Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в Xiaomi неслабо охренели

Re: в Xiaomi неслабо охренели

---
Тобто у вас таки телефон китайського виробництва? :D
Уточніть,будь ласка!
у мене американський телефон на тайванських чіпах, зібраний у єдине ціле дешевою рабсилою китая під наглядом американців.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Apple iPhone

Начиная с первого iPhone и до сих пор на обратной стороне каждого смартфона Apple есть надпись «Designed by Apple in California. Assembled in China». Это значит, что разрабатывают гаджеты в Калифорнии, а собирают в Китае. Формально так оно и есть — комплектуют продукцию на заводах Foxconn и Pegatron, расположенных в Поднебесной.



Собирают iPhone на заводах в Китае, а запчасти выпускают в Гонконге, Европе, Японии, США, Китае и других странах

Однако каждый iPhone состоит из множества компонентов, которые производят и поставляют компании со всего мира. Разберем, где выпускают основные части яблочных смартфонов:

● Кабели, стекла, аккумуляторы и коннекторы делают в Гонконге (Sunwoda Electronics Corp, Shenzhen Desay Battery Technology Co.).

● Производством полупроводников, антенных модулей и компонентов для зарядки занимаются 16 компаний в Европе (Wickeder Group — Германия, STMicroelectronics N.V. — Франция, Италия, Мальта, Solvay SA — Бельгия и другие).

● Сенсоры, дисплейные панели, датчики и другие сложные запчасти изготавливают в Японии (Unimicron Technology Corporation, TDK Corporation).

● Компоненты материнской платы, процессоры, мелкие детали, чипы и коннекторы производят в США (Texas Instruments Incorporated, The Chemours Cmpany, Skyworks Solutions Incorporated).

Кроме того, Samsung делает для iPhone OLED-дисплеи. Для бюджетных моделей IPS-экраны поставляют LG Display и BOE Technology (Китай).

Другие компоненты поступают от следующих производителей:

● Задние стеклянные панели: Biel Crystal (Китай) и Lens Technology (Китай).

● Основная камера: Sony (Япония).

● Линзы: Largan Precision (Китай) и Genius El (Китай).

● Чипы памяти: Toshiba (Япония) и Western Digital (Китай).

● Процессоры: TSMC (Тайвань, Китай).

● Модемы: Qualcomm (несколько заводов — Австрия, Германия, Сингапур, Китай) и Intel (заводы в Малайзии, Китае, Ирландии).

Корпусы для iPhone делают на заводе Foxconn. На этом же производстве и на Pegatron соединяют все вышеперечисленное вместе и упаковывают готовые изделия в коробки. Поэтому страной изготовления смартфонов Apple считается Китай.

Кстати, до недавнего времени ходили слухи, что iPhone начнут собирать в Индии. Такие планы у Apple действительно были, но от этой идеи отказались по причине низкого качества пробной сборки.


Samsung Galaxy
Продукцию Samsung вообще сложно назвать китайской. Как и у многих компаний, у них были заводы в Китае, но в 2019 году было объявлено об их закрытии. 

Сейчас большинство техники этого бренда производят в Корее в городе Куми (Гуми) на собственном заводе. Там же собирают дорогие и технически сложные устройства, например, Galaxy Fold и Z Flip. А вот все остальные смартфоны компании приезжают к нам из Вьетнама и Индии.



Компоненты для смартфонов Samsung делают, в основном, в Корее, а собирают на заводах во Вьетнаме и Индии

Многие основные компоненты Samsung производит самостоятельно. Например, процессоры и экраны. Но и здесь есть нюансы. Так, в смартфоны для североамериканского рынка устанавливают чипы Qualcomm. Это обусловлено использованием в США стандарта CDMA, который не поддерживают фирменные чипсеты Exynos. Также Samsung выпускает аккумуляторы, модули оперативной и постоянной памяти и другие детали.

Получается, что компания сама делает большинство компонентов, а собирают смартфоны на заводах во Вьетнаме и Индии. Некоторое количество техники Samsung производит в Бразилии и Индонезии, но, в основном, это устройства для  местных рынков.


Остальные
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

у мене американський телефон на тайванських чіпах, зібраний у єдине ціле дешевою рабсилою китая під наглядом американців.
огризок?
усміхніться, вас знімають і пишуть...  :K
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

де зібрано телефон — байдуже. китайське лайно залишиться китайським лайном, навіть якщо його в швейцарії збирати. а американський крутий продукт буде крутим американським продуктом, навіть якщо його збирати у бангладеш
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

огризок?
усміхніться, вас знімають і пишуть...  :K
дооо  :laugh:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

а ще дохера людей які купують навіть не «бренд», а тупо китайський нонейм за 2000 грн, на який ставлять банкінг, дію тощо :weep:

У мене тиждень тому списдили 8 іфон.дія банківські рахунки там все як має бути.
Продали якомусь дурневі.
Він знайшов мене через екстрені виклики коли телефон заблокувався наглухо.режим викрадення.
Каже мені того не треба я ніц з вашим телефоном зробити не можу.
Віддав. Я йому дав 50 баксів.
Пишу з іфончика.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Пишу з іфончика.
... думкою радіє...  :weep:
то Т9 пише...  :K
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

В нормальних камери нормальні.
---
Не нормальні,а супер! (tu)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Не нормальні,а супер!
4 квадрати на рило...   :K
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

... думкою радіє...  :weep:
то Т9 пише...  :K

Замість тебе - беззаперечно пише розумово недосконала програма :)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

У мене тиждень тому списдили 8 іфон.дія банківські рахунки там все як має бути.
Продали якомусь дурневі.
Він знайшов мене через екстрені виклики коли телефон заблокувався наглухо.режим викрадення.
Каже мені того не треба я ніц з вашим телефоном зробити не можу.
Віддав. Я йому дав 50 баксів.
Пишу з іфончика.
я б нічого не дав, ну хіба на пиво. альтернатива ж йому — кримінальна справа
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

у мене американський телефон на тайванських чіпах, зібраний у єдине ціле дешевою рабсилою китая під наглядом американців.
--
Ну і? :S
Дешевою китайською рабсилою за ціною тисячу американських дулярів.
Ну,добре хоч рабсила "дешева"! (tu)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

 :facepalm1:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

я б нічого не дав, ну хіба на пиво. альтернатива ж йому — кримінальна справа

Я добрий :)
Вкрав не він.
Тьолки ;)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

--
Ну і? :S
Дешевою китайською рабсилою за ціною тисячу американських дулярів.
Ну,добре хоч рабсила "дешева"! (tu)
ну і все. мій телефон відрізняється від «китайського бренду» як запечена в яблуках качка від купки собачого лайна
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну і все. мій телефон відрізняється від «китайського бренду» як запечена в яблуках качка від купки собачого лайна

Гарно сказав.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

епол зараз вже робить так, що писжений айфон навіть на запчастини не продаш, бо все зашито наглухо і ті запчастини просто ніколи не запрацюють :laugh:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

--
Ну і? :S
Дешевою китайською рабсилою за ціною тисячу американських дулярів.
Ну,добре хоч рабсила "дешева"! (tu)

350 доларів коштує піврічний іфон se. Ще гарантійний.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

вколоть вакцину Pfizer в мозгх

бєлий расіст жєноненавістнік детектед !!!!

Файзер убіваєт  в 3 раза больше женщін чєм мущін  !!!

/
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

епол зараз вже робить так, що писжений айфон навіть на запчастини не продаш, бо все зашито наглухо і ті запчастини просто ніколи не запрацюють :laugh:

Вже 5 років як.
Хіба батарея.  :D
А коли на пижженому іфоні з’являється повідомлення на увесь дисплей : цей іфон викрадено зателефонуйте за номером 33334444 ви знаходитесь на вулиці Шевченка будинок 10 - злодій сцяється від страху.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Апологети китайських брендів завжди дивують.
Я телефон без відбитку пальця боюся в руках тримати.
Зараз телефон без сканера відбитка, ще треба пошукати  :)
У родині (четверо осіб), вже шість років всі апарати виключно Xiaomi, різних моделей.
Міняємо лише на Xiaomi. Нарікань, зависань ніяких. Дія, Приват, Монобанк, Аваль, А-Банк - без питань.
Ніяких проблем та чудес.  Мабуть просто дурні.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

350 доларів коштує піврічний іфон se. Ще гарантійний.
я матері місяць тому взяв новий Smartphone Apple iPhone XR 128GB - Corallo [APPIXR128COD], 2 роки гарантії

€ 505,30
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

до речі взяв їй замість ксєомє, щоб не мучалася більше :laugh:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

я матері місяць тому взяв новий Smartphone Apple iPhone XR 128GB - Corallo [APPIXR128COD], 2 роки гарантії

€ 505,30

У Львові дорожче значно. Вдвічі.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Следят за человеком не комплектующие , а операционные системы windows ,android ,ios. И программное обеспечение , отсылая те или иные данные, пакеты данных  разработчикам операционных систем и программного обеспечения ( телеметрия ), в основном это встроенное в ос по , и всякое разное по , разработанное   частными компаниями (банки , шманки и эл . способы оплаты , есть по  которое разработано  при поддержке  высших властей ,  пример наша дия , по которое устанавливают все  с гугл маркетов и различных сторе  .
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Зараз телефон без сканера відбитка, ще треба пошукати  :)
У родині (четверо осіб), вже шість років всі апарати виключно Xiaomi, різних моделей.
Міняємо лише на Xiaomi. Нарікань, зависань ніяких. Дія, Приват, Монобанк, Аваль, А-Банк - без питань.
Ніяких проблем та чудес.  Мабуть просто дурні.

Так.
Крадене все крім іфона злодії продають на запчастини. Навіть самсунги.
Іфон неможливо. Ніч не працюватиме.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели
Via

Апологети китайських брендів завжди дивують.

Я телефон без відбитку пальця боюся в руках тримати.
У мене Ксіомі з відбитком. Тримати не боюся.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

до речі взяв їй замість ксєомє, щоб не мучалася більше :laugh:

Чомусь впевнений що дзвінки типу : сину у мене щось не працює я щось натиснула не пам’ятаю шо - припинилися  :D

Мене моя зі своїм друїдом вже дістала з тими питаннями.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

У мене Ксіомі з відбитком. Тримати не боюся.

Ти не в темі про шо ми.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

У Львові дорожче значно. Вдвічі.
як і все у нас.. вже навіть немає різниці, контрабас чи білий імпорт — усе тупо набагато дорожче, ніж у сусідів. оцей телефон я замовляв в ЄС.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

як і все у нас.. вже навіть немає різниці, контрабас чи білий імпорт — усе тупо набагато дорожче, ніж у сусідів. оцей телефон я замовляв в ЄС.

Хіба друзі привезли. Інакше ще мито пдв і тд
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Следят за человеком не комплектующие , а операционные системы windows ,android ,ios. И программное обеспечение , отсылая те или иные данные, пакеты данных  разработчикам операционных систем и программного обеспечения ( телеметрия ), в основном это встроенное в ос по , и всякое разное по , разработанное   частными компаниями (банки , шманки и эл . способы оплаты , есть по  которое разработано  при поддержке  высших властей ,  пример наша дия , по которое устанавливают все  с гугл маркетов и различных сторе  .

ну то поясни як android шпигує на користь китайців
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Чомусь впевнений що дзвінки типу : сину у мене щось не працює я щось натиснула не пам’ятаю шо - припинилися  :D

Мене моя зі своїм друїдом вже дістала з тими питаннями.
так, все закінчилося :laugh: то просто горе було, скільки з тою китайчатиною було проблем.. місце постійно закінчується хз куди, проги вилітають, інтерфейс такий що у мене голова починала боліти, коли доводилося брати його щоб «почистити місце» :facepalm:  хз навіщо люди купують таке… їй то подарували, а от коли сам собі таке купуєш.. за що люди так себе не люблять :S
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

так, все закінчилося :laugh: то просто горе було, скільки з тою китайчатиною було проблем.. місце постійно закінчується хз куди, проги вилітають, інтерфейс такий що у мене голова починала боліти, коли доводилося брати його щоб «почистити місце» :facepalm:  хз навіщо люди купують таке… їй то подарували, а от коли сам собі таке купуєш.. за що люди так себе не люблять :S

Якраз з таким мучаюсь зараз. Щодня якась фуйня.
Нерви закінчились.
Певне подарую їй свій. Він хоч і не новий - працює бездоганно.
Собі візьму якусь гарантійну беушку певне.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Тема піднята заради дурного хайпу.

Рекламу я вимкнув, для того є напівофіційна інструкція від Сяомі
Що, де й куди я ходжу й всілякі репорти (ууууу ааа за тобой жіді слідять чіріз пнятьжііі ааа) я геть не вимикав. Мене воно не парить. Моя дурна персона нецікава для китайської розвідки , якщо воно туди й йде. Ну от хай знає що я сьогодні пройшов більш ніж 12000 кроків, обідав у "Піцці на дровах" , був у мами. Все одно.

В мене Росо Х3 і я його вважаю дуже гарним і потужним дівайсом + мені тепер не потрібна фотокамера. Кому не подобається - ну таке.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну ви в курсі - Ксяомі топ за свій прайс.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

В мене redmi note 8 pro тримає заряд два дні якщо я цю фічу відключу буде тримати тиждень?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

В мене redmi note 8 pro тримає заряд два дні якщо я цю фічу відключу буде тримати тиждень?

Місяць !
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Місяць !
ну не у всіх такий огризок як у тебе, ще й на дві сім-карти.... :K
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну ви в курсі - Ксяомі топ за свій прайс.
мабуть треба брати… :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія