Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Занзибаре застряли почти две сотни украинских туристов

Я не дуже багато літаю, але було пару разів що рейс переносили на добу. Дякуючи пану Раднику за останню затримку отримав £1600 від авіа компанії.

ну , козаченьки видоять навіть жлобів з раян ?

 :gigi:
   
Я так розумію,  Павло, ти вирішів шукати  на п'яту точку пригоди у всіх можливих варіаціях?
Баба Люда, не заздри. Павло хлопчина молодий, при грошах, дівки його не цікавлять. Має відпустку і бажання почитати газети на пляжі.  Обирає пляж, летить і читає  (tu)
   
ну , козаченьки видоять навіть жлобів з раян ?
Я летів не раяном, взагалі з авіа не спілкувався, просто заповнив форму онлайн і за 2 тижні 1600 хвунтів на рахунку.
   
Якщо читав газету в туалеті, то міг й пошкодити.....

Газету?
   
Баба Люда, не заздри. Павло хлопчина молодий, при грошах, дівки його не цікавлять. Має відпустку і бажання почитати газети на пляжі.  Обирає пляж, летить і читає  (tu)

У київській маршрутці?  Зручно?
   
Газету?
Сральник пошкодити - газет туди напхати.
   
Сральник пошкодити - газет туди напхати.

Інтелігента людина так ніколи не зробить. Вона на підлогу кидає. А у Павлв сім колін інтелігенції в роду.
   
Я летів не раяном, взагалі з авіа не спілкувався, просто заповнив форму онлайн і за 2 тижні 1600 хвунтів на рахунку.

ну та вже кажи, каго розвів ?

 :gigi:
   
У київській маршрутці?  Зручно?
не заздри. Павло он вже у Занзібарі був, як занзибарин відпочив  (tu)
   
У вас є необхідність їздити на роботу чи ходити, щоб жити
А не відпочивати ! під час пандемії
Подивіться інет, всі типу артисти, чиновники, на мальдівах, сейшелах, домініканах і тд..
Карантин для простолюдинів ?
Випускати і не впускати ! АБО 2 місяці ! карантину в спеціалізованих лікарнях !
Хто завіз вірус в Україну ?
З курвашавелю були перші і це  правда

Я розбещений Кримом :) 42 рази там відпочивав, без моря не можу і не хочу довго.  Іду, куди можна  (не куди хочу, а саме можна).
Але ніяких тестів здавати не збираюсь, щоб потім не сидіти в готелі 2 тижні за свій рахунок.
Вибір невеликий, тому й Занзібар буде ще раз.
   
й Занзібар буде ще раз.
Один раз - не занзібар?
   
42 рази там відпочивав
Вже менше разів, ніж років :(

Але ніяких тестів здавати не збираюсь, щоб потім не сидіти в готелі 2 тижні за свій рахунок.
:weep: Є інший варіант - полежати у лікарні за свій рахунок. Особливо якщо 2 пачки цигарок щодня останні 20 років, то короні буде де розгулятись
   
Держава ввела карантин, щоб вирішити СВОЮ проблему заповненості лікарень. Відповідно то проблеми держави, а не людей. Як хоче держава карантину, то най несе відповідальність за наслідки. Не розумію при чому тут громадяни взагалі...

11 березня обявили карантин, зрозуміло написано ?
Люди 15 !!! полетіли на Балі  !!! Навіщо випустили і потім типу "спасали " ?
я був 11-13 березня в сестри в Україні за 280 км від хати ,
і я з 14 по 28 я сидів дома на карантині , бо такі правила
а 15 летіти на Балі нормально, потім привезти і поселити ... в готелі "Козацький!  прямо в центрі Києва !
Настю чи як і собаку спасали !  :lol:
А  люди вже мерли, як мухи
   
і я з 14 по 28 я сидів дома на карантині , бо такі правила
Це не карантин, це фігня.
   
Це не карантин, це фігня.

Фома, я ще не доїхав додому, мені позвонили і сказали , що я сижу дома дистанційно,
бо знали, що я за Києвом.
Люди з роботи в цей час були в Мілані, і все ОК

Я був в селі(поліщук) за 50 метрів від лісу, заразить мене міг тільки вовк  :D

   
Я був в селі(поліщук) за 50 метрів від лісу,
І я про що. Перший "карантин" в Україні був не потрібен взагалі. Але прихильники певної політсили і метро закрили.
   
Среди застрявших руководитель Госмиграционной службы Украины Максим Соколюк и его возлюбленная Анастасия Зинченко, более известная, как «украинка с собачкой из Уханя». Пара 10 дней провела на Занзибаре.
   
Среди застрявших руководитель Госмиграционной службы Украины Максим Соколюк и его возлюбленная Анастасия Зинченко, более известная, как «украинка с собачкой из Уханя». Пара 10 дней провела на Занзибаре.
:gigi:
   
Среди застрявших руководитель Госмиграционной службы Украины Максим Соколюк и его возлюбленная Анастасия Зинченко, более известная, как «украинка с собачкой из Уханя». Пара 10 дней провела на Занзибаре.

Вот ета  поваротті!

 (P)

По ходу у дівахи карма постійно кудись встрягати.
Згадалась класика ' Нєвєзучіє' з Пьєром Рішаоом.
   
Среди застрявших руководитель Госмиграционной службы Украины Максим Соколюк и его возлюбленная Анастасия Зинченко, более известная, как «украинка с собачкой из Уханя». Пара 10 дней провела на Занзибаре.

Вот ета  поваротті!

 (P)

По ходу у дівахи карма постійно кудись встрягати.
Згадалась класика ' Нєвєзучіє' з Пьєром Рішаром.
   
Среди застрявших руководитель Госмиграционной службы Украины Максим Соколюк и его возлюбленная Анастасия Зинченко, более известная, как «украинка с собачкой из Уханя». Пара 10 дней провела на Занзибаре.
норм

поживут теперь в сарае для разнообразия
   
Среди застрявших руководитель Госмиграционной службы Украины Максим Соколюк и его возлюбленная Анастасия Зинченко, более известная, как «украинка с собачкой из Уханя». Пара 10 дней провела на Занзибаре.

Я думав, це хтось прикалується, але життя часом підкидає несподіваі повороти :)
   
Вот ета  поваротті!

 (P)

По ходу у дівахи карма постійно кудись встрягати.
Згадалась класика ' Нєвєзучіє' з Пьєром Рішаром.
Ой, не скажи. В мене є підозра, що нас чекатиме наступний карантин, від Еболи будуть рятувати.
   
По ходу у дівахи карма постійно кудись встрягати.
Згадалась класика ' Нєвєзучіє' з Пьєром Рішаоом.
Баба Люда, менше за ту козу переймайся. Вона ж не зубожіла, поїхала в інший готель і чудово провела ще 1 день.
   
Баба Люда, менше за ту козу переймайся. Вона ж не зубожіла, поїхала в інший готель і чудово провела ще 1 день.

Вона мені пох. Ти теж. Це ж ти за мною бігаєш як всцяна Оляна, а не я за тобою.
   
Десь в Занзибарі українка
З Уханя курить ганджубас
А xyй без солі доїдає
В Полтаві ніщєброд Людас
   
Ой, не скажи. В мене є підозра, що нас чекатиме наступний карантин, від Еболи будуть рятувати.

15 ЛЮТОГО 2021, 13:20

Африка зіткнулася з першим відродженням вірусу Ебола після спалаху у 2016 році. Як повідомляє EurActiv, у Гвінеї підтверджено сім нових випадків. Очільник Агентства національної безпеки охорони здоров'я Сакоба Кейта назвав це «епідемією».
Це перше відродження вірусу Ебола в Західній Африці після епідемії 2013-2016 років, в результаті якої загинуло більше 11 300 осіб. Гвінея, Сьєрра-Леоне і Ліберія постраждали від попередньої епідемії. Вірус, який, як вважається, передається кажанами, був вперше виявлений в 1976 році в Заїрі, нині Демократична Республіка Конго.

    цікаво де буде їх карантин від Еболи, в Борисполі чи в Києві...

Останнє редагування: 15 лютого 2021 18:15:19 від Чжан
   
SkyUp еще та русская рулетка. Летал один раз с ними без проблем, но у них частенько подобные косяки.

"...сочетание всего и сразу: среднемагистральный самолет на дальнем направлении (борт, по информации авиакомпании, был готов к вылету, но аэропорты по пути не дают разрешения на посадку для дозаправки), высокий сезон на Занзибаре (остров просто забит, в отелях мало мест, особенно в нормальных отелях). В данном случае еще и выходные на первые сутки задержки пришлись (когда на остров приезжают еще и жители столицы Танзании)".

[ Invalid Facebook URL ]
   
Десь в Занзибарі українка
З Уханя курить ганджубас
А xyй без солі доїдає
В Полтаві ніщєброд Людас

Фіма, вже вірші мені пишеш?

Закохався?  Чого ти липнеш як гівно до підошви?
Знудився від безробіття, лузер?
   
Фіма, вже вірші мені пишеш?
Я просто маю скіли вислювлювати думки віршами, для мене це нульова складність, так що дуже не переймася.

Знудився від безробіття, лузер?
Я не знаю, бабуль, нудитесь ви там чи ні.
   
  Це мабуть десант Гетьманцева там застряг, поїхали вивчати опит тотальної фіскалізації.  :beach:
   
15 ЛЮТОГО 2021, 13:20

Африка зіткнулася з першим відродженням вірусу Ебола після спалаху у 2016 році. Як повідомляє EurActiv, у Гвінеї підтверджено сім нових випадків. Очільник Агентства національної безпеки охорони здоров'я Сакоба Кейта назвав це «епідемією».
Це перше відродження вірусу Ебола в Західній Африці після епідемії 2013-2016 років, в результаті якої загинуло більше 11 300 осіб. Гвінея, Сьєрра-Леоне і Ліберія постраждали від попередньої епідемії. Вірус, який, як вважається, передається кажанами, був вперше виявлений в 1976 році в Заїрі, нині Демократична Республіка Конго.

    цікаво де буде їх карантин від Еболи, в Борисполі чи в Києві...
А куди це їх минулого разу возили? А, згадала, Санжари. Знову їм не повезе.
   
 Так у тому Занзібарі дуже багато справ: :laugh:
https://fb.watch/3Gn_lULBSe/
   
Інваліди на Занзібарі,
"и годовалые дети." (с)
   
"и годовалые дети." (с)
Коли моїм був рік, я теж їх звозив в екзотичне місце і літак двічі затримали на добу  :weep:
   
А що- люди не беруть з собою грошей про всяк випадок? Пару соток дол. на особу хоча б...
   
Я просто маю скіли вислювлювати думки віршами, для мене це нульова складність, так що дуже не переймася.

Я не знаю, бабуль, нудитесь ви там чи ні.

Я ні. Це ти скачеш як поц за кілька секунд за мною.
Нє х.й робити в Англії ?
   
Нє х.й робити в Англії ?
Бабуль, то тебе не повинно турбувати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія