Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Атеїсти! Тема по вас

Атеїсти! Тема по вас

Банальний тест навіяно серіалом тобто епізодом з серіала «Миллиарды»

Питання таке:
Ви вірите в Бога?
Якщо кажете ні - вам дають договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..

Тому питання ... Ви вірити в Бога?
Як би ви вчинили...? :-)o


   
Re: Атеїсти! Тема по вас

вам дають договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..
100 баксів це мало, якось принизливо.
А от за кардинально  більшу суму, я б підписав цього папірця, звісно.
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Банальний тест навіяно серіалом тобто епізодом з серіала «Миллиарды»

Питання таке:
Ви вірите в Бога?
Якщо кажете ні - вам дають договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..

Тому питання ... Ви вірити в Бога?
Як би ви вчинили...? :-)o
нагадало анекдот:

Родители пошли в гости к соседям, а малышу включили сказку на пластинке, и одели наушники, чтоб заснул.
Приходят а ребенок бьется головой о стену и говорит - хочу! хочу! хочу!
Они берут наушники, а там - Дорогой дружок, хочешь я расскажу тебе сказку? Вжииик.
Дорогой дружок, хочешь я расскажу тебе сказку? Вжииик.

 :)
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Душа б нас небо вже летіла, та проти тіло.
До ями тіло шкандибає - душа тримає.

Віддаю свою "безсмертну душу" даром.
Не продаю того, чого не маю. Не шахрай.
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Банальний тест навіяно серіалом тобто епізодом з серіала «Миллиарды»

Питання таке:
Ви вірите в Бога?
Якщо кажете ні - вам дають договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..

Тому питання ... Ви вірити в Бога?
Як би ви вчинили...? :-)o
+============================================================================+
Грошей не вистачить. Наоаховано десь 7000 різних релігій, більшість з яких політеістичні.
Тобто, за мінімум 25000000 різних богів треба 25000000*100 = 2 500 000 000 баксів кожному...
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Банальний тест навіяно серіалом тобто епізодом з серіала «Миллиарды»

Питання таке:
Ви вірите в Бога?
Якщо кажете ні - вам дають договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..

Тому питання ... Ви вірити в Бога?
Як би ви вчинили...? :-)o
с точки зрения разумной осторожности нуеогонах. И бог тут не при чем.
Хрен его знает где и когда всплывет такая бумажка. И какой псих-фантатик-верун прийдет отрезать голову
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

До ями тіло шкандибає - душа тримає.
Не хочу до ями. Я хочу кремацію )))

Хрен его знает где и когда всплывет такая бумажка. И какой псих-фантатик-верун прийдет отрезать голову
Тут навіть не фанатик-вірун.
Потрапить такий папірець наприклад до СБУ, й прощавай кар'єра, бо там до упоротих вірунів та антивірунів ставляться вкрай недружньо.
Мовляв, якшо чувак продає фуйзнашо особисте  за невеликі гроші, то й державну таємницю може продати.

Останнє редагування: 3 березня 2021 00:13:48 від птах Сорока
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..

Душі не існує,   хоча бог може і є.  Але 100 то смішно,   треба  щоб хоть кілька місячних доходів було для реальної розмови.
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Банальний тест навіяно серіалом тобто епізодом з серіала «Миллиарды»

Питання таке:
Ви вірите в Бога?
Якщо кажете ні - вам дають договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..

Тому питання ... Ви вірити в Бога?
Як би ви вчинили...? :-)o

Готовий продати за 50$ але тільки гуртом від 1000 екземплярів  :lol:
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

 А колись ХТОСЬ таки дасть. Ну не 100 доллярів,а 1000,або 10 000, а комусь навіть 100 000. Ви, навіть не второпаєте, що душу вже продали. Точніше второпаєте,що робите щось гидке,дуже гидке, тіпо,нічого ж особистого-просто бізнес, чи ще щось... Ну,а може не зробите. Ви що,справді думаєте, що до вас прийде щось с рогами та скаже підписувати контракт №... від... кров'ю та гусячим пером? Та ні... хоча,якщо пан бажає саме так,то щось організують. Навіть чорні свічки.


 І я не шуткую.   B-)
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

а комусь навіть 100 000.
Я згоден поставити підпис. Гроші де?
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

А колись ХТОСЬ таки дасть. Ну не 100 доллярів,а 1000,або 10 000, а комусь навіть 100 000. Ви, навіть не второпаєте, що душу вже продали. Точніше второпаєте,що робите щось гидке,дуже гидке, тіпо,нічого ж особистого-просто бізнес, чи ще щось... Ну,а може не зробите. Ви що,справді думаєте, що до вас прийде щось с рогами та скаже підписувати контракт №... від... кров'ю та гусячим пером? Та ні... хоча,якщо пан бажає саме так,то щось організують. Навіть чорні свічки.


 І я не шуткую.   B-)

О по 100 000 USD ?

Готовий продати гуртом від 1000 екземплярів  :lol: із знижкою!
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

І я не шуткую
Та мы в курсе - перекресток, то - се...
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Готовий продати гуртом від 1000 екземплярів   із знижкою!
Молодец чувак, шариш!
Це можна набрати лошар типа на мітінг по 500 гривень й дати підписати папірця))) (tu)
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

ні,  не  вірю
віддав би лише за 18 тис тих  самих баксів, але при умові, що бакси одразу,  а душа тільки через 5 років після припинення функціонування тіла  :D  Згоден?
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Я згоден поставити підпис. Гроші де?
=====================================
Ну я ж не тієї канцелярії.  B-)  Може у них там черга? Скажимо навала содомитів, тре ж розгрести. А може це буде навіть завтра. Чи на протязі року.  Але до ПЕКЛА буде ще Гетьманцев. Що ти йому наплетеш під час нульового декларуванння? B-)
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Але до ПЕКЛА буде ще Гетьманцев. Що ти йому наплетеш під час нульового декларуванння?
Не розумію, ти про шо?
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Не розумію, ти про шо?
==================================
Він тобы расскаже,що  з цих грошей тре податок заплатити. Гетьманцев у нього в штаті. Білкий біс. B-)
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Він тобы расскаже,що  з цих грошей тре податок заплатити. Г
Ну то через ФОПа віддам 5%, не проблема.
   
Re: Атеїсти! Тема по вас
nik

==================================
Він тобы расскаже,що  з цих грошей тре податок заплатити. Гетьманцев у нього в штаті. Білкий біс. B-)

пидар запорский про податки заговорив  :laugh:


трутень
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

+============================================================================+
Грошей не вистачить. Наоаховано десь 7000 різних релігій, більшість з яких політеістичні.
Тобто, за мінімум 25000000 різних богів треба 25000000*100 = 2 500 000 000 баксів кожному...

Ти бабло чуже не рахуй.. не вистачить?-  ще надрукують

Ти 100 баксів візьмеш і підпис під договором поставиш? :-)o
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Душі не існує,   хоча бог може і є.  Але 100 то смішно,   треба  щоб хоть кілька місячних доходів було для реальної розмови.
І сорока так каже.. принизливо ..Хм..
А чому?
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Банальний тест навіяно серіалом тобто епізодом з серіала «Миллиарды»

Питання таке:
Ви вірите в Бога?
Якщо кажете ні - вам дають договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..

Тому питання ... Ви вірити в Бога?
Як би ви вчинили...? :-)o

Набір інстинктів стих зібрали.?

   
Re: Атеїсти! Тема по вас

100 баксів задарма. Готовий підписати одразу після ознайомлення з договором.

Мало що там під терміном "душа" фігурує. І коли її потрібно "віддавати"
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

А колись ХТОСЬ таки дасть. Ну не 100 доллярів,а 1000,або 10 000, а комусь навіть 100 000. Ви, навіть не второпаєте, що душу вже продали. Точніше второпаєте,що робите щось гидке,дуже гидке, тіпо,нічого ж особистого-просто бізнес, чи ще щось... Ну,а може не зробите. Ви що,справді думаєте, що до вас прийде щось с рогами та скаже підписувати контракт №... від... кров'ю та гусячим пером? Та ні... хоча,якщо пан бажає саме так,то щось організують. Навіть чорні свічки.
 І я не шуткую.   B-)
Вологі фантазії Вольтера. З точки зору ринку, душа майже нічого не коштує, - 8 млрд душ і жодного покупця B-)

Сама ідея взагалі супер егоістічна - це ж треба так сильно сильно себе вип'ячувати, щоб думати що саме за тобою буде ганяти міфічна чорт.
Цікаво що ти такого цінного зробив по життю, крім як пожрал, посрал і поспав :) ? Чим такий цінний ?



   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Вологі фантазії Вольтера. З точки зору ринку, душа майже нічого не коштує, - 8 млрд душ і жодного покупця B-)

Сама ідея взагалі супер егоістічна - це ж треба так сильно сильно себе вип'ячувати, щоб думати що саме за тобою буде ганяти міфічна чорт.
Цікаво що ти такого цінного зробив по життю, крім як пожрал, посрал і поспав :) ? Чим такий цінний ?
8 млрд , що проживають зараз. Плюс душі тих хто померли раніше(душа безсмертна ж). Плюс душі тих кого наявні 8млрд народять. Душа, якби вона була, була б дешевою річчю, яка , крім того, постійно дешевшає.
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

8 млрд , що проживають зараз. Плюс душі тих хто померли раніше(душа безсмертна ж). Плюс душі тих кого наявні 8млрд народять. Душа, якби вона була, була б дешевою річчю, яка , крім того, постійно дешевшає.
щось таке, набагато цікавіше думати про інших речі, де втрати або прибутки більш реалістичні B-)
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

100 баксів задарма. Готовий підписати одразу після ознайомлення з договором.

Мало що там під терміном "душа" фігурує. І коли її потрібно "віддавати"

Ти її вже продав..

І 100,  навіть більше,  отримуєш,.
Не дивуйся потім чому вони дісталися "так легко"..
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Вологі фантазії Вольтера. З точки зору ринку, душа майже нічого не коштує, - 8 млрд душ і жодного покупця B-)

Сама ідея взагалі супер егоістічна - це ж треба так сильно сильно себе вип'ячувати, щоб думати що саме за тобою буде ганяти міфічна чорт.
Цікаво що ти такого цінного зробив по життю, крім як пожрал, посрал і поспав :) ? Чим такий цінний ?

Чорти як і ангели  знаходиться так близько навіть не уявляєш ..  серця дальше чим вони - настільки вони близько..
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Чорти як і ангели  знаходиться так близько навіть не уявляєш ..  серця дальше чим вони - настільки вони близько..
добре, нехай почуваються як вдома :) приємно відчувати себе великим для всього :)
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Розбазікались мертві душі: нема на вас пана Ґоґаля!
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Вологі фантазії Вольтера. З точки зору ринку, душа майже нічого не коштує, - 8 млрд душ і жодного покупця B-)

Сама ідея взагалі супер егоістічна - це ж треба так сильно сильно себе вип'ячувати, щоб думати що саме за тобою буде ганяти міфічна чорт.
Цікаво що ти такого цінного зробив по життю, крім як пожрал, посрал і поспав :) ? Чим такий цінний ?
=================================
 Ти по собі не міряй,нікчема. Це для тебе життя-посрав, поспав... :fuck:  А я щось таке зробив.
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Ти її вже продав..

І 100,  навіть більше,  отримуєш,.
Не дивуйся потім чому вони дісталися "так легко"..


Так що там з гуртовим продажем?

Давай тобі мінімальну партію душ продам 1 палету 400 штук по 90$ 2 палети по 85$ кожна ... пиши головне гроші скидуй
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

=================================
 Ти по собі не міряй,нікчема. Це для тебе життя-посрав, поспав... :fuck:  А я щось таке зробив.
Ви ж не маєте на увазі крем від облисіння?  а то було б вульгарно. 
хочете на Гамбурзькому рахунку, тобто ціну набиваєте ?  ;)
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Банальний тест навіяно серіалом тобто епізодом з серіала «Миллиарды»

Питання таке:
Ви вірите в Бога?
Якщо кажете ні - вам дають договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..

Тому питання ... Ви вірити в Бога?
Як би ви вчинили...? :-)o

Где бамага?

Где бабло?

Или тут чисто покиздеть????   :lol:
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Ви ж не маєте на увазі крем від облисіння?  а то було б вульгарно. 
хочете на Гамбурзькому рахунку, тобто ціну набиваєте ?  ;)
===============================
А шо ти створило у житті,паразите? B-)
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Шта? Каковабога?

   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Якщо кажете ні - вам дають договір купівлі продажу і 100 баксів..за вашу безсмертну душу..
той, хто даватиме договір, матиме доручення, чи буде сатана особисто?
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Шта? Каковабога?

https://www.youtube.com/watch?v=HzT_-N13d0Y

Тебе 100 баксів влаштовує? Чи теж принизливо?
   
Re: Атеїсти! Тема по вас

Гениальное изложение сути религии, я бы на месте Хенка дал автору миллион при жизни...)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія