Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цель существования государства?

Re: Цель существования государства?

ну дуже добре що ти визнаєш ПРИГНІЧЕННЯ українців в україні
ось це пригнічення українці і намагаються долати

Я не вижу каким образом эту цель можно достигнуть в рмках существующего государства.

Украина не моноэтнична. Украина слишком большая, чтобы украинская нация физически смогла потащить такую страну.

Я совершенно поддерживаю украинцев в их стремлении жить так, как они считают правильным. Это их право.

Но современная Украина была создана не для этого.
   
Re: Цель существования государства?


Граждане Украины есть разных национальностей - и украинцы, и русские, и крымские татары, много национальностей.

И для всех - Украина это их дом и другого нет.


Ну й добре.
Але мовою "міжнаціонального спілкування" в Україні, має бути українська, а не російська.

І в усіх сферах суспільного життя українська має бути робочою мовою.

Це не значить, що комусь забороняється розмовляти іншими мовами.
Але коли по телевізору хтось з гостей каналу говорить якоюсь іноземною, китайською, турецькою, англійською, російською... то повинен бути обовязковий переклад на українську.
Бо громадяни України не зобовязані знати якісь іноземні мови, а українську мають знати всі громадяни.
   
Re: Цель существования государства?

Я не вижу каким образом эту цель можно достигнуть в рмках существующего государства.

Украина не моноэтнична. Украина слишком большая, чтобы украинская нация физически смогла потащить такую страну.

Я совершенно поддерживаю украинцев в их стремлении жить так, как они считают правильным. Это их право.

Но современная Украина была создана не для этого.

це не має жодного значення
існують же ОБРУСЄВШИЄ НЄМЦИ
от повинні бути заукраїнені кацапи грузинр вірмени і т ін
   
Re: Цель существования государства?

Ну й добре.
Але мовою "міжнаціонального спілкування" в Україні, має бути українська, а не російська.

І в усіх сферах суспільного життя українська має бути робочою мовою.

Це не значить, що комусь забороняється розмовляти іншими мовами.
Але коли по телевізору хтось з гостей каналу говорить якоюсь іноземною, китайською, турецькою, англійською, російською... то повинен бути обовязковий переклад на українську.
Бо громадяни України не зобовязані знати якісь іноземні мови, а українську мають знати всі громадяни.

Я согласен. Так и будет. Не сразу, но к этому придем.
   
Re: Цель существования государства?

це не має жодного значення
існують же ОБРУСЄВШИЄ НЄМЦИ
от повинні бути заукраїнені кацапи грузинр вірмени і т ін

Зачем им это?

Я понимаю зачем это украинцам, но разве стремление украинцев сберечь свою нацию означает обязательное уничтожение других наций?

Украина большая, хватит места всем.
   
Re: Цель существования государства?

Вы ошибаетесь.

Граждане Украины есть разных национальностей - и украинцы, и русские, и крымские татары, много национальностей.

И для всех - Украина это их дом и другого нет.

Так говорит Конституция. Мне нравится Украина и Конституция Украины.

Если у Вас другое мнение, Вы можете поискать себе подходящую страну.
ВСІ громадяни України будь яких національностей (етносів) це українці. Так говорить конституція. Не подобається - ну, ви знаєте)) Кримські татари так, особливий випадок. Враховуючи їх автохтонність, вони водночас кримські татари і - українці! )))

до речі, вас коли за кордоном питають про громадянство, ви як, сором'язливо кажете "громадянин України" чи нормально "українець"?
   
Re: Цель существования государства?

це лівацька маячня..не можна прирівнювати різні категорії, громадянство це  одне а національність то зовсім інше
я і не прирівнюю
   
Re: Цель существования государства?

до сраки що каже конституція
українці немають ІНШОЇ країни де вони могли б зберегти свою націю
кацапи і інші - мають СВОЇ країни
кримські татари ні
   
Re: Цель существования государства?


ВСІ громадяни України будь яких національностей (етносів) це українці. Так говорить конституція.


Нет

Конституция Украины говорит, "Украинский народ - это граждане Украины всех национальностей".
   
Re: Цель существования государства?

Я не вижу каким образом эту цель можно достигнуть в рмках существующего государства.

Украина не моноэтнична.
моноетнічна. Плюс кримські татари
Украина слишком большая, чтобы украинская нация физически смогла потащить такую страну.
хочете відгризти "Юго-Восток"? Потягнете країну "от Курил до Лиссабона"?
   
Re: Цель существования государства?

Зачем им это?

Я понимаю зачем это украинцам, но разве стремление украинцев сберечь свою нацию означает обязательное уничтожение других наций?
у цих націй є власні держави (крім кримських татар). Не хочуть асимілюватися - валіза і так далі)
Украина большая, хватит места всем.
ВСЯ вона наша, українська

Останнє редагування: 12 січня 2019 21:05:25 від costashu
   
Re: Цель существования государства?

Нет

Конституция Украины говорит, "Украинский народ - это граждане Украины всех национальностей".
я те ж саме написав. У ваш розум ніяк не вміститься, що "украинский народ" це і є українці, що українці нація, а не тільки хор Верьовки на свята з Останкіно
   
Re: Цель существования государства?

до речі, вас коли за кордоном питають про громадянство, ви як, сором'язливо кажете "громадянин України" чи нормально "українець"?
профілактик, дайте відповідь, будьте ласкаві
   
Re: Цель существования государства?

я те ж саме написав. У ваш розум ніяк не вміститься, що "украинский народ" це і є українці, що українці нація, а не тільки хор Верьовки на свята з Останкіно

Тогда получается, что русские граждане Украины имеют такие же точно права как и украинские граждане Украины.

Я про язык и про культуру разумеется. Ну и про право устанавливать правила жизни в Украине тоже.

   
Re: Цель существования государства?

Тогда получается, что русские граждане Украины имеют такие же точно права как и украинские граждане Украины.

Я про язык и про культуру разумеется. Ну и про право устанавливать правила жизни в Украине тоже.
не виходить. Дайте відповідь на питання вище https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025892.msg22083383#msg22083383, тоді продовжимо. Може
   
Re: Цель существования государства?

не виходить. Дайте відповідь на питання вище https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025892.msg22083383#msg22083383, тоді продовжимо. Може

Выходит. Если по логике.

Попытайтесь попросить вежливо и может быть я Вам отвечу. Если захочу.
   
Re: Цель существования государства?

Выходит. Если по логике.

Попытайтесь попросить вежливо и может быть я Вам отвечу. Если захочу.
я вже попросив, почитайте. То яка ваша відповідь?
   
Re: Цель существования государства?

я вже попросив, почитайте. То яка ваша відповідь?

Меня часто путают по акценту с австралийцами и почему-то со шведами.

Когда спрашивают откуда я, говорю что из Украины. Больше вопросов не возникает.

   
Re: Цель существования государства?

Меня часто путают по акценту с австралийцами и почему-то со шведами.

Когда спрашивают откуда я, говорю что из Украины. Больше вопросов не возникает.
я досить визначено сформулював питання, воно не про звідки, а про хто ви
   
Re: Цель существования государства?

я досить визначено сформулював питання, воно не про звідки, а про хто ви

Вы спросили:

до речі, вас коли за кордоном питають про громадянство, ви як, сором'язливо кажете "громадянин України" чи нормально "українець"?

Я считаю что ответил на Ваш вопрос.
   
Re: Цель существования государства?

Тогда получается, что русские граждане Украины имеют такие же точно права как и украинские граждане Украины.
Я про язык и про культуру разумеется. Ну и про право устанавливать правила жизни в Украине тоже.
Росіяни, які живуть в Україні, мають точно такі ж права, як і українці в сфері розвитку української мови та української культури.
Розвивати російську мову та культуру вони можуть в приватному порядку і в обмеженій частині загально українського інформаційного простору.
Квоти, обмеження та заборони.
   
Re: Цель существования государства?

цель любого государства - делать жизнь граждан лучше.
в Украине пока только хуже с каждым годом. и худшее еще впереди.
   
Re: Цель существования государства?

Раз Вы не уважаете Конституцию Украины, то Ваше место очевидно не в Украине.
Я понимаю чувства этнических украинцев, но современная Украина устроена не по их желаниям.
И то, хоть как-то, с трудом, но продвигается украинская идеология в обществе.
Звичайно, що сучасна Україна була побудована не зважаючи на бажання українців. спочатку Російським впливом. потім Радянським, після здобуття формальної Незалежності над Україною знущалися та ж Росія і радянські КГБ-шники у вигляді прямого чи опосередкованого впливу на українську владну еліту..
Саме тому головне завдання - побудова України по бажанню й баченню українців, а не чорти кого попало.
   
Re: Цель существования государства?

Вы спросили:

до речі, вас коли за кордоном питають про громадянство, ви як, сором'язливо кажете "громадянин України" чи нормально "українець"?

Я считаю что ответил на Ваш вопрос.
"из Украины", хай це буде відповідь. І вона показова
   
Re: Цель существования государства?

Зачем им это?

Я понимаю зачем это украинцам, но разве стремление украинцев сберечь свою нацию означает обязательное уничтожение других наций?

Украина большая, хватит места всем.

в межах україни може бути лише одна нація
а інші нації будуть жити в СВОЇХ країнах де їх ніхто не знищить
   
Re: Цель существования государства?

цель любого государства - делать жизнь граждан лучше.
в Украине пока только хуже с каждым годом. и худшее еще впереди.

ну це якісь філантропічні рожеві соплі...
   
Re: Цель существования государства?

Ціль держави - створювати можливості для реалізації людини. З того наскільки досягнуто цього критеріями ми і поділяємо країни від третього світу до золотого мільярду.
   
Re: Цель существования государства?

Ціль держави - створювати можливості для реалізації людини. З того наскільки досягнуто цього критеріями ми і поділяємо країни від третього світу до золотого мільярду.
Ні, це не мета держави, а скоріш засіб, або під-мета, за допомогою якого держава досягає своєї мети - реалізації нації, як цілісного організму та вплив за допомогою результатів цієї реалізації на хід розвитку людства.
   
Re: Цель существования государства?

Ні, це не мета держави, а скоріш засіб, або під-мета, за допомогою якого держава досягає своєї мети - реалізації нації, як цілісного організму та вплив за допомогою результатів цієї реалізації на хід розвитку людства.

Дякую за вашу слушну корекцію - вона мені сподобалась.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія