Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шаховий турнір.

Шаховий турнір.

А може вчінити нам тут шаховий турнір? З нами гросмейстер, всіх нас, гівнюків, навчіть грати в шахі. Можна на пріз зкінутися по дрібничкі. З учасніків. Вход, сто грн, напріклад. Вовка любить пиво.
   
Re: Шаховий турнір.

А може вчінити нам тут шаховий турнір? З нами гросмейстер, всіх нас, гівнюків, навчіть грати в шахі. Можна на пріз зкінутися по дрібничкі. З учасніків. Вход, сто грн, напріклад. Вовка любить пиво.
нема сенсу компьютербуде грати з компютером
IT технологіі ускладнили шаховы турнири --тепер турнир "по переписке" не проведеш
мае сенс лише в живу проводити
   
Re: Шаховий турнір.

нема сенсу компьютербуде грати з компютером
IT технологіі ускладнили шаховы турнири --тепер турнир "по переписке" не проведеш
мае сенс лише в живу проводити
пане, то анальний суходроч. Навіщо грати компами? То дурість. Хочя, може комусь то подобаеться. Доречі, Вовкі в офіцийному спіску гросмейстерів нема. Та і за розумом, того, хочя всяке може бути.
   
Re: Шаховий турнір.

А кто то смотрел новый сериал про Королеву шахмат?

Вроде говорят, что неплохой
   
Re: Шаховий турнір.

   
Re: Шаховий турнір.

Я би пограв з Вовкою. Ставка грівна. Може чомусь би навчівся. розумієте, девьять з десяти разів мене бьють. Вони молодши. Крепко. Граю в настольний теніс, там теж реакція важлива. Начебто і не погано граю, та і тут часто мене бьють. Гавно, а не людина.
   
Re: Шаховий турнір.

Думаю о приобретении 3D-принтера и хочу выслушать мнение о вот таком экземпляре - Elegoo Saturn Mono 4K, или предложите аналог по цене и функционалу.
https://incraft3d.ru/catalog/fotopolimernye-3d-printery/elegoo-saturn/

Хочу шахматы печатать
   
Re: Шаховий турнір.

Друкуйте доміно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія