Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

літній сплав

літній сплав

Друзі вже відпустки запланували. Родина трохи обмежена в плануванні. Шукаю одну, це буде най краще, щонайбільше дві людини задля сплаву по невеличкої річци, Сейм, Снов, Десна, може. Стать не має значення. Потрібне добре здоровье, не поплюжній характер. Байда в наявності, снаряга теж. Витрати - парітетно. Час, або червень, як не зупипять карантит, або серпень, як зупинять.  Риба, раки, повітря, змії, смачна їжа,  буде все. Співбеседи мені не оминути. Пишить. щось сплануемо.
   
Re: літній сплав

 (tu)
   
Re: літній сплав

Все. Пропозиція знимаеться. Вже е з ким.
   
Re: літній сплав

Фотоотчет будет? Стало интересно посмотреть как сейчас сплав происходит. А наводнение не помешало?
   
Re: літній сплав

Фотоотчет будет? Стало интересно посмотреть как сейчас сплав происходит. А наводнение не помешало?
пане. Я тільки но поховав тата. Мені ще потрібен тиждень на паперові справи. Потім, від Турча залежить, коли він зможе, я попередню дату відмінив. Як буде сплав, то Турч звіт надасть, він то вміє.
   
Re: літній сплав

пане. Я тільки но поховав тата. Мені ще потрібен тиждень на паперові справи. Потім, від Турча залежить, коли він зможе, я попередню дату відмінив. Як буде сплав, то Турч звіт надасть, він то вміє.

Співчуваю, прошу вибачення
   
Re: літній сплав

Співчуваю, прошу вибачення
не вибачайтеся, тут ні від вас, ні від мене нічого не залежало. Так вже сталося.
   
Re: літній сплав

Вибачте команда
тількі жінки
тількі чоловіки
тількі по парам
чі тількі геї
   
Re: літній сплав

Вибачте команда
тількі жінки
тількі чоловіки
тількі по парам
чі тількі геї
вже набрана. Дві людини. Не геі.
   
Re: літній сплав

вже набрана. Дві людини. Не геі.
Мені здаеться що вам потрібно ще люди на іншому плоту чі як у вас там човен
бо вдвох цє щось такє не такє  :)
або добудувати прицеп до вашого човна  бо бажаючіх побільшє є
   
Re: літній сплав

Мені здаеться що вам потрібно ще люди на іншому плоту чі як у вас там човен
бо вдвох цє щось такє не такє  :)
або добудувати прицеп до вашого човна  бо бажаючіх побільшє є
не, дві людини - достатньо.
   
Re: літній сплав

стидливий?
   
Re: літній сплав

Вже не буде сплаву. На самоізоляціі вже тиждень. Дві людини - гірше ніж одна людюна. Та одному дуже незручно.  А більше ніж два, й не треба.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія