Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

По гриби :(

По гриби :(



Пішла по гриби в ліс та зачепила “розтяжку” — у Чернігівському районі підірвалася пенсіонерка. 64-річну жінку шпиталізували. Цю інформацію Суспільному підтвердив речник національної поліції в області Артем Олещенко.

Подія сталася сьогодні, 12 серпня, у лісі поблизу села Золотинка. Поліція під час патрулювання виявила на узбіччі дороги жінку з велосипедом. Вона явно не могла самостійно рухатись, а одяг був просочений кров’ю.

Пішла по гриби: на Чернігівщині жінка підірвалася на “розтяжці”

Під час спілкування з жінкою поліцейські дізналися обставини її травмування. Виявляється, вона вирушила по гриби та приблизно метрів за 300 від того місця, де її виявили, зачепила “розтяжку”, яку встановили російські війська під час окупації частини області.

Поліцейські одразу надали їй першу домедичну допомогу та передали бригаді екстреної медичної допомоги.

На місце прибула слідчо-оперативна група поліції. Тривають поліцейські заходи.
   
Re: По гриби :(

Як ви оті гриби жерете...у мене неперепостімость,  даже шампіонів...Ліс лублу Ліщина :super:
   
Re: По гриби :(
PAL

то їй дуже пощастило, що легке поранення. Могло й ногу відірвати або який осколок повище прилетіти, стікла б кров'ю на місці :(

я не розумію, невже в голові клепки нема, це ж не Львівська область, під Черніговом жеж кацапні було неміряно, ну очевидно жеж, що ліс замінований по саме несхочу
   
Re: По гриби :(
PAL

Як ви оті гриби жерете...у мене неперепостімость,  даже шампіонів...Ліс лублу Ліщина :super:

а в мене навпаки - шампіньйони не можу істи, а лісні гриби - гарно заходять
   
Re: По гриби :(

Жінці пощастило, можна сказати. Все могло закінчитись трагічніше. А рибалити вже дозволяється на Чернігівщині?
   
Re: По гриби :(

64 года  а ума как ракушки вообще не жалко.
   
Re: По гриби :(

Лисичок в цьому році ну дуже багато.
   
Re: По гриби :(

Лисичок в цьому році ну дуже багато.

Мені сусід по гаражу, дід 76 років запрезентував з кіло лисичок.
- Діду, там же міни можуть бути.
- Та я збирав там, де кацапів не було.
- Так наші могли замінувати від кацапів.
- Та скоко той жизні...
   
Re: По гриби :(

Цікаво, скільки років піде на розмінування лісів.

Он після першої світової і досі снаряди якісь знаходить.
   
Re: По гриби :(

Цікаво, скільки років піде на розмінування лісів.

Он після першої світової і досі снаряди якісь знаходить.

Там де йшли активні бойові дії - десятки років
   
Re: По гриби :(

Цікаво, скільки років піде на розмінування лісів.

Он після першої світової і досі снаряди якісь знаходить.

Ну, металошукачі зараз ніби кращі стали.
А загалом - так, невесело.
Біля моєї дачі на виїзді табличка "міни".
І туди окупанти не дійшли.
   
Re: По гриби :(

суки кацапи
попсували українцям дозвілля. на багато років.
:(
   
Re: По гриби :(

Ну, металошукачі зараз ніби кращі стали.
А загалом - так, невесело.
Біля моєї дачі на виїзді табличка "міни".
І туди окупанти не дійшли.

В поля всі в воронках від снарядів і мін? Чи всі вибухнули?
   
Re: По гриби :(

В поля всі в воронках від снарядів і мін? Чи всі вибухнули?

Не можу сказати, не ходила в поле.
В Скибині є розбиті будинки, що біля дороги.
Окремі будівли біля дороги розбиті (заправки, стоянки для дальнобійних фур, м'ясопереробне підприємство невелике).
Дачі, дякувати богу, не зачепило зовсім.
Ходити в поле чи лісок не дозволяють, ми й не ходили.
   
Re: По гриби :(

Як ви оті гриби жерете...у мене неперепостімость,  даже шампіонів...Ліс лублу Ліщина :super:

Гриби погано переварюються людиною...

Там багато хітина, як у комах...   :-)o
   
Re: По гриби :(

"Охота пущє нєволі" - гриби це забаганки, хоббі.

Попереджати таких любителів треба, але і карати за порушення теж треба.

Штраф для тих хто лізе на заборонені для відвідувань території, повинен бути і серйозний.
   
Re: По гриби :(

Це на роки напевне. Ось, теж знайомі в ліс сходили. Десь недалеко літак ще є...

   
Re: По гриби :(

Ось теж звідти ж. Київщина. Людей я сховав фотошопом... :)
   
Re: По гриби :(

Гриби погано переварюються людиною...
все норм переварюються.
я навіть просто сушені (білі) люблю і переварюю.
віддавайте мені а я вже якось переварю
   
Re: По гриби :(

Растяжки после зимы, снега льда по идее должны перестать работать. Или самоплдорваться
   
Re: По гриби :(

Растяжки после зимы, снега льда по идее должны перестать работать. Или самоплдорваться

І скільки зим має минути для цього?
   
Re: По гриби :(

все норм переварюються.
я навіть просто сушені (білі) люблю і переварюю.
віддавайте мені а я вже якось переварю

Те, що ти їх розжуєш, а потім висереш, це не значить, що ти їх перевариш...  :pooh_lol:

Ще гриби містять речовину хітин - вона входить до складу оболонки їхніх клітин. Та сама речовина, яка, як панцир, захищає деяких комах. Через досить високий вміст хітину ці продукти важко перетравлюються і складно засвоюються. Тобто всмоктуваність вітамінів та інших корисних речовин з нього не може бути повноцінним.
   
Re: По гриби :(

все норм переварюються.
я навіть просто сушені (білі) люблю і переварюю.
віддавайте мені а я вже якось переварю
грибы полностью несъедобны. Если вы их едите как закуску, то вам кажется что они перевариваются с другой пищей
   
Re: По гриби :(

Те, що ти їх розжуєш, а потім висереш, це не значить, що ти їх перевариш...  :pooh_lol:

Ще гриби містять речовину хітин - вона входить до складу оболонки їхніх клітин. Та сама речовина, яка, як панцир, захищає деяких комах. Через досить високий вміст хітину ці продукти важко перетравлюються і складно засвоюються. Тобто всмоктуваність вітамінів та інших корисних речовин з нього не може бути повноцінним.
Для нормальної роботи ШКТ не всі складові їжі повинні засвоюватись. Клітковина або хітин теж потрібні. Інакше б достатньо було пити розчин глюкози)
   
Re: По гриби :(

Це на роки напевне. Ось, теж знайомі в ліс сходили. Десь недалеко літак ще є...

Показати зображення...

А чому лише половинки? Де передня частина
   
Re: По гриби :(

А чому лише половинки? Де передня частина
Не то один про це подумав  :)  Хтось хазяйновитий раніше натрапив, скрутив. Можливо й військові. На картинках, що я бачив в мережі, там система наведення якраз.
   
Re: По гриби :(

Ми аеродром в Бузовій перевіряли навесні, поки не виросла трава. Назбирали купу осколків і зафіксували кілька вхідних отворів від нурсів, які в землі не вибухнули. Потім з ними розбиралися сапери. Хочу сказати, що поле зі стороною десь 2 км команда з кількох десятків чоловік перевіряла тиждень! І це рівне поле,де немає розтяжок в кущах...
   
Re: По гриби :(

Для шукачів скарбів з металошукачами настали важкі часи.  Хоч на сдачу металобрухту переходь! Бо ж тепер тони залізячча всюди в землі
   
Re: По гриби :(

У нас, в Вінницькій області, в ліс чомусь ходити не можна. Ніяких розтяжек, мін чи снарядів немає-але ходити заборонено. Зайшов місяць тому майже випадково-попередження про заборону, зустріли у лісі жінку, яка розповіла про військові патрулі у лісі, дружина наступила на такі "граблі" з цвяхами, розкидані по дорожкам.
Україна стає все більше непридатною для звичайного  життя.
   
Re: По гриби :(

грибы полностью несъедобны. Если вы их едите как закуску, то вам кажется что они перевариваются с другой пищей
оце так поворот.  ;o
якщо так, то чому людство тисячі років полює за грибами.
траву не їсть, кору не їсть, а грибами смакує.

еге ж, гриби, можливо і тяжче травляться ніж інша їжа, але мають вітаміни, білки, клітковину та ін. корисні складові.
   
Re: По гриби :(

Для шукачів скарбів з металошукачами настали важкі часи.  Хоч на сдачу металобрухту переходь! Бо ж тепер тони залізячча всюди в землі
  Металобрухт приймають 2гр/кг. Скільки треба назбирати, щоб окупити витрачений час, амортизацію авто та пальтне?  ;)
   
Re: По гриби :(

  Металобрухт приймають 2гр/кг. Скільки треба назбирати, щоб окупити витрачений час, амортизацію авто та пальтне?  ;)

Так тони заліза на полях! За 1 т 2000 грн. Там де були бої, то можна і не їхати далеко.

Тобі їхати туди нема таки сенсу - далеко ти від полів боїв живеш. Але ж і повезло - обстрілів не було, живеш спокійно.
   
Re: По гриби :(

Для 53-річного тракториста Віктора Даценка з Нового Бикова, що на Бобровиччині, З серпня стало другим днем народження. Того дня він косив траву і наїхав на протипіхотну міну. Переднє праве колесо розірвало. Та водієві неабияк пощастило. Як з’ясувалося згодом, він проїхав повз дві протитанкові міни, які були всього за 15 см.



- Ми приїхали викосити траву на місці колишнього російського блокпоста. Він був на виїзді із села в бік Петрівки. Блокпост той уже давно розібрали, а все, що там було, заросло травою, — розказує Віктор Іванович. — Десь із місяць тому там підірвався легковий автомобіль. Слава богу, обійшлося без постраждалих. лише машину пошкодило. Після цього приїжджали сапери, оглядали все навкруги. Як вони прогледіли ці міни, хтозна.


НП сталася близько 14.00. коли комунальники тільки-но почали роботу.
- Я зразу ж став косити. А троє хлопців, які мали йти за мною з ручними косарками, ще доливали в них бензин. Проїхав я буквально метрів ЗО, як спереду щось бахнуло, а трактор похилився на правий бік. Я заглушив його, вийшов. Спершу подумав, що наїхав на якесь залізяччя і пробив колесо. А тоді побачив, що в колесі дірка розміром з кулак! І диск погнутий. Хоча на самому тракторі ні подряпини. Видно, ударна хвиля пішла вбік, бо на міну я наїхав зовнішньою стороною колеса. Ми з начальником мого КП (він теж був на місці) зразу ж викликали голову громади і піротехніків. Та чекати їх я не став. На трьох колесах поїхав додому. А години за півтори мені телефонують: «Ну що, з днем народження!» Виявилося, що на тому ж узбіччі знайшли ще дві міни. Але вже протитанкові. Причому я повз них проїхав. Вони були за пів метра від дороги. Оце пощастило! Якби на протитанкову наїхав, то ні мене, ні трактора, ні хлопців уже не було б.

Джерело: газета «Гарт», Олексій ПРИЩЕПА
   
Re: По гриби :(

Те, що ти їх розжуєш, а потім висереш, це не значить, що ти їх перевариш...  :pooh_lol:

Ще гриби містять речовину хітин - вона входить до складу оболонки їхніх клітин. Та сама речовина, яка, як панцир, захищає деяких комах. Через досить високий вміст хітину ці продукти важко перетравлюються і складно засвоюються. Тобто всмоктуваність вітамінів та інших корисних речовин з нього не може бути повноцінним.
+=============================================================+
Саме тому гриби бажано гарно висушити та перемолоти на порох. В такому
стані стінки клітин руйнуються і все може бути перетравлене.
   
Re: По гриби :(

Для 53-річного тракториста Віктора Даценка з Нового Бикова, що на Бобровиччині, З серпня стало другим днем народження. Того дня він косив траву і наїхав на протипіхотну міну. Переднє праве колесо розірвало. Та водієві неабияк пощастило. Як з’ясувалося згодом, він проїхав повз дві протитанкові міни, які були всього за 15 см.



- Ми приїхали викосити траву на місці колишнього російського блокпоста. Він був на виїзді із села в бік Петрівки. Блокпост той уже давно розібрали, а все, що там було, заросло травою, — розказує Віктор Іванович. — Десь із місяць тому там підірвався легковий автомобіль. Слава богу, обійшлося без постраждалих. лише машину пошкодило. Після цього приїжджали сапери, оглядали все навкруги. Як вони прогледіли ці міни, хтозна.


НП сталася близько 14.00. коли комунальники тільки-но почали роботу.
- Я зразу ж став косити. А троє хлопців, які мали йти за мною з ручними косарками, ще доливали в них бензин. Проїхав я буквально метрів ЗО, як спереду щось бахнуло, а трактор похилився на правий бік. Я заглушив його, вийшов. Спершу подумав, що наїхав на якесь залізяччя і пробив колесо. А тоді побачив, що в колесі дірка розміром з кулак! І диск погнутий. Хоча на самому тракторі ні подряпини. Видно, ударна хвиля пішла вбік, бо на міну я наїхав зовнішньою стороною колеса. Ми з начальником мого КП (він теж був на місці) зразу ж викликали голову громади і піротехніків. Та чекати їх я не став. На трьох колесах поїхав додому. А години за півтори мені телефонують: «Ну що, з днем народження!» Виявилося, що на тому ж узбіччі знайшли ще дві міни. Але вже протитанкові. Причому я повз них проїхав. Вони були за пів метра від дороги. Оце пощастило! Якби на протитанкову наїхав, то ні мене, ні трактора, ні хлопців уже не було б.

Джерело: газета «Гарт», Олексій ПРИЩЕПА

То ці розмінування ще на роки і роки :(

Особливо в тих місцях, де йдуть інтенсивні бойові дії.
   
Re: По гриби :(

Всі ЖКХ контори і контори місцевої влади мусять мати металошукачі і навчених працювати з таким обладнанням людей.

НЕ ЗАМІНЮВАТИ ПІРОТЕХНИКІВ чи САПЕРІВ. але обстежити територію перед роботою і викликати спеців як щось підозріле знайдуть.

Таке приладдя у тих конторах мусить бути як і лопати, віники, косарки і пр.
   
Re: По гриби :(

Ліщина починаєця [ua]
 Але пофіг коли потрапляєш на Кабанью тропу...отой нож фіінка, до жопи :gigi:
Залазиш на дерево і  чекаєш часа два :gigi:
   
Re: По гриби :(

Для нормальної роботи ШКТ не всі складові їжі повинні засвоюватись. Клітковина або хітин теж потрібні. Інакше б достатньо було пити розчин глюкози)
Окрім того в грибів є один приємний бонус для ШКТ, вони (та частина що не перетравилась) працюють як адсорбент (поглинач важких металів, в тому числі радіоактивних, та токсинів). Тож їжте на здоров'я, але не переїдайте  :-)o
Колись навіть ознайомився з дослідженням яке показувало що гриби що містили помітну кількість радіонуклідів не віддавали їх в процесі травлення, і вони виводились із організму. 
   
Re: По гриби :(

свинособаки по собі дочєшуя мін залишили ((( друг на півночізараз, москальня була там.  нещодавно недалеко від їх розташування олень на міні підірвався - у відділенні на вечерю була дичина. а місцевих у ліс не пускають
   
Re: По гриби :(

У нас, в Вінницькій області, в ліс чомусь ходити не можна. Ніяких розтяжек, мін чи снарядів немає-але ходити заборонено. Зайшов місяць тому майже випадково-попередження про заборону, зустріли у лісі жінку, яка розповіла про військові патрулі у лісі, дружина наступила на такі "граблі" з цвяхами, розкидані по дорожкам.
Україна стає все більше непридатною для звичайного  життя.
Останнє речення мало б звучати так : кацапи роблять все, щоби Україна була непридатна до звичайного життя.
Начебто говоримо про одне й теж, але різниця є.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія