Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хотіли пережити апокаліпсіс власним городиком? До вас вже стукають.

Ирония американского законодательства, людям употреблять во всех штатах можно а вот продавать без ограничений только в нескольких.

Законодавчо регулювати. що людина може їсти, а що ні - це пиз*дець, шановні. Такого нема навить в кацапів чи бульбашів. Хіба може в Північній Кореї... В США точно демократія?
А частоту подружнього сексу вони часом законодавчо не регулюють?!!!
   
А частоту подружнього сексу вони часом законодавчо не регулюють?!!!

 :D

А ви з якою ціллю цікавитесь?
   
виростити на своїй землі і з'їсти - це фундаментальне право людини

ще одне право - пристрелити того, хто прийде на цю землю і спробує заважати
   
:D

А ви з якою ціллю цікавитесь?

Ну тут така справа - раз держава в щось пнеться керувати, то й відповідати має теж.

Отож, якщо згідно норм, встановлених державою, хтось щось недоотримує - держава повинна компенсувати. Якось так.  :-)o
   
Я не совсем тебя понял. Но надеюсь, что тебе тоже не нравится факт ограничения права граждан выращивать еду на собственных огородах.

Ти читав статтю взагалі? right to garden..... right to cook..... і тд.

Не знаю я ніде щоб хтось когось обмежував в цьому. У нас люди навіть пасіки у себе на подвір'ї заводять
   
Законодавчо регулювати. що людина може їсти, а що ні - це пиз*дець, шановні. Такого нема навить в кацапів чи бульбашів. Хіба може в Північній Кореї... В США точно демократія?
А частоту подружнього сексу вони часом законодавчо не регулюють?!!!

Знову тупе пересмикування від tom_cat. З тої фрази не слідує ніяк що в штатах хтось регулює що можна їсти  :facepalm1:
   
Ти читав статтю взагалі? right to garden..... right to cook..... і тд.

Не знаю я ніде щоб хтось когось обмежував в цьому. У нас люди навіть пасіки у себе на подвір'ї заводять

Я читал. В этой статье как раз и пишут о том, что , цитата :

"закони про право садівництва (right to garden) повільно набирають обертів.  Однак на рівні штату таке законодавство залишається незначним: закони діють лише в Іллінойсі та Флориді, хоча штат Мен нещодавно оновив свою конституцію, додавши поправку про право на їжу ( right to food)"

Вот цитаты из другой статьи :

"У 2011 році домовласниці Джулі Басс погрожували 90 днями тюремного ув’язнення за її сад у передньому дворі в Оук-Парку, неподалік від Детройта.  Пізніше справу було закрито, але її можна було відновити в будь-який момент.  А в 2013 році подружжю з Орландо Джейсону та Дженніфер Хелвенстон пригрозили штрафом у розмірі 500 доларів на день за їхній сад у передньому дворі, якщо його не замінять на «схвалені грунтові покриви».
У квітні цього року сім’я в Шугар-Крік, штат Місурі, була змушена викорчувати свій сад після того, як місто прийняло постанову, яка забороняє городи, розташовані в межах 30 футів від вулиці."

https://www.csmonitor.com/USA/Society/2016/0609/Is-there-a-war-on-front-yard-gardens


Останнє редагування: 31 січня 2024 14:31:36 від Valentyn
   
Я читал. В этой статье как раз и пишут о том, что , цитата :"закони про право садівництва повільно набирають обертів.  Однак на рівні штату таке законодавство залишається незначним: закони діють лише в Іллінойсі та Флориді, хоча штат Мен нещодавно оновив свою конституцію, додавши поправку про «право на їжу"

Вот цитаты из другой статьи :

"У 2011 році домовласниці Джулі Басс погрожували 90 днями тюремного ув’язнення за її сад у передньому дворі в Оук-Парку, неподалік від Детройта.  Пізніше справу було закрито, але її можна було відновити в будь-який момент.  А в 2013 році подружжю з Орландо Джейсону та Дженніфер Хелвенстон пригрозили штрафом у розмірі 500 доларів на день за їхній сад у передньому дворі, якщо його не замінять на «схвалені грунтові покриви».
У квітні цього року сім’я в Шугар-Крік, штат Місурі, була змушена викорчувати свій сад після того, як місто прийняло постанову, яка забороняє городи, розташовані в межах 30 футів від вулиці."

https://www.csmonitor.com/USA/Society/2016/0609/Is-there-a-war-on-front-yard-gardens

За передній двір так, їпуть. Але городи роблять в задньому дворі зазвичай.

Є ще в штатах таке явище як HOA . Отам фошизм на всю катушку.

Останнє редагування: 31 січня 2024 14:40:15 від Uki_
   
Є ще в штатах таке явище як HSA . Отам фошизм на всю катушку.

Это что за зверь такой?
   
Это что за зверь такой?

Я помилився. HOA
   
За передній двір так, їпуть. Але городи роблять в задньому дворі зазвичай.

Є ще в штатах таке явище як HOA . Отам фошизм на всю катушку.

Не только в HOA но и в deed restricted community. Например  у меня в селе если земли меньше 2.5 акра это 1 гектар , то даже кур или пчёл нельзя.  За свиню я даже и не упоминаю.

В целом во Флориде пасеку  можно но только там где HOA прямо не запрещает. Но и при этом пасеку нужно регистрировать и ежегодно инспектировать.

Кстати,  в штатах 75 млн. людей живут в HOA communities. В некоторых муниципалитетах по разным штатам в deed restricted community проживает до 80% от общего населения.


Останнє редагування: 31 січня 2024 15:13:03 від Valentyn
   
Не только в HOA но и в deed restricted community. Например  у меня в селе если земли меньше 2.5 акра это 1 гектар , то даже кур или пчёл нельзя.  За свиню я даже и не упоминаю.

В целом во Флориде пасеку  можно но только там где HOA прямо не запрещает. Но и при этом пасеку нужно регистрировать и ежегодно инспектировать.

Кстати,  в штатах 75 млн. людей живут в HOA community. В некоторых муниципалитетах по разным штатам в deed restricted community проживает до 80% от общего населения.

Іноді навіть допустиму довжину трави, та мінімальну кількість пальм прописують у вимогах  :weep:

Думаєте оті картинки з чистенькими вулицями, будиночками та пальмами то просто так?  :laugh:
   
Іноді навіть допустиму довжину трави, та мінімальну кількість пальм прописують у вимогах  :weep:

Вільні люди на своїй вільній землі!  :weep:
Я хуєю, дорогі гості!!!
   
Вільні люди на своїй вільній землі!  :weep:
Я хуєю, дорогі гості!!!

Так це самі люди таке життя і обирають. Уряд до цього взагалі ніяким боком
   
В нас наразі грядку забацати можна .А звірів типу кури,кролі неможна.
Більшість хто садить грядки робить це для того щоб мати овочі якийх нема або для смаку- магазини помідор це пластик на смак.
В мене помідори,огірки,трохи цибулі,кабачки,вишня і смородина
Помідори завжди жовті,чорні,помості. ну і квасом на зелений борщ
   
Автокорект тупий забембав
Помідори полосаті і квасок на зелений борщ
   

Так це самі люди таке життя і обирають. Уряд до цього взагалі ніяким боком



Ну а молоко з-під корови чому не можна продавати? Теж люди обирають і уряд ніяким боком? Чим це обгрунтовують?

Тільки не треба заливати про страшні епідемії ящуру і коров'ячого сказу.
   

Ну а молоко з-під корови чому не можна продавати? Теж люди обирають і уряд ніяким боком? Чим це обгрунтовують?

Тільки не треба заливати про страшні епідемії ящуру і коров'ячого сказу.

Продаж - це зовсім інша тема. Тут гілка про городи на присадибних ділянках для власних потреб.
   
Іноді навіть допустиму довжину трави, та мінімальну кількість пальм прописують у вимогах

А в Калифорнии у всех грунты одинаковые?
   
А в Калифорнии у всех грунты одинаковые?

не зрозумів питання
   
Продаж - це зовсім інша тема. Тут гілка про городи на присадибних ділянках для власних потреб.

ТО давайте пофлудимо трохи як соми :)

Якщо знаєте відповідь на це питання то напишіть...

Я так розумію продавати  молоко пастеризоване в сертифікованому ліцензованому і тд обладнанні можна?
   
не зрозумів питання

Потому что у некоторых кроме кактусов или сосны вообще пальмы могут  не расти.
Вот у меня охуенный сад но абрикосы не растут сколько не садил.
А через 200 метров две охрененные  абрикосы и кучка чахлых вишен.
А не как у меня от вишни до персика все что угодно яблоки груши сливы .....
А абрикосы нет.
   
Потому что у некоторых кроме кактусов или сосны вообще пальмы могут  не расти.
Вот у меня охуенный сад но абрикосы не растут сколько не садил.
А через 200 метров две охрененные  абрикосы и кучка чахлых вишен.
А не как у меня от вишни до персика все что угодно яблоки груши сливы .....
А абрикосы нет.

Там де вимоги по кількості пальм - там хату продають з грунтом який потрібно та вже готовою необхідною кількістю пальм.

Стосовно грунту - дуже різний. Є пустелі, є субтропіки. Крім того можна купляти грунт, навоз, все що необхідно для твого саду чи городу. Є також місця де можна набрати компосту безкоштовно
   
Думаєте оті картинки з чистенькими вулицями, будиночками та пальмами то просто так?

Ну тут кому как нравится.  Часто это переходит все разумные грани.



   
Ну тут кому как нравится.  Часто это переходит все разумные грани.

Показати зображення...

Навіть так набагато краще за панельки  :D
   
ТО давайте пофлудимо трохи як соми :)

Якщо знаєте відповідь на це питання то напишіть...

Я так розумію продавати  молоко пастеризоване в сертифікованому ліцензованому і тд обладнанні можна?

Органи охорони здоров'я та основні асоціації молочної промисловості виступають проти продажу непастеризованого молока від корів, кіз і овець через підвищений ризик небезпечних бактерій, тоді як федеральні експерти стверджують, що немає доказів того, що пастеризоване молоко є менш корисним.

Nothing personal just business.
   
ТО давайте пофлудимо трохи як соми :)

Якщо знаєте відповідь на це питання то напишіть...

Я так розумію продавати  молоко пастеризоване в сертифікованому ліцензованому і тд обладнанні можна?

В плані регуляції їжі та ліків в США - повний фошизм. FDA - це фактично СС.
   
Органи охорони здоров'я та основні асоціації молочної промисловості виступають проти продажу непастеризованого молока від корів, кіз і овець через підвищений ризик небезпечних бактерій, тоді як федеральні експерти стверджують, що немає доказів того, що пастеризоване молоко є менш корисним.

Nothing personal just business.


Приблизно так я собі це і уявляв.

Диктат корпорацій.
Чим  це принципово відрізняється від упиря Хрущова з його податками на яблуні і забороною мати коня?

А у випадку зараження такими бактеріями лікування за рахунок держави?
   
В плані регуляції їжі та ліків в США - повний фошизм. FDA - це фактично СС.

Яке Ваше ставлення до цього? Підтримуєте чи ні?
   
В Канаді якщо має корову для себе то пий яке хочеш молоко- але якщо продати то тільки переробних  а далі тільки пастеризоване.Одна з причин чого місцеві сири програють європейським- роблять з пастеризованого.Не ширпотреб а власне крафтові
   
В Канаді якщо має корову для себе то пий яке хочеш молоко- але якщо продати то тільки переробних  а далі тільки пастеризоване.Одна з причин чого місцеві сири програють європейським- роблять з пастеризованого.Не ширпотреб а власне крафтові

Якщо примусовий продаж переробнику то і ціни мають регулюватися. Соціалізм так соціалізм  B-)

В совку також хто мав корів то мусив певну кількість здавати державі за копійки. Але там воно і в магазині копійки коштувало.
   
Яке Ваше ставлення до цього? Підтримуєте чи ні?

Певний сенс в цьому є - санітарія, захист людського здоров'я від жадібності корпорацій, але багато чого вони роблять невірно і багато в чому перегинають палку. Адже в багатьох країнах набагато ліберальніше ставляться до контролю за їжею та ліками, і в той же час ніяких проблем в цьому плані не мають
   
Якщо примусовий продаж переробнику то і ціни мають регулюватися. Соціалізм так соціалізм  B-)

В совку також хто мав корів то мусив певну кількість здавати державі за копійки. Але там воно і в магазині копійки коштувало.

З молоком в штатах та канаді ціла історія переповнена різними драмами, битвами, тощо....  Чергова битва - хотять заборонити вживання слова "молоко" виробникам замінників молочних продуктів, а також вимусити їх фарбувати в різні кольори  :weep:
   
Якщо примусовий продаж переробнику то і ціни мають регулюватися. Соціалізм так соціалізм  B-)

В совку також хто мав корів то мусив певну кількість здавати державі за копійки. Але там воно і в магазині копійки коштувало.
в Канаді молоко продається  по квотах і ліцензіях.Просто почати розводити корів на молоко неможна.Так само деколи одні переробники викупляють інших тільки щоб взяти їх ліцензію на отримання молока.Тому молочка в Канаді дорога і імпорт дуже регульований.
   
в Канаді молоко продається  по квотах і ліцензіях.Просто почати розводити корів на молоко неможна.Так само деколи одні переробники викупляють інших тільки щоб взяти їх ліцензію на отримання молока.Тому молочка в Канаді дорога і імпорт дуже регульований.

Вільні люди. хулє!  :facepalm:

А там на Заході ще не забули значення слова "конкуренція"?
   
Вільні люди. хулє!  :facepalm:

А там на Заході ще не забули значення слова "конкуренція"?

Вам в Сомалі треба. Там точно не забули
   
Вам в Сомалі треба. Там точно не забули

Знищення конкуренції - основна причина того, що Старий Світ (включно з Північною Америкою) програє третьому світу, який завдяки конкуренції швидко розвивається.
   
Люди! Головне не пердіти-бо це метан! Майже 10 мільярдів пердять і пердять- льодовики тануть,а всі пердять. Тре винайти такі собі пробки на сраки і тоді настане нам счасття! Або ставити даччики на сраки і за кожний пердіж брати гроші на чиновників по екології.
   
Вам в Сомалі треба. Там точно не забули
Головне - зброя в кожній хаті!
Це перша ознака "вільних людей"!
Щоб можна було сусіду зробити дірку в макітрі, якщо трава не тієї довжини на газоні, чи пляшку домашнього молока продав комусь!
Ну і щоб його діточок у школі пристрелити к куям, задля розваги.
Воля! Красота!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія