чергу пора, звісно ж, щось робити із псевдофопами і іншими схемами із використаннями ЄП. Всі інші це так щось незначне: ні особливої користі, ні особливої шкоди від них.
Бери парабеллум і відстрілюй  (tu) Потім завезеш індусів і вони тобі побудуть Україну "без укросів"...
   
Занадто пафосно як для людини, яка платить аж 5% податку.

ти з цих податків живеш
й податків там трошки більше, ніж податків платить пересічний роботяга
причому податок у валюті й не залежить від курсу

   
Псевдофопи нехай реєструються як нормальні наймані працівники (якими вони і є), інші нехай переходять на звичайну систему оподаткування.

Млять, ще раз питаю - яким чином я можу легально отримувать на свій рахунок валюту по закордонним контрактам?
Й зразу скажу - якщо я навіть вмовлю клієнтів узяти мене "в штат", то всі податки залишаться у країнах клієнтів. Україна отримає смачне ніхуя
Ти цього хочеш?

   
Бери парабеллум і відстрілюй  (tu) Потім завезеш індусів і вони тобі побудуть Україну "без укросів"...

Ви якісь дурниці пишете. Це не солідно.
   
ти з цих податків живеш
й податків там трошки більше, ніж податків платить пересічний роботяга
причому податок у валюті й не залежить від курсу

О, ще один годувальник, якому вся країна має бути вдячна за його 5% податків.
   
Не всі погодяться і ризик вищий. Кажу за себе - я був би за таку схему. Багато таких людей хочуть займатися виключно роботою а не квестами з ТЦК.

Не потрібно нічого вигадувати, я вже писав,  добровільний додатковий внесок в податкову,  далі  податкова виписує повістки всім хто сумарно заплатив найменше,  і все автоматично буде врегульовано.
   
Програмісти не заробляють на внутрішньому ринку, а заводять валюту в країну, яка тут і витрачається (а це ж робочі місця).
Тобто не спонукають вмикати друкарський верстат, а навпаки його гальмують.

На УП було написано що один мобілізований обходиться державі в 1.3 млн грн на рік.
Ото додайте сюди ще заробіток айтішника нехай в середньому ще десь так само на рік.

Тобто мобілізований айтішник вже обходиться державі 2.6 млн (бо 1.3 він вже не заробляє, приходу валюти нема), а безробітний вася (ну чи мєнт чи бюджетник) всього лиш 1.3.

Я особисто незнаю як тут правильно поступити "по справедливості", але гребти всіх підряд то глупа затія.
   
О, ще один годувальник, якому вся країна має бути вдячна за його 5% податків.

https://ain.ua/2024/02/08/it-galuz-ukrayiny-podatky-2023/

Українська ІТ-галузь за 2023 рік забезпечила надходження до бюджету на суму 20,8 млрд грн, що на 3,1 млрд грн (або на 17,4%) більше, ніж у 2022 році. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у Telegram.



ІТ-галузь залишається однією з ключових в українській економіці. Комп’ютерні послуги складають 41,5% загального обсягу експорту послуг. Разом з тим, за минулий 2023 рік експортний виторг IT-послуг зменшився на 8,4%, що в грошовому еквіваленті склало $6,7 млрд.


Якщо тобі $6.7 ярдів в країну то ні про що, то Гетьманцев вже активно над цим працює, на 8% надходження зменшилися. Треба ще попрацювать, щою взагалі по-мінімуму надходило
   

Воювати будуть всі,але це не точно.
   
https://youtu.be/EISpwg1RUCM
Воювати будуть всі,але це не точно.
Троє купили довідку, один волонтерство
Виключення підтверджують правило
Без наведення ладу в влк ніц не буде
   
https://ain.ua/2024/02/08/it-galuz-ukrayiny-podatky-2023/

Українська ІТ-галузь за 2023 рік забезпечила надходження до бюджету на суму 20,8 млрд грн, що на 3,1 млрд грн (або на 17,4%) більше, ніж у 2022 році. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у Telegram.


ІТ-галузь залишається однією з ключових в українській економіці. Комп’ютерні послуги складають 41,5% загального обсягу експорту послуг. Разом з тим, за минулий 2023 рік експортний виторг IT-послуг зменшився на 8,4%, що в грошовому еквіваленті склало $6,7 млрд.

Якщо тобі $6.7 ярдів в країну то ні про що, то Гетьманцев вже активно над цим працює, на 8% надходження зменшилися. Треба ще попрацювать, щою взагалі по-мінімуму надходило
Знайомий програмер перейшов кордон поза пунктом пропуску пару місяців тому.
Мабуть 8% айтішників звалили закордон різними шляхами.
   
Знайомий програмер перейшов кордон поза пунктом пропуску пару місяців тому.
Мабуть 8% айтішників звалили закордон різними шляхами.
Це добре
   
Троє купили довідку, один волонтерство
Виключення підтверджують правило
Без наведення ладу в влк ніц не буде

Так,але навіть приблизного розуміння як там навести лад немає.
   

Цю тему переглядають:

garri, Dima Li, DFMB, zamarstyniv, Meanmen, rutina1, ALex_LSE, gorodok, oleg1981, eagle, dev, Strangeways (+ 1 прихованих) і 73 гостей
 
Повна версія