Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Этому мерзавцу. который хотел майдан
импичменттттт :lol:  через час
   
Этому мерзавцу. который хотел майдан
импичменттттт :lol:  через час

а почему бы и не дострелить рыжего пса?  :-)o
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Байден пообіцяв по 5 тисяч баксів кожному американцю, якщо Трампу оголосять вирок в сенаті.
 :D
Можливо.
   
Зря вы ругаете Трампа.
Не смотря на его эксцентричность благодаря ему Украина получила более-менее спокойных 4 года и выиграла время на восстановление армии.
Я хочу ошибиться,но в ближайшее время спокойствие закончится.
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

а почему бы и не дострелить рыжего пса?  :-)o

Ні, його треба судити, щоб ніколи більше жоден ідіот навіть не подумав би провернути щось схоже.

Саме тому був Нюрбергський трибунал над керівниками нацистської Німеччини, а не просто розстріляли їх.
   
а почему бы и не дострелить рыжего пса?  :-)o
он засцалтсильно и попросил защиту от криминального преследования
   
Ні, його треба судити, щоб ніколи більше жоден ідіот навіть не подумав би провернути щось схоже.

Саме тому був Нюрбергський трибунал над керівниками нацистської Німеччини, а не просто розстріляли їх.
ось дэ мудрость. учитесь господа
   
Байден пообіцяв по 5 тисяч баксів кожному американцю, якщо Трампу оголосять вирок в сенаті.
 :D
Можливо.
трамп нецікавий а байдєн грошовитий :lol:
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Не вірю,  що його таки дожмуть.
   
трамп нецікавий а байдєн грошовитий :lol:

от же  ж порося зрадницьке!
   
Зря вы ругаете Трампа.
Не смотря на его эксцентричность благодаря ему Украина получила более-менее спокойных 4 года и выиграла время на восстановление армии.
Я хочу ошибиться,но в ближайшее время спокойствие закончится.

Ви дійсно вірите в спокій обох наших президентів і урядовців коли по Україні шастали Джуліані та його емісари?
   
нам не звикати
не таке бачили
   
Байден пообіцяв по 5 тисяч баксів кожному американцю, якщо Трампу оголосять вирок в сенаті.
 :D
Можливо.

Хай спочатку 2К виплатить, а не 1400 (бо вже бреше, що це він так і обіцяв). Антифа уже другий тиждень міста палить, вимагаючи бабло.

Правда, СНН цього не покаже.
   
Зря вы ругаете Трампа.
Не смотря на его эксцентричность благодаря ему Украина получила более-менее спокойных 4 года и выиграла время на восстановление армии.
Я хочу ошибиться,но в ближайшее время спокойствие закончится.

Уже. Дехто затих і злився (а так скакав), дехто ще хорохориться. А дехто так буде пропагандонити.
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

    После того как обвинение все выложит, при той линии защиты Трампа, которая выбрана, после публичных слушаний свидетелей и обвинения... Республиканским сенаторам будет крайне сложно голосовать против импичмента. Но даже если они примут решение спасать Трампа, то этим они очень сильно опустят репутацию партии. Короче очень плохо, когда так быстро нарушаются устойчивые традиции и партия превращается в партию лидерского типа. И все начинает зависеть от репутации лидера, уже основательно мокрой... :dirol:

Останнє редагування: 9 лютого 2021 22:02:32 від Igor_Kharkov
   
    После того как обвинение все выложит, при той линии защита Трампа, которая выбрана, после публичных слушаний свидетелей и обвинения... Республиканским сенаторам будет сложно голосовать против импичмента. Но даже если они примут решение спасать Трампа, то этим они очень сильно опустят репутацию партии. Короче очень плохо, когда так быстро нарушаются устойчивые традиции и партия превращается в партию лидерского типа. И все начинает зависеть от репутации лидера, уже основательно мокрой... :dirol:

Що значить спасать? по-перше, цей шабаш неконстутиційний, бо приватного громадянина не судять. На це вказали купа юристів і сам верховний суддя Робертс не побажав бруднитися.

По-друге, Трамп ні у чому не винен. Бо закликав до мирної демонстрації, на що американці мають повне конституційне право.
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Хай спочатку 2К виплатить, а не 1400 (бо вже бреше, що це він так і обіцяв). Антифа уже другий тиждень міста палить, вимагаючи бабло.

Правда, СНН цього не покаже.
знову трампанзе збрехало. Покажи докази що то було минулого тижня помело альбертське. B-)
   
знову трампанзе збрехало. Покажи докази що то було минулого тижня помело альбертське. B-)

Зайди на гейтвей пандіт та почитай. По вівторках не подаю  :K
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Що значить спасать? по-перше, цей шабаш неконстутиційний, бо приватного громадянина не судять. На це вказали купа юристів і сам верховний суддя Робертс не побажав бруднитися.

По-друге, Трамп ні у чому не винен. Бо закликав до мирної демонстрації, на що американці мають повне конституційне право.
Знову трампанзе пердьоргує-ми всі бачили ту "мирну демонстрацію" і чули слова додіка ЩО робити тим "мирнякам". як і твою реакцію-сховатися на пару тижнів з форуму бо страшно стало,що прийдуть за тобою. B-)
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Що значить спасать? по-перше, цей шабаш неконстутиційний, бо приватного громадянина не судять.
   Завтра Сенат буде голосувати саме за конституційність подання обвинувачення. І нема жодного шансу що вердикт буде такий що це не конституційне, згідно висловлюванням саме республіканських сенаторів. Судять його саме за те що він зробив будучи діючим президентом.
   
Знову трампанзе пердьоргує-ми всі бачили ту "мирну демонстрацію" і чули слова додіка ЩО робити тим "мирнякам". як і твою реакцію-сховатися на пару тижнів з форуму бо страшно стало,що прийдуть за тобою. B-)

Моя реакція - це опущені руки від усвідомлення, що 99 відсотків на цьому форумі не варті моїх дописів. Я це продовжую усвідомлювати і в процесі оцінки my options in this regard.

Ще раз повторяю - Трамп ні у чому не винний, імпічмент - фарс.

Живи тепер з ним.

   
   Завтра Сенат буде голосувати саме за конституційність подання обвинувачення. І нема жодного шансу що вердикт буде такий що це не конституційне, згідно висловлюванням саме республіканських сенаторів. Судять його саме за те що він зробив будучи діючим президентом.

Для мене думка конституційних фахівців типу Дершовіца важливіша, ніж якогось соросьонка з Харкова  :K
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Для мене думка конституційних фахівців типу Дершовіца важливіша, ніж якогось соросьонка з Харкова
   Піклуйтеся більше про власні думки. А про голосування у вівторок- побачите самі. :beach:
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Моя реакція - це опущені руки від усвідомлення, що 99 відсотків на цьому форумі не варті моїх дописів. Я це продовжую усвідомлювати і в процесі оцінки my options in this regard.

Ще раз повторяю - Трамп ні у чому не винний, імпічмент - фарс.

Живи тепер з ним.
це ти чотири роки будеш жити ЛУЗЕРОМ і брехухою. Щодня нагадуючи собі(писанина тут це і є спроба затушувати ті фантомні болі свідомості) що ти програла і світ став "чорним" :) .  Тому і ходиш видибувати хоч промінчик надії.хоч крихітку чогось що зменщить твій внутрішній біль поразки і лузерства.  І якщо НОРМАЛЬНА людина просто сприйме все як реальність і рухатиметься далі ,то такі як ти (трампанзе просто класика ломки) все сприймаєте як особисту трагедію і пробує переконати(тупо і дивно для оточуючих) інших що ви таки переможники а все навколо підла лжа і зла воля якигось маньяків,що не дають мирним трампанзам жити в ЇХ світі фантазій.   Це класика хворобливого стану психіки таких індивідів і з таких власне і народжуються "штурмові загони" 20 років в Німеччині чи "атряди продразвёрстки" тих же років в параші,трійки ,констабори і тотальний контроль над інакодумцями. Бо ви не можете признати-вас меншість і чесно ви не переможете. тільки терором (як ваша спроба 6 січня) і брехнею(як щодня ви тут вже активно то пропагандуєте четвертий місяць.
  нічого нового -все це давно проходило людство не раз і не два. Причому верхівка таких радо утрамбовувала свій шлях на сам перед власне СВОЇМИ коричневовосорочечн иками і шпаною в будьонівках, фанатиками і малосвідченими люмпменами.яким забили баки демагогією і брехнею. А вже потім дорвавшися до влади розпихала добро(як додік тепер переводом фондів зібраних вами  на свої рахунки і свої організації) по своїх кишенях. B-)
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Моя реакція - це опущені руки від усвідомлення, що 99 відсотків на цьому форумі не варті моїх дописів.

Живи тепер з ним.
твої дописи варті тільки помийки або божевільні де закриті такі як ти "віруни" у свою виключність. Всякі "наполеони" . :)
   
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение


Ще раз повторяю - Трамп ні у чому не винний, імпічмент - фарс.


Тільки вирішують це не кацапські проплачені пропагандони, як ти, а сенатори США.  :fuck:
   
Комичная тема :) Трампа что, лишат звания президента? Это очень принципиально для поцев   :-)o
   
   
от же  ж порося зрадницьке!
Я українець я за добробут
   
Моя реакція - це опущені руки від усвідомлення, що 99 відсотків на цьому форумі не варті моїх дописів. Я це продовжую усвідомлювати і в процесі оцінки my options in this regard.

Ще раз повторяю - Трамп ні у чому не винний, імпічмент - фарс.

Живи тепер з ним.

Трамп падоюка маніпуліровав виборцями єтакій геній шоумєн виберетє мене да по дві тисячі
а байден зайка дає гроші
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Комичная тема :) Трампа что, лишат звания президента?

Ще у нього відберуть можливість подорожувати за кошти платників податків, відберуть доступ до секретної інформації, здатність балотуватись в майбутньому .
Як не крути, але тут одні плюси для громадян США.
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Один із захистників Трампа заявив, що не треба проводити слухання, бо коли громадяни США "feed up with administration" вони вибирають нову адміністрацію, що громадяни США  і зробили в листопаді.  :lol:

Чувак прямо заявив, що Трамп дістав громадян США і тому пролетів на виборах.  :fuck:
   
Импичмент: Дональду Трампу не о чем беспокоиться

ПРОЦЕДУРА НАЧАЛАСЬ, СЮРПРИЗОВ НЕ ОЖИДАЕТСЯ

Второй процесс по конституционному импичменту в Сенате против демократа Дональда Трампа, которого демократы  обвиняют в подстрекательстве к восстанию, начался во вторник, но аналитики уже уверены, что у недавно ушедшего в отставку бывшего президента США нет причин для беспокойства по поводу исхода.

Главный вопрос в первый день судебного разбирательства сосредоточен на том, может ли судебное разбирательство против человека, который передал свой пост своему преемнику, Джо Байдену, три недели назад, то есть формально не занимал пост в Соединенных Штатах, считаться конституционным на все 100.

Голосованию по этому вопросу будут предшествовать четырехчасовые слушания, но, как напоминает нам портал Fox News: большого сюрприза ожидать не приходилось, поскольку комиссия из ста членов уже объявила нынешнюю процедуру 55:45 неконституционной в прошлом месяце.

Кстати, точный график судебного разбирательства был согласован в понедельник Чаком Шумером, лидером демократического большинства в Сенате, и Митчем Макконнеллом, лидером меньшинства Республиканской партии в совете директоров.

В соответствии с этим ожидается, что судебное разбирательство будет коротким, максимум несколько дней, и может даже закончиться на следующей неделе, если ни одна из сторон не вызовет свидетелей.

Дональд Трамп лично на переговорах не присутствует, бывшего президента представляют три юриста .
   
Один із захистників Трампа заявив, що не треба проводити слухання, бо коли громадяни США "feed up with administration" вони вибирають нову адміністрацію, що громадяни США  і зробили в листопаді.  :lol:

Чувак прямо заявив, що Трамп дістав громадян США і тому пролетів на виборах.  :fuck:

Штирить кацапського пропагандона Татуся. Хе-хе.
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Я хочу ошибиться,но в ближайшее время спокойствие закончится.
Хуйло вже не те, тому спокій закінчиться швидше для нього.
   
Скажіть хто-небудь сенілу цині, щоб не пнувся, бо я його простині просто пропускаю.
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Імпічмент приватної особи Трампа це насправді добре. Було б непогано, як би більшість носорогів у Сенаті проголосували за імпічмент. Це зніме з Трампа всі зобов'язання перед республіканською партією та відкриє шлях до створення Партії патріотів, створення якої наразі підтримує 40% американських громадян. Жоден носоріг не повинен переобратися до Конгресу в 2022 році. З RINO треба закінчувати.
   
Re: Даешь импичмент Трампу. даешь позор и забвение

Зря вы ругаете Трампа.
Не смотря на его эксцентричность благодаря ему Украина получила более-менее спокойных 4 года и выиграла время на восстановление армии.
Я хочу ошибиться,но в ближайшее время спокойствие закончится.

Ти не помиляєшся, демократи це завжди війна.

Майдан 2014, втрата Криму, кривава війна на Донбасі. Все це справи демократів.

І зараз вже почалася активізація бойових дій на Донбасі. Багато ще української крові проллється, поки демократи контролюватимуть Білий Дім. Можливо навіть будуть ще територіальні втрати, Саакашвілі має інсайд зза океану.
   
Та ні хєра небуде. Даремна трата часу. Пігавкають трохи ліваки погавкають і "караван далі піде". Трамп буде в Флоріді грітись на сонці і Мелканку за дупу мацати. :D  Зайнялись би чимось корисним краще для мириканського наріду в ці епідемічні часи!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія