Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо до сьогодні я сумнівалася

Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

От ніби і дорослі люди, а таке пишуть. Світова закуліса, юди, ми одні, емігранти реформи хочуть.

Ну ці ж емігранти сто раз писали, що не беріть гріх на душу, не голосуйте за зе! Я особисто скільки тут постів наклепала, що головне - державність, що не можна жити сито чи боротися з корупцією, якщо у тебе немає країни!

І що?  у вас винні всі на світі, крім, власне, тих, хто поставили значок  :facepalm1: .

У менеджменті проектів є стадія, коли проект вже закінчено і залишилося тільки його закрити. Але кращі практики говорять, що будь-який проект (чи успішний, чи ні) вимагає lessons learned (вивчених уроків, або у вільному перекладі роботи над помилками). Збирається команда і у  невимушеній формі обговорює, що пройшло добре, що було погано і що можна було зробити краще. Важливо бути відкритими і чесними у цій розмові, і не шукати винних, а розібратися у вивчених уроках, щоб на іншому проекті вони могли бути застосовані чи цими ж, чи іншими людьми.

Ці вибори повинні змусити українське суспільство провести аналіз роботи над помилками. Тільки чесний та відвертий. Навішування ярликів та пошук винних не допоможе, якщо не дістанетесь до правди, якою б неприємною чи навіть страшною вона не була.

А правда така, що в українському суспільстві більше ковбасників, ніж державників. І це не нове - я сама це спостерігала у свій час, коли так само вибрали партійних функціонерів корупціонерів, а Рух програв. За цей час змінилось багато, але суспільство ще не доросло до того, щоб сукупно стати нацією (незважаючи на думку декого, що нація вже відбулася).

Треба працювати з людьми, проводити просвітницьку роботу, навіть якщо це на рівні родичів та знайомих. Особисто я намагалася це зробити тут, хоча не думаю, що дуже вдало. Згадайте тих же революціонерів з їх агітками (поганий приклад, але цілком ефективний). Не кажучи вже, що пора викидати з голови установки, що "вам щось підсовують". Щоб не підсовували, треба самим. Ось Вія взяла та записалася у виборчу комісію. За це їй та іншим великий респект. Якщо вам не все одно, не чекайте доброго дядю, який прийде та все організує, а організовуйтесь самі. На Майдан вийти найпростіше та полягти там, а ось створити свою народну партію - важка, довга та складна робота, і тому треба працювати та не покладати рук.

Шукайте нових лідерів. У вас їх є повно. Гуртуйтеся. Організовуйтеся. Щось робіть, бо інакше буде велика біда.

Все правильно що ви написали, але це занадто складно для зелепнів
Відняти рошен і поділити вони б зрозуміли, а щось таке наукове - а як його їсти?
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

вот уже самоличные умозаключения юзера RSP
Щоразу діву даюсь, що на хвупі разґовори ведуть з такими уйопками екстра класу. Що характерно, ні разу ніякий мішіган южних кровєй чи інша зелень юлькообразна ні півслова негативного не нявкнула на його адресу.
ФУП - ти луччий! :facepalm1:
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Бабченко сьогодні написав-Українці,запамятайте 21 квітня 2019!На все життя запамятайте!Це день коли ви програли все!
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Щоразу діву даюсь, що на хвупі разґовори ведуть з такими уйопками екстра класу. Що характерно, ні разу ніякий мішіган южних кровєй чи інша зелень юлькообразна ні півслова негативного не нявкнула на його адресу.
ФУП - ти луччий! :facepalm1:
Не всі ж звикли гавкати як Вєня.
На Фупі зараз на щастя є багато і адекватних людей.
А Вєня може продовжувати завивати на місяць.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Бабченко сьогодні написав-Українці,запамятайте 21 квітня 2019!На все життя запамятайте!Це день коли ви програли все!

не 21-го, а 23-го. И не 2019, а 1985. Апрельский Пленум ЦК КПСС. Всё остальное уже не имеет значения. Зелемойша и дерибан земельки - это лишь один из последних этапов Большого Проёба, начавшегося 23.04.1985.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Не всі ж звикли гавкати як Вєня.
На Фупі зараз на щастя є багато і адекватних людей.
А Вєня може продовжувати завивати на місяць.
Твоя творчість заслуговує на персональну тему (жаль, що це заборонено правилами), дуже цікаво було б почути оцінку конкретних фупчеків. Було б показово не гірше лакмусового папірця.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Не всі ж звикли гавкати як Вєня.
На Фупі зараз на щастя є багато і адекватних людей.
А Вєня може продовжувати завивати на місяць.

Адекватних - це таких, як ти, які з нетерпінням чекають нової тісної дрючби Росії та України?

А для того, щоб твоя мрія наблизилася, ти з ЦУГу приповз сюди та кожен день фестивалиш тут, разом в іншими "адекватними" людьми?
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Теоретично ти права, а на практиці все дуже хреново :(
У що перетворився виборчий процес в Україні, я писала багато разів і всоте повторю - це суцільний підкуп виборців, і чим лалі, тим гірше.
"Взяла і записалася в комісію" я ще в 2004 році і з тих пір безперервно брала участь членом виборчих комісій у ВСІХ виборах в місті Києві, разів 20 чи 30. Це паскудний симулякр - одні роздають бабло, другі за бабло голосують, треті за бабло рахують.
Те саме щодо створення нових партій і підготовки нових лідерів - в цьому процесі задіяно безліч коштів і безліч людей, це планомірний "будівничий" бізнес на 20-30 років вперед.
У нас нема ресурсу на століття. Отакі голожопі, як я, ідейно і безкоштовно рвуть жили рік-два-п'ять і сходять з дистанції, бо треба елементарно заробляти собі на життя. Політика - розвага для багатих.
І вороги про це чудово знають.

Вія, тут вище хтось правильно написав, що електорат всюди одинаковий. Ти собі не уявляєш, скільки в Канаді людей із комуністичним (буквально) і соціалістичним мишленням (особливо серед молоді, що виходить із переважно ліберальних ун-тів). Взяти і поділити, соціальна справедливість, багаті один процент і т.п.

І навіть у нас в Альберті, яка довгий час була одним із найзаможніших місць світу, декілька років назад, щоб "покарати" консерваторів (вони дійсно зробили купу помилок), люди масово вибрали уряд НДП - соціалістів. Їм так само казали місцеві 25-відсоткові - це велика помилка, це погано, вони доведуть вас до цугундера. Але 75-відсотковим було пофіг - ні, ось ми покараємо і заживемо.

І що? якраз у цей час впала економіка, ріки доходів від нафти та газу у бюджет стали маленькими струмочками, новий уряд, замість того, щоб затягнути пояси, набрав ще більше боргів і почав роздавати бабло на купу непотрібних проектів, замутив і програв велетенський по витратах позов на енергокомпанії, і почалося ...

На щастя, з"явився новий лідер, який не тільки зміг побудувати нову партію буквально із самих низин (про це я і кажу), але і виграти вибори. Великий друг України і ненависник хуйло, до речі. Вибори виграв просто масово. У нас тепер є надія, хоча часи нас чекають нелегкі.

Його не просто привезли, поставили і сказали - голосуйте за нього. Він сів у синій трак (колір консервативної партії) і почав об"їздити провінцію село за селом, ферму за фермою, містечко за містечком. Говорити з та агітувати простих людей. Які потім стали гуртуватися у об"єднання, вибирати вже місцевих лідерів. Він почав спілкуватися з лідерами залишків консервативних партій у парламенті, щоб об"єднати їх. Він почав шукати однодумців на різних рівнях керування державою. В результаті грасрутс кампайн і праймаріз отримали чесні, відкриті вибори.

Не вірю, що українці так не можуть. Коли треба, зорганізувалися (Майдан і потім), то чому у таких важливих справах не можете?

Про це я писала тут тисячі раз. Мій третій на форумі пост - про це. І що зробили українці у цій царині - а нічого. Вибрали найгірше  :X

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976872.msg20173382#msg20173382


Останнє редагування: 14 вересня 2019 21:11:34 від Inanna
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Адекватних - це таких, як ти, які з нетерпінням чекають нової тісної дрючби Росії та України?

ОБСЄ та США проти перегляду Мінська – "там є усе необхідне"
5819 ПЕРЕГЛЯДІВ 4
Субота, 14 вересня 2019, 16:32
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Його не просто привезли, поставили і сказали - голосуйте за нього. Він сів у синій трак (колір консервативної партії) і почав об"їздити провінцію село за селом, ферму за фермою, містечко за містечком. Говорити з та агітувати простих людей. Які потім стали гуртуватися у об"єднання, вибирати вже місцевих лідерів. Він почав спілкуватися з лідерами залишків консервативних партій у парламенті, щоб об"єднати їх. Він почав шукати однодумців на різних рівнях керування державою. В результаті грасрутс кампайн і праймаріз отримали чесні, відкриті вибори.

Це не наш шлях. Нам треба:

1. майдан з бутерами та чайком.
2. палатки з буржуйками.
3. сцену з Русланою.

 :-B
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

І ще, Віє, для початку, щоб щось змінити, треба змінювати неефективних лідерів. Якщо лідер не здатний привести партію до перемоги у виборах, його міняють.

Не кажучи про те, що Тягнибок на Заході давно нерукопожатний через колишні антисемітські погляди. І тому і вся партія має відповідну репутацію там. Ну і нездатність сформулювати пристойну виборчу платформу - я уважно слідкувала і слухала виступи Кошулинського і це був повний провал і щось взагалі незрозуміле.

А тут можна насолодитися огидною поведінкою Тягнибока, який розпростерся перед Зеленським і вилизує йому шкари. Тому почніть хоча б з очистки партії для початку.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
dig

Найгірше, що більшість виборців Зеленського - також українофоби.

Або просто байдужі до долі України, їм аби було що їсти та їх би не чіпали :(

Тому в мене особливих надій на краще майбутнє нема, на жаль :(

Але щось робити таки треба!

Як там Франко писав - "Лупайте цю скалу! Нехай ні жар, ні холод не спинять вас!"
Суперлогика порохоботов! 73% граждан Украины - украинофобы ... "Может в консерватории что-то подправить?"
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Вибори на Донбасі не будуть на умовах бойовиків

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко запевнив, що вибори на Донбасі не будуть проходити на умовах бойовиків.

"Ми ніколи не погоджувалися на місцеві вибори на умовах бойовиків. Хочу підкреслити, що в Мінських угодах записано, що місцеві вибори повинні проводитися за українським законодавством", - сказав він на брифінгу в кулуарах 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) в суботу в Києві.(с)
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

І неспішно порівнювала сорти гівна, то день прийдешній яскраво показав, що зелена пліснява - це вороги, плекати ілюзії без толку.
Десятки дебільних проголосованих законів були один одного тупіші, викликали і сміх,і сум,  а от угода Штайнмайера стала визначальною.
Зеленський - ворог України.
Гілка створена для підсліпуватих юльків і навіть деяких націоналістів, які здуру підтримували зелену плісняву. Роззявте очі!

Смолоскып и наМайдан

Не?
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Адекватних - це таких, як ти, які з нетерпінням чекають нової тісної дрючби Росії та України?

А для того, щоб твоя мрія наблизилася, ти з ЦУГу приповз сюди та кожен день фестивалиш тут, разом в іншими "адекватними" людьми?

Лікуватися потрібно.
Або закушувати.
Якщо я не сприймаю майдан організований бандою олігархів щоб захопити владу у Януковича, а також не сприймаю організовану ними війну на Донбасі як визвольну війну то це ще зовсім не означає що мені потрібен Руський мір і Таможний Союз.
У мене своє бачення того що відбувається, яке не зівпадало з виттям Пєті і К, яких я мягко скажем недолюблюю.
Ти не читай що поцієнт сумського психоневрологічного пише, а що я писав на фупі і Цузі (не вибірково як сумський поц) про відносини Росії і України.
Хоча тут гілка не про мене як поцієнт сумського психоневрологічного будь яку гілку старається перетворити в гілку про мене.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася



Історія повторюється учергове.

Робіть щось.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Показати зображення...
Історія повторюється учергове.

Робіть щось.

Саме щоб не повторилася історія така Президент Зеленський і його команда і працює. А також ті хто його підтримує таємно, тобто США, влада яких зрозуміла всю брехню банди Порошенко.
А от ви Інана не можете це зрозуміти, а все російську розвідку вихваляєте, як вони штатівську навкруг пальця раз за разом обводять.  Якщо ви суслика не бачите то це не означає що його нема, і ніхто б не дав російським агентам захопити під контроль Україну. Україна зараз буде реально орієнтована на Захід а не так як при Пєтиній брехні, при Пєтених намаганнях перетворити Україну в країну рівня Габону що клянчить милостиню в ЄС. Встидно жити в Західному світі і поводити себе як який порохобот якого від коритця відлучили.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Показати зображення...
Історія повторюється учергове.

Робіть щось.

а поясніть, будь ласка, хто цих дівчаток виморив голодом, якщо мокші в їхні охайно вибілені хати понаїхали вже після голодомору?
 Хто підготував таким звірячим чином хати для понаїзду мокш, виходить хтось з місцевих?
В мене є відповідь на це питання, але навіщо ви тягнете агітку з явним проколом в логіці?
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Всю гілку влом читати. Але завважу, що без осмислення минулого неможна йти в майбутнє.
Турч з Поросенком затіяли війну для свого бізнесу і готові були її продовжуввати до безкінечности.
Народ хоче миру. Лише в мирі і на націоналістичних засадах можна підняти свою Україну.
Дай, Боже, мудрости!
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Всю гілку влом читати. Але завважу, що без осмислення минулого неможна йти в майбутнє.
Турч з Поросенком затіяли війну для свого бізнесу і готові були її продовжуввати до безкінечности.
Народ хоче миру. Лише в мирі і на націоналістичних засадах можна підняти свою Україну.
Дай, Боже, мудрости!

Он воно як ... тобто хуйло не напав, крим не забрав, війська не увів, а стріляли і вбивали українських солдат порошенківські найманці?

Дожилися. хуйло пропаганда прямим текстом на українському форумі.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

а поясніть, будь ласка, хто цих дівчаток виморив голодом, якщо мокші в їхні охайно вибілені хати понаїхали вже після голодомору?
 Хто підготував таким звірячим чином хати для понаїзду мокш, виходить хтось з місцевих?
В мене є відповідь на це питання, але навіщо ви тягнете агітку з явним проколом в логіці?

Ти  не знаєш, хто організував голодомор? комуністи. Після чого виморили голодом населення і у хатки заїхало ще більше мокшів.

Все логічно.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Ти  не знаєш, хто організував голодомор? комуністи. Після чого виморили голодом населення і у хатки заїхало ще більше мокшів.

Все логічно.

Голодомор - наслідок "санкцій"тм Заходу проти неугодного режиму. Те саме він робив ще багато раз: Куба, Корея...
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Голодомор - наслідок "санкцій"тм Заходу проти неугодного режиму. Те саме він робив ще багато раз: Куба, Корея...

Неправда. Зерно купувалося Заходом і це було джерелом валюти для радяньского уряду, які санкції?

Поналазило сюди кацапських ботів і ніхто нічого не робить  :X
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Он воно як ... тобто хуйло не напав, крим не забрав, війська не увів, а стріляли і вбивали українських солдат порошенківські найманці?

Дожилися. хуйло пропаганда прямим текстом на українському форумі.
в неї цирограф ще з КДБ підписаний, пропускай цю кацапську маячню повз вуха
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

в неї цирограф ще з КДБ підписаний, пропускай цю кацапську маячню повз вуха

Цього не повинно дозволятися на форумі. Ще б самого хуйло запросили чи  машку захарову. Пост Лідії - класична кацапська методичка.

Саме тому вибори і програли  - допускали таку антиукраїнську пропаганду на всіх каналах, нічого не протипоставляли взамін, народ стояв, жував, проголосував.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Цього не повинно дозволятися на форумі. Ще б самого хуйло запросили чи  машку захарову. Пост Лідії - класична кацапська методичка.

Саме тому вибори і програли  - допускали таку антиукраїнську пропаганду на всіх каналах, нічого не протипоставляли взамін, народ стояв, жував, проголосував.

Так і було. Була третя сила.  Зі своєю технологію,  яка  не рік розроблялась

Останнє редагування: 14 вересня 2019 23:48:19 від western man
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Он воно як ... тобто хуйло не напав, крим не забрав, війська не увів, а стріляли і вбивали українських солдат порошенківські найманці?

Дожилися. хуйло пропаганда прямим текстом на українському форумі.

Уяви собі. хуйло не напав. хуйло скористався нагодою потоптатися по Україні яку йому люб'язно надала банда Пєті організувавши хер зна що в Донбасі.
Може навіть в змові з хуйло. Скоріш за все.
хуйло саме й вигідна така справ, надавши військову допомогу бандам пєтіних противників з Донбасу, кинувши туда свій непотріб, ввівши регулярні частини для надання допомоги так званим ополчєнцам. Саме це потрібно було і хуйло для задрочки росіян і Пєті для задрочки Українців, мовляв я ж такий красавєц стараюся але хуйло напав тому дорал будемо гнати вверх а з вас здеремо останні штани, а хто пікне той ватнік і шатун.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Уяви собі. хуйло не напав. хуйло скористався нагодою потоптатися по Україні яку йому люб'язно надала банда Пєті організувавши хер зна що в Донбасі.
Може навіть в змові з хуйло. Скоріш за все.
хуйло саме й вигідна така справ, надавши військову допомогу бандам пєтіних противників з Донбасу, кинувши туда свій непотріб, ввівши регулярні частини для надання допомоги так званим ополчєнцам. Саме це потрібно було і хуйло для задрочки росіян і Пєті для задрочки Українців, мовляв я ж такий красавєц стараюся але хуйло напав тому дорал будемо гнати вверх а з вас здеремо останні штани, а хто пікне той ватнік і шатун.

Та невже. Чому ж тоді всі країни засудили його, увели санкції і не визнають анексію Криму, а допомагали до  останнього Україні?

Путя хороший, а Петя - поганий.

Це взагалі.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Так і було. Була третя сила.  Зі своєю технологію,  яка  не рік розроблялась

Ну а що ви робите з цим зараз? скільки з вас натиснуло кнопки на Лідію та РСП за відверту ворожу пропаганду під час війни?

Поки не будете кожен щось робити індивідуально, ніхто нічого не зробить для вас.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Ну а що ви робите з цим зараз? скільки з вас натиснуло кнопки на Лідію та РСП за відверту ворожу пропаганду під час війни?

Поки не будете кожен щось робити індивідуально, ніхто нічого не зробить для вас.

А вам мало 10 тисяч загиблих?
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Ну а що ви робите з цим зараз? скільки з вас натиснуло кнопки на Лідію та РСП за відверту ворожу пропаганду під час війни?

Поки не будете кожен щось робити індивідуально, ніхто нічого не зробить для вас.

Стукачі комсомольські, дебільні, яку я веду агітацію.
Я вам ішакам тупим розказую що Україна має бути в ЄС і НАТО, розвиненою країною а не пограбованою а ви все з своїми комсомольськими генами активістів все стукати, доносити, зерно з щупами шукати. До чого паскудний народець ці активісти, навіть нехай які ніби й на Заході десь там побирається
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Та невже. Чому ж тоді всі країни засудили його, увели санкції і не визнають анексію Криму, а допомагали до  останнього Україні?

Путя хороший, а Петя - поганий.

Це взагалі.

Правильно. Засудили, ввели санкції саме за його погану поведінку. Потім і Пєтю засудили і не дали другий раз захопити владу.
І ще. У слідства має виникнути питання до цього зрадника. Як так склалося що коли на Україну напали війська сусідньої країни він не виконав свій конституційний обов'язок, не оголосив військовий стан, не очолив особисто ставку верховного головнокомандування, не розірвав лип відносини з нападником і не повів особисто війська на штурм російських кордонів???
Ви порохоботи хочі закордонні але голови б деколи включали, і не підставляли Пєтю ще під одну серйозну статтю кримінального кодексу.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Суперлогика порохоботов! 73% граждан Украины - украинофобы ... "Может в консерватории что-то подправить?"
не всіх громадян України, а 73% тих, хто проголосував.
а це менше половини. підправте свою консерваторію
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

А вам мало 10 тисяч загиблих?

Тобто треба було просто задерти лапи і здати країну, так?

У будь-якій війні завжди будуть жертви, якщо країна захищається. Захист своєї землі - це святе.

Скільки полягло у другій світовій війні? треба було всім здатися, щоб ніхто не помер? так дехто так і зробив - країни Європушки, та ж Франція. Потім, щоб їх визволити, мали класти голови американці та британці  :X

Ви взагалі розумієте, що верзете?
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Стукачі комсомольські, дебільні, яку я веду агітацію.
Я вам ішакам тупим розказую що Україна має бути в ЄС і НАТО, розвиненою країною а не пограбованою а ви все з своїми комсомольськими генами активістів все стукати, доносити, зерно з щупами шукати. До чого паскудний народець ці активісти, навіть нехай які ніби й на Заході десь там побирається

Це не стук, а громадянський обов"язок. Коли дівчину гвалтують чи грабують, ти ж пройдеш мимо і не повідомиш в поліцію?

Про НАТО він заспівав. При зе вам світить нний южноукраїнський округ РФ, а не НАТО.

А країну уже зараз грабує Коломойський, а на закупку землі вже встали в чергу китайці та інші зацікавлені.

   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Правильно. Засудили, ввели санкції саме за його погану поведінку. Потім і Пєтю засудили і не дали другий раз захопити владу.
І ще. У слідства має виникнути питання до цього зрадника. Як так склалося що коли на Україну напали війська сусідньої країни він не виконав свій конституційний обов'язок, не оголосив військовий стан, не очолив особисто ставку верховного головнокомандування, не розірвав лип відносини з нападником і не повів особисто війська на штурм російських кордонів???
Ви порохоботи хочі закордонні але голови б деколи включали, і не підставляли Пєтю ще під одну серйозну статтю кримінального кодексу.

Ніхто Петю не засудив і він преспокійно займається чим треба. А про деталі, чому не було оголошено військовий стан, було обговорено тисячу раз. Он в темі про добробати поряд.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Тобто треба було просто задерти лапи і здати країну, так?

У будь-якій війні завжди будуть жертви, якщо країна захищається. Захист своєї землі - це святе.

Скільки полягло у другій світовій війні? треба було всім здатися, щоб ніхто не помер? так дехто так і зробив - країни Європушки, та ж Франція. Потім, щоб їх визволити, мали класти голови американці та британці  :X

Ви взагалі розумієте, що верзете?

Місія сказати, щоб такого не відбулось  ніколи. Типу воровства Криму. Розведення лохів на відбудову Донбасу.  Тут очевидна провина Росіїї. І всі ці репарації мусить платити вона
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Я тут немного отсутствовал
молодец что создала такую ветку
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Тільки пару днів, як запрацював Кабмін.
Навіть місяць не пройшов.
Дайте трохи часу.
Гривня зміцнилася.
Сегодняшний кабмин имеет такое же отношение к укреплению гривны
как солнечные магнитные бури к детскому поносу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія