Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

я ФОП, 3 гр. на 5%, сплатила всі податки за 1 квартал та подала декларацію, вчора захожу в свій електронний кабінет та бачу, що мені нарахована якась сума, нібито мною зароблені 10330 грн та нарахований  борг у той сумі, в якої я сплатила єдиний податок за 1 квартал. Я своєчасно подавала декларацію за 1 квартал, прийшла квитанція, що прийнята. Податки сплачувала через ДІЮ. Ну думаю зайду в Дію подивлюся ще раз... натискаю "податки ФОП", бачу що нічого не змінено в моїх даних -вказано все вірно, що я на 3 гр, 5 %, але написано: зверніть увагу, що мені треба сплатити  єдиний податок за квітень - 2%...
Що це за фігня? Я зараз не в Україні, як розібратися? Може бути, що в Дії щось наплутали?
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

не парся, все нормально у тебе, не звертай увагу на те що в дії
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

не парся, все нормально у тебе, не звертай увагу на те що в дії

якщо б все було нормально, то в дії було б зазначено 2%

чекайте листів щастя від гетьманцова.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

все нормально у тебе
як нормально, якщо в електронному кабінеті якась сума нарахована нібито мною зароблена та борг 4300грн? я ж не заробляла нічого и боргів за 1 квартал не мала.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

Зайдіть у свій кабінет на порталі податкової та подивиться розділ Стан розрахунків з бюджетом. Сплата подаку-код 101.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога
dmp

як нормально, якщо в електронному кабінеті якась сума нарахована нібито мною зароблена та борг 4300грн? я ж не заробляла нічого и боргів за 1 квартал не мала.

Так ви заробляли чи ні? Якщо ні, то навіщо сплачували єдиний податок?
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

Так ви заробляли чи ні? Якщо ні, то навіщо сплачували єдиний податок?
ні, я нічого не заробляла. заробляла в 1 кварталі, про що подала декларацію та сплатила всі податки (ЕСВ та ЕП). починаючи з квітня та по сьогодні я нічого не заробляла. але в електроном кабінеті борг 4300грн а в Дії мене перевели на 2%, але я ніяких заяв про перехід не надавала. Автоматично мене не повинні були переводити, бо я прочитала це в сілкі, що надав murik.
 
"Чи не буде передбачено для платників єдиного податку 3 групи за ставкою 5 % автоматичний перехід на сплату єдиного податку за ставкою 2 %?
Відповідно до підпункту 8 підпункту 298.3.1 пункту 298.3 статті 298 Кодексу до заяви включаються відомості, зокрема, про зміну ставки платника єдиного податку.
Враховуючи зазначене, платники єдиного податку третьої групи за ставкою 3 та 5 відсотків, які приймуть рішення про перехід на ставку 2 відсотки доходу, повинні подати до контролюючого органу заяву про зміну ставки.
При цьому, у заяві про зміну ставки суб’єкти господарювання:
- не заповнюють розділ 5.1 «Обрання або перехід на спрощену систему оподаткування»;
- зазначають у розділі 5.2 «Зміна ставки та групи» у полі «зі ставки» діючу ставку у розмірі 3 або 5 відсотків, а у полі «на ставку» – обрану ставку у розмірі 2 відсотки доходу."
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога
dmp

В "кабінеті" в розділі розрахунки з бюджетом спробуйте знайти свою сплату ЄН за 1й квартал. Якщо її немає, то це і є проблема
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

спробуйте знайти свою сплату ЄН за 1й квартал.
є сплата за 1 квартал 4380 грн,  але в графі  Податковий борг / Заборгованість - пишуть борг таку ж  саму суму 4380грн. Звідки він взявся, якщо я все сплачувала через Дію и в Дії є дані, що сплачені ці податки. Я не можу фізично потрапити до податкової для з'ясування.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

є сплата за 1 квартал 4380 грн,  але в графі  Податковий борг / Заборгованість - пишуть борг таку ж  саму суму 4380грн. Звідки він взявся, якщо я все сплачувала через Дію и в Дії є дані, що сплачені ці податки. Я не можу фізично потрапити до податкової для з'ясування.
Головне, щоб у кабінеті були ці сплати. Почекайте, може податкова роздуплитбся, та перерахує ще раз. Сума в заборгованості виникає одразу після прийняття декларації. Якщо платили раніше декларації, то там ціла купа дій буде, поки спишеться та заборгованість, яка стала по декларації.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

Алиса никогда не покидайте ФУП
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

Наташа, та куда ж я без вас  :-B
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

В сільхозників (єп 4група) декларація подається за весь рік до 20 лютого поточного року. І нарахування стають поквартально на дату платежу. Так в нас вся сума єп за рік висить у заборгованості. Потім по сплаті починають погашати ту заборгованість якось  пошагово.
   
Зайдіть у свій кабінет на порталі податкової та подивиться розділ Стан розрахунків з бюджетом. Сплата подаку-код 101.

у мене взагалі дурдом якийсь виходить.
у квітні за результатами кварталу якось вийшла переплата по єдиному.
і така сама недоплата по ЄСВ.
по дії.
а по кабінету - навпаки  :D
я забив на то всьо наразі.
2 група. з найманими.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

Наташа, та куда ж я без вас  :-B
можна  з вами? :-)o
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

Зайдіть у свій кабінет на порталі податкової та подивиться розділ Стан розрахунків з бюджетом. Сплата подаку-код 101.
все сплачено.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

я забив на то всьо наразі.
а я не можу спати, поки не розібралася.  :(
   
а я не можу спати, поки не розібралася.  :(

штрафувати не будуть поки військовий стан.
до кінця серпня - видихніть.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

в кабінеті платника податків можна написати заяву, проконсультуватись
податкова має пояснити. відповідь прийде в кабінет
 
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

 
Я виявився правий
"15 березня президент України Володимир Зеленський заявив, що він дає добро на впровадження пакету рішень для підтримки української економіки. Що було в цьому пакеті? Далі цитую президента за його офіційним сайтом:

«Перше. Починаємо податкову реформу. Замість ПДВ та податку на прибуток даємо ставку 2% від обороту та спрощений облік. Для малого бізнесу – а це перша й друга групи ФОПів – ставимо добровільну сплату єдиного податку. Тобто якщо зможете – сплачуйте. Не можете – немає питань», – зазначив Володимир Зеленський."Мене тільки цікавить це не зможете ...то що буде...
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

Я виявився правий

у посиланні лб замініть на англійські елбе крапка уа  бо це посилання на УП не працює

   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

а я не можу спати, поки не розібралася.  :(
. Це в них фіча така після діджіталізації стала. Мене теж с початку підкидало на такі фокуси, а потім змирилася. Вони забрали сплату податків з місцевих податкових на обласні. І просто не встигають все вчасно робити. Не переймайтеся.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

по єсв за найманих
коли виплачуєте ЗП, сплачуєте єсв. Воно все йде в оплату
і на момент подання отої дурноватої декларації в вас вже колосальна переплата висить
потім стає дека до нарахування помісячно
і та переплата списується теж помісячно і ще якось з витребеньками
тому свою заборгованість дивимось тільки після подачі того прибацаного розрахунку за квартал.

по єсв зв фопа
нарахування стають тільки після подачи декларації з додатком по єсв
поквартально.
хоча це не правильно
бо єдинники сплачують єсв до визначенної дати за попередній квартал

і про можете-не можете
в мене така чуйка є, що настане час і всіх дуже прискіпливо спитають за оте "не можете"
це настільки не визначене поняття, що якщо ви не зоні БД, вас не призвали до лав ЗСУ, ви не попередили фіскалів
про призупинку чи неможливість ведення бізнесу, подавали звіти за найманих,  то за себе краще заплатити
і ще,  якщо не сплачуєте єсв та ЄП (1,2 група) за себе, то не показуйте ці місяці у звіті за цей рік.
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога

. Це в них фіча така після діджіталізації стала. Мене теж с початку підкидало на такі фокуси, а потім змирилася. Вони забрали сплату податків з місцевих податкових на обласні. І просто не встигають все вчасно робити. Не переймайтеся.
це саме я їй відразу порадив )
   
Re: ФЗВ про Дію... та податки :S треба допомога
dmp

Основне - що є платіж, та списання за звітом правильної суми. А все інше, то хай у податковій голова болить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія