Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон про 3 посылки подписан :(

Re: Закон про 3 посылки подписан :(

-------------------------
Читать тебя противно.
козаченьки не здаються    [ua]
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

На самом делето очень плохой сигнал.
Дела у государства идут хреново, несмотря на все чудеса Гройсманомики
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

На самом делето очень плохой сигнал.
Дела у государства идут хреново, несмотря на все чудеса Гройсманомики
йопані чпени будуть наступними    (tu)
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ну, податки, збори і акцизи вже зробили як у європі - те ж розмитнення, податок з посилок. А коли ж вже зроблять зарплати і пенції таких самих розмірів як у європі? Чи у Європі переважній більшості громадян тільки й вистачає, що на комуналку та продукти? То оце вони там так бідно живуть? А нахрена вони нам такі голодранці, шо ми до них туди так рвемося?

Держава може зробити зарплату як в Європі лише в державних структурах.
Воно вам треба?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

йопані чпени будуть наступними    (tu)
ДАВИТЬ БАРЫГ  :clapping:
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

 у нас все роблять бариги через одне місце, буде так: змородерять на розробці ПЗ для адміністрування, воно буде глючне і не робоче, корупційний потік очолить хтось із любих друзів, дерслужбовці щось придумають як з бляхами шоб неоднарозово кидонути пересічного...... 
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

б***ь...


канадийские волонтёры, вы слыхали? :(
-------
Ми вже давно за цим слідкуємо.
І ніякого сумніву не було,що приймуть!
Ходять шлюхи,що дуже скоро приймуть
закон про обкладання податками поштових
переказів з-за кордону... :facepalm1:
Уявляю,скільки мені доведецця шукати обхідних
шляхів!
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

закон про три колоски (tu)  [ua]
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

А в Молдові поштові відправлення до 430 євро нічим не обкладються, а у нас глисти оголадали.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

А какой беспошлинный лимит в ЕС?

15 євро.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

15 євро.
в ЄС відправлення нічим не обклаються, нахєра брехати. (td)
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

в ЄС відправлення нічим не обклаються, нахєра брехати. (td)

https://ec.europa.eu/taxation_customs/individuals/buying-goods-services-online-personal-use/buying-goods/buying-goods-online-coming-from-within-eu-union_en
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

в ЄС відправлення нічим не обклаються, нахєра брехати.

то всередені єс а якщо ззовні то податки по повній программі
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

то всередені єс а якщо ззовні то податки по повній программі

так давайте й в нас так! До ЄС жеж йдемо? Давайте відправлення з ЄС не обкладати, а зовні ЄС - вище 22Є обкладати!
Я тіки за, щоб "як в Європі"!!
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

так давайте й в нас так! До ЄС жеж йдемо? Давайте відправлення з ЄС не обкладати, а зовні ЄС - вище 22Є обкладати!
Я тіки за, щоб "як в Європі"!!
а ЕС пойдет на зеркальные меры или только в одни ворота игра?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

то всередені єс а якщо ззовні то податки по повній программі
І шо, у них ЄС, а у нас нема. Так якого ти хєра на ЄС киваєш?  (td)  :X
В Молдові до 430 євро нічим не обкладається, хочу як в Молдові.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ни разу в жизни не отправлял и ни разу не получал из-за рубежа посылку.
Пох...
Ни разу не ездил на автомобиле и не разу не заправлял бак. Пох, пусть топливо по 500 будет
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Робив би я проект в Україні роки 1.5-2...
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

так давайте й в нас так! До ЄС жеж йдемо? Давайте відправлення з ЄС не обкладати, а зовні ЄС - вище 22Є обкладати!
Я тіки за, щоб "як в Європі"!!

На внутрішньому ринку ЄС майже все вже можна придбати за китайськими чи майже за китайськими цінами. І без ПДВ, якщо фірма.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ни разу не ездил на автомобиле и не разу не заправлял бак. Пох, пусть топливо по 500 будет
А я действительно ни разу в жизни не заправлял бак, не знаю, что такое водить. Никогда, очень надеюсь, не узнаю.
Но цена на топливо влияет на цену проезда на общественном транспорте, который я каждый день пользуюсь.
А посылки из-за рубежа - вещь абсолютно не используемая 99.9% граждан Украины. Зачем это надо?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

А посылки из-за рубежа - вещь абсолютно не используемая 99.9% граждан Украины. Зачем это надо?

а этот вопрос ты задашь в цитрусах с розетками, когда мобилу покупать будешь (к примеру)  :laugh:
ну или когда надо будет кабелек с блоком питания прикупить нормальные там же
или на базаре белье/футболки/кепки пойдешь покупать

сразу ж за вопросом "а чо так дорого?"  :lol:

PS. я про то, что отсутствие конкуренции неизбежно приводит к взвинчиванию цен, согласно всем рыночным законам
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

а этот вопрос ты задашь в цитрусах с розетками, когда мобилу покупать будешь (к примеру)  :laugh:
ну или когда надо будет кабелек с блоком питания прикупить нормальные там же
или на базаре белье/футболки/кепки пойдешь покупать

сразу ж за вопросом "а чо так дорого?"  :lol:

PS. я про то, что отсутствие конкуренции неизбежно приводит к взвинчиванию цен, согласно всем рыночным законам

Я в Брэйне покупаю все, работал там одно время (Комэлом тогда был, правда, и сейчас так и называют), имею партнерские цены, но Караваны посылками товар не возят, немного другие способы доставки и объемы.
С бельем и кепками похожая история: на базары их посылками не доставляют.
А поштучно тоже белье и кепку куплю или за рубежом сам или у нас на рынке, вместо того, чтобы непонятно откуда и непонятно что заказывать.
Так что, немного не в ту степь твое сравнение, хотя и посыл понятен. Но посылки - капля в море доставок товаров НА ПРОДАЖУ, подчеркиваю, именно на что.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Кацапському аборігєну "П'ятниці" залишилося тільки на китайців надіятися :lol:  :K
Ось до чого докотилася Євпаторія.
-----
Ти б перед тим,як іржати,поцікавився!  :shuffle:
Кацапський аборігєн" має право отримувати посилки
з-за кордону на 1000 доларів, як і жителі Казахстану,наприклад,а ти? :weep:
Виходить,сам з себе смієшся???
Хоча,треба так якось:" Позвикали до халяви! Все!Халява
закінчилась!"(ц)
Ну,або так: " Ви що,хочете,щоб з тими посилками як у
Рашці було?" :super:

Тут повинна бути цитата Сумної Конячки

Останнє редагування: 10 грудня 2018 18:52:16 від Blokh
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

А я действительно ни разу в жизни не заправлял бак, не знаю, что такое водить. Никогда, очень надеюсь, не узнаю.
Но цена на топливо влияет на цену проезда на общественном транспорте, который я каждый день пользуюсь.
А посылки из-за рубежа - вещь абсолютно не используемая 99.9% граждан Украины. Зачем это надо?
------
Та ти гірше  [KA] !!
З тобою можна робити все,що хочеш,хоч їпти,а
ти будеш радісно повискувати!
Там теж такі- пенсійний вік підняли- урааа!! Все правильно!!!
НДС підняли- урааа,податки на ковбасу та напої вводять
теж урааа!!!
Їпонутися!!! :facepalm1:
Хоча,мабуть,маєш право- дебілом бути не заборониш!!
Наташа правильно написала,звертаючись до волонтерів! Тепер наша армія фуй що отримає з-за кордону- сама таможня України буде в цьому перешкоджати! Дійшло,довбень? :fuck:
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Я коли зайшов у "Міст" щоб відправити посилку,мені
довели статистику- на початок жовтня через Міст тільки в Україну заробітчани переказали 4 з половиною МІЛЬЯРДІВ доларів США. Це тільки через міст,не враховуючи Вестерн,Маніграм  і інші системи.
Сказали,що кількість посилок теж зросла в рази.
Ну а уявіть,як нашим" реформаторам" ??? Бачать,як мільярди пропливають мимо рота???
Хіба вони могли таке стерпіти???
Звісно,що ні! Людей робочих в Україні стає все менше,значить,який висновок?? Треба доїти тих,що шлють посилки та гроші...
Так що чекайте скоро і на закон про податки з переказів!
Тут все передбачувано,і ніяк воно інакше не буде!
А нам будуть розповідати про те,як там фуйово в Рашці!
Все одно працює!! :facepalm1:
"Піпл хаває!"(ц)
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

В ЄС величезний "безмитний ринок" у 500 млн людей.
Більшість китайських постачальників давно відкрили свої представництва у ЄС, щоб не платити акцизи.
Будемо порівнювати з жебрацькою Україною?

Наявність представництва в країні чи спілці країн як ЄС, не надає право завозити безмитно чи безпецизно товар. Тому всі податки, збори, акцизи що належать сплати, платяться імпортерами - будь то велика дистриб’ютор так компанія, чи приватна особа з посилкою.

Якщо не віреш, відправ, наприклад в Данію, посилку своїм знайомим з парою шкарпеток за два долари. Нехай вони побігаюить, пів дні покрутять педалі на велосипеді, щоб її отримати після сплати всіх зборів. Ці шкарпетки їм золотими будуть здаватись.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

А в Молдові поштові відправлення до 430 євро нічим не обкладються, а у нас глисти оголадали.
Молдова це нe Eвропа
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

------
Та ти гірше  [KA] !!
З тобою можна робити все,що хочеш,хоч їпти,а
ти будеш радісно повискувати!
Там теж такі- пенсійний вік підняли- урааа!! Все правильно!!!
НДС підняли- урааа,податки на ковбасу та напої вводять
теж урааа!!!
Їпонутися!!! :facepalm1:
Хоча,мабуть,маєш право- дебілом бути не заборониш!!
Наташа правильно написала,звертаючись до волонтерів! Тепер наша армія фуй що отримає з-за кордону- сама таможня України буде в цьому перешкоджати! Дійшло,довбень? :fuck:

Я патріот своєї країни, підтримую будь-яку її поточну законну владу!
Зміниться, буду інші рішення підтримувати.
Я ніколи не бачу зрад, шукаю лише перемоги. Тому при будь-якому режимі мені живеться зручно та комфортно.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Я коли зайшов у "Міст" щоб відправити посилку,мені
довели статистику- на початок жовтня через Міст тільки в Україну заробітчани переказали 4 з половиною МІЛЬЯРДІВ доларів США. Це тільки через міст,не враховуючи Вестерн,Маніграм  і інші системи.
Сказали,що кількість посилок теж зросла в рази.
Ну а уявіть,як нашим" реформаторам" ??? Бачать,як мільярди пропливають мимо рота???
Хіба вони могли таке стерпіти???
Звісно,що ні! Людей робочих в Україні стає все менше,значить,який висновок?? Треба доїти тих,що шлють посилки та гроші...
Так що чекайте скоро і на закон про податки з переказів!
Тут все передбачувано,і ніяк воно інакше не буде!
А нам будуть розповідати про те,як там фуйово в Рашці!
Все одно працює!! :facepalm1:
"Піпл хаває!"(ц)

П канадський уряд чим відрізняється в кращу сторону за український? Спробуй імпортувати щось ціне з США в Канаду. Або навіть не ціне, а якісь дешеві цигарки чи алкоголь завести на машині. Порахують кожну цигарку, включаючи ті що в попільничці, та кожну краплю алкоголю, навіть ту що була випита.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ни разу не ездил на автомобиле и не разу не заправлял бак. Пох, пусть топливо по 500 будет
------
Ні разу не їв м'ясо і не буду,хай хоч по 5000 буде! (tu)  :-)o
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

Я в Брэйне покупаю все, работал там одно время (Комэлом тогда был, правда, и сейчас так и называют), имею партнерские цены, но Караваны посылками товар не возят, немного другие способы доставки и объемы.
С бельем и кепками похожая история: на базары их посылками не доставляют.
А поштучно тоже белье и кепку куплю или за рубежом сам или у нас на рынке, вместо того, чтобы непонятно откуда и непонятно что заказывать.
Так что, немного не в ту степь твое сравнение, хотя и посыл понятен. Но посылки - капля в море доставок товаров НА ПРОДАЖУ, подчеркиваю, именно на что.

так и я ж про что! Я не про "на продажу", я про "для себя"
когда покупатель идет на базар и видит, извиняюсь, трусы мужские по 150-200 грн, а на али такие же - по $2-2.5, что он делает? Правильно, заказывает на али! И пока такой покупатель один-два, оно и ничего. А когда тысяча-другая на район с базаром - гляди, и спрос упал, и продавец вынужден поумерить аппетиты
А людей, покупающих в инет магазинах, сейчас очень и очень много, на почте плакались, что не успевают сортировать приходящие посылки на выдачу

ты не заметил, что за последние несколько лет цены в наших инет-магазинах значительно снизились по многим позициям? Я сейчас перед покупкой у китайцев смотрю цены у нас, и выбираю где лучше брать. Если цена прибизительно одинаковая - я, конечно, куплю у наших продавцов.

если заблочить возможность покупать - повысится спрос на внутреннем рынке, как результат - следом повысятся цены

   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

козаченьки не здаються    [ua]
========================
Так і є! Але ж мені ще й пох! Бо я експортер,а не імпортер. Взагалі то я собі усе купую в магазинах. Дуже-дуже зрідка щось меня дарують поштою  посилкою. Але це гросіне гидотство! Людей оббирають щоб не створювали конкуренції розенблядам.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

Наявність представництва в країні чи спілці країн як ЄС, не надає право завозити безмитно чи безпецизно товар. Тому всі податки, збори, акцизи що належать сплати, платяться імпортерами - будь то велика дистриб’ютор так компанія, чи приватна особа з посилкою.

Якщо не віреш, відправ, наприклад в Данію, посилку своїм знайомим з парою шкарпеток за два долари. Нехай вони побігаюить, пів дні покрутять педалі на велосипеді, щоб її отримати після сплати всіх зборів. Ці шкарпетки їм золотими будуть здаватись.

 :facepalm1:
ну як так можна!
ось дивись найпростішу легальну схему
Маємо великого дистрибьютора в Китаї
Той дистрибьютор відкриває місцевий склад і завозить товар ОПТОМ, контейнерами
Звідци автоматично що маємо? А маємо дві важливі речі: гуртова ціна значно нижча, це раз. Націнка "великий дистрибутор -> дрібний продаван на алі" - щезла. Поштова пересилка замінилася не транспортування контейнеру, а це в перерахунку на одиницю товару - значна економія (в нас, до речі, оті торговці на базарах так й возять, збираються гуртом й замовляють контейнер)
Тож з економлених коштів сплачуюються податки й місцева пересилка покупцеві
На виході маємо ціну десь таку ж саму або незначне здорожчання

отак працюють склади у ЄС
але важлива умова - повинен бути достатній попит!
саме тому у рашці та ЄС тих складів вже навалом, а в нас - тільки починають з'являтися
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

как они зае6али

Мабуть скоро їх не буде.
Буде хуйло.
Так само як в Криму і на Донбасі.
І pyav-и будуть радіти.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(



   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЗМІНУ ПРАВИЛ ВВЕЗЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ПОСИЛОК ДО УКРАЇНИ

Президент України Петро Порошенко підписав закон про зміну правил ввезення міжнародних посилок до України.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Серед іншого законопроектом передбачено зміну правил щодо ввезення міжнародних посилок в Україну. Зокрема, підприємства поштового зв’язку та доставки визнають податковими агентами та зобов'яжуть сплачувати податок на додану вартість від імені отримувача посилки, вартість якої перевищує 150 євро від 1 січня 2019 року.

При цьому, від 1 липня наступного року мінімальна вартість посилок, яка оподатковуватиметьс я ПДВ, зменшиться до 100 євро.

До того ж пропонується:

звільнити від сплати акцизу на спирт виробників парфумерної продукції, харчового оцту та продукції технічного призначення;
збільшити ставки на акцизний податок для тютюнових виробів на 9%;
збільшити ставки екологічного податку на викиди парникових газів у 24,4 раза — до 10 гривень за тонну;
збільшити податок на користування надрами для видобутку нафти на 2%;
збільшити податок на користування надрами для видобутку залізної руди на 0,8%;
збільшити рентну плату за користування лісом на 5%.
Нагадаємо, Рада підтримала зміну правил ввезення міжнародних посилок до України в першому читанні 8 листопада.

Перечитав 3 (три) рази, і не пойняв, де там про 3 (три) посилки? ;o
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ви хочете великих дистриб’юторів як в Європі що можуть і податки сплатити і ціну мати конкурентноздатну за рахунок обєму, але ви робите все, щоб такі місцеві імпортери-дистриб’ютори не з’явились, купуючи десь на китайських площадках та заводячи без всяких мит. Такого не буває. Або будите розвивати власну економіку, або будете кормити китайців.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Бидло не сплачує податки. Бидло через інтернет магазини вбивають крамниці і приховують що закупають за кордоном, у деклараціях на 10 евро а фактично на 5000 евро. Хто виграє? 

На ри посилки по 100 евро податку немає, але якщо оптовий покупець з намірами торгувати але податок не сплачувати - то тперший ворог фінансування хотелок населення.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Мені три посилки по 50 кг кожна йдуть з Ізраїлю, але то не на продаж а на боротьбу з роспородними на українських землях, я б і податок заплатив якби держава сказала моя під час війни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія