Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Дані історії є художнім вимислом, а може і не художнім... Хто його зна що ще там в голові у них.

Цитата: Текст історія 1

Сьогодні у дружини деньчик. Блін як мало грошей, ну телефон замовив їй новий, але вони ще хоче в ресторан піти, а грошей уже на це задоволення мало. Гудів телевізор який з ранку на кухні включила дружина, її завжди потрібен фон коли щось робить на кухні. Краєм уха почув, що газ буде дорожати і що ціна за транспортування - це добре як добре? За кого вони нас мають? . Весь настрій спортили, уже всі сплошні нерви і навіть душ у ванній  не поміг зменишити роздратування.

Ти вже на роботі і тут чуєш Вакцинуватись може бути примусовим, і тебе прорвало, тут так погано жити жінку в ресторан не можна повести, а вони ще тебе ображають примусово вакцинуватись, наче ти дитина, от не буду вакцинуватись бо вони гандони у цій владі, вони мені газ підняли, хай самі вакцинуються...

Ну а далі всі аргументи софістики виціцяні з пальця, бо вакцина не важливо, важливо що газ здорожчав, останні гроші на смартфон як подарунок ... Галіме життя, не буду вакцинуватись.




Цитата: Текст історія 2

Сьогодні прокинувся, помився. В туалеті почитав новини. Все по плану, життя наповнене змістом. Все спокійно. До рота закинув сніданок приготований дружиною. Ідеш спокійно по дорозі. В тебе все заплановано, ще прожити 50 років, дітей вивести в люди, все заплановано.

Зустрічаєш по дорозі знайомого який починає тупість казати про те що не хоче вакцинуватись... Як він посмів порушити твої плани? У тебе все заплановано на 50 років і так страшно померти зараз в цей день, бо цей тупий знайоми не хоче вакцинуватись,  і несе анти-научні речі. Так би йому пику егоїсту набив який думає тілки про себе і ні про кого іншого, як же ти і твої заплановані на 50 років? Цеж через це і доходи зменшаться і тим можеш не зважаючи на вакцину заразитись і померти, а в тебе в планах 50 років.

Штрафувати цих антиваксерів, ти преконаний що краще розстрілювати щоб вони не паплюжили землю своєю тупістю і егоїзмом.



Цитата: Текст історія 3

Прокинулась, попила чай. Треба пертись на роботу, а так не хочеться. Знову на роботі буде начальство напрягати. Воно напрягає, напрягає... І от ти сидиш за столом і тут підходить колега і розказує, начальнику стрелило в голову всіх вакцинувати. І ти в шоці, від цьої, вакцини тиж можеш померти не сьогодні так років через 5 і ти точно помреш від вакцини ? Ти така гарна і розумна через цю вакцину можеш померти, а ти так не навидиш цього начальника. Просто ну не любиш, от не буду вакцинуватись на зло цій державі, цьому начальнику, на зло цьому життю. Як мене таку карасив вони хочуть вбити цією вакциною? НЕ БУДУ. А точно, мені нізя, мені лікар сказав, що нізя. От так і казати буду що мені нізя, лікар заборонив, я ж можу померти років через 5 від цієї вакцини, а от захворіти я буду себе берегти. Як вони сміють мене таку розумну і красиву вбивати вакциною?




================
Нотатки Божевільного
   
это выбор каждого делать вакцину или нет

я свой выбор сделала)
   
это выбор каждого делать вакцину или нет

я свой выбор сделала)

Очень мудро, и правильно.  (tu)
   
Очень мудро, и правильно.  (tu)

Як думаєш який у не вибір був? Твоя версія? :D
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Та навіщо такі складнощі  :facepalm1:
Просто Україна - країна антиваксерів здавна
Моя мама завжди казала те саме,  що зараз антиваксери видають як нові аргументи(ті, що порозумніші:), а щеплення дітям робила, бо треба ж в садок, школу віддавати  :laugh:

Ще з совка люди не довіряли державі, потім з теліка взагалі нечисть полізла - відьми, астрологи, екстрасенси.
Далі проблеми з вакцинами - то відсутність, то голімі, то ще щось.
А от і підтяглись ТП педіатри, яких за взятки вивчили, і почали розповідати про те, що фуфломіцини корисніше щеплень, походу виписуючи довідки про щеплення, яких не було.
От і маємо.


   
Та навіщо такі складнощі  :facepalm1:
Просто Україна - країна антиваксерів здавна
Моя мама завжди казала те саме,  що зараз антиваксери видають як нові аргументи(ті, що порозумніші:), а щеплення дітям робила, бо треба ж в садок, школу віддавати  :laugh:

Ще з совка люди не довіряли державі, потім з теліка взагалі нечисть полізла - відьми, астрологи, екстрасенси.
Далі проблеми з вакцинами - то відсутність, то голімі, то ще щось.
А от і підтяглись ТП педіатри, яких за взятки вивчили, і почали розповідати про те, що фуфломіцини корисніше щеплень, походу виписуючи довідки про щеплення, яких не було.
От і маємо.
во время совка все ставили вакцины исправно. А вот примерно с середины 90-х началась истерия на счет вакцин детям и понеслось. Я когда на ЗУ приехала я была поражена, в школе детям даже манто никто не делал - писали отказы, а писать отказы эти призывали ... тадаммм - учителя

от маэмо шо маэмо
   
во время совка все ставили вакцины исправно. А вот примерно с середины 90-х началась истерия на счет вакцин детям и понеслось. Я когда на ЗУ приехала я была поражена, в школе детям даже манто никто не делал - писали отказы, а писать отказы эти призывали ... тадаммм - учителя

от маэмо шо маэмо

Як думаєш не вакцинованим треба платити менше? Вониж почнуть вигадувати що вони хворі...

Вони як Донкіхоти воюють з вітряними млинами.
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

это выбор каждого делать вакцину или нет

Це - справа не тільки вибору, але й (як це завжди з вибором буває) відповідальності за нього.
   
Це - справа не тільки вибору, але й (як це завжди з вибором буває) відповідальності за нього.

Перший і третій текст це думки антиваксера, дургий текст це думки ваксера...

Де там відповідальність? Чистий егоїзм.
   
Скільки ковідних гілок перечитав! Кругом тільки дві групи: ваксери та антиваксери. А де третя група, до якої належу і я: ПЕРЕХВОРІВШІ! Ми з дружиною перехворіли 7 місяців назад ( середня форма по тяжкості). Позавчора дружина здала тест на антитіла: 4,4. Її рідна сестра не хворіла, але 2 місяці назад отримала другу дозу пфайзера і теж здала тест на антитіла: 2,8. На днях сам здам цей тест. Думаю, що рез-т буде приблизно такий же як у дружини. Сімейна лікар сказала дружині від вакцинаціїї утриматися. То хто ми? Антиваксери?

   
Скільки ковідних гілок перечитав! Кругом тільки дві групи: ваксери та антиваксери. А де третя група, до якої належу і я: ПЕРЕХВОРІВШІ! Ми з дружиною перехворіли 7 місяців назад ( середня форма по тяжкості). Позавчора дружина здала тест на антитіла: 4,4. Її рідна сестра не хворіла, але 2 місяці назад отримала другу дозу пфайзера і теж здала тест на антитіла: 2,8. На днях сам здам цей тест. Думаю, що рез-т буде приблизно такий же як у дружини. Сімейна лікар сказала дружині від вакцинаціїї утриматися. То хто ми? Антиваксери?

Дивись як тільки анти тіла зменшаться можна робити... Але є нюанс. Якщо говорити про перехворів і провакцинувався. Який нюанас? люди будуть 2 вікна для корупції, а краще одне окно де прививки, його легше контролювати, через 6 місяців після захворювання можна спокійно робити прививку...

Основна проблема що чим більше дозволів тим більше корупції і важче проконтролювати.

Для тебе це проблема ширнутись лишній раз? Тим більше без болісно.
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Перший і третій текст це думки антиваксера, дургий текст це думки ваксера...

Де там відповідальність? Чистий егоїзм.

"там" - це в якому випадку?
   
Скільки ковідних гілок перечитав! Кругом тільки дві групи: ваксери та антиваксери. А де третя група, до якої належу і я: ПЕРЕХВОРІВШІ! Ми з дружиною перехворіли 7 місяців назад ( середня форма по тяжкості). Позавчора дружина здала тест на антитіла: 4,4. Її рідна сестра не хворіла, але 2 місяці назад отримала другу дозу пфайзера і теж здала тест на антитіла: 2,8. На днях сам здам цей тест. Думаю, що рез-т буде приблизно такий же як у дружини. Сімейна лікар сказала дружині від вакцинаціїї утриматися. То хто ми? Антиваксери?
Ви сім'я, якій, напевне, потрібно змінити сімейного лікаря :)
Просто відсутність антитіл не завжди є показником відсутності імунітету. Але вирішувати вам. :)
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Ви сім'я, якій, напевне, потрібно змінити сімейного лікаря :)

 (tu)
   
Висосані з пальця проблеми. Хтось когось змушує вакцинуватись?
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Висосані з пальця проблеми. Хтось когось змушує вакцинуватись?

Нажаль так.
   
"там" - це в якому випадку?

Більшість людей ні вакцинатори ні антивакцинатори не користуються поняттям соціальна відповідальність, чисто егоїзм і думки про себе.
   
Ви сім'я, якій, напевне, потрібно змінити сімейного лікаря :)


А ти думаєш що сімейник їх відмовляє? Скоріш за все вони чують тільки те що їм зручно а не те що їм радить сімейник.  :(
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Більшість людей ні вакцинатори ні антивакцинатори не користуються поняттям соціальна відповідальність, чисто егоїзм і думки про себе.

У випадку вакцинаторів їх "егоїзм" не йде в розріз з безпекою інших, а у випадку анти-вакцинаторів - якраз йде, безпосереднім чином.
Так що справа не в егоїзмі.
   
Ви сім'я, якій, напевне, потрібно змінити сімейного лікаря :)
Просто відсутність антитіл не завжди є показником відсутності імунітету. Але вирішувати вам. :)
Так антитіла як раз присутні! Лікар сказала поки що утриматися, поки рівень антитіл достатній.  Ну зробить дружина наприклад пфайзер, стане рівень антитіл на пару одиниць більше, і що це дасть? Зараз 7 місяців після хвороби і рівень антитіл вищий, чим у тих, хто зробив щеплення. Я вже не кажу про різні там гіпотези щодо клітин пам'яті і т.д. Чомусь всі вперлися в ці 6 місяців! В нас пройшло 7 місяців! Місяць назад відвідували доньку в Америці: 4 літака( туди/сюди) забиті під зав'язку, аеропорти та і в самій Америці практично безмасковий режим.Нам що так повезло, що ми ні разу не наткнулися на ковідних? Не вірю! Висновок: природня вакцина поки що працює. Як довго, це вже інше питання.
   
А ти думаєш що сімейник їх відмовляє? Скоріш за все вони чують тільки те що їм зручно а не те що їм радить сімейник.  :(
Я чую тільки здоровий глузд. Поки рівень антитіл достатньо високий, вважаю, що щеплення може зачекати. Як тільки антитіла будуть падати до одиниці - тоді щеплення обов'язково! Але чогось я думаю, що ті антитіла будуть на досить високому рівні ще не один місяць...
   
Скільки ковідних гілок перечитав! Кругом тільки дві групи: ваксери та антиваксери. А де третя група, до якої належу і я: ПЕРЕХВОРІВШІ! Ми з дружиною перехворіли 7 місяців назад ( середня форма по тяжкості). Позавчора дружина здала тест на антитіла: 4,4. Її рідна сестра не хворіла, але 2 місяці назад отримала другу дозу пфайзера і теж здала тест на антитіла: 2,8. На днях сам здам цей тест. Думаю, що рез-т буде приблизно такий же як у дружини. Сімейна лікар сказала дружині від вакцинаціїї утриматися. То хто ми? Антиваксери?
нахера тебе вакцина??зачем ьебе тест?????

Останнє редагування: 16 вересня 2021 10:52:46 від Naitli
   
Хотя можно и ширнуться на халяву. Но зачем если болел?
   
Я чую тільки здоровий глузд. Поки рівень антитіл достатньо високий, вважаю, що щеплення може зачекати. Як тільки антитіла будуть падати до одиниці - тоді щеплення обов'язково! Але чогось я думаю, що ті антитіла будуть на досить високому рівні ще не один місяць...
но ведь не антитела важны в защите от этой болезни.
А че
Мне нравится эта эпидемия. Резкое просвещение невежественных
   
Хотя можно и ширнуться на халяву. Но зачем если болел?
Реально питання корупції...

Дуже вашко контролювати щоб не сачкували...

Якщо буде справка про хворобу і справка про вакцину, як мислить наш манюпас? Можна або то або то купити, ну і чиновників які це продають буде легше все продавати. Якщо одне вікно то легше проконтролювати щоб не купляли справки.

Я не бачу як по іншому нагинати наших людей щоб вони не пробувала обдурити державу і всіх оточуючих.
   
Я чую тільки здоровий глузд. Поки рівень антитіл достатньо високий, вважаю, що щеплення може зачекати. Як тільки антитіла будуть падати до одиниці - тоді щеплення обов'язково! Але чогось я думаю, що ті антитіла будуть на досить високому рівні ще не один місяць...

Коли дурний думає, що він хитрий то починає толкати софістику про здоровий глузд, тому що знання у нього відсутні. Єдине обмеження це пів року після того як перехворів. І то далеко не факт.
   
Дурний думєа що він хитрий, типовий антиваксер, просто знань немає у людини.
   
Єдине обмеження це пів року після того як перехворів. І то далеко не факт.
Це напевно стверджують дуже обізнанні люди? Хто встановив термін 6 місяців????? Чому не 5 або скажімо 8 ? Просто немає переконливих досліджень з цього приводу, тому тупо шість!
   
Дурний думєа що він хитрий, типовий антиваксер, просто знань немає у людини.
Я не антиваксер, якби не хворів, напевно зробив би щеплення.
   
но ведь не антитела важны в защите от этой болезни.
А че
Мне нравится эта эпидемия. Резкое просвещение невежественных
антитіла в тому числі, нє?
   
Це напевно стверджують дуже обізнанні люди? Хто встановив термін 6 місяців????? Чому не 5 або скажімо 8 ? Просто немає переконливих досліджень з цього приводу, тому тупо шість!

встановили після хвороби 6 місяців, за 6 місяців падає кількість анти-тіл майже до нуля, і можна вводити вакцину. Дуже рідко є люди у яких показник анти тіл дуже високий, тому взаємодія з хворим чи вакцина може викликати негативну реакцію. Але якщо в тебе черезм місяць показник анти тіл 1-3 то можна колитись і через місяць, 6 місяців це через цю малу групу людей щоб їм не нашкодити.

Чи далі софістика буде?

   
антитіла в тому числі, нє?

Наша система складається з двох частин місцевої і мудрої системи. Анти тіла виробляються мудрою, але коли немає анти тіл є клітини Т здається їх називають в яких записано і описаний вірус тільки він появляється цей вірус в дозах з якими не справляється місцевий імунітет, ці клітини находть запис про вірус і запис про анти тіла і починають їх робити в великих кількостях. Якщо перши раз зустрічають з інфекцією розмний інмунітет у нього єде час на навчаня, як що другий раз він оминає частину навчання і відразу починає штампувати анти тіла. Тому вірус не стигає поширитись до критичного рівня небезпечного для здоровя.
   
встановили після хвороби 6 місяців, за 6 місяців падає кількість анти-тіл майже до нуля, і можна вводити вакцину. Дуже рідко є люди у яких показник анти тіл дуже високий, тому взаємодія з хворим чи вакцина може викликати негативну реакцію. Але якщо в тебе черезм місяць показник анти тіл 1-3 то можна колитись і через місяць, 6 місяців це через цю малу групу людей щоб їм не нашкодити.

Чи далі софістика буде?
Добре, згоден, але вище я писав, що у дружини рівень антитіл 4,4 - пройшло 7 місяців після хвороби. Чи варто їй вакцинуватися зараз? Чи не буде це свідома спроба наразитися на побочки від вакцини?
   
Добре, згоден, але вище я писав, що у дружини рівень антитіл 4,4 - пройшло 7 місяців після хвороби. Чи варто їй вакцинуватися зараз? Чи не буде це свідома спроба наразитися на побочки від вакцини?

Я пізніше пошукаю, але треба знати який ти тест робив конкретно щоб дати не це відповідь. Різні виробники впо різному міряють.
   
антитіла в тому числі, нє?
титры упадут со временем. Но защита останется. Встретишься еще раз с вирусом может чуть почихаешь посопливишь
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Добре, згоден, але вище я писав, що у дружини рівень антитіл 4,4 - пройшло 7 місяців після хвороби. Чи варто їй вакцинуватися зараз? Чи не буде це свідома спроба наразитися на побочки від вакцини?

природній імунитет найсильніший, а щеплення може його послабити - це те що кажуть видатні науковці. Невидатні кажуть те що накаже влада...
   
природній імунитет найсильніший, а щеплення може його послабити - це те що кажуть видатні науковці. Невидатні кажуть те що накаже влада...
Вакцина тільки підсилити може імунітет... Це як спаринг партнер, чи частіше ти працюєш тим сильніший ТИ)))

Ті песєвдо науковці купили корочку за сало))))
   
Я чую тільки здоровий глузд. Поки рівень антитіл достатньо високий, вважаю, що щеплення може зачекати. Як тільки антитіла будуть падати до одиниці - тоді щеплення обов'язково! Але чогось я думаю, що ті антитіла будуть на досить високому рівні ще не один місяць...
Тут потрібно розуміти як працює імунітет від вакцини та від перенесеної хвороби. Підозрююю, там є різниця.
 
   
Тут потрібно розуміти як працює імунітет від вакцини та від перенесеної хвороби. Підозрююю, там є різниця.
 
Тіпа на вірус діє одна квантова механіка на вакцину інші закони квантової механіки?  :facepalm1: Бідний гейзенберг який ці закони відкрив, в гробу перевертаїться,а енштейн не вірив в них...  :facepalm1:
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Вакцина тільки підсилити може імунітет... Це як спаринг партнер, чи частіше ти працюєш тим сильніший ТИ)))

Ті песєвдо науковці купили корочку за сало))))

одіозні політики, які люто ненавидять видатних науковців, саме так і думають! :gigi:

Цитувати
"Він був вакцинований, у нього титри впали, але він ревакцинувався, судячи з усього, запізно. І через, по-моєму, три дні після ревакцинації захворів. Я напередодні спілкувався з ним цілий день - дуже близько протягом всього дня", - поскаржився російський президент.
https://www.bbc.com/ukrainian/news-58581367
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія