Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

Ну не приймають люди насилля і шантаж.

Це мала б бути добровільнв справа. А нав'язуванням влада тільки відштовхує у людей бажання вакциновуватись.
   
Re: Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

   
Ми маємо справу з дєвіцамі із Смольного, панове!  ;o

P.S. Кийком по горбу і в кутузку або в псіхушку. В обох випадках - ввести вакцину.
   
Re: Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

Шлях терору і насилля викличе тільки зворотню відповідь :(

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 06:35:40 від sergyj
   
Шлях терору і насиоля викличе тільки зворотню відповідь :(

- почули санітари викрики із палати №6.
   
Re: Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

Все рівно вакцинуються тільки ті, хто хоче.
Або мирні і чесні люди типу мене, яких змусили і позбавили права вибору :(

А багато хто буде страйкувати проти насильницької вакцинації :(

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 06:35:28 від sergyj
   
Re: Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

- почули санітари викрики із палати №6.

Не знаю як санітарам а депутатам варто було б задуматись.
   
А багато хто буде страйкувати проти начмльницької ваецинації :(

Тобі, для початку, треба злізти зі стакану чи ігли (чи від чого там в тебе буковки скачуть), а потім вже говорити про "страйки".
"Страйк" в палаті №6 сильного впливу на економіку не матиме.
   
Re: Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

Ми маємо справу з дєвіцамі із Смольного, панове!  ;o

Ні це дєвіци з Луцька. Погано ви знаєте міста або свідомо брешите.

Брехня - це ще один з методів вакцинаторів :(

   
Ми маємо справу з дєвіцамі із Смольного, панове!  ;o

P.S. Кийком по горбу і в кутузку або в псіхушку. В обох випадках - ввести вакцину.
Нацистские кресты когда уже рисовать начнёте.
Вот честно, не дай Боже конечно война, я в первую очередь буду стрелять в спину таким как ты,
а там уже поглядим, останется ли враг.
   
Re: Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

я в первую очередь буду стрелять в спину таким как ты,
а там уже поглядим, останется ли враг.
Ось він кацап в повній красі.
   
Ось він кацап в повній красі.

Саме так!
І здорових людей ця вош тифозна б заразила, а хто б їй зауваження зробив - в спину (!) б вистрілила.
   
Ось він кацап в повній красі.
После того, какие кренделя вы здесь и в реальной жизни со своей вакцинацией выписываете, мне пох, чё вы ублюдки обо мне думаете.
Тут уже или я или вы. Время шуток подходит к концу, развязка близка. Будете в раю потом со своими шприцами скакать.
Вы фашисты как есть и методы у вас чисто фашистские. И кацапопровокаторы тоже вы.
   
После того, какие кренделя вы здесь и в реальной жизни со своей вакцинацией выписываете, мне пох, чё вы ублюдки обо мне думаете.
Тут уже или я или вы. Время шуток подходит к концу, развязка близка. Будете в раю потом со своими шприцами скакать.
Вы фашисты как есть и методы у вас чисто фашистские. И кацапопровокаторы тоже вы.

А чого в тебе ІР ввесь час змінюється? Ховаєшся від когось?
   
Саме так!
І здорових людей ця вош тифозна б заразила, а хто б їй зауваження зробив - в спину (!) б вистрілила.
Тебе ублюдочному козлу в спину не буду, окликну и в лоб зауважу. :laugh:
Чтоб гнида из-за бугра здесь воду не мутила и не учила как жить в стране из которой сам сдрыснул за колбасой.
Чтоб гнида вернулась, и если считает что где-то враги, брала оружие лично и голову свою под пули чтобы тоже подставляла лично.
Слышишь, вошь форумная? Лично приезжай врагов изничтожать. А там поглядим, друг ты или таки враг.
Потому что ты сейчас массово заражаешь людям мозг и должен быть наказан за заразу.
   
Тебе ублюдочному козлу в спину не буду, окликну и в лоб. :laugh:
Чтоб гнида из-за бугра здесь воду не мутила и не учила как жить в стране из которой сам сдрыснул за колбасой.
Чтоб гнида вернулась, и если считает что где-то враги, брала оружие лично и голову свою под пули чтобы тоже подставляла лично.
Слышишь, вошь форумная? Лично приезжай врагов изничтожать. А там поглядим, друг ты или таки враг.

Вош тифозна бушує!  X(
   
Вош тифозна бушує!  X(
Давай гнида сцикливая дияспорянская, возвращайся на Батькивщину, там и поглядим кто вошь.
   
Давай гнида сцикливая дияспорянская, возвращайся на Батькивщину, там и поглядим кто вошь.

Не просто "вош", а ще й тифозна! Заразу поширює.
   
не приймають люди насилля і шантаж
єбанати
   
єбанати
скажи ебанаты, не хотят самостоятельно в газовые камеры заходить...
   
єбанати

   
скажи ебанаты, не хотят самостоятельно в газовые камеры заходить...

Биполярное аффективное расстройство (БАР)
БАР также называют маниакально-депрессивным психозом.
Данному заболеванию подвержены более 60 млн человек.
Жизнь пациента с этим диагнозом делится на два «режима» — депрессия и маниакальный психоз.
Каждая фаза имеет свои особенности и разную продолжительность. В разговоре человек с этим расстройством может проявлять себя таким образом:
Излишняя болтливость;
Упадок сил;
Хвастовство, уверенность в своих силах;
Бредовые идеи;
Заторможенность.

Шизофрения
Шизофрения — одно из самых серьезных психических отклонений, которое приводит к полной потере связи с реальностью и разрушению личности. Человек, страдающий от шизофрении, как правило, не чувствует себя больным, строит грандиозные, часто невыполнимые планы, верит в теорию заговора и думает, что его преследуют. В разговоре с вами такой человек может высказать догадку о том, что планетой давно руководят пришельцы. Помните, что устанавливать диагноз может только специалист, и оценивать состояние человека по одному разговору нельзя. Однако, если вы заметили у близкого схожие признаки и явные изменения в поведении, лучше всего показать его врачу.

https://bigpicture.ru/kak-uznat-chto-vash-sobesednik-psix-prostye-priznaki-po-kotorym-mozhno-vyyavit-psixicheskie-rasstrojstva/
   
скажи ебанаты, не хотят самостоятельно в газовые камеры заходить...
ти зараз в ОАЕ, де в газові камери самостійно подались 84,87% населення. Саме це дозволяє тобі безпечно себе там почувати
   
Давай гнида сцикливая дияспорянская, возвращайся на Батькивщину, там и поглядим кто вошь.

Так тебя же там нет...  :D
   
Шлях терору і насилля викличе тільки зворотню відповідь :(
Цікаво яку ?  :shuffle:
рішуче купить сертифікат про вакцинацію?  :lol:
   
Re: Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

Вош тифозна бушує!  X(

 (tu)  :gigi:
   
Re: Ваксери винні у небажанні людей вакциновуватись :(

"Врата в Ад".
Люди виють від безсилля.
Десь вже зріє зерно повстання!
І над пригнобленим нарідом злітає думка:
...Чому, бля, влітку не сходили?

   
"Врата в Ад".
Люди виють від безсилля.
Десь вже зріє зерно повстання!
І над пригнобленим нарідом злітає думка:
...Чому, бля, влітку не сходили?
Показати зображення...
чому не на Майдан? Доколє
   
Ми маємо справу з дєвіцамі із Смольного, панове!  ;o

P.S. Кийком по горбу і в кутузку або в псіхушку. В обох випадках - ввести вакцину.

вот так твои предки строили коммунизм  :super:
   
чому не на Майдан? Доколє

тому шо это молчаливое больщинство.

Это они мрут в голодомор, это они без оружия идут в атаку, это они голосуют за вождей..

а кому они говорят "спасибо"?

активному меньшинству.. какое сегодня ваксеры
   
тому шо это молчаливое больщинство.

Это они мрут в голодомор, это они без оружия идут в атаку, это они голосуют за вождей..

а кому они говорят "спасибо"?

активному меньшинству.. какое сегодня ваксеры
це бпіхня, багато антивакцерів пройшло майдан, он вія наприклад  :gigi:
   
Все це тупе антиваксерство розквітло через об'єктивну недовіру і ненависть до влади шлюх.
   
Все це тупе антиваксерство розквітло через об'єктивну недовіру і ненависть до влади шлюх.
нє, це українська аутентичність-я самий ррзумний, десь як румунській далбаєєбізм
   
нє, це українська аутентичність-я самий ррзумний, десь як румунській далбаєєбізм

Якщо точніше - "я - настільки розумний, як всі решта - дурні!".
   
це бпіхня, багато антивакцерів пройшло майдан, он вія наприклад  :gigi:

карты тасуются, принцип один, одни диктуют, други молча хавают
   
Якщо точніше - "я - настільки розумний, як всі решта - дурні!".

это 100% поза порохобота/ваксера, про 73% тупого быдла  :weep:
   
Ось вам статті Конституції які напряму забороняють примусове щеплення експериментальними вакцинами (а це медично-науковий дослід) 

Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя.

Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини.

Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.

Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.
   
Ну не приймають люди насилля і шантаж.

Це мала б бути добровільнв справа. А нав'язуванням влада тільки відштовхує у людей бажання вакциновуватись.

Типова логіка прихильники певної політсили в 2019 - "ми ґаласуім за клоуна, патамушта парахаботи аґрєсівниє"
   
Наскільки я пам'ятаю, ТС страшенно боїться смерті. Це багато що пояснює в його ставленні до вакцин  :gigi:
   
Ось так і картоплю колись примушували манюпас їсти. Прогрес це насилля й шантаж.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія