Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Противники Фаріон - це

Противники Фаріон - це

Опитування
Хто такі противники боротьби за українську мову
Всього проголосувало: 98
Корисні ідіоти Кремля  18 
 
 18% 
Ватани  2 
 
 2% 
Любителі русскаго міра  7 
 
 7% 
Малороси  14 
 
 14% 
Патріоти України  57 
 
 58% 




Ерстеди і ко - хто вони?
   
Re: Противники Фаріон - це

Вы, я так понимаю, любитель этой ТП?

ахахаха
   
Re: Противники Фаріон - це

не все настільки однозначно як пункти цієї голосувалки
зрештою, як і тієї у сусідній гілці
   
Re: Противники Фаріон - це

П.1 на жаль...(((
З ватою і любітєлямі русміра можна було б боротись правоохоронними органами держави.... А корисні ідіоти - це як розумово неповноцінна дитина. Хвора, але своя ...(((
   
Re: Противники Фаріон - це

П.1 на жаль...(((
Не маю сумніву, що Фаріон - патріотка України
але є і проколи, які можуть відштовхнути
наприклад це дурнувате схвалення побиття 3-річної дитини за привітання масковською мовою
   
Re: Противники Фаріон - це

Не маю сумніву, що Фаріон - патріотка України
але є і проколи, які можуть відштовхнути
наприклад це дурнувате схвалення побиття 3-річної дитини за привітання масковською мовою

Я написав в сусідній темі причину її неадекватності...))) Але ФУП не повірив!!! Далі шукає чорну кицю в темній кімнаті...
   
Re: Противники Фаріон - це

Не маю сумніву, що Фаріон - патріотка України
але є і проколи, які можуть відштовхнути
наприклад це дурнувате схвалення побиття 3-річної дитини за привітання масковською мовою
та сто разів в неї ті вуса відклеювались але прикріпить їх назад як гаркне :"Слава Україні! Батько наш Бандера!"і всі такі :"Та ні який то гебешно-фсбшний агент? То наша
!Орлиця!"  :weep: 
   
Re: Противники Фаріон - це

1
   
Re: Противники Фаріон - це

Вы, я так понимаю, любитель этой ТП?

ахахаха

Завдяки таким, як ця ТП, ви сидите у  відносно затишний і вільній від окупантів Львівщині...



   
Re: Противники Фаріон - це

Москворотість це метод перекручення фактів.
Тема називається "Противники Фаріон - це"
Запитання в темі "Противники боротьби за українську мову - це"

Автор з певних причин (див. опитування про Фаріон) ставить знак рівності між Фаріон та Боротьбою за українську мову.

 :dopovid:   москворотий як і Фаріон?

Плюс слово противники Фаріон немає ніякого сенсу поруч з варіантами відповідей.
Варіанти відповідей стовно москворотії Фаріон мали б бути такими:
- Ті хто думають що вона хвора психічно
- Ті хто думають що вона агент КГБ
- Ті що просто стебуться
- Ті хто знає що в неї клімакс


Варіанти відповідей стосовно мови правильні.   Але йде свідома (чи несвідома) підмінна понятть автором теми.
Якщо питання про мову то противниками боротьби за українську мову може бути будь-хто але тільки не патріот України
Якщо питання про Фаріон то у неї немає противників.  Є лише люди які глузують, співчувають та її підтримують.
   
Re: Противники Фаріон - це

Завдяки таким, як ця ТП, ви сидите у  відносно затишний і вільній від окупантів Львівщині...
Які зайві українки в Україні, здавалося б, яке собаче діло росзалежним до них, а ні, всеруться а з москвою у такт будуть шипіти. Гадось навозна.
   
Re: Противники Фаріон - це

Так і ще.  За українську мову треба не боротися її треба.... плекати.

Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур’ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.

   
Re: Противники Фаріон - це

та сто разів в неї ті вуса відклеювались
З "петриками", "михайликами" та "сергійками"?
Так це загалом з тієї ж серії що й цей останній прокол
Звісно, дітей треба вчити українській транскрипції багатьох розповсюджених імен, але з дітьми треба обходитися обережно
Мені оно колись одна тітка з сусіднього будинку на всю вулицю верещала : "Вам нєт настоящіх імьон, чтобі вот такоє видумивать?"
(від моєї мами вона на той момент вже знала як ми назвали свою доньку, а у неї самої онуки були - Ваня і Маша)
То я, доросла людина, тільки посміялася на її претензії, звісно, не мовчки...Я їй так відповіла, що у неї  щелепа відвалилася... :gigi:
А 3-річній дитині заявити що у неї ім"я "нетаке"?.. :facepalm1:
   
Re: Противники Фаріон - це

Але треба дати належне гебешній сучарі українців вона розділяє гарно.
   
Re: Противники Фаріон - це

Обережно ПІДМІНА понятть.  (Приклад москворотісті як спроби перекручення фактів.)
Тема називається "Противники Фаріон - це".  Запитання в темі "Противники боротьби за українську мову - це"

Автор з певних причин (див. опитування про Фаріон) ставить знак рівності між Фаріон та Боротьбою за українську мову.
 :dopovid:
   
Re: Противники Фаріон - це

ТС тупий маніпулятор
І тому маніпуляція у нього тупа
   
Re: Противники Фаріон - це

Але треба дати належне гебешній сучарі українців вона розділяє гарно.
Нема там жодного приводу розділятися. Це - всього лише тема для дискусій. Але не для тих, хто роками розповідає про якесь єдиновинувате "хуйло", і невинуватий "русскій нарот"
   
Re: Противники Фаріон - це

Обережно ПІДМІНА понятть.  (Приклад москворотісті як спроби перекручення фактів.)
Тема називається "Противники Фаріон - це".  Запитання в темі "Противники боротьби за українську мову - це"

Автор з певних причин (див. опитування про Фаріон) ставить знак рівності між Фаріон та Боротьбою за українську мову.
 :dopovid:
Підтримую.
Чому автор вдався до маніпуляції? Але це у них стиль такий. Потім волають : не обирають свободівців до влади, тупі , укроси, підкацапники!!!
   
Re: Противники Фаріон - це

Яринка Таріон бореться за українську мову ????
За гранти хуйла вона бореться.
   
Re: Противники Фаріон - це
Ita

Підтримую.
Чому автор вдався до маніпуляції? Але це у них стиль такий. Потім волають : не обирають свободівців до влади, тупі , укроси, підкацапники!!!

+1
   
Re: Противники Фаріон - це

Так і ще.  За українську мову треба не боротися її треба.... плекати.

Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур’ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.
Зуби украінцям заговорюєте?
Краще пишіть, щоб вчили українську
власне ті, хто хоче українців розуму вчити:
Але ми вже добре навчені.
   
Re: Противники Фаріон - це

Підтримую.
Чому автор вдався до маніпуляції? Але це у них стиль такий. Потім волають : не обирають свободівців до влади, тупі , укроси, підкацапники!!!

 :D

   
Re: Противники Фаріон - це

Зуби украінцям заговорюєте?
Краще пишіть, щоб вчили українську
власне ті, хто хоче українців розуму вчити:
Але ми вже добре навчені.
---------------
Пані нік ЛАРТА, скажіть, будь ласка, Ви особисто були членкінею кпрс?
   
Re: Противники Фаріон - це

Зуби украінцям заговорюєте?
Краще пишіть, щоб вчили українську
власне ті, хто хоче українців розуму вчити:
Але ми вже добре навчені.

Деяким українцям (наприклад Фаріон з онуками та послідовниками) спочатку треба набратися розуму, а потім вже думати яку мову їм підтягнути.
А в загальному згоден - мову треба вчити якщо є така потреба.   
Вчіть мову КОМУ треба!!!

Ще можу повчити гарних манер, наприклад, коли просите когось щось зробити то треба писати, будь-ласка.  Дякую за увагу
   
Re: Противники Фаріон - це

---------------
Пані нік ЛАРТА, скажіть, будь ласка, Ви особисто були членкінею кпрс?
вона ще кав'яр кацапський полюбляє
   
Re: Противники Фаріон - це

Ще можу повчити гарних манер, наприклад, коли просите когось щось зробити то треба писати, будь-ласка.  Дякую за увагу
Особисто я, ЯКЩО БУДУТЬ перевибори і вони будуть з ініціативи оранжевих, а не виборців Сходу, буду голосувати за ПРУ, бо другу серію ДЕМОКОАЛІЦІЯ дивитися не хочу.
...не треба, бо після ваших повчань в Україну приходять кацапи...
   
Re: Противники Фаріон - це

ТС тупий маніпулятор
І тому маніпуляція у нього тупа

Ось тепер все сходиться.  Тільки тупі можуть боготворити тупу курку з орла (орлІцу)    :D

Останнє редагування: 8 січня 2023 16:11:55 від Bолодимир
   
Re: Противники Фаріон - це

Нема там жодного приводу розділятися. Це - всього лише тема для дискусій. Але не для тих, хто роками розповідає про якесь єдиновинувате "хуйло", і невинуватий "русскій нарот"
Імперська сутність рашанароду тут нідочого ,маємо провакацію рашаагента на мовному грунті причому в найогиднішому варіанті з трьохрічними хлопчиками в трусіках :X
   
Re: Противники Фаріон - це

...не треба, бо після ваших повчань в Україну приходять кацапи...

Викопали!   Яка працьовитість.   Похвально.
А це нічого що там ще пише "якщо" і кілька передумов.   Банально торгувався за свій голос,
роблячи заклик до оранжевих не робити дурниць чи якесь чергове шоу.  По факту за ПРУ не голосував.   
Якщо би у мене був вибір чи голосувати за Свободу чи ПРУ то я би 100% утримався. 

Це коли я вас повчав?    А ну давайте розказуйте.   
   
Re: Противники Фаріон - це

Всім новим учасникам голосувалки

Обережно ПІДМІНА понятть.  (Приклад москворотості як спроби перекручення фактів.)
Тема називається "Противники Фаріон - це".  Запитання в темі "Противники боротьби за українську мову - це"

Автор з певних причин (див. опитування про Фаріон) ставить знак рівності між Фаріон та Боротьбою за українську мову.
 :dopovid:
   
Re: Противники Фаріон - це

Це коли я вас повчав?    А ну давайте розказуйте.
А що поганого в тому що Росія буде платити башлі Януковичу?  Я розумію, що ці гроші в бюджет не попадуть, але при чому тут здача національних інтересів,
...ви не повчали, а розкривали свою суть...
   
Re: Противники Фаріон - це

Всім новим учасникам голосувалки

Обережно ПІДМІНА понятть.  (Приклад москворотості як спроби перекручення фактів.)
Тема називається "Противники Фаріон - це".  Запитання в темі "Противники боротьби за українську мову - це"

Автор з певних причин (див. опитування про Фаріон) ставить знак рівності між Фаріон та Боротьбою за українську мову.
 :dopovid:

Мені от цікаво, чого це ти розговорився зненацька так?   Мовчав з 2006, а це активним яким став...    запасний нік?  B-)
   
Re: Противники Фаріон - це

Мені от цікаво, чого це ти розговорився зненацька так?   Мовчав з 2006, а це активним яким став...    запасний нік?  B-)
...регіонали "бившіми" ніколи не бувають...це закладка, він весь час на ФУП проти Фаріон, свободи та проти українства...москов ська закваска, а так проколовся...до речі, жив у Києві, а перед війною втік в Європу, напевне, що знав...
   
Re: Противники Фаріон - це

...регіонали "бившіми" ніколи не бувають...це закладка, він весь час на ФУП проти Фаріон, свободи та проти українства...москов ська закваска, а так проколовся...до речі, жив у Києві, а перед війною втік в Європу, напевне, що знав...
А блазні для кремля з бізнесом орієнтованим на висміювання хохлів перед москвлями, бувшими бувають з
Хіба?
   
Re: Противники Фаріон - це

Мені от цікаво, чого це ти розговорився зненацька так?   Мовчав з 2006, а це активним яким став...    запасний нік?  B-)

Люблю читати аніж писати.  Читав, читаю щодня.  Пишуть багато різного, мою думку бачу тому не хочу дублювати вже написане.  Нема змісту.
Є кілька ніків з якими обмінявся кількома слова.  Є один дуже активний нік якого я думаю знають всі і який знає мене особисто по життю.   

Прориває мене рідко, цього разу: кілька останніх тем про ФАРІОН...  яка має галичан за ІДІОТІВ і пробує нажити свою 0% підтримку в народі.
А що сильно мульнуло це її ЛЬВІВЦІ.   Москворота дура

ПС.  А ще згадав пробував займатися просвітництвом на ФОР-УА.  Але з часом зрозумів: там не опоненти там ВОРОГИ. 
   
Re: Противники Фаріон - це

Владімір (кацап)
Как паґодка в Мааасквє?
   
Re: Противники Фаріон - це

---------------
Пані нік ЛАРТА, скажіть, будь ласка, Ви особисто були членкінею кпрс?

чорновол і лук'яненко теж були членами кпрс
   
Re: Противники Фаріон - це

...ви не повчали, а розкривали свою суть...

Так ви ж самі вище написали що після моїх повчаннь нападають кацапи. А тепер пишете що я не повчав.  Маніпуляція? 

Заради чого.  Щоб відбілити ту москвороту? 
А те що ви при цьому демоструєте що українською мовою можна гарно брехати і перекручувати сказане вами ж кілька хвилин тому це нічого?
Ви себе величаєте борщем за українську мову?  Тим що демонструєте іншим що українською мовою можна так само гарно брехати і перекручувати?
Гарний борець за мову.   Та ви саме мову тим і опускаєте, ІДІОТИ!   Фаріон пропагує насильство, а ви ІДІОТИ опускаєте українському МОВУ тим що ви на ній БРЕШЕТЕ.

Підсумую: ви не ображайтесь, Фаріонша - зло.   А партію завжди можна поміняти.  Он Фаріон була в КПРС опинилася в Свободі,
а зараз взагалі підбурює дітей бити інших дітей у дитсадках Львова.
   
Re: Противники Фаріон - це

ТС тупий маніпулятор
І тому маніпуляція у нього тупа

Тому й 50% відповіли що патріоти України хто проти такої боротьби за українську мову.

З такими захисниками й ворогів не потрібно.



   
Re: Противники Фаріон - це

Все значно простіше.
Звужується  на ФУПі поле для антиукраїнський висловлювань.
Вже і про Бандеру поганого не напишеш,
і на захист пам’ятника в Одесі не виступиш.
Залишилась для нападок тільки Фаріон.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія