Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порадьте шо почитати

Re: Какие книжки мы читаем

Даже и не подскажу , нам до ДПА ещё дорасти нужно)
   
Re: Какие книжки мы читаем

А я хочу приэднатися до вітчизняної літератури. Міжнародні книжки цікаві, але в нас є також велика кількість творців слова. Починаючи з класики Шевченка, Франка і Лесі Українки, до більш - меньш знайомих письменників - Кочерга, наприклад. Але мене дуже здивували книжки дитячої літератури: є відвертий жах, но більша частина дуже сподобалась. Цікаві сценарії, малюнки і що дуже важиво - вони добрі і привчають до гарних манер.
   
Re: Какие книжки мы читаем

Кейт Феррацці "Ніколи не їжте наодинці" почала читати, рекомендую всім долучатися!
   
Re: Какие книжки мы читаем

Читаю вибухову книгу Грегорі Девіда Робертса "Шантарам". Що хочу сказати, книга важка, особливо на етапі де описується Афгано-Радянська війна. Але філософія, якою просякнута вся книга, просто вражає. Раджу усім. :blush2:
   
Re: Какие книжки мы читаем

Актуальная тема в столетии электроники. Мне аж интересно, а сколько реально сейчас людей книгу обычную в руках держат и читают? Обычно (в лучше случае) скачал с  сайта, прочитал и вытер ее. Книжки скорее стали предметом истории и используются в школах и универах. Аж страшно иногда становиться за то, куда люд катиться. Мне вот нравиться классика украинская и мировая в переводе. Люблю красивый литературный язык.
   
Re: Какие книжки мы читаем

читать люблю, но последнее время как-то не до того, зашла посмотреть кто что читал и рекомендует
   
Re: Какие книжки мы читаем

я недавно читав Алхіміка, мотитвуюча книга
   
Re: Какие книжки мы читаем

Читаю вместе с сыном детские только, на другие не хватает времени.
   
Re: Какие книжки мы читаем

Интересные))
   
Re: Какие книжки мы читаем

Я хочу знайти "Ленивый Гуру", щоб скачати безкоштовно і не можу.( Може хто допоможе? :blush2:
   
Re: Какие книжки мы читаем

Читаю - Як виховувати дітей без нервувань.
   
Re: Какие книжки мы читаем

Ч. Диккенс "Большие надежды".
   
Re: Какие книжки мы читаем

"Ампир V" Пелевина.
 
 Не то чтобы рекомендую, но потратить два дня можно.
 Сожалеть не будете.
Согласен! Пелевин толковые книги пишет!
   
Re: Какие книжки мы читаем

А мне в последнее время нравятся детективы и исторические книги
   
Re: Какие книжки мы читаем

Сейчас читаю Роберт Грин "Законы власти". Книга-мотиватор. Это собрание кратких инструкций о том, каков мир взаимоотношений и как найти нишу для реализации себя. Советы классные и нужные, хотя иногда возникает мысль, что направлены чисто на покорение мира)) На самом деле это не так, это всего лишь рекомендации каким образом можно и нужно вести себя со своим окружением, как правильно позиционировать себя. Если применять советы на практике - то некоторые мне удалось внедрить и проверить на собственном опыте. Скажу, что люди не всегда и понимали. что с ними проводят какие-либо манипуляции, но охотнее шли на контакт и меняли свое поведение (если оно было слишком высокомерным)
   
Re: Какие книжки мы читаем

Алекс Новак "Книга которой нет"
   
Re: Какие книжки мы читаем

 Перечитываю Дж. Х. Чейза детективные романы...
   
Re: Какие книжки мы читаем

дочитав нещодавно "кради як художник"
дуже крута книга, рекомендую
   
Re: Какие книжки мы читаем

Зеланд и Толле - хороши.
Кто знает что детям лучше читать? в возрасте от 5 до 12? Нужна развивающая и понятная литература.
   
Порадьте шо почитати

Товариство, маю трішки вільного часу. Порадьте шо почитати.

Класика не заходить. Відать дається взнаки вплив сучасного світу з інформаційним перегрузом.
Щось легке та цікаве. Теми:

Історичне
Фантастика
Містика, фентезі
Альтернативна історія
Мемуари (читав пілота штуки дуже понра)

Короче хочеться поринути у якісь нові світи. Тільки не драми.

Зі своєі сторони можу порадити Шантарам, книга про темну сторону життя індіі, написав чувак втік з тюрми в австраліі в індію там ше попав у війну в афгані з совком.





   
Re: Порадьте шо почитати
fam

Короче хочеться поринути у якісь нові світи

"мухоморы" читал?
   
Re: Порадьте шо почитати

Дэн Симмонс (Dan Simmons) Песни Гипериона  - 4 книги
   
Re: Порадьте шо почитати

"День опричника"
   
Re: Порадьте шо почитати

Можу порадити Василя Кожелянка:

Історичне
Фантастика
Містика, фентезі
Альтернативна історія

є все!
Тут є:
https://toloka.to/tracker.php?nm=%D0%BA%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%BE

ЗІ. Рекомендую почати з "Дефіляди"
   
Re: Порадьте шо почитати

Сапковский   "Сага о Рейневане"
   
Re: Порадьте шо почитати

..Дуже кароока Генця Мангерівна таки попила тоді його крівці, казала, аби перейшов тоді у її політичну віру, аби запустив бакенбарди, як у Жоржика Цімерманна, й зачісувався б не на лівий, а на правий проділ, бо так, мовляв, він схожий на німецького канцлера. Але ж Дмитро саме тому й носив коротенькі вусики і зачісувався навскіс, аби бути схожим на свого неперевершеного кумира — великого фірера німецького народу Адольфа Гітлера. Вона цього не розуміла, бо поглядала на схід, за Дністер, і він мав підозру, що цимборувала із запільними комсомолістами. Час їх розсудив. Де тепер її большевики? Аґонізують за Уралом. На його таки вийшло. Через шість днів у поверженій Москві, на їхній Красній площі, сам фірер Адольф Алоїзович і вожді країн — союзниць Райху прийматимуть дефіляду звитяжних армій. День обрано неспроста: 7 листопада большевики шанували як день свого приходу до влади в 1917 році. На трибуні мавзолею першого большевицького прем'єра, мумія якого за наказом фірера похована десь у Петербурзі (Адольф Великий боявся непохованих трупів), стоятимуть великі люди, юберменші Европи, конструктори нового порядку: Адольф Гітлер, дуче Муссоліні, маршал Антонеску, адмірал Горті та ще з десяток керівників держав Антикомінтернівсько го пакту. А головне не те, що еспанський вождь Франко буде обійматися з імператором Японії на тлі храму Василія Блаженного, найважливіше для Дмитра і, як він гадає, — для України, те, що на мавзолеї рівний серед рівних, леґітимне і повноправно стоятиме вождь Української держави — Степан Бандера.
Площею в перших рядах продефілюють, звичайно, німецькі вояки: батальйон СС, батальйон вермахту, потім люфтваффе і моряки. А за німцями — другими — не третіми і не якимись там четвертими, таки — другими, підуть українці. У першому курені з чорними петлицями військ спеціяльного призначення і срібними аксельбантами промарширує і він, хорунжий Дмитро Левицький. Вже за ними підуть італійці, румуни, мадяри і решта союзників. А другі — українці! Бо хоч би яким був самовпевненим і націоналістичним фірер Адольф, а розумів, що без мільйонного Українського війська, чиї полки першими ввірвалися в Москву, ще невідомо, чим би закінчилась виправа на Схід..
(c)
   
Re: Порадьте шо почитати

качав звiдси, як комусь цiкаво https://www.litmir.me/bd/?b=88239
   
Re: Порадьте шо почитати

"Ложную слепоту" Питера Уоттса
За последние 10 лет первая книга, которая меня вштырила так же, как в детстве.
Цикл Иэна Бэнкса "Культура" в этом плане также вштырил, но у него неравномерно оче: "Помни Флебас" например абсолютли бімба, а вот там 3-я или 4-я книги уже не...Но так ваще нормально штырит, категорически рекомендую

Останнє редагування: 5 березня 2018 15:32:54 від Джербул
   
Re: Порадьте шо почитати

"мухоморы" читал?

Не, кто автор?
   
Re: Порадьте шо почитати

Вернер Герберт Стальные гробы.

Про подлодки.
   
Re: Порадьте шо почитати

"Заводная" Паоло Бачигалупи
   
Re: Порадьте шо почитати

Жозеф Сармаго "Євангеліє від Ісуса". Нобеля дядько за ту книжку отримав. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D1%96%D1%8F_%D0%B2%D1%96%D0%B4_%D0%86%D1%81%D1%83%D1%81%D0%B0_%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0

   
Re: Порадьте шо почитати

Мемуари (читав пілота штуки дуже понра)

Хто такий пілот Штука? ;o
   
Re: Порадьте шо почитати

Мемуари (читав пілота штуки дуже понра)

Хто такий пілот Штука? ;o

Рудель. Улюблений пілот гітлера.



Найрезультативніший ас. Шестакова на дністром завалив.

Штука то німецький пікеровщик.
Раджу хто не читав.
   
Re: Порадьте шо почитати

империя должна умереть зыгарь
   
Re: Порадьте шо почитати

https://kmbooks.com.ua/book?code=725941

Томас Оде Хьовелт
"Відьма"
Досить непогано написано, і сюжет нетривіальний
   
Re: Порадьте шо почитати

Товариство, маю трішки вільного часу. Порадьте шо почитати.

Класика не заходить. Відать дається взнаки вплив сучасного світу з інформаційним перегрузом.
Щось легке та цікаве. Теми:

Історичне
Фантастика
Містика, фентезі
Альтернативна історія
Мемуари (читав пілота штуки дуже понра)

Короче хочеться поринути у якісь нові світи. Тільки не драми.

Зі своєі сторони можу порадити Шантарам, книга про темну сторону життя індіі, написав чувак втік з тюрми в австраліі в індію там ше попав у війну в афгані з совком.
Історія від Діда Свирида
   
Re: Порадьте шо почитати

Почитай Кратчайшая история времени
Леонарда Млодинова и Стивена Хокинга . (tu)
   
Re: Порадьте шо почитати

з історії мені сподобались історичні детективи крістофера джона сенсома, перша книга циклу "горбун лорда кромвеля", часи генріха 8
з фантастики сподобався цикл оповідань шапіро, особливо "уважение культурных традиций", геніальна річ!!!
http://samlib.ru/s/shapiro_m_a/uvkultr.shtml
з альтернативної історії - дуже!!! сподобався один з перших зразків цього жанру - "да не опустится тьма" 
   
Re: Порадьте шо почитати

+ за прикріплення гілки! (tu)
у Вільному спілкуванні є прікріплена гілка про книги https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=424358.0
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія