Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В чому загроза для України від формули Штайнмаєра.

В чому загроза для України від формули Штайнмаєра.

Пункт про вибори в "окремих районах Донецької і Луганської областей" є слабою ланкою в хуйло мінському плані руйнування України.
Бо
1.Йдеться там про вибори в "окремих районах областей" а не в ДНР-ЛНР.
Тобто Україна може вимагати, щоб  перед виборами сепари офіційно розформували "ДНР-ЛНР" і всі їхні структури влади.

2. Йдеться там про вибори за українським законодавством.
За це Україна також може зачепитись і вимагати відновлення свого суверенітету і контролю території.
Бо яке ж українське законодавство може бути на непідконтрольній території.

Росія і сепари на це, звичайно, не підуть і виконання плану капітуляції і розвалу України на цьому пункті зупиниться.

Формула Штайнмаєра вибиває з рук України цю зачіпку.
За нею вибори проводяться в умовах спеціального статусу лугандону.
Який під час виборів вважається тимчасовим, а після їх визнання ОБСЄ стає постійним.
Але в мінську так прописані умови цього статусу, що Україною там і не пахне.

Тобто ця формула дозволяє проведення виборів на окупованій і непідконтрольній території України, а не за українським законодавством.
За законодавством особливого статусу.
   

Тобто ця формула дозволяє проведення виборів на окупованій і непідконтрольній території України, а не за українським законодавством.
За законодавством особливого статусу.

Я так розумію, що без зміни конституції цього не зробити...
   
Загроза в тому, що 3.14зда Україні.
Вже через рік кацапи руками своєї агентури, якої в будь-якій облраді хоч греблю гати,
організують парад особливих статусів, принаймні бажань їх отримати.
Акщо в колективі хтось особливий і підтвержено статутом що дупа в нього квадратна,
що дає привілеї, вірогідність бажання отримати такий самий статус дорівнює 100%
   
Головна загроза в тому, що зе погодився на умову х-ла просто в обмін на те, щоб х-ло не покинув мінський процес. Тим самим показавши себе слабаком. А слабаків москва завжди добивала.
   
Re: В чому загроза для України від формули Штайнмаєра.

Я так розумію, що без зміни конституції цього не зробити...

Закон про особливий статус (чи "особливості місцевого самоврядування в окремих районах") вже прийнятий, але про вибори там не йдеться.
Його треба "підправити", щоб провести за ним вибори.
   
1.Йдеться там про вибори в "окремих районах областей" а не в ДНР-ЛНР.Тобто Україна може вимагати, щоб  перед виборами сепари офіційно розформували "ДНР-ЛНР" і всі їхні структури влади.

Вот и я об этом говорю.
Плюс никаких силовых структур, непредусмотренных законами Украины. Только местная полиция.
Хотя, правда, законом предусмотрены батальоны территориальной обороны, вот засада  :gigi:
   
Я так розумію, що без зміни конституції цього не зробити...
хуйло має більшість у ВР
   
Я так розумію, що без зміни конституції цього не зробити...

 І в чому проблема  ? Що Зелень не поміняє конституцію ? Чого б це раптом ?
   
Напевно подібні дискусії вели між собою троянці перед тим, як коня дерев'яного завезти
   
Україна — унітарна республіка !!
єдина цілісна держава, територія якої поділяється на адміністративно-територіальні одиниці, що не мають статусу державних утворень і не володіють суверенними правами.
   
Україна — унітарна держава!!
   
Re: В чому загроза для України від формули Штайнмаєра.

Ну ось я зрозумів, що найбільш імовірним буде шлях ОРДЛО за зразком  ПМР.  І присутні загрози подальшого наступу в тому ж ключі. Тим більше що агресор розв'яже собі руки.
Я б не підписував..
   
Re: В чому загроза для України від формули Штайнмаєра.

Україна — унітарна держава!!

Схоже, вже ні.
   
Тобто Україна може вимагати, щоб  перед виборами сепари офіційно розформували "ДНР-ЛНР" і всі їхні структури влади.

и испарились как роса на солнце  :laugh:

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія