Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ох і гидка баба :X

Re: ох і гидка баба :X

Сцуко, в голові одне крутиться - будь це сша і наприклад журналюга з cnn вже б лежала мордою в капот для початку і не працювала б на каналі на наступний день.
   
Re: ох і гидка баба :X

Одно яркое интервью, которое пройдет красной нитью через года...  :D
рецензия на фильм?

незабіваемое  :facepalm:
   
Re: ох і гидка баба :X

ох, как же сучечка жалеет о временах овоща - это было слышно  вкаждом ее слове

ведь тогда за одно имя - "я егооороввва журнааалист" - ее бы пропустили. на крайняк за 100 грн взятки проехала и чувствовала себя "каралевой"

а тут "мальчики" принципиальные попались: "вы обычный гражданин"

   
Re: ох і гидка баба :X

спізнювалася на свою "Територію позитиву", яку веде виключно по вихідних.
:lol:  :weep:
   
Re: ох і гидка баба :X

Буденна ситуація, навіть немає що обговорювати.
   
Re: ох і гидка баба :X

+1
 Боже-Боже, неужели и меня это ждет когда-нибудь....

Ні. Це чекає тільки на йобнутих з народження, до
яких ця Снєжная Ана і належить. Навіть її ватність це лише
верхівка айсберга, там все дуже запущене глибоко.
Мав нагоду з нею стикатись, дуже неприємні враження.
Хрєн його знає, може іі в молодості баскетбольним
м*ячем хтось приклав.

Останнє редагування: 12 жовтня 2017 09:38:20 від б_а_р_с
   
Re: ох і гидка баба :X

Полицейский ее конечно знатно уделал.
Чмошница, научила ребенка реветь и останавливаться по команде.

Схоже, один з дітлохів не прочухав мазу і замість сльоз із соплями посміхається та махає в відеокамемеру.  :super:
   
Re: ох і гидка баба :X

нарід, а що то за гєрла на відео у СТ?  :S
   
Re: ох і гидка баба :X

ТП     [KA]
   
Re: ох і гидка баба :X

Буденна ситуація, навіть немає що обговорювати.


 ;o це для вас буденна ситуація?
як на мене - це повний зашквар
я на місті власника каналу за таке звільнив
через таких ТП довіри нема до каналу
   
Re: ох і гидка баба :X

Почему-то у неё убежденность, что кого-то должны трогать её п***а насчет "у нас срывается прямой эфир". Прям весь мир вокруг её телеперадачи крутится.
   
Re: ох і гидка баба :X

Буденна ситуація, навіть немає що обговорювати.
обычная ситуация происходила вокруг: водители, услышав что проезд закрыт, разворачивались и усезжали

а тут истерика на ровном месте, причем с боооольшим апломбом, как будто она президент Земли
   
Re: ох і гидка баба :X

о, кстати

ведь за опоздание на эфир она, по хорошему, должна заплатить штраф

может поэтому решила разыграть скандал, вывести его в публичную площадь, изобразить себя жертвой хунты. егорова прорывается через вражеские заслоны на передовую честной журналистики
   
Re: ох і гидка баба :X

Буденна ситуація, навіть немає що обговорювати.

А ви там на ТБ на ох""""и часом?!
Яка в біса "буденна"?!
Для кого вона "буденна"?!
Ми, всі хто поза вашим "тьоплим мірком" не вбачаємо в цьому нічого "буденного"
   
Re: ох і гидка баба :X

А ви там на ТБ на ох""""и часом?!
Яка в біса "буденна"?!
Для кого вона "буденна"?!
Ми, всі хто поза вашим "тьоплим мірком" не вбачаємо в цьому нічого "буденного"

Ще раз: водій хотіла проїхати там, де цього робити не можна було. Вона спробувала - поліцейський не дозволив.
У чому кримінал?
Сама ж зафіксувала на відео, що ПДР не порушила, правоохоронець на вмовляння не піддався, все відбулося в рамках закону. Тепер всі знають, що в Києві найпринциповіші копи і на них не діють "корочкі". Що в цьому надзвичайного?
Відбувся злочин з ознаками корупції? Порушенням ПДР? Тілесними ушкодженнями?
Ні.
Звичайна перемога закону над водієм, яка поспішала на ефір.
   
Re: ох і гидка баба :X

Ще раз: водій хотіла проїхати там, де цього робити не можна було. Вона спробувала - поліцейський не дозволив.
У чому кримінал?
Сама ж зафіксувала на відео, що ПДР не порушила, правоохоронець на вмовляння не піддався, все відбулося в рамках закону. Тепер всі знають, що в Києві найпринциповіші копи і на них не діють "корочкі". Що в цьому надзвичайного?
Відбувся злочин з ознаками корупції? Порушенням ПДР? Тілесними ушкодженнями?
Ні.
Звичайна перемога закону над водієм, яка поспішала на ефір.

У її поведінці. Ви не вбачаєте в тому нічого? :-o
Якщо ви ввважаєте, що подібні "буденні епізоди"
додають рейтингів до ваших виробів і вам не має
значення з яким знаком, аби казали і не забували,то
як кажуть - попутного ветра в ваши паруса.
Але майте на увазі, у продюсерів інколи інша думка
на такі питання. Ви це повинні розуміти.
   
Re: ох і гидка баба :X

Тяжёлый случай. Не лечится :(
   
Re: ох і гидка баба :X

а был же еще ролик, где эта ватница ставила в вину Мухарскому то, что он с детьми на украинском разговаривает  :facepalm1:
   
Re: ох і гидка баба :X

1. она больна психологически.
2. не хватает внимания
3. хочет быть звездой, что бы бывший лопнул от завести и приполз на коленях.
   
Re: ох і гидка баба :X

Хвора баба. Як батькові дивитися на те, що та курва калічить його дітей- навіть не знаю. Можу йому тільки поспівчувати.
   
Re: ох і гидка баба :X
dmp

А что тут тааакого? Ну паадумаешь хотела объехать полицейских, у меня же пресс-карта! С подписями! Паадумаешь дети без кресел, а машина без страховки, у меня же пресс-карта, вот показываю!  Все хорошо.

Яка гидота.
   
Re: ох і гидка баба :X

А мені почулося, чи вона справді вєрєщала: "Мені що, їхати по ваших кишках?"
;o   так
6:18 ... кішках .. або ніжках ...
 :X

хамка



Останнє редагування: 12 жовтня 2017 12:26:59 від Bortsoff
   
Re: ох і гидка баба :X

А как её видео попало в сеть ? С кем-то поделилась ?  :D
   
Re: ох і гидка баба :X

Це юльволодимирівна за кадром, пахожийший голас
;)
скоріш К.Ляпіна... місцями - лєнка-бандарєнка
   
Re: ох і гидка баба :X

чисто киевская интеллигенция  :K
   
Re: ох і гидка баба :X

чисто киевская интеллигенция  :K
ага, понаехалка
тоже наверно Ганапольского слушает
   
Re: ох і гидка баба :X

А как её видео попало в сеть ? С кем-то поделилась ?  :D
она сама разместила у себя в фейсбуке, надеясь на сочуствие. Что еще раз говорит о ее умственніх способностях. Но после того как ее там обложили куями, она удалила видео.
   
Re: ох і гидка баба :X
tyv

Зірка тільки зарегалась, а вже і зашкварилась  :D
Це матиме вплив на ваш імідж на фупі, тут нічого не забувають))

писи. чому №4?
   
Re: ох і гидка баба :X

она сама разместила у себя в фейсбуке, надеясь на сочуствие. Что еще раз говорит о ее умственніх способностях. Но после того как ее там обложили куями, она удалила видео.

Если даже друзья в ФБ не посочувствовали ... тётке серьёзно надо задуматься над своим поведением.
   
Re: ох і гидка баба :X
v10

Зірка тільки зарегалась, а вже і зашкварилась  :D
Це матиме вплив на ваш імідж на фупі, тут нічого не забувають))

писи. чому №4?
наверное размер. а шо? завтра уточним :-T
   
Re: ох і гидка баба :X

она сама разместила у себя в фейсбуке, надеясь на сочуствие. Что еще раз говорит о ее умственніх способностях. Но после того как ее там обложили куями, она удалила видео.

Це ще раз говорить про те, яка дурна та Сніжана.

Вона так ніц нічого не зрозуміла, як і Зірка №4, що тут їїї випрадовує.
Кожна нормальна людина, передивившись уважно те відео, посоромилася б вивалювати це гидоцтво на ФБ.

Але ж у Сніжани вже стійкий комплекс зірки - яка вона там по рахунку - Зірка №1, Зірка №2, Зірка №3 чи Зірка №5?
Адже ж раніше зіркам все було МОЖНА.

Тому можна пертися на авто  по бордюрам, сперечатися з копом, не платити обов'язкову страховку та жабитися на крісла для малечі - вона ж яжемать та яжезірка.

І вона, Сніжана, разом з Зіркою №4  дуже обурені, чому люди такі злі та не підтриали яжезірку у прагненні портапити на пряимй ефір у будь-чкий спосіб, навіть переїхав ніжки? кишки? тому поліціянту.

Ашонетак, хуле...
   
Re: ох і гидка баба :X

а был же еще ролик, где эта ватница ставила в вину Мухарскому то, что он с детьми на украинском разговаривает  :facepalm1:

ось він. А потім Сніжана сказала дітям: "Батько дуже сильно захворів. І хвороба в нього заразна. І він уїхав лікуватися назавжди" Ось так.

Доречі, у коментах - за Сеіжану топить весь руський мір.

   
Re: ох і гидка баба :X
v10

ось він. А потім Сніжана сказала дітям: "Батько дуже сильно захворів. І хвороба в нього заразна. І він уїхав лікуватися назавжди" Ось так.

Доречі, у коментах - за Сеіжану топить весь руський мір.

https://youtu.be/YrDqivqIAQw
ну так забрал бы детей себе или поделил бы по суду время на общение если не в состоянии забрать. чего ходить к ней домой?
   
Re: ох і гидка баба :X

;o   так
6:18 ... кішках .. або ніжках ...
 :X

хамка

Та що ж ви всі глухенькі такі...
ФІШКИ
Вони щоб вона не їхала далі помаранчевими фішками перегородили шлях їй
   
Re: ох і гидка баба :X

Сама ж зафіксувала на відео, що ПДР не порушила

Порушила.
Сподіваюся, Ви - не водій?
   
Re: ох і гидка баба :X
tyv

Ще раз: водій хотіла проїхати там, де цього робити не можна було. Вона спробувала - поліцейський не дозволив.
У чому кримінал?
Сама ж зафіксувала на відео, що ПДР не порушила, правоохоронець на вмовляння не піддався, все відбулося в рамках закону. Тепер всі знають, що в Києві найпринциповіші копи і на них не діють "корочкі". Що в цьому надзвичайного?
Відбувся злочин з ознаками корупції? Порушенням ПДР? Тілесними ушкодженнями?
Ні.
Звичайна перемога закону над водієм, яка поспішала на ефір.
:facepalm:  ти ще й тупа!
   
Re: ох і гидка баба :X

:facepalm:  ти ще й тупа!

Таки це Єгорова :lol:
   
Re: ох і гидка баба :X
v10

:facepalm:  ти ще й тупа!
но если у нее 4-й размер - это простительно :weep:
   
Re: ох і гидка баба :X
tyv

Таки це Єгорова :lol:
теж закралась така думка :D
   
Re: ох і гидка баба :X

Снєжана таки впевнена, що все зробила правильно. :weep:

ЇЇ підтримала ще одна нафталінова зірка, Світлана Білоножко, звикша до раболєпія під час совка:

Світлана Білоножко

"Сніжана! Ти робила все правильно! Я тебе підтримую! Ти дуже довірлива, а люди надзвичайно жорстокі. Тебе , такому класному професіоналу, ведучій каналу, яка стільки добра дає нам глядачам своїми програмами, можуть запросто обізвати нікчемними словами? Мені дуже прикро за таких людей! Сніжана! Бережи себе! Ми тебе любимо!!!"


Снежана Егорова


" Світлано!!!Дякую,моя люба!!!Насправді всі ці коментатори тілько себе демонструють з певного боку,який мені і до того був добре відомий,адже їм саме за це і ПЛАТЯТЬ,щоб вони своїм негативом блокували ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД!!!

І доречі,можу тобі сказати,аби я не почала знімати те відео,то невідомо ЧИМ би закінчилася ця історія.....бо від самого початку полційейський був занадто агресивний і намагався не тільки тиснути на мене своїм криком,але й збирався застосувати фізичну силу до мене!!!!!ОСЬ ДО ЧОГО ВЖЕ ДІШЛИ МИ!!!!Саме через це злякалися донька И почала плакати,але його зупинив тільки мій телефон.....

ДОРЕЧІ,ЩОДО ПРЕС-КАРТИ,то вона з фотографією і офіційною печаткою,прирівнюється до спец-дозволу,який свідчить що пред'явник виконує свої службові обов'язки,але в країні де більшість взагалі не знають що таке ОБОВ'ЯЗКИ важко про щось говорити.....

А тим більше на ФБ серед проплачених ботів....Я ВПЕВНЕНА В СВОЇХ ПРАВАХ БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ПЕРЕСУВАННЯ ДО МІСЦЯ РОБОТИ,ЯКЕ МАЛИ ЗАБЕСПЕЧИТИ ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ МАРАФОНУ!!!!Але нічого не змінилося,тільки мова спілкування,нажаль.....Раніше перекривали рух через КАРТЕЖІ,а тепер через марафон.....ставлен ня до людей і їхнього комфорту не змінилося....про ЦИВІЛІЗАЦІЮ НЕ ЙДЕТЬСЯ......
"

======================
Тепер вам ясно?

Людина впевнена, що, якщо в неї є прескарта, то решта повинна падати на землю, закриваючи обличчя руками, аби світло від яжезєзди не дуже опалио обличчя, і мовчки задкувати у бік, даючи яжезвєзді дорогу. Це ж касається й пратівних поліціянтів. :facepalm:

Останнє редагування: 12 жовтня 2017 17:02:30 від шуша
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія