Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію

Луша! Це твою батьківщину повернули на 160 років назад. Тобі байдуже? Значить Украіна - не твоя Батьківщина.

Як буде час та натхнення перечитаю про ту зр 1863.
Чим вона так тебе зачарувала?

   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Автор, а чому ти не згадаєш, наприклад указу Катерини ІІ "О землях малоросійскіх..." або ще раніших рескриптах сіятєльной Єлісавєт й порівняєш їх з указом, скажемо Директорії ? А що ?  :lol:  :lol: 

Коротше, не там ти дивишся й не те у приклад приводиш. Думка - вірна, а докази - хуйові, вже вибач.

Ось тобі докази того, що нас тримали у колоніальній залежності, та й зараз тримають


1. Мережа основних автодоріг й залізниць в нас і досі - імперська ,зав'язана на зв'язок маскви, підіра з чорноморським узбережжям. Поперечна схема - замість вздовжньої, по якій треба з'єднувати основні міста держави між собою.
2. Дві великі залізниці й досі мають назви Юшная і Юхозападная .Залізниці й досі рахують кілометраж від Москви й управління УЗ синхронізується з Москвою.

Й ніяка пиз да при владі те не змінила.
Ось тобі й докази.

Ти доповнив додатковими доказами. Дякую.
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Як буде час та натхнення перечитаю про ту зр 1863.
Чим вона так тебе зачарувала?

Навіщо то було робити? Приклад Польщі не пропонувати - вони підігнали свій АТУ приблизно під український по території і чисельності населення.
Чим раніше ви перечитаєте про 1863 і порвівняєте з Польщею - тим швидше зрозумієте. Але якщо ви киянка - боюсь, що вам пофіг і на зроблене і на розуміння.
   
Ти доповнив додатковими доказами. Дякую.

В тебе немає грунтовних доказів. Якесь притягання за вуха до сучасності реформи 1863 року.

Пан Whee та я привели куди більш грунтовне.

Ось тобі ще

 - що більшість наших законів були змавповані з російських, навіть після 2014 року. Портновський КК - перероблена копія російського КК.
-  наші енергосистеми свідомо не виводилися з общєй енергоістєми СНГ
 - в нас видавлювали будь-яких західних інвесторів, тягнучи сюди лише росіян, що руйнували нам економіку.


А те, що нас за царату в расєю вбудовували - та то так і було . Ще до 1863 року були накази про поділ зємєль маларасійськіх на губернії, про закріпачення ...та багато чого було й воно було не менш страшним для нас. Але чого ти втяг сюди царат - не розумію.
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

В тебе немає грунтовних доказів. Якесь притягання за вуха до сучасності реформи 1863 року.

Пан Whee та я привели куди більш грунтовне.

Ось тобі ще

 - що більшість наших законів були змавповані з російських, навіть після 2014 року. Портновський КК - перероблена копія російського КК.
-  наші енергосистеми свідомо не виводилися з общєй енергоістєми СНГ
 - в нас видавлювали будь-яких західних інвесторів, тягнучи сюди лише росіян, що руйнували нам економіку.


А те, що нас за царату в расєю вбудовували - та то так і було . Ще до 1863 року були накази про поділ зємєль маларасійськіх на губернії, про закріпачення ...та багато чого було й воно було не менш страшним для нас. Але чого ти втяг сюди царат - не розумію.

Я з тобою не сперечаюсь! Я дякую тобі за ґрунтовні доказ. А царат притягли в Україну т.за. Реформатори.
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Можна приклад ?

13к це статус міста
Чи є в Україні міста що не стали центрами громад ?

П.с. є повно прикладіів де навпаки села по 2-3 тис стали центрами громад і від того суттєво виграли

Бо мають нарешті більше ресурсу і свободи

Щоб перекласти асфальт десь чи світло на стовпах - до 14 року трета було в Київ їхати за погодженням

Я вже мовчу коли Микола Азіров забирав директивно гроші в 13 році з місцевих бюджетів

1. На Черкащині вздовж Київської траси - повно. Подивись по карті - я під рукою не маю.
2. Більше ресурсу - бо перетягнули на себе від менш везучих сусідів. Тепер сусіди - периферія - загинатимуться  без тих копійок, що перетягнув на себе центр.
3. Можливо, з твого Борисполя і треба було в Київ їхати, а іншим населеним пунктам не треба було в Київ.
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію

Я з тобою не сперечаюсь! Я дякую тобі за ґрунтовні доказ. А царат притягли в Україну т.за. Реформатори.

Ні. сонечко.
Царат притяг ще Іван Степанович Мазепа, сподіваючись стати рівним з п'яним пєцькою на троні.
Став...

Ще притягли наші попи, яким вже так бл..кортіло будувати православну імперію . Прокопович та інші, чорти б їх смажили..
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Ні. сонечко.
Царат притяг ще Іван Степанович Мазепа, сподіваючись стати рівним з п'яним пєцькою на троні.
Став...

Ще притягли наші попи, яким вже так бл..кортіло будувати православну імперію . Прокопович та інші, чорти б їх смажили..

А в 2015-2017 роках - друге пришестя царату зусиллями т.зв. Реформаторів - «Закат солнца вручную».
   
1. Золотоноша
Хмельницький
Корсунь
Стеблів
Городище
Білозір я
Сміла
Мошни
Канів
?

В цьому списку є ті хто менше 13к

Всі інші населені пункти по трасі Черкаси Київ (не важливо кудою їхати) сильно менше 10 та навііть 5к

При цьому є деякі що стали отг

2. Для вирівнювання існує державний бюджет що платить пенсії , покриває дитячі виплати, витрачається на цільові субсидії на освіту а також фінансує медицину окремо від отг

3. Не маю жодного стосунку до Борисполя

 
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію

А в 2015-2017 роках - друге пришестя царату зусиллями т.зв. Реформаторів - «Закат солнца вручную».

А, он ти про що ?
Ти вважаєш що територіальна реформа була щоб нас максимально наблизити до Росії ?
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

А, он ти про що ?
Ти вважаєш що територіальна реформа була щоб нас максимально наблизити до Росії ?

Не тільки. Медична і освітня - також. Всі ці тіпа реформи розроблялися в міністерствах Януковича. А прийшли реформатори - добули ті реформи зі столів папереднікав і - реалізували їх. Думаєш, Янукович розумів, що то і для чого то?
Он дивись - Табачник уже став надбанням ФУП’у.
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію

Не тільки. Медична і освітня - також. Всі ці тіпа реформи розроблялися в міністерствах Януковича. А прийшли реформатори - добули ті реформи зі столів папереднікав і - реалізували їх. Думаєш, Янукович розумів, що то і для чого то?
Он дивись - Табачник уже став надбанням ФУП’у.

Ну я в цьому не спеціаліст, не можу судити.
Я знаю що добряче дали під дих банківській сфері, лишивши лідером російський Альфа-банк та знищивши розгалужену мережу теруправлінь НБУ для централізації всього й вся у Києві.
Я знаю що в який раз прибили реформи на УЗ
   
Докази:
1. Практично одночасно міліції перейменовані в поліції.
2. Проведено Земську реформу 1863 року, чим синхронізували системи алміністративно-територіального устрою.
3. І в Росії і в Україні принаймні 1 елемент системи держорганів однакові - Мінцифри. Що є адаптацією органів управління.
Тому й СВО.
Теж мені новина.
Більшість кодексів України є повною калькою кацапських,
які приймались майже синхронно з їх госдурою..
Там непахане поле для змін.
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію

Да, до речі, ТС, я вибачаюсь - є гарний доказ і в тебе.
Не побачив.

Дія - як кажуть повна калька з Госуслуг російських й її робили , як кажуть, росіяни.
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію

Теж мені новина.
Більшість кодексів України є повною калькою кацапських,
які приймались майже синхронно з їх госдурою..
Там непахане поле для змін.

+1000000000
   
Докази:
1. Практично одночасно міліції перейменовані в поліції.
2. Проведено Земську реформу 1863 року, чим синхронізували системи алміністративно-територіального устрою.
3. І в Росії і в Україні принаймні 1 елемент системи держорганів однакові - Мінцифри. Що є адаптацією органів управління.
Тому й СВО.

Так, Україну планомірно і методично готували до здачі кацапії.
Для цього:
- методично обезброювали і розкладали українську армію.
- заганяли в маргінес , під шконку, українську мову, яка є основою існування української нації.
- насаджували українцям кацапське православіє, яке є державотворчою силою кацапської імперії і войовничо вороже ставиться до української ідеї.

А все те, що написав ТС це можуть розглядатись лише  як другорядні доповнення до цих головних напрямів підривної роботи кацапів.  І то з натяжкою.
   
Так, Україну планомірно і методично готували до здачі кацапії.
Для цього:
- методично обезброювали і розкладали українську армію.
- заганяли в маргінес , під шконку, українську мову, яка є основою існування української нації.
- насаджували українцям кацапське православіє, яке є державотворчою силою кацапської імперії і войовничо вороже ставиться до української ідеї.

А все те, що написав ТС це можуть розглядатись лише  як другорядні доповнення до цих головних напрямів підривної роботи кацапів.  І то з натяжкою.

кіко складів боєприпасів підірвали за Порошенка?
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Так, Україну планомірно і методично готували до здачі кацапії.
Для цього:
- методично обезброювали і розкладали українську армію.
- заганяли в маргінес , під шконку, українську мову, яка є основою існування української нації.
- насаджували українцям кацапське православіє, яке є державотворчою силою кацапської імперії і войовничо вороже ставиться до української ідеї.

А все те, що написав ТС це можуть розглядатись лише  як другорядні доповнення до цих головних напрямів підривної роботи кацапів.  І то з натяжкою.

Ми ж не будемо втягуватися в спір - щопервинне - яйце чи курка. Як бачиш, мої спостереження в сфері АТУ доповнюються вашими спостереженнями в інших сферах.
   
Ми ж не будемо втягуватися в спір - щопервинне - яйце чи курка. Як бачиш, мої спостереження в сфері АТУ доповнюються вашими спостереженнями в інших сферах.

ти хочеш сказати що радянська система КРАЩЕ?
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

ти хочеш сказати що радянська система КРАЩЕ?

Ти можеш відповісти на питання - навіщо людей в селах позбавили права обрати собі мера? На відміну від киян.
І навіщо було копіювати російську систему? Щоб синхронізувати? Як е/е?
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

1. Золотоноша
Хмельницький
Корсунь
Стеблів
Городище
Білозір я
Сміла
Мошни
Канів
?

В цьому списку є ті хто менше 13к

Всі інші населені пункти по трасі Черкаси Київ (не важливо кудою їхати) сильно менше 10 та навііть 5к

При цьому є деякі що стали отг

2. Для вирівнювання існує державний бюджет що платить пенсії , покриває дитячі виплати, витрачається на цільові субсидії на освіту а також фінансує медицину окремо від отг

3. Не маю жодного стосунку до Борисполя

Ти що, сам брав участь, що так відмазуєшся?
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію

навіщо людей в селах позбавили права обрати собі мера? На відміну від киян.
Кияни не можуть обрати голів районів.
Це, на хвилиночку, по 300 тис людей.
А ти плачешся за село з тисячею мешканців?
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Кияни не можуть обрати голів районів.
Це, на хвилиночку, по 300 тис людей.
А ти плачешся за село з тисячею мешканців?

А в кожній області таких сіл - сотні, а областей -25. Тобто це набагато більше, ніж сотня-друга квадратних кілометрів Києва.
А тепер дивись:
Президент - в Києві
ВРУ - в Києві
Кабмін - в Києві
Обласна Рада з вца - в Києві
Міський голова - є
Кого ще забув?
Киянам і так не скучно, а селянам якогось намісника - старосту - присилають.
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію

А в кожній області таких сіл - сотні, а областей -25. Тобто це набагато більше, ніж сотня-друга квадратних кілометрів Києва.
А тепер дивись:
Президент - в Києві
ВРУ - в Києві
Кабмін - в Києві
Обласна Рада з вца - в Києві
Міський голова - є
Кого ще забув?
Киянам і так не скучно, а селянам якогось намісника - старосту - присилають.
Ти не зрозумів, чи прикидаєшся?
Кожен київський район- це місто як Вінниця по населенню. А обрати райраду не може.
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Ти не зрозумів, чи прикидаєшся?
Кожен київський район- це місто як Вінниця по населенню. А обрати райраду не може.

Так а хто там «автор м‘яча»? Хто ліквідував райони? Треба було цьому діячу розказувати.
До чого тут вся Украіна?
   
Так а хто там «автор м‘яча»? Хто ліквідував райони? Треба було цьому діячу розказувати.
До чого тут вся Украіна?
Кличку? Омелі? Космасу?
Чого ти мовчав про це досьогодні?
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Кличку? Омелі? Космасу?
Чого ти мовчав про це досьогодні?

1. Десь з 2015 року я на ФУП’і переконував, що децентралізація - то шкода, яку не можна допускати.
2. Тут є моя тема «Зачем в Украине провели Земскую реформу 1863 г?».
3: Bogkuz’u, Бяці і ще ряду фупівців роз’яснював особисто.
4. Чому ти раніше не спитав мене? Я б і тобі роз‘яснив.
   
децентралізація - то шкода, яку не можна допускати.
Тобто ЖЕКом має керувати особисто прем'єр?
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Тобто ЖЕКом має керувати особисто прем'єр?

Ти правда тупий, ваня? Замість децентралізації провели Земську реформу 1863 року!
   
Re: Україну давно й планомірно готували для здачі під Росію
U2

Ну от - вже й старости проявились.
Хто ж це готував?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія