Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як українізувати Україну?

Re: Як українізувати Україну?

Цю хворобу вилікує час.Той хто піднімає це питання підозрілий.Половина,можливо і більше,в АТО говорять російською [ото розум: бо російськомовні - не розуміють української: і як порозумітися та ще й воювати?].Пята колона в Україні говорить і українською і російською.

Відомий москвовірус -
Підриває мововіру:
Продають плоть і кров і шкіру
Каснаїзьічнаму банкіру!


Ото розуміння каузальности! Якби воїни були мовили мовою - то не треба би було й воювати!
   
Re: Як українізувати Україну?

в польщі немає русифікованих хахлів,
тому блізард зробив і повісив

історії - "зроби і вони повісять" - це брєд
ти дурний. Назву теми бачив? Чи тільки штрафи/санкції на думці?
   
Re: Як українізувати Україну?

ти дурний. Назву теми бачив? Чи тільки штрафи/санкції на думці?

ти пишеш дурниці
про бога в тебе краще виходить (можливо тому що там перевірити неможливо :weep: )
   
Re: Як українізувати Україну?

Банити кацапоізиких у всіх сферах життя, в т.ч. на ФУПі, не пускати в ресторани, й т.д.
Особливо узкомірних депортувати в лугандон.
   
Re: Як українізувати Україну?

ти пишеш дурниці
про бога в тебе краще виходить (можливо тому що там перевірити неможливо :weep: )
ти дурний. Не було б телебачення, книжок, преси, пісень, вистав українською - то українці були б винні, що русифікувались? Перекладай WOW, досить з'їжджати! :X
   
Re: Як українізувати Україну?

Банити кацапоізиких у всіх сферах життя, в т.ч. на ФУПі, не пускати в ресторани, й т.д.
Особливо узкомірних депортувати в лугандон.
ви якою мовою розмовляєте/пишете більшість часу?
   
Re: Як українізувати Україну?

от Вродо англіцькою))
   
Re: Як українізувати Україну?

ви якою мовою розмовляєте/пишете більшість часу?

Десь однаково українською, англійською та іспанською, інколи (зараз рідко) польською.
   
Re: Як українізувати Україну?

Десь однаково українською, англійською та іспанською, інколи (зараз рідко) польською.
викреслив зайві
   
Re: Як українізувати Україну?

Десь однаково українською, англійською та іспанською, інколи (зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР-"бо ТЕРАЗ" польською рідко) польською.

Отам варто викреслити лиш недоречне зараз (бо воно значить те саме, що і в польській: скоро, незабаром): воно не є російське "сїйчас": отож він мовить стихійною россосемантикою: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1042199.msg22668652#msg22668652
   
Re: Як українізувати Україну?

Вродо, це вже спам
http://sum.in.ua/s/zaraz
   
Re: Як українізувати Україну?

Если украинцы будут копировать кацапов, то б***ь ничего кроме кацапов не получится.

А оно нам не надо.
Кому "вам"?
   
Re: Як українізувати Україну?

Я от думаю, а як закон про мову будет виконуватися в ЗСУ, де добра половина бійців узькоязична? Коли буде жарко на передку, будуть же розмовляти російською, сцуки...

Останнє редагування: 19 травня 2019 08:38:48 від Fisher
   
Re: Як українізувати Україну?

Я от думаю, а як закон про мову будет виконуватися в ЗСУ, де добра половина бійців узькоязична? Коли буде жарко на передку, будуть же розмовляти російською, сцуки...

коцапе, на бійців закон не поширюється
   
Re: Як українізувати Україну?

Коли я не можу дивитися ТБ або фільм рідною мовою - це мир
Коли я не можу отримати послуг на рідній мові - це мир
Коли я мушу       спілкуватися з чиновником на чужинській мові - це мир.
А нє ухуєлі ви борці за мир?
 :pooh_on_b:
   
Re: Як українізувати Україну?

Україна і так вже корумповано да краю))) куди ж її іще більше українізовувати :lol:
   
Re: Як українізувати Україну?

правильна відповідь на питання - ніяк
достатньо мені покинути межі Галичини у східному напрямку, як я потрапляю у середовище, де українська мова вживається виключно на офіційних заходах
так було 15 років тому, є зараз, і слід чекати, що буде й надалі
   
Re: Як українізувати Україну?

коцапе, на бійців закон не поширюється


Чому саме? Коли командир віддає наказ, хіба це не повинно бути зроблено державною мовою?
   
Re: Як українізувати Україну?

так хто береться українізувати WOW (хоча б)? Є патріоти попрацювати на шару, а не на аутсорсі за зелень?
   
Re: Як українізувати Україну?

Кому "вам"?

Гражданам Украины
   
Re: Як українізувати Україну?

ти впевнений, що він не знає мови?
Якщо знає, то чому не спілкується? А якщо йому "какая разница", то знов таки, чому не українською?
   
Re: Як українізувати Україну?

Чому саме? Коли командир віддає наказ, хіба це не повинно бути зроблено державною мовою?

Накази так, а розмови на передку це побутове спілкування на яке закон  поки що не поширюється

узкоязикість деяких бійців не  означає що вони там воюють за узкий язик,  досить маніпулювати
   
Re: Як українізувати Україну?

правильна відповідь на питання - ніяк
достатньо мені покинути межі Галичини у східному напрямку, як я потрапляю у середовище, де українська мова вживається виключно на офіційних заходах
так було 15 років тому, є зараз, і слід чекати, що буде й надалі

ну неправда..
   
Re: Як українізувати Україну?

Накази так, а розмови на передку це побутове спілкування на яке закон  поки що не поширюється

узкоязикість деяких бійців не  означає що вони там воюють за узкий язик,  досить маніпулювати

Які маніпуляції? Я знаю про що говорю, офіцерський склад у нас здебільшого узькомовний, ну і базування бригад вирішує. Накуа тих, хто ризикує життям заради цієї країни, українізовувати?
   
Re: Як українізувати Україну?

ну неправда..
за минулі пару років був у двох великих східних містах - Харкові та Дніпрі, Київ не рахую
поки сидиш в конференц-залі все більш-менш, хто в силах - намагаються спілкуватись або хоча би виступати українською
на каві вже гірше, вистачає співрозмовника на пару хвилин, хіба що то хтось з наших
а в межах міста - всі розуміють, дехто навіть радіє, як почує українську в житті, а не по телевізору
бо то виняткове явище в тих землях
і жодного слова не почути в магазині чи метро або на вулиці
яка вже тут неправда...  :(
   
Re: Як українізувати Україну?

Я от думаю, а як закон про мову будет виконуватися в ЗСУ, де добра половина бійців узькоязична? Коли буде жарко на передку, будуть же розмовляти російською, сцуки...

Це стандартна відмазка русофашиків русифікаторів "дайте нам гаваріть на рускам язіке".

Закон не розповсюджується на приватні розмови.
   
Re: Як українізувати Україну?

Закон не розповсюджується на приватні розмови.
які приватні розмови на службі?!
   
Re: Як українізувати Україну?

Я от думаю, а як закон про мову будет виконуватися в ЗСУ, де добра половина бійців узькоязична? Коли буде жарко на передку, будуть же розмовляти російською, сцуки...

Це типу така варіація на ролик "всцюсь, але українською не користуватимусь"
тепер це звучить "загину, але українською не говоритиму"
   
Re: Як українізувати Україну?

Це стандартна відмазка русофашиків русифікаторів "дайте нам гаваріть на рускам язіке".

Закон не розповсюджується на приватні розмови.

Як розрізнити на фронті приватні розмови від службових? Зв'язок між танковим екіпажем через переговорний засіб, це приватна розмова?
   
Re: Як українізувати Україну?

Це типу така варіація на ролик "всцюсь, але українською не користуватимусь"
тепер це звучить "загину, але українською не говоритиму"

Це типу, що непотрібно приймати закони, які не будуть виконуватися. Ступінь патріотизму не завжди вимірюється мовою спілкування. На півночі Луганщини повно україномовної вати

Останнє редагування: 19 травня 2019 15:13:37 від Fisher
   
Re: Як українізувати Україну?

Це типу, що непотрібно приймати закони, які не будуть виконуватися. Ступінь патріотизму не завжди вимірюється мовою спілкування. На півночі Луганщини повно україномовної вати
І що, такої вати більше на певну одиницю, ніж вати російськомовної (у тому ж регіоні)?
   
Re: Як українізувати Україну?

Це типу, що непотрібно приймати закони, які не будуть виконуватися. Ступінь патріотизму не завжди вимірюється мовою спілкування. На півночі Луганщини повно україномовної вати

російськомовної вати ще більше, але це не сильно турбує українців, які не бажають говорити українською
а закони потрібно виконувати, на цьому будується успішна держава 
   
Re: Як українізувати Україну?

Це типу, що непотрібно приймати закони, які не будуть виконуватися. Ступінь патріотизму не завжди вимірюється мовою спілкування. На півночі Луганщини повно україномовної вати
Тим не менше, україномовна "вата" півночі Луганщини, зокрема, Сватова прогнала сепарів сцяними тряпками. А узкоязикі "патріоти" Донецька нюхали осетинські пахви. Або у кращому випадку втекли до Києва, як алєзка
   
Re: Як українізувати Україну?

Які маніпуляції? Я знаю про що говорю, офіцерський склад у нас здебільшого узькомовний, ну і базування бригад вирішує. Накуа тих, хто ризикує життям заради цієї країни, українізовувати?

у  вас  це в лнр/днр??  звідки данні?

маніпуляції в тому що фраза "узкоязикі на фронті"  насправді натякає  на те  що їх там не повинно бути бо узкоязиким насрати на українську Україну.
   
Re: Як українізувати Україну?

розмова з глухими
   
Re: Як українізувати Україну?

за минулі пару років був у двох великих східних містах - Харкові та Дніпрі, Київ не рахую
поки сидиш в конференц-залі все більш-менш, хто в силах - намагаються спілкуватись або хоча би виступати українською
на каві вже гірше, вистачає співрозмовника на пару хвилин, хіба що то хтось з наших
а в межах міста - всі розуміють, дехто навіть радіє, як почує українську в житті, а не по телевізору
бо то виняткове явище в тих землях
і жодного слова не почути в магазині чи метро або на вулиці
яка вже тут неправда...  :(

неправда в тому що зразу на схід Галичини немає української мови.. зразу вона є, а далі на схід її справді меншає особливо у містах..
щодо конференції  -  завжди дивувало чому львівські на сході зразу переходять на коцапоязик, хоча місцеві намагаються все робити українською мовою, а тут такий удар в спину від львів'ян
   
Re: Як українізувати Україну?

які приватні розмови на службі?!

всі крім наказів командування...не тупи
   
Re: Як українізувати Україну?

Як українізувати Україну?
   
Re: Як українізувати Україну?

Як українізувати Україну?

ЗАЧЕМ???
   
Re: Як українізувати Україну?

у  вас  це в лнр/днр??  звідки данні?

маніпуляції в тому що фраза "узкоязикі на фронті"  насправді натякає  на те  що їх там не повинно бути бо узкоязиким насрати на українську Україну.

У нас це в ЛНР, звичайно. І очевидно,що хлопцям з цих відосів насрати на українську Україну. Надокументували порушень мовного закону по самі вуха, штрафувати по повній!!!

93 бригада


92 бригада


95 бригада


54 бригада, командир бригади-узькоязичний  :facepalm:


Кіборги





Останнє редагування: 19 травня 2019 19:14:32 від Fisher
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія